Antwerp gooit drie spelers uit de boot voor Europa League

door
Antwerp gooit drie spelers uit de boot voor Europa League

Antwerp heeft in de competitie niet echt de start genomen waar het van gedroomd had met een vier op twaalf, en dat was terwijl de Great Old nog een relatief rustig programma had. Daar komt vanaf volgende week verandering in, want dan maken ze hun intrede in de Europa League. Ze zullen moeten afrekenen met het Cypriotische Omonia Nicosia om zich te plaatsen voor de groepsfase.


Donderdag spelen ze in Cyprus de heenwedstrijd en daarom heeft Antwerp bij de UEFA zijn spelerslijst ingediend. Bij gebrek aan zelfopgeleide spelers staan daarop slechts 21 namen en dat betekent dat Brian Priske enkele keuzes heeft moeten maken. De grootste namen die uit de boot vallen, zijn Nill De Pauw, Nana Ampomah en Frank Boya.

Zij komen dus niet meteen in de plannen van Priske voor. Viktor Fischer en Radja Nainggolan staan ook niet op de lijst, al kan die laatste wel nog geregistreerd worden. Hij was immers nog geen speler van Antwerp bij het verstrijken van de deadline. Fischer is dan weer niet speelgerechtigd omdat hij al Europese voorrondes speelde met FC Kopenhagen.

De spelerslijst van Antwerp: Butez, De Wolf, Matijas; De Laet, Engels, Seck, Buta, Vines, Bataille, Almeida; B. Verstraete, Yusuf, Benson, Gerkens, Miyoshi, De Sart, L. Verstraete, Haroun; Eggestein, Balikwisha, Frey

LEES OOK: Antwerp hoort schorsingsvoorstel Tsunashima na Anderlecht

De juiste keuzes?

Meest recent

Dinamo-Genk: Hayen voert één wissel door in basiself

Donderdagavond moet KRC Genk weer aan de bak op het Europese toneel. In de tussenronde van de Europa ...

1
1
Club Brugge krijgt cruciale update uit ziekenboeg

In de tussenronde van de Champions League sleepte Club Brugge woensdag een 3-3 gelijkspel uit de ...

42
42
'Anderlecht all-in: ultieme inspanning voor Schreuder'

Komt hij, of komt hij niet? RSC Anderlecht hoopt zo snel mogelijk Alfred Schreuder voor te stellen ...

156
156
Alderweireld richting kookpunt: hevige paniek slaat toe

Alderweireld is de laatste maanden een vaste gast geworden in voetbalprogramma’s, waar hij met ...

81
81
'Club Brugge dropt bommetje: Mignolet out, Casteels in?'

Deze keer hoefde hij zich niet echt te onderscheiden tegen Atlético Madrid, maar de voorbije ...

108
108
'Hayen waagt gokje: opvallend experiment bij KRC Genk'

In de tussenronde van de Europa League neemt KRC Genk het straks op tegen Dinamo Zagreb. Met welke ...

151
151
Herman Brusselmans woedend: "Agressief gedrag beu!"

Herman Brusselmans is op dreef de laatste dagen. Eerder deze week haalde de schrijver al de ...

172
172
'Anderlecht op dood spoor: ook Schreuder haakt af'

RSC Anderlecht gaat zondag op bezoek bij Zulte Waregem. Behoudens een verrassing nog altijd met ...

413
413
'Club Brugge baalt: goudhaantje valt door de mand'

Met een 3-3 draw tegen Atlético Madrid beleefde Club Brugge alweer een geslaagde avond in de ...

363
363
'Charleroi mag dromen: transfer van 9 miljoen'

Charleroi kreeg in de vorige week een stevige tik, want met drie nederlagen op rij zag het de ...

24
24
Nieuwe goudklomp voor OHL: "Hij wordt een grote speler"

Vorige zomer wist OH Leuven nog een zeer straffe transfer te realiseren. Het wist maar liefst 16 ...

55
55
Vanhaezebrouck keihard voor Verhaeghe: "CL onwaardig"

De laatste jaren drukt Club Brugge alsmaar vaker zijn stempel in de Champions League. Het staat al ...

870
870
Diakhon doet Club watertanden met krasse uitspraak

Club Brugge heeft woensdagavond nogmaals een knap resultaat neergezet in de Champions League. Het ...

261
261
Geen versterking bij Genk: De Condé verdedigt keuze

Lange tijd leek het een grijs seizoen te gaan worden voor KRC Genk, maar de Limburgers kunnen dat nu ...

154
154
Saelemaekers middelpunt van heuse rel na Milan-Como

Woensdagavond waren alle ogen gericht op de Champions League, maar ook in de Serie A werd er ...

130
130
Leko moet puzzelen: Degryse stelt gewaagd plan voor

Club Brugge mag nog steeds dromen van de achtste finales van de Champions League, nadat het ...

193
193
'Thibaut Courtois verbaast en stapt in Franse clubs'

Het lijkt een alsmaar couranter fenomeen te worden: topvoetballers die nog tijdens hun actieve ...

58
58
'Club wil stunten: straffe naam als opvolger Mignolet'

Club Brugge verbaast ook dit seizoen weer in de Champions League, ondanks dat het in de zomer weer ...

715
715
TRANSFERUURTJE: 'Trainerswending Anderlecht, 20 miljoen voor Union'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

348
348
Jackpot Genk: De Condé duidelijk over knaltransfer Smets

Matte Smets kon afgelopen wintermercato een absolute knaltransfer maken. Het Duitse Wolfsburg had ...

227
227
Mechele zet Club Brugge op scherp: steek naar arbitrage

Club Brugge keek in het Jan Breydelstadion tegen een dubbele achterstand aan tegen Atlético ...

166
166
'Titraoui bezorgt Charleroi Engelse miljoenen'

Charleroi blikt terug op een pijnlijke week met drie nederlagen, waardoor ze hun plaats in de top ...

49
49
Inter stuurt Club duidelijke boodschap over Stankovic

Bij Club Brugge mogen we komende zomer wellicht opnieuw een leegloop verwachten, zeker als het in de ...

939
939
'Deze spelers moeten Antwerp miljoenen opleveren'

Antwerp maakte onlangs zijn jaarrekening bekend. Daaruit bleek dat er wel verbetering is in de ...

212
212
Verhaeghe zaait ondanks topmatch twijfel over Mignolet

Club Brugge heeft woensdag opnieuw voor spektakel gezorgd in de Champions League. Het wist nu ook ...

320
320

Meer sportnieuws