'Club Brugge kreeg Nainggolan ook aangeboden'

door
'Club Brugge kreeg Nainggolan ook aangeboden'

Enkele dagen geleden liet Radja Nainggolan zijn contract bij Internazionale ontbinden en sindsdien kan de ex-Rode Duivel als vrije speler op zoek naar een nieuwe club. Naast Besiktas, Cagliari en enkele andere Italiaanse ploegen viel zijn naam ook meteen bij Antwerp, maar de Great Old leek niet al te veel kans maken. Zeker niet nadat Nainggolan het eerste voorstel van de club afwees.

Maar Het Nieuwsblad weet dat de 33-jarige middenvelder nu alsnog op weg is naar de Bosuil. Donderdagavond zou voorzitter Paul Gheysens een gevoelig verhoogd voorstel overgemaakt hebben aan Il Ninja, die onder meer dankzij een stevige tekenpremie op twee jaar tijd maar liefst 4 miljoen euro zou kunnen gaan opstrijken bij Antwerp. Dat is nog steeds minder dan Nainggolan bij Besiktas kon verdienen, maar toch voldoende om hem overstag te doen gaan.

Nainggolan zou vrijdag naar België vliegen om zijn handtekening bij Antwerp te zetten. Daarmee doet de Great Old stadsrivaal Beerschot pijn, want Nainggolan speelde in de jeugd voor de Ratten en hij was de voorbije jaren ook ambassadeur van de club. Voor Nainggolan zal het zijn eerste avontuur in de Jupiler Pro League worden, want hij trok destijds al op zijn zestiende naar Italië.

UPDATE 9u55
Het transferverhaal van Nainggolan krijgt nog een opvallend tintje. Journalist Sacha Tavolieri onthult immers dat de ex-Rode Duivel ook aangeboden werd bij Club Brugge, maar daar hapten ze niet toe. Blauw-Zwart lijkt wel nog op zoek naar een extra middenvelder, maar mikt eerder op jonge profielen als Owen Otasowie (Wolverhampton). Met spelers als Rits, Balanta, Vormer en Vanaken beschikt Blauw-Zwart al over voldoende ervaring op de middenstrook. Na het afhaken van Club besloot Nainggolan uiteindelijk om voor Antwerp te tekenen. Ook daar was hij in beeld gekomen doordat hij bij de club aangeboden werd.


LEES OOK: Nainggolan onthult megabedrag dat hij in casino verloor

Had Club Brugge Nainggolan kunnen gebruiken?

Meest recent

'Anderlecht hakt knoop door over ontslag Hasi'

Anderlecht bleef zondag steken op een teleurstellende 0-0 tegen rode lantaarn Dender en dat deed in ...

365
365
Groot probleem bij Club: "Zo word je geen kampioen"

Club Brugge knoopte afgelopen weekend opnieuw aan met de zege in de competitie, al was het tegen ...

102
102
Play-Off I in gevaar: Hayen oordeelt over Genkse kansen

Met Union, STVV, Club Brugge en Anderlecht lijken vier deelnemers aan de Champions' Play-Off al vast ...

114
114
'Cercle Brugge mag nog onverhoopt cashen'

Cercle Brugge pakte zondag een onverhoopt punt in Genk, maar blijft nog steeds in een penibele ...

67
67
'KV Mechelen heeft opvolger Lauberbach al beet'

KV Mechelen deed zondagavond geen goede zaak in de strijd om de top zes, want het slaagde er niet in ...

109
109
'Genk ziet kassa rinkelen: driestrijd in Premier League'

KRC Genk deed zondag alweer een slechte zaak in de strijd om de Champions' Play-Off. De Limburgers ...

343
343
'Ongenadige Hasi duwt Anderlecht-speler richting uitgang'

Anderlecht blikt alweer terug op een pijnlijk weekend, met een dramatische prestatie en een magere ...

441
441
TRANSFERUURTJE: 'Forse dubbelslag Club, miljoenentransfer Genk'

De winterse transferperiode nadert zijn climax, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk ...

264
264
Zulte Waregem trekt opvallende conclusie na Club

Club Brugge en Zulte Waregem maakten er een spektakelstuk van in de Jupiler Pro League. In het Jan ...

395
395
Ruben Van Gucht in shock: Opvolgers staan plots klaar

Hij beweegt zich al jaren op het snijvlak van sport, media en controverse, en lijkt er zelfs energie ...

113
113
Anderlecht-trio beslist: Hasi op weg naar ontslag?

RSC Anderlecht zit weer in de hoek waar de klappen vallen. Even leek Besnik Hasi de succesformule te ...

640
640
Stankovic jubelt en heeft boodschap voor Club-fans

Club Brugge won in de Champions League overtuigend van Kairat Almaty en ook in de competitie wist ...

579
579
Zorgen bij Antwerp: Vandenbempt doet oproep aan Gheysens

Royal Antwerp FC is zwaar afgegleden. Anno 2026 is het hoogstens subtop in België. Voorzitter ...

416
416
Albert snoeihard: "Twee zieke ploegen"

Philippe Albert is analist bij La Capitale en gaf zijn mening over de speeldag. Hij ziet dat heel ...

340
340
Rik Verheye doorbreekt stilte met verrassende aankondiging

Wat begon als een passieproject, dreigt uit te monden in een sportief sprookje. Acteur Rik Verheye ...

132
132
Vandenbempt lovend én zeer scherp voor Anderlecht

RSC Anderlecht speelde 0-0 tegen FCV Dender na een dramatische partij. Niet de eerste keer dit ...

348
348
'Union SG duwt mislukte transfer richting uitgang'

Union SG gaat de komende dagen toch nog wat transfers verrichten. De Brusselaars zouden volgens La ...

67
67
'Meeting op Neerpede: Hasi moet vrezen'

RSC Anderlecht is eigenlijk al heel het seizoen op de dool. Paars-Wit staat vierde, ligt uit Europa ...

575
575
"Hasi buiten": waarom de coach niet de enige schuldige is

Besnik Hasi krijgt terecht de nodige kritiek. Sinds zijn terugkeer als coach is het nog niet goed ...

346
346
Transferalarm bij Antwerp: "Wit konijn van Overmars"

Antwerp FC is uiterst tegenvallend aan de tweede seizoenshelft in de Jupiler Pro League begonnen. Na ...

438
438
De Cat valt opnieuw uit: Hasi reageert geïrriteerd

RSC Anderlecht beleefde zondag een rotavond. De Brusselaars kwamen tegen FCV Dender ondermaats voor ...

274
274
Club-Marseille: Leko hakt knopen door in basisploeg

Woensdag is het zover, dan volgt de ontknoping in de League Phase van de Champions League. Club ...

480
480
'Man City zet Engeland op stelten met schoktransfer'

Met Marc Guehi en Antoine Semenyo verzekerde Manchester City zich tijdens de huidige mercato al van ...

261
261
Anderlecht zakt door het ijs: sterkhouder krijgt 3 op 10

Aan de vooravond van een cruciaal vierluik, wou RSC Anderlecht voor eigen volk nog eens extra ...

247
247
‘Club Brugge op ramkoers: toptarget kookt van woede’

Club Brugge duwt keihard door voor een absoluut toptarget. Alleen: aan de andere kant groeit de ...

1746
1746

Meer sportnieuws