TRANSFERUURTJE: 'Gent strikt Henry, Inter vindt vervanger voor Lukaku'

372 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Gent strikt Henry, Inter vindt vervanger voor Lukaku'

Hoewel het nieuwe seizoen goed en wel begonnen is, loopt de transfermarkt nog tot eind augustus. Heel wat clubs uit binnen- en buitenland zijn dan ook nog druk in de weer om hun zaakjes te regelen. Het regent dan ook nieuwtjes en pittige geruchten. Al dat transfernieuws bundelt VoetbalNieuws dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Club Brugge wil volgens Foot Mercato shoppen in Frankrijk. Blauw-Zwart zou namelijk de 19-jarige Hermann Tebily willen weghalen bij FC Sochaux. De Frans-Ivoriaanse spits kwam tot dusver zes keer in actie in de Ligue 2 zijn club en zou een koopje kunnen zijn. Transfermarkt schat zijn marktwaarde immers slechts op 200.000 euro. Hij zou Youssouph Badji kunnen vervangen, als de Senegalees nog ergens gestald wordt op huurbasis. 



Ook Anderlecht houdt de Franse markt in de gaten. Ouest-France meldt dat Paars-Wit de situatie van Brandon Soppy in de gaten houdt. De 19-jarige rechtsachter weigert bij te tekenen door een gebrek aan uitzicht op speelminuten en heeft een contract dat afloopt in 2022. Het Italiaanse Udinese bracht al een bod uit van 1,5 miljoen euro, maar dat werd niet aanvaard. Ook Watford, Stade Reims, Lille, Arsenal, Burnley en Red Bull Salzburg worden genoemd.

Aan uitgaande zijde werd Zakaria Bakkali gelinkt aan Sporting CP. Het Portugese medium Record deed die interesse echter af als een gerucht en meldt dat Sporting helemaal geen interesse toont.



Antwerp heeft Radja Nainggolan voorgesteld en pakt daarmee uit met een straffe transfer. De ex-Rode Duivel tekende een overeenkomst voor twee seizoenen, nadat hij zijn contract bij Inter ontbonden had. Mogelijk zal hij al snel in actie komen voor de Great Old.



Aurelio Buta is dan weer op weg naar de uitgang bij het stamnummer één. De Portugese back werd eerder al aan Celtic en Fenerbahçe gelinkt, maar volgens de Italiaanse journalist Rudy Galetti is hij op weg naar Everton. Antwerp zou vergevorderde gesprekken voeren met de club uit Liverpool. Er wordt gesproken over een transfersom van rond de 4 miljoen euro.

AA Gent lijkt de strijd om de prijsschutter Thomas Henry van OH Leuven te gaan winnen. Football Insider stelt dat OHL een Gents bod van 5,3 miljoen euro aanvaard heeft. Henry speelde gisteren nog gewoon voor OHL tegen Genk. Gent zou Venezia, Celtic, Rangers, Southampton, Watford en Bordeaux aftroeven.



Charleroi heeft afscheid genomen van Gjoko Zajkov. Het contract van de Noord-Macedoniër werd in onderling overleg ontbonden. Hij kan als transfervrije speler op zoek naar een nieuwe club. Charleroi wuifde ook Gaetan Hendrickx uit. De middenvelder tekende een contract van twee seizoenen bij KMSK Deinze, in 1B.

Massimo Bruno heeft eindelijk een nieuwe club gevonden. De ex-speler van RSC Anderlecht en Sporting Charleroi tekende vandaag voor de Turkse tweedeklasser Bursaspor. Hij was einde contract bij Charleroi. Bruno werd ook even gelinkt aan Antwerp, maar concreet werd het nooit.

  
Ook STVV speurt de markt af op zoek naar versterkingen maar kent nu pech. Stipe Perica (ex-Moeskroen) zal immers niet op Stayen gaan voetballen. Watford maakte immers bekend dat de Kroaat naar Maccabi Tel Aviv verkast via een definitieve transfer.

BUITENLAND

Manchester United heeft de transfer van Raphaël Varane afgerond. Hij werd voorgesteld vlak voor de aftrap van de thuiswedstrijd tegen Leeds United. De Fransman tekende een contract tot midden 2025 en zal het rugnummer 19 dragen op Old Trafford. 



Geen Andreas Pereira tegen Leeds United bij Manchester United. Hij mag de club verlaten. Everton zou wel iets zien in Pereira en volgens meerdere bronnen willen ze hem huren van Manchester United. Eerder wou het Braziliaanse Flamengo de aanvallende middenvelder al huren, maar die deal kwam er niet door. 

Internazionale heeft zijn vervanger voor Romelu Lukaku beet. Zaterdagavond rondde de club de transfer van Edin Dzeko immers officieel af. Journalist Fabrizio Romano stelt dat de Bosniër gratis overomt van reeksgenoot AS Roma. De Romeinse club zou wel nog 1,5 miljoen euro vangen als Inter zich weet te plaatsen voor de Champions League.



Ook Denzel Dumfries trekt naar de Italiaanse kampioen. De rechtsachter wordt voor 12,5 miljoen euro weggehaald bij PSV. Daar had hij zich opgewerkt tot aanvoerder. Hij kreeg een overeenkomst tot 2025 en moet het vertrek van Hakimi naar PSG opvangen.

De Spaanse eersteklasser Deportivo Alaves zou er bijna uit zijn met Chelsea over de komst van Matt Miazga. Dat meldt Fabizio Romano. De Amerikaan zou een jaar uitgeleend worden. Het wordt voor Miazga zijn eerste avontuur in La Liga, na eerdere passages bij Vitesse, FC Nantes, Reading en vorig seizoen Anderlecht.



