'Geen Club Brugge, maar Bayern München voor Malacia'

door
'Geen Club Brugge, maar Bayern München voor Malacia'

Tyrell Malacia is toch wel een van de beste spelers die trainer Arne Slot onder zijn hoede heeft bij Feyenoord, maar misschien vertrekt de linksback nog wel uit Rotterdam-Zuid. Volgens het betrouwbaar geachte Feyenoord Transfermarkt heeft Bayern München namelijk 'hevige interesse' in een samenwerking met de vleugelverdediger.

Bayern München is hevig geïnteresseerd in Tyrell Malacia", schrijft Feyenoord Transfermarkt op Twitter. "De Duitse topclub zat bij Feyenoord-Luzern dan ook op de tribune voor de talentvolle linksback." Een weekje geleden liet coach Erik ten Hag van Ajax zich al positief uit over de back: "Dat vinden wij wel een goede speler, ja. Mag dat van jou niet? Op de eerste plaats: het is niet aan de orde. Voordat we allerlei speculaties krijgen: het speelt totaal niet. We kunnen het (een vertrek van Nicolás Tagliafico, red.) opvangen binnen onze huidige selectie. Mocht het aan de orde komen: we hebben een schaduwlijst. Ik ga niet zeggen of Malacia daarop staat." 

In juni zei Malacia dat hij zichzelf niet in de Johan Cruijff ArenA ziet spelen: "Nee, ik ben een jongen van Rotterdam-Zuid. Dat gaat niet. Ik zit nu bij Feyenoord en heb niet voor niets bijgetekend. Ik wil er een mooi seizoen van maken en ik heb er alle vertrouwen in dat we een goed resultaat gaan neerzetten." Eerder deze transferperiode konden we lezen dat men in De Kuip 12 miljoen euro zou verlangen voor de vleugelverdediger... en dat kan Der Rekordmeister toch wel betalen.

Club Brugge deed deze zomer ook een bod op Malacia en die had wel oren naar een transfer naar Brugge. Feyenoord vroeg te veel geld en de deal ging niet door. Club Brugge haalde dan maar Stanley Nsoki voor 6,5 miljoen euro in huis.

LEES OOK: 'Masterplan Anderlecht met De Cat: dit ligt op tafel'

Heeft hij het niveau voor Bayern?

Meest recent

KRC Genk mag hopen: van de top naar de krochten van Europa

KRC Genk ontvangt FC Basel in de Cegeka Arena. De Zwitsers waren in het verleden nog ...

1
1
'Masterplan Anderlecht met De Cat: dit ligt op tafel'

Er doen heel veel geruchten de ronde over Nathan De Cat. De 17-jarige middenvelder is dé ...

73
73
Kane verklapt: Bayern München of FC Barcelona?

De afgelopen weken was er heel veel te doen over de toekomst van Harry Kane. De Britse aanvaller ...

18
18
Seys scherp voor zichzelf en team: "Dramatisch!"

Net als heel Club Brugge speelde ook Joaquin Seys geen goede partij. De blonde linksachter was na de ...

35
35
'DAZN-crash: legt Club Brugge een bom onder de JPL?'

De DAZN-crash heeft het Belgische voetbal volledig in de war gestuurd: het tv-contract ligt aan ...

231
231
Ferdinand lyrisch over Rode Duivel: "Belachelijk goed"

Er spelen heel veel Rode Duivels in topcompetities. Eén van hen is Leandro Trossard. Die kent ...

47
47
Vanaken geeft dé reden voor mindere Champions League-reeks

Club Brugge bakte er niets van tegen Sporting CP. Een terechte 3-0 was een feit. Bij Blauw-Zwart ...

146
146
Club Brugge met de grond gelijk gemaakt: "Zoals in jaren '80"

Club Brugge speelde een povere partij op het veld van Sporting CP. Het ging terecht met 3-0 onderuit ...

191
191
‘Slimste clubs in Europa’: één JPL-topclub in top tien

Union SG is een waanzinnig goed geleide club. De Brusselaars verdienen niets dan lof voor hun ...

108
108
Hayen geeft update over blessure van Jackers

Club Brugge verloor kansloos met 3-0 van Sporting CP. Een verdiende nederlaag voor een matig ...

333
333
Club-ster valt zwáár door de mand: kranten geven 3 op 10

Na de vorige speeldag in de League Phase van de Champions League vertoefde Club Brugge nog in de ...

270
270
Extra drama voor Club: titularis afgevoerd op brancard

In de Champions League heeft Club Brugge woensdagavond een flinke opdoffer geslikt. Na een pover ...

271
271
UCL: Arsenal klopt Bayern, afgang Liverpool, CDK en Mbappé heersen

Het Bayern München van coach Vincent Kompany heeft zijn eerste nederlaag van het seizoen ...

73
73
Trieste aftocht: Sporting geeft zwak Club pak voor de broek

Club Brugge zal tijdens de drie resterende speeldagen nog vol aan de bak moeten om de League Phase ...

114
114
Domper op bloedvorm: misnoegde Trossard sjokt van veld

Leandro Trossard is de laatste weken uitstekend in vorm bij Arsenal FC. Woensdagavond startte de ...

51
51
Club krijgt klappen in Lissabon: "Hij is dé zwakke schakel"

In de Champions League dreigt Club Brugge een flinke kater te gaan oplopen. Op het veld van Sporting ...

338
338
Club Brugge van hemel naar hel: VAR kwelduivel van dienst

In de Champions League neemt Club Brugge het woensdagavond op tegen Sporting CP. Even leek er een ...

241
241
Oorlogsverklaring aan DAZN: Pro League dropt fors statement

Het Belgische clubvoetbal rekent momenteel af met een heuse crisis. Rechtenhouder DAZN heeft het ...

306
306
Union verbluft Europa: "Heksenketel ongemakkelijk stil"

Union SG heeft dinsdagavond voor een zoveelste hoogtepunt gezorgd. In de Champions League gingen de ...

272
272
Uitslagen UCL: Pocognoli vloekt ondanks monumentale blunder

Het AS Monaco van coach Sébastien Pocognoli heeft woensdag twee dure punten verspeeld in de ...

39
39
Loting WK '26: Duivels moeten deze 'Poule des Doods' vrezen

Binnen anderhalve week is het zover, dan wordt geloot voor de groepsfase van het WK 2026. De Rode ...

205
205
Sporting-Club Brugge: grote favoriet nu al bekend

In de Champions League kruist Club Brugge woensdagavond de degens met Sporting CP. Een jaartje ...

346
346
Eén verrassing in basiself Club, Sporting met 3 nieuwe namen

Om 21u staat Club Brugge voor zijn vijfde opdracht in de Champions League. Het hoopt verder te gaan ...

155
155
'Anderlecht moet bliksemsnel toeslaan voor toptalent'

Het wordt uitkijken wat Anderlecht tijdens de wintermercato zal doen. Sportief directeur Olivier ...

284
284
Fink spreekt klare taal over Europese ambities

Donderdag mag KRC Genk weer aan de bak in de Europa League. Daarin krijgt het voor zijn vijfde ...

72
72

Meer sportnieuws