Chelsea kondigt contractverlenging Batshuayi aan

door
Chelsea kondigt contractverlenging Batshuayi aan

Het is voorlopig nog niet officieel, maar niets lijkt de overgang van Michy Batshuayi richting het Turkse Besiktas nog in de weg te staan. Eerder raakte al bekend dat de overgang - op enkele details na - rond is. 'Batsman' heeft inmiddels ook zelf zijn nakende transfer aangekondigd via de sociale media.

Via een Twitter-post heeft Batshuayi de Besiktas-fans helemaal gek gemaakt. De Rode Duivel plaatste een foto van zichzelf als Batman, kijkend naar het 'Bat-signal' in de vorm van een adelaar. Dat dier is op zijn beurt dan weer te vinden in het logo van Besiktas. Het ziet er dus naar uit dat alle details rond de overgang van Batshuayi naar de Turkse kampioen stilaan rond zijn. Enkel de medische proeven ontbreken nog.

UPDATE 17/08

Batshuayi gaat zijn carrière dus (al dan niet tijdelijk) voortzetten in de Turkse Süper Lig. De verwachting is dat hij dinsdag zijn medische en fysieke proeven zal afleggen, waarna de nodige handtekeningen gezet kunnen worden. Maandagavond landde de Rode Duivel alvast op de luchthaven van Istanbul. En daar werd hij als een superster onthaald. Een meute fans stond hem toe te juichen, journalisten en cameraploegen waren ook massaal aanwezig. Batshuayi kon zichtbaar genieten van deze aandacht.

UPDATE 18/08

Besiktas heeft de komst van Batshuayi een dag later ook officieel aangekondigd. De Turkse topclub deed dat met een vleermuis-emoji en de hashtag 'Batsman Rises', een verwijzing naar de Batman-film The Dark Knight Rises.

UPDATE 14u20
Batshuayi is dus officieel een speler van Besiktas, dat de Rode Duivel huurt zonder aankoopoptie. Die constructie is opmerkelijk, want de Rode Duivel had nog maar één jaar contract bij Chelsea. De Engelse grootmacht heeft daar echter een oplossing voor gevonden, want de club laat weten dat Batshuayi zijn contract met één jaar verlengd heeft. Hij ligt dus voortaan vast tot 2023.


LEES OOK: ‘Union schrikt: alsnog winterse knaltransfer steunpilaar?'

Goede zaak voor Batshuayi?

Meest recent

Oosting komt met enorme dompers voor Antwerp

Royal Antwerp FC haalde Rein Van Helden weg bij STVV, maar daar bleef het bij. Nochtans kon de ploeg ...

2
2
'Rodriguez (ex-Real) op zucht van zeer knappe transfer'

Hoe zou het nog zijn met James Rodriguez? De Colombiaanse aanvallende middenvelder was ooit een ...

4
4
Still met goed én slecht nieuws: "Kan spelen tegen Antwerp"

RSC Anderlecht staat onder vuur. De resultaten zijn slecht, de coach werd ontslagen en de sportief ...

90
90
'Olaigbe (ex-Cercle en RSCA) verrast met nieuwe club'

De carrière van Kazeem Olaigbe zit duidelijk in een dipje. De Belgische flankaanvaller gaat ...

9
9
'Ontevreden Ronaldo maakt blits comeback in Europa'

De voorbije dagen is er in Saudi-Arabië een bom ontploft rond Cristiano Ronaldo. De Portugese ...

76
76
Edward Still: "Of hij trainer wordt van Anderlecht?"

Edward Still heeft zijn eerste persconferentie als trainer van RSC Anderlecht afgewerkt. De ...

145
145
Ruben Van Gucht gespot op Tinder en dat verrast velen

Ruben Van Gucht is op dit eigenste moment te zien op VRT. De journalist doet immers verslag van de ...

16
16
Noa Lang geeft dé reden voor bliksemvertrek bij Napoli

De wintermercato zit er in de meeste landen op. De voorbije maand hebben we heel wat opmerkelijke ...

34
34
Hubert kan revanche nemen: "Bleef wel mooie ervaring"

Deze week worden de heenwedstrijden in de halve finales van de Croky Cup afgewerkt. Woensdagavond ...

15
15
'Club Brugge hoopt: alsnog miljoenen voor flop?'

Club Brugge beleefde al bij al een vrij rustige wintermercato. Het haalde met Felix ...

292
292
'Anderlecht, Club en co te laat voor smaakmaker JPL'

We lijken dit seizoen enkele verrassingen te kunnen krijgen in de Champions' Play-Off. STVV blijft ...

144
144
La Louvière bevestigt bom rond Nicolas Frutos

La Louvière maakte de voorbije jaren een straffe opmars, want op twee jaar tijd ging het van ...

182
182
AA Gent ziet nog een verdediger vertrekken

AA Gent veroverde na de winterstop opnieuw een stek in de top zes en wil er alles aan doen om die ...

57
57
'Pijnlijke onthulling over gemiste transfer Vermeeren'

Na zijn debuut bij Antwerp leek the sky the limit te zijn voor Arthur Vermeeren, maar sinds zijn ...

202
202
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht weigert monsterbod, Kanté terug in Europa'

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

220
220
Filip Joos gooit het roer om: “Het was genoeg”

Filip Joos staat bekend als het vaste gezicht en de stem van de sportredactie, iemand die het spel ...

104
104
‘Europese sensatiemove Messi: voorwaarden op tafel’

De toekomst van Lionel Messi wordt nadrukkelijk besproken. Nu de competitie in de Verenigde Staten ...

97
97
‘Union schrikt: alsnog winterse knaltransfer steunpilaar?'

Union SG staat aan de leiding in de Jupiler Pro League en de Brusselse club neemt het in de halve ...

120
120
Leoni verbaast iedereen na Anderlecht: Geraerts jubelt

Theo Leoni brak op latere leeftijd door bij RSC Anderlecht, maar de middenvelder was na een tijdje ...

357
357
Pro League komt met zéér opvallend initiatief voor de fans

De Pro League heeft een opvallend initiatief meegedeeld. Beter laat dan nooit, want velen riepen al ...

96
96
'Opvallend transferverhaal met Club, Bayat en Leko"

Club Brugge haalde enkel Felix Lemaréchal naar het Jan Breydelstadion. Er kwam geen ...

470
470
'Paintsil (ex-Genk) staat voor verrassende megatransfer'

Gaat Joseph Paintsil alsnog een transfer afdwingen de komende dagen? Het zou zomaar kunnen. De ...

275
275
Hubert op zijn hoede: "Een zéér complete ploeg"

In het Zwarte Land staat vanavond de heenmatch van de halve finale van de Croky Cup tussen Sporting ...

54
54
'Carrasco en Dams gaan alsnog transfers versieren'

Yannick Carrasco en Matteo Dams gaan de komende dagen mogelijk nog van club verwisselen. De twee ...

72
72
'Anderlecht zet zinnen op WK-tegenstander van België'

RSC Anderlecht kende alweer geen overtuigende mercato. Door het vertrek van Nilson Angulo lijkt het ...

217
217

Meer sportnieuws