'Club Brugge kreeg Nainggolan ook aangeboden'

door
'Club Brugge kreeg Nainggolan ook aangeboden'

Enkele dagen geleden liet Radja Nainggolan zijn contract bij Internazionale ontbinden en sindsdien kan de ex-Rode Duivel als vrije speler op zoek naar een nieuwe club. Naast Besiktas, Cagliari en enkele andere Italiaanse ploegen viel zijn naam ook meteen bij Antwerp, maar de Great Old leek niet al te veel kans maken. Zeker niet nadat Nainggolan het eerste voorstel van de club afwees.

Maar Het Nieuwsblad weet dat de 33-jarige middenvelder nu alsnog op weg is naar de Bosuil. Donderdagavond zou voorzitter Paul Gheysens een gevoelig verhoogd voorstel overgemaakt hebben aan Il Ninja, die onder meer dankzij een stevige tekenpremie op twee jaar tijd maar liefst 4 miljoen euro zou kunnen gaan opstrijken bij Antwerp. Dat is nog steeds minder dan Nainggolan bij Besiktas kon verdienen, maar toch voldoende om hem overstag te doen gaan.

Nainggolan zou vrijdag naar België vliegen om zijn handtekening bij Antwerp te zetten. Daarmee doet de Great Old stadsrivaal Beerschot pijn, want Nainggolan speelde in de jeugd voor de Ratten en hij was de voorbije jaren ook ambassadeur van de club. Voor Nainggolan zal het zijn eerste avontuur in de Jupiler Pro League worden, want hij trok destijds al op zijn zestiende naar Italië.

UPDATE 9u55
Het transferverhaal van Nainggolan krijgt nog een opvallend tintje. Journalist Sacha Tavolieri onthult immers dat de ex-Rode Duivel ook aangeboden werd bij Club Brugge, maar daar hapten ze niet toe. Blauw-Zwart lijkt wel nog op zoek naar een extra middenvelder, maar mikt eerder op jonge profielen als Owen Otasowie (Wolverhampton). Met spelers als Rits, Balanta, Vormer en Vanaken beschikt Blauw-Zwart al over voldoende ervaring op de middenstrook. Na het afhaken van Club besloot Nainggolan uiteindelijk om voor Antwerp te tekenen. Ook daar was hij in beeld gekomen doordat hij bij de club aangeboden werd.


LEES OOK: Leko doet boekje open over mokerslag Mignolet

Had Club Brugge Nainggolan kunnen gebruiken?

Meest recent

Leko doet boekje open over mokerslag Mignolet

Voor het derde seizoen op een rij mist Simon Mignolet minstens een deel van de play-offs. Exact een ...

23
23
Taravel kondigt wissels aan: comeback bij Anderlecht

Nadat het de reguliere competitie al had afgesloten met een nul op zes, ging RSC Anderlecht op de ...

45
45
Ruben Van Gucht komt uit de kast… of toch bijna?

Wat begon als een onschuldige mediastunt, groeide uit tot een opvallende en licht absurde ...

3
3
Rik De Mil roept ferme waarschuwing naar Anderlecht

KAA Gent neemt het komende speeldag op tegen RSC Anderlecht namens de Play-Offs. De Buffalo’s ...

89
89
Lewandowski in diepe rouw na onverwacht overlijden

De Poolse voetbalwereld is in diepe rouw. De voetbalbond meldde het plotse overlijden van ...

0
0
Union incasseert: Hubert vreest voor KV Mechelen

Union SG staat momenteel aan de leiding in de Jupiler Pro League Champions Play-Offs, maar Club ...

193
193
Leko reageert na straffe uitspraken over voetbalbond

Ivan Leko was na afgelopen speeldag niet mals voor de nationale ploeg en de interlandperiode. ...

125
125
Domper op verjaardag Kompany: Bayern meldt mokerslag

Vincent Kompany blaast vandaag 40 kaarsjes uit. De Belgische oefenmeester is dit seizoen ...

68
68
Karl Vannieuwkerke open en bloot over verborgen strijd

Voor Karl Vannieuwkerke leek het lange tijd een droom die simpelweg onbereikbaar was. De wereld van ...

34
34
Promotie bijna binnen: Kortrijk geeft transferplannen prijs

Dit weekend kan de strijd om de rechtstreekse promotietickets in de Challenger Pro League helemaal ...

242
242
Nieuwe domper RWDM: degradatie dreigt

Het gaat al een hele tijd slecht met RWDM Brussels. Eigenaar John Textor veranderde in de zomer wel ...

66
66
'Van den Brom wil Anderlecht serieuze transferhak zetten'

Het worden nog zeer drukke maanden voor Anderlecht. Niet alleen is er de strijd om een Europees ...

165
165
'Bayern zet Anderlecht-blunder met Kompany extra in de verf'

Voor Vincent Kompany is het vrijdag feest, want onze landgenoot viert zijn 40ste verjaardag. Al zal ...

282
282
Spits zaait twijfel over toekomst bij Cercle

Dit weekend kunnen twee teams zich op de tweede speeldag al van het behoud verzekeren in de ...

86
86
'Belgische clubs willen mooie slag slaan bij PSV'

Er zullen komende zomer weer enkele interessante opportuniteiten op te pikken zijn op de ...

74
74
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht hakt knopen door, JPL-transfer Jackers'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

179
179
‘Anderlecht wil Union aftroeven met prestigetransfer’

RSC Anderlecht is al volop bezig met volgend seizoen. Paars-Wit wil weer meedoen met de titel. Dit ...

148
148
Saudi-Arabië in rep en roer: matchfixing door Ronaldo?

Cristiano Ronaldo heeft het voetbal in Saudi-Arabië groot gemaakt. Verschillende supersterren ...

69
69
Spits liep knaltransfer Anderlecht mis: “Door slakken en Bacardi”

Wie herinnert zich Archie Thompson nog? De aanvaller speelde even bij Lierse SK, maar het had toen ...

110
110
‘Vier clubs klagen: format dit seizoen nog op de schop’

Het nieuwe format van de Belgische competitie doet heel wat stof opwaaien. Zo gaat KAA Gent vol in ...

202
202
‘Schoktransfer Lukaku: verrassende grootmacht lonkt’

Romelu Lukaku heeft al heel wat topclubs op zijn CV staan. Vooral in Italië is Big Rom al erg ...

177
177
Straffe Belgische terugkeer Hugo Cuypers in de maak?

Hugo Cuypers maakte de overstap van KAA Gent naar Chicago Fire en in de Verenigde Staten is de ...

653
653
'AA Gent troeft clubs in binnen- en buitenland af'

Bij AA Gent doen ze er in de Champions' Play-Off alles aan om een Europees ticket uit de brand te ...

145
145
Ruben Van Gucht in huis? Deze bom centen kost het u

De DJ-carrière van Ruben Van Gucht komt stevig van de grond en nu zijn ook opvallende cijfers ...

87
87
Garcia krijgt zeer verrassend staflid aangeraden voor WK

De Rode Duivels hopen deze zomer op het WK zo ver mogelijk te raken. De groepsfase overleven tegen ...

66
66

Meer sportnieuws