'Antwerp strikt Nainggolan met zeer opvallende constructie'

door
'Antwerp strikt Nainggolan met zeer opvallende constructie'

Enkele dagen geleden liet Radja Nainggolan zijn contract bij Internazionale ontbinden en sindsdien kan de ex-Rode Duivel als vrije speler op zoek naar een nieuwe club. Naast Besiktas, Cagliari en enkele andere Italiaanse ploegen viel zijn naam ook meteen bij Antwerp, maar de Great Old leek niet al te veel kans maken. Zeker niet nadat Nainggolan het eerste voorstel van de club afwees.

Maar Het Nieuwsblad weet dat de 33-jarige middenvelder nu alsnog op weg is naar de Bosuil. Donderdagavond zou voorzitter Paul Gheysens een gevoelig verhoogd voorstel overgemaakt hebben aan Il Ninja, die onder meer dankzij een stevige tekenpremie op twee jaar tijd maar liefst 4 miljoen euro zou kunnen gaan opstrijken bij Antwerp. Dat is nog steeds minder dan Nainggolan bij Besiktas kon verdienen, maar toch voldoende om hem overstag te doen gaan.

Nainggolan zou vrijdag naar België vliegen om zijn handtekening bij Antwerp te zetten. Daarmee doet de Great Old stadsrivaal Beerschot pijn, want Nainggolan speelde in de jeugd voor de Ratten en hij was de voorbije jaren ook ambassadeur van de club. Voor Nainggolan zal het zijn eerste avontuur in de Jupiler Pro League worden, want hij trok destijds al op zijn zestiende naar Italië.

UPDATE 12u12
Inmiddels is Nainggolan ook geland op de luchthaven van Deurne, waar hij opgewacht werd door Antwerp-voorzitter Paul Gheysens. GvA-journalist Koen Frans komt ook nog met meer details over de opmerkelijke deal. Zo zou Nainggolan slechts een bescheiden maandloon gaan opstrijken op de Bosuil, maar verleidde Gheysens hem met een tekenbonus van 2 miljoen euro per seizoen. Nainggolan incasseert dus stevig, zeker omdat hij het komende jaar ook nog eens voor 50 procent doorbetaald wordt door Inter. Dat was afgesproken bij de ontbinding van zijn contract bij de Italiaanse kampioen.


LEES OOK: Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 22 bekend

Zal Nainggolan een absolute meerwaarde zijn voor de JPL?

Meest recent

Godts schittert weer bij Ajax: toptransfer op komst?

Het werd al bij al een goede avond voor de Belgen in de Champions League. Na de zege van Club Brugge ...

34
34
Stankovic treedt in voetsporen vader met wereldgoal

Club Brugge heeft dinsdagavond in Kazachstan de rug gerecht. Na de pijnlijke nederlagen in eigen ...

34
34
FC Barcelona kondigt verrassende transfer Ter Stegen aan

FC Barcelona moet pas woensdagavond aan de bak in de Champions League, want dan wacht hen een ...

25
25
Pocognoli vernederd door Real, Trossard bepalend bij Arsenal

Dinsdagavond in de Champions League viel er opnieuw het nodige spektakel te beleven. Real Madrid ...

20
20
'Anderlecht nog niet af van Ashimeru: probleem duikt op'

Bij Anderlecht is de wintermercato de voorbije dagen helemaal op gang gekomen. Met Cedric Hatenboer ...

120
120
Kompany doet zeer verrassende uitspraak over band met Union

Union mag nog steeds dromen van de play-offs in de Champions League, maar zal daarvoor in zijn ...

42
42
'De Cat kampt met Jashari en Rode Duivel voor toptransfer'

Voor Nathan De Cat was 2025 het jaar van de grote doorbraak. In 2026 moet het 17-jarige supertalent ...

112
112
Leko doet zomeraankoop Club eindelijk ontbolsteren

Er stond dinsdagavond heel wat druk op Club Brugge, maar het heeft zijn opdracht volbracht. Het ...

177
177
'Anderlecht verrast en wil transferslag slaan in Bundesliga'

Anderlecht heeft dinsdag alvast een eerste transferslag van de winter afgerond. Het haalde met ...

336
336
Crisis bij Man City na zeperd in de Champions League

Manchester City is al een tijdje niet meer die wervelende ploeg van weleer. De Engelsen zijn niet ...

113
113
Leko ziet ander Club Brugge: "Dat was nu wél aanwezig"

Ivan Leko haalde na de match opgelucht adem. Club Brugge won overtuigend met 1-4 tegen Kairat Almaty ...

170
170
Kompany ontploft bij Bayern: harde ingreep zorgt voor schok

Bayern zit al weken te sukkelen met de rechtsbackpositie… en net daar ontploft het plots. ...

117
117
'KRC Genk verrast en vindt akkoord met AC Milan'

KRC Genk is druk bezig met herschikken van de eerste én tweede ploeg. De Limburgers gaan ...

582
582
Degryse lyrisch over Bruggeling: "Een grote legende"

Club Brugge heeft de crisis voor even weten weg te slaan. Ze wonnen met 1-4 van Kairat Almaty. ...

587
587
Westerlo laat alweer een smaakmaker vertrekken

Onze redactie kondigde het weken geleden al aan en het is nu ook officieel: Griffin Yow verlaat KVC ...

44
44
Tielemans openhartig over terugkeer naar Anderlecht

Youri Tielemans is bezig aan een zeer sterk seizoen bij Aston Villa. De Rode Duivel is 28 jaar en ...

383
383
Vanaken en Vermant schrijven geschiedenis bij Club Brugge

Club Brugge heeft de rug weten te rechten in de Champions League. Ze wonnen met 1-4 van een ...

179
179
Straf statement Club in Kazachstan: CL-droom springlevend

Club Brugge hield in de late namiddag zijn Europese droom levend in het verre Kazachstan. In Astana ...

213
213
SK Beveren verrast met voormalig toptalent Anderlecht

SK Beveren zet alles op alles om volgend seizoen in de Jupiler Pro League te spelen. De Waaslanders ...

240
240
'KRC Genk schakelt door: twee toptransfers hangende'

Er staat nog wat te gebeuren bij KRC Genk. De club gaat volgens Sasha Tavolieri mogelijk nog twee ...

477
477
Renard slaat toe: Anderlecht verrast met twee deals

RSC Anderlecht voert een keeperswissel door. Mads Kikkenborg trekt naar Molde, Justin Heekeren komt ...

621
621
Club op rozen in Kazachstan, fans delen waarschuwing uit

Club Brugge begon om 16u30 aan zijn Champions League-wedstrijd in Kazachstan tegen Kairat Almaty. De ...

140
140
Beerschot slaat toe met zeer stevige transfer

Beerschot wil komend seizoen dolgraag terug in de Jupiler Pro League spelen. De Kielse Ratten konden ...

131
131
Vrancken jubelt: STVV verwelkomt extra wapen

STVV is bezig aan een droomseizoen. De Kanaries staan zeer knap tweede in de Jupiler Pro League. ...

70
70
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 22 bekend

Afgelopen weekend deed de Belgische arbitrage alweer heel wat stof opwaaien. Intussen maakte de ...

77
77

Meer sportnieuws