'Vreven mag hopen op terugkeer in Eerste Klasse B'

door
'Vreven mag hopen op terugkeer in Eerste Klasse B'

In de Jupiler Pro League zijn we inmiddels al enkele weken bezig, maar komend weekend gaat ook de competitie in 1B van start. Enkele dagen voor de openingsspeeldag zitten ze bij een aantal teams echter nog met grote vraagtekens. Bij Virton moesten ze op twee weken nog een hele ploeg bouwen, terwijl Lommel vier dagen voor zijn eerste wedstrijd nog een nieuwe trainer lijkt te moeten zoeken.


Na de overname stelde de City Football Group vorig seizoen Liam Manning aan als nieuwe hoofdcoach, maar de 35-jarige Engelsman zou na amper één seizoen alweer andere oorden opzoeken. Volgens journalist Sven Claes keert hij terug naar Engeland om er aan de slag te gaan als trainer van MK Dons, dat vorig seizoen als dertiende eindigde in de League One. Dat is het derde niveau in Engeland.

Lommel zal zo snel op zoek moeten naar een oplossing, want zondag staat hun eerste competitiewedstrijd al voor de deur. De Limburgers krijgen zondag om 16u het bezoek van degradant Waasland-Beveren.

UPDATE 20u18

Lommel SK heeft het nieuws nu ook zelf naar buiten gebracht: Liam Manning is niet langer de hoofdcoach van de Limburgse club. Hij gaat voor een nieuwe uitdaging in eigen land, waarschijnlijk bij MK Dons zoals journalist Sven Claes al aangaf. Zo was het avontuur van Manning in Limburg van korte duur. Peter van der Veen zal voorlopig de honneurs waarnemen op interimbasis.  Op de clubwebsite bedankt Manning de club in een reactie. "Ik wil graag iedereen bij LSK en de fans bedanken voor alle steun die ik heb gekregen tijdens mijn tijd bij de club en ik wens Peter (van der Veen, nvdr) en alle betrokkenen het allerbeste voor het komende seizoen", aldus de Engelsman.   

UPDATE 12/08

Lommel SK zit met een groot probleem. Enkele dagen voor de start van de competitie moet de club op zoek naar een nieuwe trainer. Liam Manning koos immers voor een uitdaging bij MK Dons. The City Football Group moet dus plots een nieuwe coach zoeken. Een jaar geleden was Stijn Vreven er nog in beeld, maar hij voldeed toen niet aan het profiel dat ze zochten. Dat weet Het Belang van Limburg. Gaat de clubleiding nu toch overstag en kiest het voor een coach die het Belgische voetbal door en door kent? Vreven was in het verleden alvast succesvol in 1B en was al coach van Lommel, waar hij het doen zeer goed deed. Wordt vervolgd.

Moet Lommel Vreven aanstellen?

Meest recent

Druk op Borguet en Bornauw neemt toe: "Verleng het contract"

Thorgan Hazard scoorde vijf keer in twee matchen en plots lezen we dat Anderlecht zijn contract moet ...

0
0
Na aanslag op Tzolis: Bondsparket vordert heel stevige straf

Club Brugge pakte zondagavond in extremis de drie punten op Sporting Charleroi na een doelpunt van ...

53
53
Frutos verklapt: "Of Anderlecht belde na ontslag Renard?"

Sporting Charleroi stelde vandaag Nicolas Frutos voor als de nieuwe sportief directeur. Hij kwam ...

40
40
RAFC-fan Tom Waes verrast iedereen: “Vertrek komt eraan”

Tom Waes was de laatste weken in oorlogsgebied. De man achter succesreeksen zoals Kamp Waes en ...

18
18
Charai niet 'happy': "Dat gaan we binnenskamers bespreken"

Bij KVC Westerlo pakten ze een oververdiend punt tegen Union SG. Ze hadden zelfs misschien nog ...

15
15
"Ik sprak met Anderlecht, niet met Club Brugge"

RSC Anderlecht en Club Brugge gaan komende zomer ongetwijfeld offensieve versterking zoeken. De twee ...

122
122
STVV in dubio: ervaren basispion gratis weg?

Bij STVV lopen heel veel spelers in de kijker. Een aantal spelers die niet al te veel aandacht ...

51
51
Hazard tipt RSCA-bestuur: "Andere ploegen hebben dat wel"

Thorgan Hazard is bezig aan een sterk seizoen, maar hij mist kwaliteit rondom zich. Er is geen ...

225
225
AA Gent in de rats: De Mil met slecht rapport

Rik De Mil kreeg de afgelopen jaren heel veel lof. Soms terecht, soms wat overdreven. Zijn transfer ...

124
124
Westerlo mist unieke kans: "Wat als?"

Met nog drie speeldagen voor de boeg is de strijd om de top zes nog altijd niet gestreden. Ook ...

35
35
Bob Peeters doet plannen SK Beveren uit de doeken

De strijd om promotie naar en degradatie uit de Jupiler Pro League is nog volop aan de gang. ...

119
119
AA Gent in crisis: Degryse geeft duidelijk advies

AA Gent dreigt alweer naast de Champions' Play-Off te grijpen. De Buffalo's gaven vorig weekend hun ...

193
193
Italiaanse pers brengt geweldig nieuws over De Bruyne

Er is licht aan het einde van de tunnel voor de Belgen van Napoli. Romelu Lukaku kroonde zich vorig ...

59
59
Trainerswaarschuwing Anderlecht: "Niet zoals met Hubert"

Anderlecht boekte vorig weekend een klinkende zege tegen OH Leuven en zette zo een grote stap ...

197
197
'Straf Premier League-avontuur voor Will Still'

De voorbije jaren hebben de broertjes-Still een mooie naam voor zichzelf gemaakt in de ...

61
61
Jean-Marie Pfaff’s ingrijpende keuze zet Beveren op z’n kop

Het zijn intense en moeilijke jaren geweest voor Jean-Marie Pfaff. Eén van de beste ...

83
83
'Club Brugge gaat transferstrijd aan met Monaco'

Club Brugge lijkt voor een zeer drukke transferzomer te staan. Heel wat smaakmakers lijken na dit ...

226
226
'Real Madrid dropt in zomer stevige trainersbom'

Real Madrid beleeft een woelig seizoen. Het zette in januari Xabi Alonso alweer op straat. De ...

72
72
Dit is dé reden waarom Charleroi-Cub extra lang duurde

Club Brugge deed zondag een uitstekende zaak door na het puntenverlies van Union en STVV te gaan ...

762
762
TRANSFERUURTJE: 'Witte trainersrook bij Anderlecht, Barça dokt 30 miljoen'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

420
420
Buitenaardse Messi helpt Inter Miami aan straffe comeback

Lionel Messi is inmiddels al 38 jaar, maar net zoals Cristiano Ronaldo blijft de Argentijn gaan op ...

48
48
Simon Mignolet deelt boodschap die blijft nazinderen

Wat zich gisteren in Charleroi afspeelde, was het soort voetbalavond dat nog lang blijft nazinderen. ...

411
411
Ramp voor Union: “Groot probleem, géén oplossing”

Union SG staat nog altijd aan de leiding in de Jupiler Pro League, maar Club Brugge sloop afgelopen ...

151
151
Albert compleet verrast over RSCA: "Monsterlijk!"

RSC Anderlecht is onder Jérémy Taravel weer beter bezig. Er is nog veel werk om van ...

406
406
Van Gucht haalt Brusselmans door gehaktmolen

Ruben Van Gucht en Herman Brusselmans zijn twee van onze bekendste en misschien ook wel meest ...

146
146

Meer sportnieuws