Lang hervalt na relletje met Clement

3060
Lang hervalt na relletje met Clement

Vorig weekend werd Noa Lang door Philippe Clement na 82 minuten naar de kant gehaald in de wedstrijd tegen Cercle Brugge. De Nederlandse aanvaller was allerminst opgezet met die vroegtijdige wissel en daarom liet hij zijn groot ongenoegen blijken. Lang is daarmee niet aan zijn proefstuk toe, in Nederland kreeg hij om dezelfde reden ook al eens de wind van voren.


DEAL WITH IT

Hoewel Club Brugge dit seizoen erg stroef uit de starblokken komt, blijft Noa Lang nog steeds onverstoord zijn grote klasse demonstreren. De 22-jarige Nederlander kon in de nieuwe editie van de Jupiler Pro League weliswaar nog geen enkel doelpunt scoren, maar met twee geleverde assists wordt Lang enkel door Mike Trésor afgetroefd in de huidige ranglijst der assists. In een moeilijk draaiend Brugs geheel is Lang één van de weinige lichtpuntjes en daarmee bevestigt hij voorlopig zijn uitstekend debuutseizoen van vorig jaar.

Maar Noa Lang is ook geen speler die de ganse ploeg helemaal op z'n eentje kan dragen. In een goed en vlot lopend collectief, iets wat momenteel nog het geval niet is bij Club Brugge, komt zijn onvoorspelbaarheid en puur talent veel beter tot uiting. Noa Lang is ook een echte publieksspeler, die een adrenalinerush krijgt bij een luid applaus of striemend fluitconcert. Lang is emotie op voetbalnoppen, vaak tot vervelens toe en grote ergernis bij de neutrale toeschouwer. Haantjesgedrag tegenover zijn tegenstander of jammeren bij de ref. Lang geeft vaak blijk van een bepaalde arrogantie, al dan niet gewild.



“Ik weet van mezelf dat ik een bepaalde uitstraling heb”, verklaarde Noa Lang nog niet zo lang geleden in een interview met Andy van der Meijde, ex-voetballer van onder andere Oranje, Internazionale en Ajax. “Je mag me of je mag me niet. Een arrogant koppie? Als jij dat zo wil noemen. Ik ben gewoon mezelf. Ik zeg wat ik denk. Mijn emoties zal je altijd aan mijn uitstraling aflezen. Deal with it. het is wat het is, het boeit me echt niet.” Lang loog dus niet in zijn interview met van der Meijde. 't Is gewoon hoe hij is. Take it or leave it.

RECIDIVIST

Op het veld blijft Noa Lang het verschil maken met zijn vele dribbels, versnellingen en dreigende acties. Hij is een speler die zich enkel ten volle kan uitleven op het voetbalveld, wat ook de reden was waarom hij in november vorig jaar vertrok bij Ajax. Bij Club Brugge vond hij het spelplezier helemaal terug en daarom wil Lang ook zoveel mogelijk speelminuten maken. En daar hoort een vroegtijdige vervanging zoals tegen Cercle Brugge vorig weekend niet bij.

Philippe Clement haalde Noa Lang na 82 minuten naar de kant en daar was de Nederlander duidelijk niet mee opgezet. Lang liet zijn groot ongenoegen blijken en hij verliet het veld met een opvallend wegwerpgebaar. Op de koop toe kwam Cercle Brugge na de vervanging van Lang langszij via Waldo Rubio. “Ik heb het wegwerpgebaar niet gezien”, gaf Clement duiding. “ Hij is gewoon iemand die heel graag voetbalt. Morgen zullen we daar wel over praten. Hij had al veel gegeven en ik wilde een frisse speler brengen.”



De emoties van Noa Lang zal je altijd aan zijn uitstraling zien. En met die onvrede na zijn wissel tegen Cercle Brugge is de 22-jarige niet aan zijn proefstuk toe. De vermaarde voetbalanalist noemde Lang twee seizoenen geleden “een snotaap” nadat hij op huurbasis bij FC Twente vroegtijdig vervangen werd tegen Vitesse. “Na zijn wissel is hij niet met het lot van Twente bezig, maar met zijn eigen ego. De grote Lang is op zijn pik getrapt omdat hij gewisseld wordt, maar wie is Lang in godsnaam”, klonk het in Veronica Inside. Na die desbetreffende match weigerde Lang daarna ook om met de pers te praten.

LEES OOK: 'Spectaculaire transferontknoping Noa Lang in de maak'

Hebt u begrip voor de actie van Lang?

Meest recent

Bruno jammert: "Spelen met ongelijke wapens"

Vitor Bruno heeft zijn start niet gemist bij Anderlecht. Hij won zeven van zijn eerste tien matchen, ...

106
106
KRC Genk verrast alsnog met ultieme transfer

KRC Genk kende nog drukke dagen aan het einde van de zomermercato. De Limburgers haalden ook een ...

