'Ook Franse club mengt zich in de strijd om Henry'

stemmen
'Ook Franse club mengt zich in de strijd om Henry'

Zal Oud-Heverlee Leuven in staat zijn om Thomas Henry te houden? Dat is dé vraag die de OHL-supporters zich de voorbije weken al stelden. Onlangs raakte bekend dat KAA Gent interesse zou hebben in de Franse aanvaller. Vanuit de Gentse bestuurskamer werden die geruchten inmiddels afgezwakt, al krijgen de Buffalo's zonder enige twijfel heel wat concurrentie voor Henry.

Naast de interesse van KAA Gent zou ook het Italiaanse Venezia gecharmeerd zijn door Thomas Henry. De promovendus diende naar verluidt zelfs al een bod in bij OHL, maar dat werd onmiddellijk naar de prullenbak verwezen door de Leuvenaars. Ondertussen zouden volgens FootballInsider ook Watford, Southampton én Rangers azen op de diensten van Henry. Of er ook al een officieel bod werd ingediend voor de Fransman, is niet bekend.

Thomas Henry lijkt op die manier toch nog voor zijn gedroomde toptransfer te staan. De inmiddels 26-jarige aanvaller stak het nooit onder stoelen of banken dat hij wilde vertrekken bij OHL. Het enige struikelblok was voorlopig de torenhoge vraagprijs die OHL rond de nek van Henry hing. De Leuvenaars eisen naar verluidt zes miljoen euro voor hun prijsschutter. Of KAA Gent ook daadwerkelijk kan/wil concurreren met de gegadigden uit het Verenigd Koninkrijk, valt nog te betwijfelen.

UPDATE 10/08
De strijd om Henry blijft maar toenemen. Naast alle bovengenoemde clubs zou nu ook Girondins Bordeaux een optie zijn voor de prijsschutter van OH Leuven. Dat meldt de Franse journalist Ignazio Genuardi. De club is sinds deze zomer in handen van Moeskroen-eigenaar Gérard Lopez en verwacht nog enkele vertrekkers in het offensieve compartiment. Als die er komen, zouden ze in Leuven komen aankloppen. Het wordt dus nog een zeer intense strijd om zijn diensten.


Zou de Ligue 1 een mooie stap zijn voor Henry?

Meest recent

Solo slim Gheysens: sleutelfiguur verlaat Antwerp

Antwerp heeft niet alleen een tegenvallend seizoen achter de rug, boven de Bosuil hangen ook donkere ...

83
83
Garcia kiest basisploeg: WK-elftal Duivels bekend?

De laatste rechte lijn richting de VS wordt dinsdag om 18 uur ingezet. Dan nemen de Rode Duivels het ...

114
114
'Club Brugge hakt knopen door: trio mag beschikken'

Na de landstitel en fraaie Champions League-campagne vertrekt er straks wellicht heel wat volk door ...

483
483
KRC Genk pakt uit: meubelstuk tekent monstercontract

KRC Genk greep zondag op de valreep naast een Europees ticket. Om de pijn enigszins te verzachten ...

120
120
Hans Vanaken ontroert iedereen tot tranen toe met één beeld

Hans Vanaken heeft er alweer een seizoen opzitten om in te kaderen. De aanvoerder van Club Brugge ...

384
384
WK '26: Ex-JPL'ers schitteren bij Noorwegen, Turken halen uit

Het aftellen tot de start van het wereldkampioenschap is nu ook echt begonnen. De 48 deelnemende ...

37
37
'Bliksemvertrek Cvetkovic: Anderlecht vraagt gepeperde som'

Antoine Sibierski moet bij RSC Anderlecht opnieuw een selectie bouwen die kan meedoen voor de ...

440
440
Kroatisch bondscoach vreest twee Duivels: "Geweldige speler"

De Rode Duivels staan dinsdagavond voor een belangrijke test richting het WK. Dan werken ze een ...

238
238
Schokgolf bij Genk: Courtois keert terug als investeerder

Thibaut Courtois gaat zijn stempel nog wat steviger drukken op het Belgische voetbal. Maandagavond ...

233
233
Amper 7 maanden in dienst: Monaco zwiert Pocognoli buiten

De ex-coaches van Union SG hebben niet bepaald een goed seizoen achter de rug. Alexander Blessin ...

131
131
Keiharde De Cat-bom: 'Dit zag niemand komen'

Anderlecht droomde lang van een nieuwe recordtransfer met Nathan De Cat. De grens van 30 miljoen ...

1232
1232
‘Zomerse monstertransfer Arne Engels: strijd barst los’

Arne Engels kende een sterk seizoen bij Celtic. De Schotse topclub werd kampioen na een heuse ...

103
103
Theate licht defensief tipje van Duivelse sluier op

De Rode Duivels zijn aan de voorbereidingen voor het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada ...

54
54
Sporting Hasselt pakt uit met toppers: RSCA en RAFC

Sporting Hasselt zal volgend seizoen te zien zijn in de Challenger Pro League. De club van Sam ...

316
316
Rudi Garcia meldt groot nieuws over Romelu Lukaku

Romelu Lukaku kende een desastreus seizoen bij Napoli. De aanvaller speelde amper in Italië en ...

192
192
Rugnummers Rode Duivels bekend: één enorme verrassing

De Rode Duivels zijn op weg naar Kroatië om de eerste oefenpot voor het WK af te werken. De ...

246
246
KAA Gent wrijft zich in de handen: goudhaantje staat op

KAA Gent heeft alsnog Europees voetbal over de streep weten te trekken. In een thriller tegen KRC ...

197
197
'Robbie Ure (ex-Anderlecht) versiert knaltransfer'

Bij RSC Anderlecht maakten ze het afgelopen anderhalf jaar héél veel verkeerde keuzes. ...

214
214
'STVV kiest voor verrassende opvolger Vrancken'

STVV is op zoek naar een opvolger voor Wouter Vrancken. De Limburgers speuren de binnen- en ...

504
504
Burgess naar Genk? Hayen doorbreekt stilte

Union SG en Christian Burgess maakten bekend dat ze uit elkaar gaan. Zo komt er een einde aan een ...

902
902
Lierse SK is Franse clubs te snel af voor toptalent

Lierse SK is een club die jonge Belgen kansen geeft. De club uit de Challenger Pro League is een van ...

50
50
'Sibierski verrast: extra versterking bij Anderlecht'

RSC Anderlecht gaat deze zomer de nodige transfers afronden. De Brusselaars willen op ...

705
705
'Noa Lang versiert opnieuw droomtransfer'

Noa Lang staat voor een drukke zomer. Hij trekt met Nederland naar het WK en het is belangrijk voor ...

271
271
Rigaux zorgt meteen voor bommetje bij Feyenoord

Feyenoord stelde vandaag Dévy Rigaux en Robert Eenhoorn officieel voor aan de media. De ...

150
150
'Standard ruikt miljoenen euro's na onverwachte transfer'

Standard zoekt volgens bepaalde media naar ongeveer 13 à 14 miljoen euro. Dat moet via ...

240
240

Meer sportnieuws