'Vreven mag hopen op terugkeer in Eerste Klasse B'

door
'Vreven mag hopen op terugkeer in Eerste Klasse B'

In de Jupiler Pro League zijn we inmiddels al enkele weken bezig, maar komend weekend gaat ook de competitie in 1B van start. Enkele dagen voor de openingsspeeldag zitten ze bij een aantal teams echter nog met grote vraagtekens. Bij Virton moesten ze op twee weken nog een hele ploeg bouwen, terwijl Lommel vier dagen voor zijn eerste wedstrijd nog een nieuwe trainer lijkt te moeten zoeken.


Na de overname stelde de City Football Group vorig seizoen Liam Manning aan als nieuwe hoofdcoach, maar de 35-jarige Engelsman zou na amper één seizoen alweer andere oorden opzoeken. Volgens journalist Sven Claes keert hij terug naar Engeland om er aan de slag te gaan als trainer van MK Dons, dat vorig seizoen als dertiende eindigde in de League One. Dat is het derde niveau in Engeland.

Lommel zal zo snel op zoek moeten naar een oplossing, want zondag staat hun eerste competitiewedstrijd al voor de deur. De Limburgers krijgen zondag om 16u het bezoek van degradant Waasland-Beveren.

UPDATE 20u18

Lommel SK heeft het nieuws nu ook zelf naar buiten gebracht: Liam Manning is niet langer de hoofdcoach van de Limburgse club. Hij gaat voor een nieuwe uitdaging in eigen land, waarschijnlijk bij MK Dons zoals journalist Sven Claes al aangaf. Zo was het avontuur van Manning in Limburg van korte duur. Peter van der Veen zal voorlopig de honneurs waarnemen op interimbasis.  Op de clubwebsite bedankt Manning de club in een reactie. "Ik wil graag iedereen bij LSK en de fans bedanken voor alle steun die ik heb gekregen tijdens mijn tijd bij de club en ik wens Peter (van der Veen, nvdr) en alle betrokkenen het allerbeste voor het komende seizoen", aldus de Engelsman.   

UPDATE 12/08

Lommel SK zit met een groot probleem. Enkele dagen voor de start van de competitie moet de club op zoek naar een nieuwe trainer. Liam Manning koos immers voor een uitdaging bij MK Dons. The City Football Group moet dus plots een nieuwe coach zoeken. Een jaar geleden was Stijn Vreven er nog in beeld, maar hij voldeed toen niet aan het profiel dat ze zochten. Dat weet Het Belang van Limburg. Gaat de clubleiding nu toch overstag en kiest het voor een coach die het Belgische voetbal door en door kent? Vreven was in het verleden alvast succesvol in 1B en was al coach van Lommel, waar hij het doen zeer goed deed. Wordt vervolgd.

Moet Lommel Vreven aanstellen?

Meest recent

Hasi: "Dat gaat mogelijk nog gebeuren op de transfermarkt"

RSC Anderlecht haalde tot op heden drie spelers en liet er vijf gaan. Mogen we nog wat verwachten in ...

33
33
'Leegloop bij Union: 5 sterkhouders richting exit'

Union greep in de Champions League net naast de knock-outfase, maar in eigen land doet de ...

25
25
'Totale uitverkoop bij Club Brugge: trio mag beschikken'

Hoewel enkele sterkhouders nog steeds aan de mouw worden getrokken lijkt Club Brugge tijdens de ...

175
175
Hoogspanning in Sclessin: RSCA-fans maken statement

Net nu er weer bezoekende fans  toegestaan zijn in de immer beladen Clasico balanceren zowel ...

149
149
'Club Brugge strikt winger, goudhaantjes vertrekken'

Om de torenhoge ambities waar te moeten zoekt Club Brugge in het slot van de wintermercato vooral ...

229
229
'De Mil drukt stempel: AA Gent polst oude bekende'

AA Gent trapt straks speeldag 23 op gang op het veld van La Louvière, maar achter de schermen ...

118
118
Ruben Van Gucht draait door: Nieuw leven verrast iedereen

Dat Ruben Van Gucht moeilijk stil kan zitten, is intussen geen geheim meer. De bekende journalist en ...

86
86
'Club Brugge all-in: Mourinho stuurt bestuur wandelen'

In de late uurtjes van de wintermercato was Club Brugge sowieso nog op zoek naar versterking, maar ...

466
466
'Hasi buiten': Anderlecht-trainer bijt van zich af

Uitgerekend nu de crisis om de hoek loert na een schamele twee op 12 gaat RSC Anderlecht zondag op ...

231
231
Louis Van Gaal breekt: Nederland tot tranen toe bewogen

Eind december stond Nederland even collectief stil bij een actie die emoties losmaakte en mensen in ...

116
116
Leko doet boekje open over toptransfer Schjelderup

Club Brugge wil zich op de wintermercato nog flink versterken. Andreas Schjelderup is hét ...

506
506
Standard heeft ferme waarschuwing voor Anderlecht

Komende speeldag staat de klassieker tussen RSC Anderlecht en Standard Luik op het programma. ...

412
412
Simeone roept meteen oorlogstaal richting Club Brugge

Club Brugge neemt het in de tussenronde van de Champions League op tegen Atlético Madrid. ...

616
616
Pro League komt met hard statement voor supporters

De afgelopen seizoenen werden er al verschillende wedstrijden gestaakt door het gebruik van ...

245
245
Antwerp stuit op koppige transfermuur Vandenbroeck

Royal Antwerp FC wil zich nog versterken op het slot van de wintermercato. The Great Old kijkt ...

474
474
‘Club Brugge heeft toptalent beet: transferplan onthuld’

Club Brugge is nog niet klaar op de wintermercato. Blauw-Zwart wil nog flink uitpakken en wordt met ...

340
340
Union haalt vierde aanwinst, sterkhouder naar Engeland?

Het gaat Union dit seizoen weer voor de wind, want de landskampioen prijkt aan de leiding in de ...

93
93
'Club wil verbazen: knaltransfer alsnog weer op tafel'

Club Brugge blijft verbazen op het Europese toneel. Met een klinkende zege tegen Marseille haalde ...

539
539
Zo ziet het verdere parcours van Genk in de EL eruit

Om 13u vond in het hoofdkwartier van de UEFA ook de loting plaats voor de knock-outfase van de ...

367
367
'Straf transfergerucht over verguisde Vermeeren'

Olympique Marseille keerde met een forse kater terug uit Brugge, nadat het woensdag een 3-0 om de ...

108
108
'Genk plooit niet: miljoenenbod van tafel geveegd'

KRC Genk boekte donderdag opnieuw een knappe zege in de Europa League en tankte daarmee ook ...

231
231
Club Brugge kent zijn verder parcours in Champions League

Club Brugge zette woensdag een zeer straffe prestatie neer. Het klopte Olympique Marseille met 3-0 ...

576
576
TRANSFERUURTJE: 'Plotse wending bij Club, Antwerp wil JPL-sensatie'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

305
305
Onana spreekt over WK-favorieten én Trump-boycot

De opmars van Amadou Onana is indrukwekkend. Van nobele onbekende evolueerde hij naar sterkhouder in ...

78
78
KAA Gent hakt koop door en neemt afscheid

KAA Gent heeft transferknopen doorgehakt. Meubelstuk Stefan Mitrovic zal de club verlaten, dat ...

118
118

Meer sportnieuws