'Ook Franse club mengt zich in de strijd om Henry'

door
'Ook Franse club mengt zich in de strijd om Henry'

Zal Oud-Heverlee Leuven in staat zijn om Thomas Henry te houden? Dat is dé vraag die de OHL-supporters zich de voorbije weken al stelden. Onlangs raakte bekend dat KAA Gent interesse zou hebben in de Franse aanvaller. Vanuit de Gentse bestuurskamer werden die geruchten inmiddels afgezwakt, al krijgen de Buffalo's zonder enige twijfel heel wat concurrentie voor Henry.

Naast de interesse van KAA Gent zou ook het Italiaanse Venezia gecharmeerd zijn door Thomas Henry. De promovendus diende naar verluidt zelfs al een bod in bij OHL, maar dat werd onmiddellijk naar de prullenbak verwezen door de Leuvenaars. Ondertussen zouden volgens FootballInsider ook Watford, Southampton én Rangers azen op de diensten van Henry. Of er ook al een officieel bod werd ingediend voor de Fransman, is niet bekend.

Thomas Henry lijkt op die manier toch nog voor zijn gedroomde toptransfer te staan. De inmiddels 26-jarige aanvaller stak het nooit onder stoelen of banken dat hij wilde vertrekken bij OHL. Het enige struikelblok was voorlopig de torenhoge vraagprijs die OHL rond de nek van Henry hing. De Leuvenaars eisen naar verluidt zes miljoen euro voor hun prijsschutter. Of KAA Gent ook daadwerkelijk kan/wil concurreren met de gegadigden uit het Verenigd Koninkrijk, valt nog te betwijfelen.

UPDATE 10/08
De strijd om Henry blijft maar toenemen. Naast alle bovengenoemde clubs zou nu ook Girondins Bordeaux een optie zijn voor de prijsschutter van OH Leuven. Dat meldt de Franse journalist Ignazio Genuardi. De club is sinds deze zomer in handen van Moeskroen-eigenaar Gérard Lopez en verwacht nog enkele vertrekkers in het offensieve compartiment. Als die er komen, zouden ze in Leuven komen aankloppen. Het wordt dus nog een zeer intense strijd om zijn diensten.


Zou de Ligue 1 een mooie stap zijn voor Henry?

Meest recent

Intern gevecht Anderlecht: Deschacht voorspelt vuurwerk

RSC Anderlecht speelde afgelopen weekend een zwakke wedstrijd, maar won uiteindelijk wel met 3-1 van ...

28
28
Halve finales UEL/UECL bekend: ontdek de grote favorieten

Ook in de Europa en Conference League zijn de kaarten geschud. Donderdagavond werden in de twee ...

22
22
Club houdt 'grote joker' klaar in titelgevecht met Union

Zondagavond is het zover, dan kruisen de twee grote titelkandidaten de degens met mekaar in de ...

186
186
UEL/UECL: mooie avond voor Belgen, één grote verrassing

In de Europa en Conference League zijn de tickets voor de halve finales uitgedeeld. Met Youri ...

56
56
Ideale WK-basiself Duivels: Albert dumpt dríé grote namen

Nog minder dan twee maanden te gaan en het WK van de Rode Duivels gaat van start. Op maandag 15 juni ...

153
153
Club Brugge wrijft zich in handen met 'nieuwe Karetsas'

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat jonge spelers richting de Europese topcompetities te ...

154
154
Slotspeeldag Challenger Pro League: dit staat op het spel

Vrijdagavond wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie in de Challenger Pro League ...

61
61
Afkeer voor Anderlecht? Vanderbiest spreekt eerlijke taal

In de Champions' Play-Offs staat zaterdagavond een interessante duel op het programma. Zo strijden ...

158
158
Titelgevecht barst los: hét verschil tussen Union en Club

De spanning in de Champions' Play-Offs neemt in de komende dagen gevoelig toe. Aanstaande zondag ...

504
504
Furieus Barça legt wéér klacht neer na UCL-uitschakeling

FC Barcelona sneuvelde dinsdagavond uit de Champions League ondanks een 1-2-zege op het veld van ...

112
112
UEL/UECL: Nederlands verhaal over, Genk-killer stuift door

De eerste halve finalisten in de Europa en Conference League zijn bekend. Zo wist SC Freiburg na KRC ...

61
61
Antwerp op kruispunt: drastische beslissing in PO's?

Antwerp FC is uiterst tegenvallend aan de Europe Play-Offs begonnen. De Great Old ging in zijn ...

566
566
Lukaku verbijstert Italië met meest gehate transfer ooit

Romelu Lukaku dreigt in Italië opnieuw het middelpunt te worden van een transferstorm. Door de ...

387
387
AA Gent stoomt door: aanvaller tekent tot 2029

AA Gent strijdt momenteel nog volop in de Champions' Play-Offs voor een Europees ticket. Ondertussen ...

29
29
Blikvangers PO's: nieuwe leiders én degradatie-beslissing?

De derde speeldag van de Play-Offs in de Jupiler Pro League staat voor de deur en het belooft weer ...

71
71
Eddy Merckx bezorgt voetbalfans enorme krop in de keel

Eddy Merckx ging de laatste maanden door een ware hel. De wielerlegende kreeg te maken met tal van ...

95
95
'Eerste zomertransfer Club Brugge: contract van vijf jaar'

Club Brugge zal er in de komende weken alles aan doen om de 20ste landstitel uit zijn geschiedenis ...

542
542
Kop rolt bij Real: eerste slachtoffer na Bayern-drama'

Real Madrid zal ook dit seizoen de Champions League niet winnen. De recordhouder werd woensdag uit ...

436
436
'Club Benzema greep ondanks miljoenenbod naast RSCA-pion'

Bij RSC Anderlecht hopen ze het seizoen nog goed te eindigen. Paars-Wit wil nog voor de derde plaats ...

153
153
Cercle Brugge slaat toe met drie contractverlengingen

Cercle Brugge kent een zeer rustig einde van het seizoen nu het behoud zeker is. De Bruggelingen ...

47
47
KRC Genk raast door met volgend contract

Bij KRC Genk blijven ze werk maken van de toekomst. De Limburgers willen ook de komende jaren ...

124
124
'AA Gent bereikt akkoord: toptransfer in de maak'

Na een magere één op zes hoopt AA Gent zijn blazoen in de play-offs op te schonen ...

127
127
'Goudmijn voor Club Brugge: succesformule ontleed'

De sportieve hoogconjunctuur bij Club Brugge gaat al jaren hand in hand gepaard met een alsmaar ...

410
410
Eerste midweekspeeldag PO's: scheidsrechters bekend

Volgende week staat de eerste midweekspeeldag van de play-offs op het programma, maar eerst moet ...

304
304
'Anderlecht kruist vingers: winst op trio flops?'

RSC Anderlecht gaat straks andermaal een drukke zomer tegemoet. Vooral op uitgaand vlak ligt er ...

396
396

Meer sportnieuws