Chelsea kondigt contractverlenging Batshuayi aan

202
Chelsea kondigt contractverlenging Batshuayi aan

Het is voorlopig nog niet officieel, maar niets lijkt de overgang van Michy Batshuayi richting het Turkse Besiktas nog in de weg te staan. Eerder raakte al bekend dat de overgang - op enkele details na - rond is. 'Batsman' heeft inmiddels ook zelf zijn nakende transfer aangekondigd via de sociale media.

Via een Twitter-post heeft Batshuayi de Besiktas-fans helemaal gek gemaakt. De Rode Duivel plaatste een foto van zichzelf als Batman, kijkend naar het 'Bat-signal' in de vorm van een adelaar. Dat dier is op zijn beurt dan weer te vinden in het logo van Besiktas. Het ziet er dus naar uit dat alle details rond de overgang van Batshuayi naar de Turkse kampioen stilaan rond zijn. Enkel de medische proeven ontbreken nog.

UPDATE 17/08

Batshuayi gaat zijn carrière dus (al dan niet tijdelijk) voortzetten in de Turkse Süper Lig. De verwachting is dat hij dinsdag zijn medische en fysieke proeven zal afleggen, waarna de nodige handtekeningen gezet kunnen worden. Maandagavond landde de Rode Duivel alvast op de luchthaven van Istanbul. En daar werd hij als een superster onthaald. Een meute fans stond hem toe te juichen, journalisten en cameraploegen waren ook massaal aanwezig. Batshuayi kon zichtbaar genieten van deze aandacht.

UPDATE 18/08

Besiktas heeft de komst van Batshuayi een dag later ook officieel aangekondigd. De Turkse topclub deed dat met een vleermuis-emoji en de hashtag 'Batsman Rises', een verwijzing naar de Batman-film The Dark Knight Rises.

UPDATE 14u20
Batshuayi is dus officieel een speler van Besiktas, dat de Rode Duivel huurt zonder aankoopoptie. Die constructie is opmerkelijk, want de Rode Duivel had nog maar één jaar contract bij Chelsea. De Engelse grootmacht heeft daar echter een oplossing voor gevonden, want de club laat weten dat Batshuayi zijn contract met één jaar verlengd heeft. Hij ligt dus voortaan vast tot 2023.


LEES OOK: Chelsea en Liverpool overtuigen weer niet in Premier League

Goede zaak voor Batshuayi?

Meest recent

Ruben Van Gucht onthult verrassende reden na plotse exit

Ruben Van Gucht heeft een drukke periode achter de rug. De VTM presentator is momenteel volop te ...

51
51
Hoe Club Brugge én Sommer één pion keihard missen

Yann Sommer werd afgelopen zomer door Club Brugge met grote trom binnengehaald. Enkele weken later ...

365
365
Degryse voorspelt: "Als Kompany dat zou doen..."

Marc Degryse is onder de indruk van de stormachtige ontwikkeling van Vincent Kompany als trainer. De ...

57
57
Verrassende vervanger voor Overmars bij Antwerp?

Toby Alderweireld ziet voor zichzelf op termijn mogelijk een rol weggelegd in het sportieve beleid ...

347
347
Zulte Waregem trots: "Voor altijd legendes van de club"

Bij Zulte Waregem kijken ze met trots terug op het parcours van Jeppe Erenbjerg en Daniel Opoku. De ...

36
36
Delorge looft ploegmaat: "Enorm veel kwaliteiten"

AA Gent is met een 16 op 18 voortreffelijk aan het seizoen begonnen. Gaan de Buffalo's eindelijk nog ...

54
54
Degryse met slecht nieuws voor JPL-topclub: "Geen titel"

Club Brugge en Union SG zullen ook dit jaar voor de titel strijden. Daarachter is het afwachten hoe ...

708
708
"Pure horror"-Kat Kerkhofs legt pijnlijke waarheid bloot

Kat Kerkhofs en Dries Mertens vormen al jaren één van de bekendste showbizzkoppels van ...

41
41
'Ajax wil alsnog toeslaan met grote transfervrije naam'

Ajax kende een zeer ambitieuze zomermercato. De Amsterdammers gaan voluit voor een eerste titel in ...

51
51
Rigaux onder vuur: "In België schreven ze hen ook af"

Dévy Rigaux krijgt zéér veel kritiek in Nederland. Feyenoord lijkt verzwakt uit ...

189
189
'Club Brugge wil weer toptalent in Engeland oppikken'

Bij Club Brugge waren ze deze zomer weer druk in de weer op de transfermarkt. Daarin gingen ze ook ...

125
125
Goots vreest: bom op barsten bij KV Mechelen?

KV Mechelen blijft zitten in de hoek waar de klappen vallen. Het had afgelopen weekend gehoopt op ...

315
315
Van der Elst ziet Club-speler gered worden door reputatie

Club Brugge blijft in de competitie op koers met een nette vijftien op achttien, met enkel de ...

164
164
Furo maakt grote indruk: weldra kans in Premier League?

Club Brugge weet dezer dagen zijn talenten zeer duur te verkopen, zelfs als ze nog amper of niet aan ...

74
74
Club-fan Julie Vanloo grijpt iedereen naar de keel

Het ene moment lijkt alles nog mogelijk, even later blijft vooral de pijn over. Voor Julie Vanloo en ...

107
107
Defour en Proto zien Anderlecht grote stap zetten

Het is voor Anderlecht tot dusver toch een beetje een seizoen met twee gezichten. Het knokte zich ...

236
236
'Union met handen in haar voor EL na blessure Mac Allister'

Union nestelde zich afgelopen weekend aan de leiding in de Jupiler Pro League met een klinkende zege ...

105
105
'Nieuwe coach bij Kortrijk: eerste kandidaat bekend'

Het eerste trainersontslag van het seizoen in de Jupiler Pro League is een feit. Na een pijnlijke ...

537
537
Bruno hard voor topaankoop: RSCA slaat zich voor het hoofd

Anderlecht slaagde er vrijdag in om een belangrijke zege te pakken op het veld van KV Mechelen, want ...

546
546
Antwerp ontdekt sensatie: "Maar ik moet nog bijleren"

De sterke start van Antwerp behoort intussen helemaal tot het verleden, want de zeven op negen van ...

222
222
TRANSFERUURTJE: 'Eerste ontslag in JPL, Anderlecht bepaalt wintertarget'

De zomermercato zit er inmiddels op, maar heel wat clubs in binnen- en buitenland zijn nu al plannen ...

416
416
Ferme opsteker KAA Gent ondanks eerste puntenverlies

KAA Gent speelde afgelopen speeldag 1-1 gelijk in de Jupiler Pro League tegen KRC Genk. Daardoor ...

153
153
Anderlecht haalt opgelucht adem: crisis nipt afgewend

RSC Anderlecht was wisselvallig aan het seizoen begonnen, maar afgelopen speeldag werd tegen KV ...

256
256
De Mil toont harde hand bij KAA Gent: Sonko boven water

Momodou Sonko was belangrijk voor KAA Gent. De aanvaller werd binnengehaald als een groot talent, ...

225
225
Onverwachte uitblinker bij Club: "Sinds Leko er is"

Het middenveld van Club Brugge is minder goed dan vorig jaar, dat is simpelweg een feit. Dat wil ...

498
498

Meer sportnieuws