Technisch directeur Venezia komt met update over Okereke

door
Technisch directeur Venezia komt met update over Okereke

Club Brugge blijft deze zomer nog op zoek versterking voorin, en dat lijkt nefast nieuws voor David Okereke. De recordaankoop van de landskampioen kwam de voorbije maanden reeds amper aan de bak en dreigt zo alsmaar verder weg te zakken in de pikorde. Een oplossing is evenwel in de maak.

Volgens transferspecialist Gianluca Di Marzio staat Okereke immers op het punt om terug te keren naar Italië, waar hij eerder al hoge ogen gooide bij Spezia alvorens Blauw-Zwart hem er voor acht miljoen wegkaapte. De 23-jarige Nigeriaan zou nu dicht bij een transfer naar Venezia staan. De nieuwkomer in de Serie A wil Okereke naar verluidt huren voor één seizoen, waarbij ze tevens een aankoopoptie zouden bedingen.

UPDATE 10/08

Het ziet ernaar uit dat Okereke zijn geluk komend seizoen wel degelijk opnieuw in Italië gaat beproeven, waar behalve Venezia eerder ook Sampdoria haar interesse kenbaar maakte. Op zijn Instagram-story postte de spits namelijk een foto van zichzelf, vergezeld met een Italiaanse vlag en het nummer 'Coming home'. Een boodschap die weinig aan de verbeelding overlaat.

UPDATE 11/08
Ook bij Venezia zijn ze inmiddels met een update gekomen. "Met Okereke zijn we er bijna. De speler heeft al zijn medische testen afgelegd, we wachten nu enkel nog op de documenten om de transfer te kunnen officialiseren", verklaarde technisch directeur Mattia Collauto woensdag immers op een persconferentie. De transfer zal dus snel afgerond worden.

LEES OOK: Ruud Vormer onthult een zwaar geheim: "Niemand durft nog"

Zal hij zich in Italië weer herpakken?

Meest recent

Stilaan laatste kans? Cinel velt oordeel over Cercle-crisis

Cercle Brugge ligt uit de Beker van België en bakt er niets van in de Jupiler Pro League. Tegen ...

14
14
Ruud Vormer onthult een zwaar geheim: "Niemand durft nog"

Hij werd Mister Club Brugge, Gouden Schoen-winnaar en jarenlang de motor op elk middenveld dat hij ...

8
8
Plots kritiek op Hayen: "Te veel van het goede"

Club Brugge moet vanavond aan de bak tegen STVV. Na de glansloze bekerwinst tegen OH Leuven hoopt ...

54
54
Vrancken: "Zij zouden elk seizoen JPL-kampioen moeten zijn"

STVV is bezig aan een fantastisch seizoen. Wouter Vrancken maakte van dit STVV een van de leukste ...

57
57
Invaller klopt op tafel: Hasi krijgt duidelijke boodschap

RSC Anderlecht gaat zondagnamiddag op bezoek bij KVC Westerlo en dat slechts enkele dagen nadat het ...

84
84
Club Brugge kampioen? Van der Elst doet titelvoorspelling

Club Brugge wil dit seizoen zo lang mogelijk meestrijden op drie fronten. Maar het belangrijkste ...

170
170
'Kompany grote fan: Bayern-bom van 85 miljoen'

Bayern München blijft in de running voor de treble dit seizoen en plaatste zich deze week voor ...

52
52
Keerzijde WK-loting: "Dan is België de risee van het wereldvoetbal"

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn gedurende de groepsfase van het WK 2026. Tijdens de ...

170
170
Totale ommekeer bij Gent? "Dán is er veel mogelijk"

AA Gent heeft woensdagavond voor het eerst in vijf wedstrijden nog eens kunnen winnen. De Buffalo's ...

191
191
TRANSFERUURTJE: 'Duel Genk vs. Gent, transferklapper Angulo'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

135
135
Grote impact DAZN bekend: Belgische clubs moeten verkopen

DAZN heeft besloten om het TV-contract met de Pro League op te zeggen. Daarbovenop zal het ...

408
408
Jonge Duivel snoeihard voor Anderlecht: “Dat stoorde mij”

RSC Anderlecht staat bekend om hun sterke jeugdopleiding en elk seizoen breken er nieuwe talenten ...

212
212
Sepp Blatter maakt FIFA én Trump met de grond gelijk

De loting in Washington voor het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada houdt de ...

147
147
Oosting glundert met nieuw goudhaantje bij Antwerp

Royal Antwerp FC is onder Joseph Oosting een nieuwe weg ingeslagen. De Nederlander moet The Great ...

300
300
Degryse roept ferme WK-waarschuwing naar Garcia

De loting voor het WK 2026 werd gisteren in Washington afgerond. De Rode Duivels zitten in een ...

85
85
Parys op dreef: Pro League slaat keihard terug op DAZN

De perikelen rond DAZN en de Pro League blijft groot nieuws in de Belgische voetbalwereld. Het ...

246
246
Rode Duivels met konijnenpoot: "Drie oefenmatchen op WK"

Rudi Garcia heeft het getroffen met de loting op het WK 2026. De weg naar de kwartfinales ligt ...

97
97
'Club Brugge duizelt: hallucinante Benteke-eis slaat alles'

In Brugge durven ze het bijna niet hardop zeggen, maar de cijfers die rondgaan over Christian ...

789
789
Garcia geeft belangrijke update over Lukaku en De Bruyne

De WK-loting ligt achter de rug. Er zijn een aantal leuke groepen komende zomer, maar niet voor de ...

93
93
Leko viert 'Grote Terugkeer': "Dacht aan hem als titularis"

AA Gent doet het onder Ivan Leko niet beter dan vorig seizoen, toen de Buffalo's ongeveer dezelfde ...

110
110
JPL-mirakel in de maak: "Wij zijn springlevend"

Enkele weken geleden gaf niemand nog een stuiver voor de kansen van FCV Dender om de laatste plaats ...

92
92
STVV-Club: 'Hayen speelt met surprise in basisploeg'

In de Champions League staat Club Brugge volgende week voor een zware uitdaging tegen Arsenal FC. ...

508
508
'JPL davert: Anderlecht plant spectaculaire transfer'

In Neerpede wordt al weken druk gediscussieerd over een nieuwe doelman die de JPL dit seizoen op ...

289
289
"Walgelijk theater" - Voetbalwereld kotst 'lijpzak' Infantino uit

Vrijdagavond werd in Washington geloot voor het wereldkampioenschap van komende zomer. Maar de show ...

449
449
Toptransfer bij Club Brugge? "Hij is de ideale targetspits"

Met een ticket voor de kwartfinales van de Croky Cup, heeft Club Brugge zich herpakt na twee ...

765
765

Meer sportnieuws