'Antwerp strikt Nainggolan met zeer opvallende constructie'

981
'Antwerp strikt Nainggolan met zeer opvallende constructie'

Enkele dagen geleden liet Radja Nainggolan zijn contract bij Internazionale ontbinden en sindsdien kan de ex-Rode Duivel als vrije speler op zoek naar een nieuwe club. Naast Besiktas, Cagliari en enkele andere Italiaanse ploegen viel zijn naam ook meteen bij Antwerp, maar de Great Old leek niet al te veel kans maken. Zeker niet nadat Nainggolan het eerste voorstel van de club afwees.

Maar Het Nieuwsblad weet dat de 33-jarige middenvelder nu alsnog op weg is naar de Bosuil. Donderdagavond zou voorzitter Paul Gheysens een gevoelig verhoogd voorstel overgemaakt hebben aan Il Ninja, die onder meer dankzij een stevige tekenpremie op twee jaar tijd maar liefst 4 miljoen euro zou kunnen gaan opstrijken bij Antwerp. Dat is nog steeds minder dan Nainggolan bij Besiktas kon verdienen, maar toch voldoende om hem overstag te doen gaan.

Nainggolan zou vrijdag naar België vliegen om zijn handtekening bij Antwerp te zetten. Daarmee doet de Great Old stadsrivaal Beerschot pijn, want Nainggolan speelde in de jeugd voor de Ratten en hij was de voorbije jaren ook ambassadeur van de club. Voor Nainggolan zal het zijn eerste avontuur in de Jupiler Pro League worden, want hij trok destijds al op zijn zestiende naar Italië.

UPDATE 12u12
Inmiddels is Nainggolan ook geland op de luchthaven van Deurne, waar hij opgewacht werd door Antwerp-voorzitter Paul Gheysens. GvA-journalist Koen Frans komt ook nog met meer details over de opmerkelijke deal. Zo zou Nainggolan slechts een bescheiden maandloon gaan opstrijken op de Bosuil, maar verleidde Gheysens hem met een tekenbonus van 2 miljoen euro per seizoen. Nainggolan incasseert dus stevig, zeker omdat hij het komende jaar ook nog eens voor 50 procent doorbetaald wordt door Inter. Dat was afgesproken bij de ontbinding van zijn contract bij de Italiaanse kampioen.


LEES OOK: Antwerp incasseert mokerslag: twee sterkhouders out

Zal Nainggolan een absolute meerwaarde zijn voor de JPL?

Meest recent

Club Brugge slikt bittere pil: opdoffer uit ziekenboeg

De belangrijke affiches volgen mekaar snel op voor Club Brugge, dat een paar dagen na de zege tegen ...

31
31
Bruno blijft puzzelen: nieuw experiment in Brugge?

Of het advies van zijn bazen er iets mee te maken heeft valt sterk te betwijfelen, maar na een lange ...

52
52
Leko spreekt klare taal over leegloop bij Club Brugge

Met alweer een zege, dit keer op bezoek bij PSV, blijft Club Brugge hoge ogen gooien in de Champions ...

95
95
Antwerp incasseert mokerslag: twee sterkhouders out

Na de schamele vier op 24 lijken Marvin Compper zijn dagen op de Bosuil stilaan geteld. Thuis tegen ...

29
29
Leko met handen in het haar: Club vreest rampscenario

Club Brugge krijgt weinig tijd om na te genieten van de Champions League-zege tegen PSV, want zondag ...

222
222
‘Do or die’ voor Compper? Antwerp-coach slaat terug

Marvin Compper wordt al een tijdje genoemd bij een ontslag bij Royal Antwerp FC. De resultaten op de ...

28
28
Sam Kerkhofs en Stijn Stijnen lijnrecht tegenover elkaar

Komende speeldag staat een interessante affiche op het programma in de Challenger Pro League. ...

40
40
De Winter-situatie escaleert: Van Bommel verliest pedalen

De situatie van Koni De Winter bij de Rode Duivels staat plots op ontploffen. Mark van Bommel dropte ...

85
85
Van Bommel onthult: Genk en Club-talenten nét niet

Mark van Bommel heeft de selectie van de Rode Duivels bekendgemaakt voor komende interlandperiode. ...

207
207
Uitblinker Koffi legt opvallende actie na Celta-Union uit

Union SG stuntte door met 1-2 te winnen op het veld van Celta de Vigo. De Brusselaars zagen op ...

25
25
Van Gucht oog in oog met vijand: "Moet fouten erkennen"

Ruben Van Gucht heeft er een bijzondere week opzitten. De presentator nam voor het eerst plaats aan ...

28
28
Kongolo deelt opmerkelijk verhaal over eerste selectie

Mark van Bommel heeft vrijdag toch voor een grote verrassing gezorgd bij het bekendmaken van zijn ...

70
70
Bondscoach Portugal spreekt na afscheid Ronaldo, Forbs juicht

Portugal verzekerde zich in oktober al van kwalificatie voor de kwartfinales van de Nations League, ...

123
123
Assistent komt met hoopgevende update over Kompany

De voorbije weken moest Bayern München het zien te stellen zonder Vincent Kompany. Onze ...

17
17
Jonge Duivels met Fofana, Vermeeren verrassende afwezige

Naast de Rode Duivels komen in de nakende interlandbreak ook de Jonge Duivels in actie. Zij wisten ...

57
57
Van Bommel sluit deur helemaal voor Duivel: "Zijn beslissing"

Mark van Bommel heeft vrijdag zijn selectie vrijgegeven voor het tweeluik tegen Turkije en ...

360
360
Van Bommel verrast: debuut voor Genkie én Cuypers

Vrijdagmiddag heeft Mark van Bommel in het nationaal trainingscentrum in Tubeke zijn selectie ...

216
216
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht geweigerd, Club vindt diamant'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

187
187
Zaak Eddy Snelders: beslissing rechtbank slaat in als bom

Na ruim zeven maanden achter de tralies staat Eddy Snelders (67) opnieuw voor een ingrijpende ...

196
196
De Roeck legt keuze uit: meteen straffe taal bij STVV

Jonas De Roeck is de nieuwe hoofdtrainer van STVV. De T1 gaat opnieuw aan de slag bij de Kanaries en ...

96
96
Update over Kompany: wanneer terugkeer bij Bayern?

Vincent Kompany is momenteel herstellende van een hersenvliesontsteking. De Belgische oefenmeester ...

53
53
Vlak voor selectie Van Bommel: Rode Duivel afgemaakt

Vanmiddag om 12u zal bondscoach Mark van Bommel de selectie van de Rode Duivels bekendmaken. De ...

133
133
Groot KAA Gent-probleem blootgelegd op KuPS

KAA Gent was uitstekend aan het seizoen begonnen, maar afgelopen speeldag ging het voor een eerste ...

91
91
STVV pakt uit met nieuwe hoofdtrainer

Sint-Truiden VV was vorig seizoen de revelatie in de Jupiler Pro League, maar het loopt dit seizoen ...

73
73
'Napoli neemt beslissing na aanvaring De Bruyne'

Het blijft maar rommelen bij Napoli. De resultaten vallen dit seizoen tegen en deze week liep het in ...

148
148

Meer sportnieuws