'Vreven mag hopen op terugkeer in Eerste Klasse B'

door
'Vreven mag hopen op terugkeer in Eerste Klasse B'

In de Jupiler Pro League zijn we inmiddels al enkele weken bezig, maar komend weekend gaat ook de competitie in 1B van start. Enkele dagen voor de openingsspeeldag zitten ze bij een aantal teams echter nog met grote vraagtekens. Bij Virton moesten ze op twee weken nog een hele ploeg bouwen, terwijl Lommel vier dagen voor zijn eerste wedstrijd nog een nieuwe trainer lijkt te moeten zoeken.


Na de overname stelde de City Football Group vorig seizoen Liam Manning aan als nieuwe hoofdcoach, maar de 35-jarige Engelsman zou na amper één seizoen alweer andere oorden opzoeken. Volgens journalist Sven Claes keert hij terug naar Engeland om er aan de slag te gaan als trainer van MK Dons, dat vorig seizoen als dertiende eindigde in de League One. Dat is het derde niveau in Engeland.

Lommel zal zo snel op zoek moeten naar een oplossing, want zondag staat hun eerste competitiewedstrijd al voor de deur. De Limburgers krijgen zondag om 16u het bezoek van degradant Waasland-Beveren.

UPDATE 20u18

Lommel SK heeft het nieuws nu ook zelf naar buiten gebracht: Liam Manning is niet langer de hoofdcoach van de Limburgse club. Hij gaat voor een nieuwe uitdaging in eigen land, waarschijnlijk bij MK Dons zoals journalist Sven Claes al aangaf. Zo was het avontuur van Manning in Limburg van korte duur. Peter van der Veen zal voorlopig de honneurs waarnemen op interimbasis.  Op de clubwebsite bedankt Manning de club in een reactie. "Ik wil graag iedereen bij LSK en de fans bedanken voor alle steun die ik heb gekregen tijdens mijn tijd bij de club en ik wens Peter (van der Veen, nvdr) en alle betrokkenen het allerbeste voor het komende seizoen", aldus de Engelsman.   

UPDATE 12/08

Lommel SK zit met een groot probleem. Enkele dagen voor de start van de competitie moet de club op zoek naar een nieuwe trainer. Liam Manning koos immers voor een uitdaging bij MK Dons. The City Football Group moet dus plots een nieuwe coach zoeken. Een jaar geleden was Stijn Vreven er nog in beeld, maar hij voldeed toen niet aan het profiel dat ze zochten. Dat weet Het Belang van Limburg. Gaat de clubleiding nu toch overstag en kiest het voor een coach die het Belgische voetbal door en door kent? Vreven was in het verleden alvast succesvol in 1B en was al coach van Lommel, waar hij het doen zeer goed deed. Wordt vervolgd.

Moet Lommel Vreven aanstellen?

Meest recent

Rode Duivels: drie grootste verliezers na Amerikaanse trip

De verkennende stage van de Rode Duivels richting het WK '26 zit erop. Tijdens hun trip in de ...

8
8
'Titanengevecht Messi en Ronaldo voor knaltransfer'

Het wereldkampioenschap van komende zomer wordt naar alle waarschijnlijkheid het laatste WK van ...

15
15
Play-Offs barsten los: de blikvangers van eerste speeldag

Het interland-voetbal is achter de rug, de beslissende fase van het seizoen in het clubvoetbal kan ...

18
18
Zeven matchen voor behoud: Tottenham presenteert topcoach

Tottenham Hotspur zal in de komende weken vol aan de bak moeten. De Londense club heeft nog zeven ...

18
18
Kantelpunt in stadionplannen Club: twee scenario's op tafel

Donderdag staat voor Club Brugge een erg belangrijke afspraak op de agenda. Zo zal Raad voor ...

363
363
Rode Duivels: drie grootste winnaars na Amerikaanse trip

De verkennende stage van de Rode Duivels richting het WK '26 zit erop. Tijdens hun trip in de ...

210
210
Real Madrid vs. Bayern: Kompany krijgt gigantische opsteker

Volgende week worden de heenmatchen in de kwartfinales van de Champions League afgewerkt. Daarbij is ...

101
101
'Ogen Club Brugge fonkelen: monstertransfer via WK '26'

De Jupiler Pro League zal komende zomer verschillende smaakmakers afleveren op het WK. Ook Club ...

337
337
Italiaans voetbal in brand: vergaande gevolgen na WK-ramp

Het Italiaanse voetbal heeft andermaal een gigantisch drama beleefd. Voor de derde keer op rij ...

119
119
"Slordig en onhandig" - Doorn in het oog bij Rode Duivels

De voorbereidingsstage van de Rode Duivels in aanloop naar het WK zit erop. Enkele dagen nadat de VS ...

201
201
Lukebakio opzijgezet? Garcia kiest andere Duivel

Dodi Lukebakio deed in Amerika zowat alles goed. Drie goals in twee matchen, beslissend op de ...

168
168
'STVV casht: transfer van 8 miljoen op komst'

STVV begint komend weekend aan de Champions' Play-Off als nummer drie in de rangschikking. De ...

121
121
Zulte Waregem kondigt eerste zomertransfer aan

Voor Zulte Waregem eindigde de reguliere competitie met een afknapper, want ondanks een zege tegen ...

89
89
'Straffe wending: Brys mag alsnog naar WK'

Voor Marc Brys zijn de voorbije twee jaar turbulent geweest. Hij ging in april 2024 aan de slag als ...

101
101
Alles op play-offs: opmerkelijke voorbereiding AA Gent

Nu de interlandbreak voorbij is, worden alle ogen weer op de Jupiler Pro League gericht. Komend ...

118
118
Geen WK: Denemarken beslist over ontslag Riemer

Dinsdagavond werden de laatste tickets voor het WK uitgedeeld. Enkele grote landen beten daarbij in ...

67
67
Scout Man Utd gooit alles op tafel over transfer Lammens

Groot was de verbazing in Engeland vorige zomer toen Manchester United besloot om 21 miljoen euro op ...

285
285
Ex-speler haalt uit: "Dat was Anderlecht onwaardig"

Anderlecht blijft hofleverancier van de Rode Duivels, tenminste als we afgaan op het aantal ...

85
85
'Alarmbellen bij KBVB: zware crisis loert om hoek'

De Rode Duivels vertoefden de voorbije dagen in de Verenigde Staten om zich zo in optimale ...

148
148
'Datum voor terugkeer Lukaku bij Napoli bekend'

De voorbije dagen was er heel wat te doen omtrent Romelu Lukaku. De topschutter aller tijden trok ...

145
145
'KRC Genk verlengt contract: transfer in de maak?'

KRC Genk nam eerder deze week afscheid van Luc Hooybergs als CEO. Komende zomer staat er wellicht ...

498
498
Play-Offs barsten los: aanduidingen refs bekend

Vanaf komend weekend gaat het om de knikkers in de Jupiler Pro League. Intussen maakte de ...

371
371
'Club Brugge brengt bod uit op peperdure linksback'

Club Brugge moet komende zomer terug naar de tekentafel, want tal van smaakmakers zetten dan allicht ...

517
517
Mannaert onthult: Genk-revelatie op radar Rode Duivels

Wie niet van de partij was tijdens het oefenkamp van de Rode Duivels in de Verenigde Staten, mag ...

455
455
'Bliksemtransfer Hazard: concurrentie op de loer'

Wie dacht dat Thorgan Hazard en RSC Anderlecht er wel zouden uitgeraken zonder zaakwaarnemer en ...

384
384

Meer sportnieuws