Massimo Bruno vindt nieuwe club in Turkije

door
Massimo Bruno vindt nieuwe club in Turkije

Het seizoen wordt stilaan in alle Europese landen weer op gang getrokken, maar een flink aantal Belgische spelers zitten nog zonder club. Daar zitten toch enkele sprekende namen bij, maar voor twee van hen lonkt nu een oplossing in Turkije.


Turkse media beweren immers dat Bursaspor zich wil versterken met Kevin Mirallas en Massimo Bruno. De kampioen van 2010 is inmiddels afgezakt naar tweede klasse en wil zo snel mogelijk terugkeren naar het hoogste niveau. Met die missie moeten de 27-jarige Bruno en de 33-jarige Mirallas, die hun aflopende contracten bij Charleroi en Göztepe niet verlengd zagen worden, dus helpen. Mirallas kan op die manier in Turkije blijven, terwijl het voor Bruno zijn eerste avontuur in dat land zou kunnen worden. De ex-speler van Anderlecht was wel al actief in Oostenrijk en Duitsland, bij Red Bull Salzburg en RB Leipzig.

UPDATE 14/08

Massimo Bruno heeft eindelijk een nieuwe club gevonden. De ex-speler van RSC Anderlecht en Sporting Charleroi, waar hij einde contract was, tekende vandaag voor de Turkse tweedeklasser Bursaspor. Zij stelden de flankaanvaller officieel voor aan de media. Bruno werd een tijdje geleden ook genoemd bij Royal Antwerp FC, maar dat werd nooit concreet.

LEES OOK: Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 27 bekend

Een mooie club voor Bruno?

Meest recent

‘Casteels-stunt: één detail zet Club Brugge op z’n kop’

Club Brugge kijkt al vooruit naar het leven na Simon Mignolet, want zijn contractdossier blijft ...

160
160
Sensatie in Atlético-Club Brugge: "50 miljoen euro!"

Club Brugge begon om 18u45 aan zijn match tegen Atlético Madrid. De Bruggelingen speelden 3-3 ...

95
95
'Standard wil cashen: smaakmaker ontploft'

Bij Standard kennen ze al jarenlang heel veel miserie, op en naast het veld. Sportief en financieel ...

47
47
Verhuurde JPL-spelers: verrassende smaakmaker in Eredivisie

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

12
12
Club-coach Leko legt keuzes Vetlesen en Diakhon uit

Club Brugge neemt het in de terugwedstrijd van de Champions League op tegen Atlético Madrid. ...

29
29
Lukebakio in de clinch met Prestianni: racismerel escaleert

De racismerel tussen Vinicius Junior van Real Madrid en Benfica-speler Gianluca Prestianni blijft ...

48
48
‘Nieuwe sportieve baas Anderlecht: positieve gesprekken’

RSC Anderlecht is druk bezig om de zaken achter de schermen op orde te stellen. Paars-Wit zoekt een ...

186
186
De 11 namen: Leko verrast met vervanger Onyedika

Club Brugge heeft om 18u45 een afspraak met de geschiedenis. Na het 3-3 gelijkspel in Jan Breydel ...

158
158
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 27 bekend

De reguliere competitie nadert zijn finale ontknoping, en dus staan de zenuwen alsmaar meer ...

80
80
'Geen weg terug: Anderlecht hakt trainersknoop door'

Behoudens een verrassing zit Jérémy Taravel ook volgende week tegen OH Leuven nog in ...

326
326
Verheyen tipt Leko: Club Brugge all-in tegen Atlético?

Binnen twee uur begint Club Brugge eraan tegen Atlético Madrid. Om een ticket voor de achtste ...

109
109
'Anderlecht verbrandt vingers: Hazard op hete kolen'

Met hangen en wurgen zette RSC Anderlecht zondag tegen Zulte Waregem een serieuze stap richting de ...

206
206
Union incasseert uppercut: einde seizoen voor sterkhouder?

Union liet zich zaterdag niet onder druk zetten door de zeges van eerste achtervolgers STVV en Club ...

104
104
Hakimi in vieze papieren: verkrachtingszaak ontplooit

Achraf Hakimi wordt gezien als één van de beste rechtsbacks ter wereld. De Marokkaanse ...

90
90
Courtois slaat op tafel: Mourinho én UEFA afgemaakt

De return tussen Real Madrid en Benfica belooft extra scherp te zijn. In de heenwedstrijd was er de ...

75
75
Routinier mee naar WK? Rode Duivel maakt hattrick

Wie gaat mee naar het WK 2026? Daar wordt maanden voor het mondiale landentornooi al over gesproken. ...

65
65
Standard en Antwerp horen verdict na stopzetting

De wedstrijd tussen Standard Luik en Royal Antwerp FC werd op maandag 20 oktober onderbroken bij een ...

251
251
Simeone spreekt Leko resoluut tegen: messen zijn geslepen

Club Brugge kijkt dinsdagavond Atlético Madrid recht in de ogen namens de Champions League. ...

133
133
De Bruyne komt met belangrijke update: WK in gevaar?

Kevin De Bruyne ligt al een tijdje in de lappenmand. De Belgische supporters houden alvast hun hart ...

127
127
Ajax kruipt uit de put en deelt straffe cijfers

Ajax kende heel donkere jaren. PSV nam sportief de fakkel over en financieel was het ook ...

40
40
Courtois investeert in Belgische club: twee clubs genoemd

Thibaut Courtois investeerde onlangs in de Franse club Le Mans. Ondertussen raakte ook bekend dat ...

370
370
KRC Genk heeft prijs: rechtsachter tekent contract

KRC Genk is een club waar jeugddoorstroming zeer belangrijk is. De Limburgers blijven inzetten op de ...

175
175
Diego Moreira haalt ferm uit na glansrol: ex-club afgemaakt

Diego Moreira speelde afgelopen speeldag in de Ligue 1 een geweldige wedstrijd. De Rode Duivel was ...

46
46
Hoeveel kans heeft Club tegen Atlético? Opta velt oordeel

Club Brugge neemt het dinsdagavond op tegen Atlético Madrid in de terugwedstrijd van de ...

87
87
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht bibbert, Club dumpt genadeloos’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

442
442

Meer sportnieuws