Bij Ajax mogen een aantal spelers vertrekken uit de Johan Cruijff ArenA. De namen van David Neres en Nicolás Tagliafico worden daarbij genoemd. Edson Álvarez moet echter op post blijven. Stade Rennes had 20 miljoen euro veil voor de Mexicaan, maar Ajax is niet van plan om hem te laten gaan.

LEES OOK: Witte rook in Leuven: OHL shopt bij Club Brugge

Kan Dzeko Lukaku vervangen?

Meest recent

Opschudding op WK: speler mag Canada niet in en mist match

Er is al heel wat te doen geweest over bepaalde regels in de Verenigde Staten. De strenge aanpak van ...

27
27
Vertrek bij Club Brugge? Seys geeft duidelijk antwoord

Joaquin Seys maakte de afgelopen jaren een goede ontwikkeling door. De linksachter van Club Brugge ...

59
59
JPL-clubs kijken rond op WK: derde keer, goede keer?

Bosnië neemt het vanavond op tegen gastland Canada. Voor de Bosniërs een mooie match om ...

21
21
Onrust voor WK-opener: Duivels kennen scheidsrechter

Donderdagavond werd officieel het startschot gegeven voor het WK, maar de Rode Duivels moeten ...

75
75
'Leegloop bij KV Mechelen: viertal laat kassa rinkelen'

Meedingen naar een Europees ticket bleek net iets te hoog gegrepen, maar KV Mechelen mag toch ...

150
150
‘Dit wordt de zomerstunt': Anderlecht jaagt op droomtransfer

Anderlecht wil deze zomer uitpakken met een aanvaller die voor actie en goals moet zorgen. Paars-wit ...

606
606
Witte rook in Leuven: OHL shopt bij Club Brugge

Officieel moet de zomermercato zijn deuren nog openen, maar heel wat ploegen zijn uiteraard al druk ...

86
86
'AA Gent heeft Burgess beet: plannen De Mil bekend'

Nog voor het transfergeweld goed en wel is losgebarsten, lijkt de eerste spraakmakende overstap van ...

211
211
Belgisch WK-experiment draait uit op Nederlandse vernedering

Zowel Nederland als België zijn erbij op het ondertussen gestarte WK in Mexico, de Verenigde ...

137
137
'Alle remmen los: 3 (!) recordtransfers bij Club Brugge'

Charles De Ketelaere, Igor Thiago en Ardon Jashari legden de lat de afgelopen jaren stelselmatig ...

482
482
'De Cat hakt knoop door: jackpot voor Anderlecht'

In het ideale scenario blijft hij nog een jaartje langer aan boord, maar de kans oogt alsmaar groter ...

449
449
Van K3 naar WK: Kathleen Aerts met eerlijke bekentenis

Van een uitzinnige AFAS Dome naar een kolkend voetbalstadion met 87.000 supporters. Kathleen Aerts ...

17
17
‘Rigaux krijgt meteen mokerslag van jewelste bij Feyenoord’

Dévy Rigaux koos ervoor om Club Brugge te verlaten en een nieuwe uitdaging aan te gaan bij ...

145
145
‘Club Brugge krijgt genadeloos antwoord voor toptarget’

Club Brugge is de zomermercato naarstig aan het afspeuren om de kern van volgend seizoen te ...

304
304
Will Still verbaast iedereen met nieuwe uitdaging

Will Still was in België onder meer trainer van Beerschot en T2 bij Standard Luik, maar de ...

44
44
‘KV Mechelen hakt knoop door over Fred Vanderbiest’

KV Mechelen kende een sterk seizoen in de Jupiler Pro League. Onder Fred Vanderbiest haalde Malinwa ...

197
197
‘Van den Heuvel verlaat Club Brugge: akkoord met JPL-club'

Dani van den Heuvel maakte afgelopen seizoen indruk bij Club Brugge. Telkens de jonge Nederlander in ...

474
474
Megaverrassing: 'Belgische topclub gaat vol voor Burgess'

Christian Burgess is een boegbeeld van Union SG, maar de centrale verdediger neemt afscheid van de ...

634
634
La Louvière kondigt in één ruk vijf vertrekkers aan

La Louvière was afgelopen seizoen de meest verrassende nieuwkomer in de Jupiler Pro League. ...

58
58
Niemand praat over hem: “Hij is stille joker van Rode Duivels”

De Rode Duivels stomen zich volop klaar voor maandag, wanneer ze tegen Egypte aan hun WK beginnen. ...

142
142
'Jackpottransfer Trossard? Netto maandloon onthuld'

Leandro Trossard begint straks wellicht als titularis aan het WK bij de Rode Duivels, nadat hij een ...

379
379
Zwaait Courtois te vroeg af? Opmerking doet twijfelen

De kans lijkt groot dat dit WK het laatste kunstje van Thibaut Courtois als Rode Duivel zal worden. ...

57
57
Liverpool stuurt nu ook Belg de laan uit

Van Liverpool werd dit seizoen enorm veel verwacht, nadat het een jaar geleden kampioen werd en maar ...

55
55
'Club drukt door: verrassende miljoenenaanwinst op komst'

Club Brugge is er doorgaans vroeg bij om zijn transferhuiswerk af te ronden, maar voorlopig bleef ...

423
423
TRANSFERUURTJE: 'Toptransfer Duranville, Club druk in de weer'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

207
207

Meer sportnieuws