Chelsea kondigt contractverlenging Batshuayi aan

door
Chelsea kondigt contractverlenging Batshuayi aan

Het is voorlopig nog niet officieel, maar niets lijkt de overgang van Michy Batshuayi richting het Turkse Besiktas nog in de weg te staan. Eerder raakte al bekend dat de overgang - op enkele details na - rond is. 'Batsman' heeft inmiddels ook zelf zijn nakende transfer aangekondigd via de sociale media.

Via een Twitter-post heeft Batshuayi de Besiktas-fans helemaal gek gemaakt. De Rode Duivel plaatste een foto van zichzelf als Batman, kijkend naar het 'Bat-signal' in de vorm van een adelaar. Dat dier is op zijn beurt dan weer te vinden in het logo van Besiktas. Het ziet er dus naar uit dat alle details rond de overgang van Batshuayi naar de Turkse kampioen stilaan rond zijn. Enkel de medische proeven ontbreken nog.

UPDATE 17/08

Batshuayi gaat zijn carrière dus (al dan niet tijdelijk) voortzetten in de Turkse Süper Lig. De verwachting is dat hij dinsdag zijn medische en fysieke proeven zal afleggen, waarna de nodige handtekeningen gezet kunnen worden. Maandagavond landde de Rode Duivel alvast op de luchthaven van Istanbul. En daar werd hij als een superster onthaald. Een meute fans stond hem toe te juichen, journalisten en cameraploegen waren ook massaal aanwezig. Batshuayi kon zichtbaar genieten van deze aandacht.

UPDATE 18/08

Besiktas heeft de komst van Batshuayi een dag later ook officieel aangekondigd. De Turkse topclub deed dat met een vleermuis-emoji en de hashtag 'Batsman Rises', een verwijzing naar de Batman-film The Dark Knight Rises.

UPDATE 14u20
Batshuayi is dus officieel een speler van Besiktas, dat de Rode Duivel huurt zonder aankoopoptie. Die constructie is opmerkelijk, want de Rode Duivel had nog maar één jaar contract bij Chelsea. De Engelse grootmacht heeft daar echter een oplossing voor gevonden, want de club laat weten dat Batshuayi zijn contract met één jaar verlengd heeft. Hij ligt dus voortaan vast tot 2023.


LEES OOK: ‘Stroeykens deze winter nog weg: drie clubs strijden’

Goede zaak voor Batshuayi?

Meest recent

'Afscheid in schoonheid: jackpot wenkt voor AA Gent'

Dankzij een spectaculaire comeback hield AA Gent de drie punten thuis tegen RSC Anderlecht. Niks dan ...

32
32
Lardot velt verdict: Anderlecht & Club Brugge bestolen?

Ook op speeldag 21 van de Jupiler Pro League deden een aantal scheidsrechterlijke beslissingen stof ...

279
279
KRC Genk-fan emotioneel gebroken na racisme-rel in CPL

De Challenger Pro League werd vrijdagavond opgeschrikt door een 'racisme-incident'. Op De Leunen, ...

119
119
'Brown (ex-AA Gent) trekt naar Europese topclub'

Archie Brown speelt sinds dit seizoen bij Fenerbahçe en de kans is bestaande dat hij al een ...

121
121
'Leegloop gaat verder: Westerlo slijt spits'

Onze redactie deelde al enige tijd geleden mee dat KVC Westerlo de kosten drastisch naar beneden ...

73
73
Na De Bruyne, Courtois...: Genk plots van hemel naar de hel

KRC Genk heeft in zijn bestaan al héél veel spelers vanuit de eigen academie laten ...

159
159
Manchester City slaat toe en strikt volgende grote aanwinst

Manchester City kent weer een zeer moeizaam seizoen. De Engelse topclub heeft duidelijk beslist om ...

71
71
Club Brugge onder druk: Vermant waarschuwt nu al

Romeo Vermant kent geen onaardig seizoen met 9 goals en 2 assists in 27 matchen. De aanvaller beseft ...

258
258
Eric Abidal verrast en haalt Belg als rechterhand

Eric Abida is een grote naam in het voetbal. De voormalige international van Frankrijk en ex-speler ...

35
35
Versterking bij Club Brugge? Leko geeft update

Club Brugge weet wat het morgen moet doen in Kazachstan: winnen. Anders is het weer crisis in ...

906
906
'Transferbom: terugkeer Lukaku naar Premier League'

Romelu Lukaku maakt mogelijk deze maand nog zijn rentree bij Napoli. Er duiken echter plots ...

285
285
Albert ziet een zéér duidelijke boodschap van Renard

RSC Anderlecht speelde een degelijke eerste en bijzonder slechte tweede helft tegen AA Gent. Ze ...

321
321
La Louvière rondt deal af, Cercle gaat voor oude JPL-bekende

De mercato draait op volle toeren en bij La Louvière hebben ze een uitgaande transfer ...

86
86
'AA Gent pakt door en rondt volgende miljoenendeal af'

AA Gent nam zondag revanche voor de bekeruitschakeling tegen Anderlecht door Paars-Wit met 4-2 te ...

411
411
Wanprestatie Antwerp: Goots vreest voor nieuwe crisis

Voor de winterstop zette Antwerp een straffe reeks neer, waardoor het opklom van de voorlaatste ...

187
187
'Dender drukt door voor herhaling succestransfer'

Dender boekte zondag een knappe zege en stuitte zo de opmars van Antwerp, maar de Kadavers verkeren ...

23
23
'Bliksemvertrek Romelu Lukaku bij Napoli'

Bij Napoli konden ze dit seizoen nog niet genieten van Romelu Lukaku. De Rode Duivel liep in ...

334
334
Bevestiging: Rode Duivels treffen nog topland voor WK

De Rode Duivels hopen komende zomer hoge ogen te kunnen gooien op het WK. De groepsfase overleven ...

124
124
Charleroi herleeft: Bayat prikt naar De Mil

De strijd om de Champions' Play-Off blijft razend spannend. Vorig weekend nam AA Gent de zesde ...

134
134
Coosemans hard aangepakt: "Hij moet zich herpakken"

Voorlopig blijft Anderlecht ook in 2026 wisselvallig presteren. Drie dagen nadat het AA Gent nog ...

275
275
Transferblunder bij Genk? "Wil bewijzen dat ze fout waren"

Bij KRC Genk blijft de jeugdopleiding een belangrijk stokpaardje, maar niet elk groot talent weet ...

151
151
Bloedmooi model legt alles op tafel over Ruben Van Gucht

Ruben Van Gucht zorgde voor een absolute primeur afgelopen weekend. De VRT-journalist speelde een ...

209
209
'Anderlecht gaat hard: volgende aanwinst is binnen'

Bij Anderlecht lijkt de mercato stilaan helemaal op gang te komen. Na het vertrek van Cedric ...

462
462
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht slaat toe, Lang heeft knaltransfer beet'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

403
403
Vandenbempt maakt Belgische clubs compleet af

Het is enorm spannend in de Jupiler Pro League. De strijd om de top 6 is volledig losgebarsten en de ...

439
439

Meer sportnieuws