45
45
AA Gent ruikt bloed: "Begin van iets heel moois"

AA Gent is voortreffelijk gestart aan het seizoen. Een 12 op 12 en Europese plaatsing. Uiteraard ...

69
69
Vandenbempt stelt dé grote vraag na transferoffensief RSCA

RSC Anderlecht haalde elf nieuwe spelers in huis. Er vertrokken er ook een heel deel. Peter ...

229
229
Zorgen bij 'mogelijke revelatie' na 0 op 12: "Of de druk toeneemt?"

Voor het seizoen werd OH Leuven door bepaalde analisten naar voren geschoven als een mogelijke ...

93
93
Cvetkovic looft ploegmaat: "Bijna niet van de bal te zetten"

RSC Anderlecht won verdiend met 1-0 van KV Kortrijk. Het was zeker geen topprestatie, maar de Kerels ...

180
180
El Ouahdi geeft dé reden voor vertrek naar Hamburger SV

Zakaria El Ouahdi kijkt met veel vertrouwen uit naar zijn nieuwe avontuur bij Hamburger SV. De ...

124
124
'Club Brugge-kleedkamer keert zich tegen woedende Leko'

Ivan Leko haalde na de nederlaag tegen AA Gent keihard uit naar Carlos Forbs. Opvallend: in de ...

1537
1537
Anderlecht breekt transferrecord, eentje sneuvelt nét niet

RSC Anderlecht haalde fors uit op de transfermarkt. De Brusselaars spendeerden heel veel geld, al ...

271
271
KV Kortrijk en Beveren laten alsnog spelers vertrekken

De transfermarkt is gesloten, maar op de valreep gebeurden er nog een aantal transfers in de Jupiler ...

64
64
Sporting Hasselt en Antwerp sluiten straffe transferdeal

In het slot van de transfermarkt heeft Sporting Hasselt nog een zeer opvallende transfer weten af te ...

245
245
Anderlecht strikt smaakmaker: "Snel, technisch en goede vrije trap"

RSC Anderlecht kende een héél drukke zomermercato. De Brusselaars haalden met Thelo ...

259
259
Anderlecht-publiek kritisch: Vitor Bruno komt met reactie

RSC Anderlecht heeft donderdagavond zijn tweede competitiezege geboekt. Maar thuis tegen de ...

346
346
Antwerp shopt in Ligue 1; Cercle en OHL slaan in extremis toe

Donderdag om middernacht sluit de zomerse transfermarkt ook in België zijn deuren. Een aantal ...

122
122
'Last-minute JPL-deal Bertaccini: plottwist door Anderlecht'

RSC Anderlecht haalde de voorbije dagen een flink lijstje aan aanwinsten in huis en dus moeten op ...

499
499
Exodus bij KRC Genk: Mirisola rondt JPL-transfer af

Het is een razend druk einde van de transferperiode geworden bij KRC Genk. En vlak voor het sluiten ...

149
149
Gentse roes blijft duren: Buffalo's voorbij OHL naar leidersplaats

AA Gent blijft voorlopig uitstekende resultaten voorleggen. De Buffalo's wonnen woensdagavond ook ...

178
178
Met dichtgeknepen billen: Anderlecht nipt voorbij Kortrijk

RSC Anderlecht heeft zich ietwat herpakt na de pandoering op Union SG. In de inhaalwedstrijd tegen ...

195
195
De Bruyne terug in basis? Ploegmaat doet krasse uitspraak

Kevin De Bruyne begon het seizoen als bankzitter bij SSC Napoli. Door de blessure van Scott ...

135
135
Anderlecht slaat tóch nog toe: aanwinst al in tribunes

RSC Anderlecht heeft enkele bijzonder drukke dagen op de transfermarkt achter de rug. Maar vlakken ...

438
438
Witte rook: KRC Genk haalt verloren zoon terug in huis

KRC Genk blijft bijzonder actief tijdens de slotdagen van de mercato. Enkele uren voor het ...

163
163
Opstellingen: Bruno houdt been stijf; Simons grijpt fors in

Donderdagavond worden de twee laatste duels van de derde speeldag afgewerkt. Zo krijgt RSC ...

54
54
‘Courtois bezorgt Van Bommel meteen eerste crisis’

De eerste grote soap onder Mark van Bommel lijkt meteen te escaleren. Thibaut Courtois stelde na het ...

763
763
Dé Deadline Day-stunt! Vermeeren heeft grote comeback beet

Antwerp FC heeft voor dé stunt van de Belgische Transferdeadline Day gezorgd. De Great Old ...

281
281
Zorgen voor Van Bommel: transfermiserie voor drie Duivels

In de grootste Europese voetballanden is de transfermarkt sinds dinsdagavond weer achter slot en ...

408
408

Meer sportnieuws