'Besiktas betaalt zwaar voor huurdeal van Batshuayi'

385
'Besiktas betaalt zwaar voor huurdeal van Batshuayi'

Chelsea kondigde donderdagavond de komst van Romelu Lukaku aan en hij zal op Stamford Bridge nog even verwelkomd worden door een collega-Rode Duivel. Ook Michy Batshuayi is tot nader order immers nog altijd speler van Chelsea, al is het de bedoeling dat daar deze zomer verandering in komt. Zijn contract loopt immers nog maar één jaar door en bij gebrek aan sportieve perspectieven willen de Bleus hem verkopen.


Voorlopig bleef het echter relatief stil rond een transfer voor Batshuayi, maar mogelijk komt er toch snel beweging. Volgens Foot Mercato heeft Besiktas de 27-jarige spits bovenaan zijn verlanglijstje gezet en zijn de onderhandelingen tussen alle partijen volop aan de gang. Die gesprekken zouden ook de goede kant uitgaan, waardoor ze in Istanboel goede hoop koesteren dat de transfer rond zal raken.

UPDATE 23u

Michy Batshuayi zal weldra Chelsea gaan verlaten en hij trekt naar Besiktas. Sergen Yalçin, coach bij Besiktas, was in de Turkse pers zeer openhartig over de mogelijke komst van de Rode Duivel. “We zijn bezig met Batshuayi, als er niets misloopt verwacht ik dat hij volgende week zal aansluiten bij de selectie." Batsman lijkt zo dus een nieuwe uitdaging aan te gaan. 

UPDATE 16/08

Michy Batshuayi tekent weldra voor Besiktas. De Turken huren de aanvaller voor een jaar van Chelsea en ze betalen daar wel veel geld voor. Ze nemen het loon van 2,9 miljoen euro over en ze betalen daarbij een huursom van 100.000 euro. Batshuayi, die een jaar zal bijtekenen bij Chelsea, kost zo 3 miljoen euro. Besiktas bedong geen aankoopoptie.

LEES OOK: Blessureleed Lavia verleden tijd? Alonso legt verschil bloot

Hadden Belgische clubs moeten polsen?

Meest recent

Vertonghen loopt mee bij Beerschot: huwelijk in de maak?

Jan Vertonghen stopte als voetballer bij RSC Anderlecht. Nadien liep hij mee bij de Rode Duivels, ...

0
0
Standard onder zware druk: Euvrard verklaart Wilmots-verhaal

De crisis bij Standard blijft nazinderen. Na de tegenvallende resultaten en het gelijkspel tegen KV ...

8
8
Van Bommel speelt open kaart: vier Jonge Duivels op radar

Mark van Bommel maakte vrijdag zijn selectie voor het aankomende Nations League-tweeluik tegen ...

27
27
Thorup klopt op tafel in Genk: duo krijgt volle laag

Met een beschamend rapport van twee op 15 buitenshuis staat KRC Genk de immer lastige verplaatsing ...

56
56
Club Brugge rolt spierballen: vuurwerk op wintermercato

Ivan Leko wil niet te lang stilstaan bij de Champions League-triomf tegen PSV, want over een paar ...

148
148
De Winter stopt als Rode Duivel: échte reden bekend

Bij de bekendmaking van zijn selectie voor het aankomende tweeluik in de Nations League dropte Mark ...

334
334
Club Brugge slikt bittere pil: opdoffer uit ziekenboeg

De belangrijke affiches volgen mekaar snel op voor Club Brugge, dat een paar dagen na de zege tegen ...

151
151
Bruno blijft puzzelen: nieuw experiment in Brugge?

Of het advies van zijn bazen er iets mee te maken heeft valt sterk te betwijfelen, maar na een lange ...

132
132
Leko spreekt klare taal over leegloop bij Club Brugge

Met alweer een zege, dit keer op bezoek bij PSV, blijft Club Brugge hoge ogen gooien in de Champions ...

295
295
Antwerp incasseert mokerslag: twee sterkhouders out

Na de schamele vier op 24 lijken Marvin Compper zijn dagen op de Bosuil stilaan geteld. Thuis tegen ...

56
56
Leko met handen in het haar: Club vreest rampscenario

Club Brugge krijgt weinig tijd om na te genieten van de Champions League-zege tegen PSV, want zondag ...

323
323
‘Do or die’ voor Compper? Antwerp-coach slaat terug

Marvin Compper wordt al een tijdje genoemd bij een ontslag bij Royal Antwerp FC. De resultaten op de ...

45
45
Sam Kerkhofs en Stijn Stijnen lijnrecht tegenover elkaar

Komende speeldag staat een interessante affiche op het programma in de Challenger Pro League. ...

62
62
De Winter-situatie escaleert: Van Bommel verliest pedalen

De situatie van Koni De Winter bij de Rode Duivels staat plots op ontploffen. Mark van Bommel dropte ...

111
111
Van Bommel onthult: Genk en Club-talenten nét niet

Mark van Bommel heeft de selectie van de Rode Duivels bekendgemaakt voor komende interlandperiode. ...

264
264
Uitblinker Koffi legt opvallende actie na Celta-Union uit

Union SG stuntte door met 1-2 te winnen op het veld van Celta de Vigo. De Brusselaars zagen op ...

28
28
Van Gucht oog in oog met vijand: "Moet fouten erkennen"

Ruben Van Gucht heeft er een bijzondere week opzitten. De presentator nam voor het eerst plaats aan ...

28
28
Kongolo deelt opmerkelijk verhaal over eerste selectie

Mark van Bommel heeft vrijdag toch voor een grote verrassing gezorgd bij het bekendmaken van zijn ...

79
79
Bondscoach Portugal spreekt na afscheid Ronaldo, Forbs juicht

Portugal verzekerde zich in oktober al van kwalificatie voor de kwartfinales van de Nations League, ...

141
141
Assistent komt met hoopgevende update over Kompany

De voorbije weken moest Bayern München het zien te stellen zonder Vincent Kompany. Onze ...

20
20
Jonge Duivels met Fofana, Vermeeren verrassende afwezige

Naast de Rode Duivels komen in de nakende interlandbreak ook de Jonge Duivels in actie. Zij wisten ...

62
62
Van Bommel sluit deur helemaal voor Duivel: "Zijn beslissing"

Mark van Bommel heeft vrijdag zijn selectie vrijgegeven voor het tweeluik tegen Turkije en ...

376
376
Van Bommel verrast: debuut voor Genkie én Cuypers

Vrijdagmiddag heeft Mark van Bommel in het nationaal trainingscentrum in Tubeke zijn selectie ...

224
224
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht geweigerd, Club vindt diamant'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

202
202
Zaak Eddy Snelders: beslissing rechtbank slaat in als bom

Na ruim zeven maanden achter de tralies staat Eddy Snelders (67) opnieuw voor een ingrijpende ...

212
212

Meer sportnieuws