'Antwerp strikt Nainggolan met zeer opvallende constructie'

981 stemmen
'Antwerp strikt Nainggolan met zeer opvallende constructie'

Enkele dagen geleden liet Radja Nainggolan zijn contract bij Internazionale ontbinden en sindsdien kan de ex-Rode Duivel als vrije speler op zoek naar een nieuwe club. Naast Besiktas, Cagliari en enkele andere Italiaanse ploegen viel zijn naam ook meteen bij Antwerp, maar de Great Old leek niet al te veel kans maken. Zeker niet nadat Nainggolan het eerste voorstel van de club afwees.

Maar Het Nieuwsblad weet dat de 33-jarige middenvelder nu alsnog op weg is naar de Bosuil. Donderdagavond zou voorzitter Paul Gheysens een gevoelig verhoogd voorstel overgemaakt hebben aan Il Ninja, die onder meer dankzij een stevige tekenpremie op twee jaar tijd maar liefst 4 miljoen euro zou kunnen gaan opstrijken bij Antwerp. Dat is nog steeds minder dan Nainggolan bij Besiktas kon verdienen, maar toch voldoende om hem overstag te doen gaan.

Nainggolan zou vrijdag naar België vliegen om zijn handtekening bij Antwerp te zetten. Daarmee doet de Great Old stadsrivaal Beerschot pijn, want Nainggolan speelde in de jeugd voor de Ratten en hij was de voorbije jaren ook ambassadeur van de club. Voor Nainggolan zal het zijn eerste avontuur in de Jupiler Pro League worden, want hij trok destijds al op zijn zestiende naar Italië.

UPDATE 12u12
Inmiddels is Nainggolan ook geland op de luchthaven van Deurne, waar hij opgewacht werd door Antwerp-voorzitter Paul Gheysens. GvA-journalist Koen Frans komt ook nog met meer details over de opmerkelijke deal. Zo zou Nainggolan slechts een bescheiden maandloon gaan opstrijken op de Bosuil, maar verleidde Gheysens hem met een tekenbonus van 2 miljoen euro per seizoen. Nainggolan incasseert dus stevig, zeker omdat hij het komende jaar ook nog eens voor 50 procent doorbetaald wordt door Inter. Dat was afgesproken bij de ontbinding van zijn contract bij de Italiaanse kampioen.


LEES OOK: 'Antwerp lanceert zomeroffensief: 3 vliegen in 1 klap'

Zal Nainggolan een absolute meerwaarde zijn voor de JPL?

Meest recent

Red Flames streng na 6-0: "Dit is niet goed genoeg"

De Red Flames wonnen met 6-0 van Luxemburg. Dat is uiteraard een goed resultaat, maar niet goed ...

2
2
Boskamp klaar voor WK: "België of Nederland?"

De Rode Duivels spelen namiddag nog een oefenmatch tegen Tunesië en nadien vertrekken ze naar ...

29
29
Westerlo neemt afscheid van verdediger

Bij KVC Westerlo gaan ze een drukke transferzomer tegemoet. De Kemphanen zullen heel wat jongens ...

9
9
Albert ziet gigantisch probleem voor Vanaken

Bepaalde media zijn van mening dat Hans Vanaken in de basisploeg hoort bij België op het WK. ...

74
74
TRANSFERUURTJE: JPL-smaakmakers grof wild, Bayern 'hot'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

108
108
Madou gaat hard in tegen Baro: “Elke dag gefrustreerd…”

Het Laatste Nieuws heeft de clubleiders van de Belgische clubs aan één tafel gezet om ...

400
400
Garcia doet onthulling over Nainggolan: "Ik wist dat"

Radja Nainggolan speelt momenteel bij Patro Eisden in de Challenger Pro League, maar de middenvelder ...

125
125
Belgische terugkeer: Kabasele spreekt duidelijke taal

Christian Kabasele is inmiddels al 35 jaar, maar de centrale verdediger heeft mogelijk net zijn ...

81
81
Rudi Garcia hakt WK-knopen door: “Weiger ik te geloven”

Het WK 2026 staat voor de deur en de analisten zijn volop aan het speculeren over de typeploeg en ...

50
50
DAZN-debat laait weer op: Bornauw roept straffe taal

DAZN hield het Belgische voetbal afgelopen seizoen in een machtsgreep. De rechtenhouder kwam niet ...

306
306
Valse start: Rigaux compleet afgemaakt bij Feyenoord

Devy Riguax maakte de overstap van Club Brugge naar Feyenoord, maar dat valt niet bij iedereen in ...

285
285
Club Brugge dropt grote bom in Jupiler Pro League

Club Brugge werd dit jaar terug kampioen en speelt volgend jaar de Champions League. Dat is alweer ...

709
709
Domper Duitsland: smaakmaker verlaat nu al het WK

Duitsland trekt zeker niet als favoriet naar het WK. Bondscoach Julian Nagelsmann kreeg ook nog eens ...

141
141
Fit of niet? Ancelotti geeft update over Neymar

De tijd dat Brazilië nog tot verbeelding sprak met talloze geniale voetballers in de selectie, ...

21
21
Vanaken vertelt waarheid achter shirtwissel met Modric

Een doelpunt zat er net niet in, maar Hans Vanaken heeft met zijn invalbeurt tegen Kroatië toch ...

466
466
Eén Duivel maakt tongen los bij Iran: "Iedereen ongerust"

De Rode Duivels worden door de meeste kenners en waarnemers getipt als de grote favoriet om hun ...

134
134
'Heftig gevecht barst los: transferklapper Leandro Trossard'

Tijdens het komende wereldkampioenschap rekenen de Rode Duivels onder meer op Leandro Trossard om ...

157
157
Duivels-rel rond Vanaken: “Dit zal hij niet vergeten”

Hans Vanaken kreeg tegen Kroatië opnieuw een harde boodschap van Rudi Garcia. De middenvelder ...

690
690
'Club breekt de bank: absolute topaanwinst onderweg'

Club Brugge is het volgende lid van zijn kampioenenselectie kwijt. In navolging van Simon Mignolet ...

804
804
België - Tunesië: Garcia sleutelt aan basiself Rode Duivels

De Rode Duivels staan zaterdag voor hun laatste test richting het WK. In het Koning ...

357
357
Fans KRC Genk roeren zich: "Gebrek aan respect"

KRC Genk maakte het vertrek van Michel Ribeiro bekend. Die werkte 23 jaar voor de club. Dat gebeurde ...

417
417
SK Beveren maakt volgende vertrekker wereldkundig

Bij SK Beveren is het akelig stil omtrent nieuwe spelers en een nieuwe coach. De Waaslanders ...

106
106
Vandenbempt en Joos voorspellen Belgische WK-ster

De Rode Duivels trekken met de nodige ambitie naar het WK. De kwartfinales bereiken is het doel. ...

178
178
KRC Genk licht optie niet: doelman gratis weg

KRC Genk is volop bezig met de evaluatie van de spelerskernen. Voor de eerste ploeg en Jong Genk ...

250
250
Red Flames verwennen fans met zesklapper

De Belgische Red Flames speelden vanavond aan Den Dreef tegen Luxemburg. Een zege was een bijna ...

96
96

Meer sportnieuws