'Ook Franse club mengt zich in de strijd om Henry'

door
'Ook Franse club mengt zich in de strijd om Henry'

Zal Oud-Heverlee Leuven in staat zijn om Thomas Henry te houden? Dat is dé vraag die de OHL-supporters zich de voorbije weken al stelden. Onlangs raakte bekend dat KAA Gent interesse zou hebben in de Franse aanvaller. Vanuit de Gentse bestuurskamer werden die geruchten inmiddels afgezwakt, al krijgen de Buffalo's zonder enige twijfel heel wat concurrentie voor Henry.

Naast de interesse van KAA Gent zou ook het Italiaanse Venezia gecharmeerd zijn door Thomas Henry. De promovendus diende naar verluidt zelfs al een bod in bij OHL, maar dat werd onmiddellijk naar de prullenbak verwezen door de Leuvenaars. Ondertussen zouden volgens FootballInsider ook Watford, Southampton én Rangers azen op de diensten van Henry. Of er ook al een officieel bod werd ingediend voor de Fransman, is niet bekend.

Thomas Henry lijkt op die manier toch nog voor zijn gedroomde toptransfer te staan. De inmiddels 26-jarige aanvaller stak het nooit onder stoelen of banken dat hij wilde vertrekken bij OHL. Het enige struikelblok was voorlopig de torenhoge vraagprijs die OHL rond de nek van Henry hing. De Leuvenaars eisen naar verluidt zes miljoen euro voor hun prijsschutter. Of KAA Gent ook daadwerkelijk kan/wil concurreren met de gegadigden uit het Verenigd Koninkrijk, valt nog te betwijfelen.

UPDATE 10/08
De strijd om Henry blijft maar toenemen. Naast alle bovengenoemde clubs zou nu ook Girondins Bordeaux een optie zijn voor de prijsschutter van OH Leuven. Dat meldt de Franse journalist Ignazio Genuardi. De club is sinds deze zomer in handen van Moeskroen-eigenaar Gérard Lopez en verwacht nog enkele vertrekkers in het offensieve compartiment. Als die er komen, zouden ze in Leuven komen aankloppen. Het wordt dus nog een zeer intense strijd om zijn diensten.


Zou de Ligue 1 een mooie stap zijn voor Henry?

Meest recent

'Anderlecht baalt: Ajax gaat met parel aan de haal'

Bij RSC Anderlecht loopt er tussen de U15 en U18 héél veel talent rond. Bepaalde ...

31
31
De Condé zet spelers op hun plaats na lek uit kleedkamer

Bij KRC Genk doen ze het zeer goed in Europa, waar ze tegen FC Midtjylland een volgende topzaak ...

42
42
Kompany spreekt over tragisch overlijden van De Boeck

Het grote nieuws deze week was op sportief vlak het ontslag van Nicky Hayen en de komst van Ivan ...

0
0
'AA Gent slaat toe en heeft nieuwe coach beet'

AA Gent werd op snelheid gepakt en zag Ivan Leko naar Club Brugge verkassen. De Buffalo's schakelden ...

524
524
Alweer weg bij bond? Mannaert dropt toekomsthint

In het begin van 2025 gooiden ze het bij de Rode Duivels over een volledig nieuwe boeg. Het aflopend ...

102
102
Smaakmaker Essevee via Africa Cup naar Premier League?

Zulte Waregem gaat door een moeilijke periode en heeft intussen al zes competitiematchen niet meer ...

32
32
'WK-plan Duivels: datum afreis bekend én grote naam mee'

Vorige week werd er geloot voor de groepsfase van het WK en de Rode Duivels mogen zeker niet klagen ...

53
53
'Duranville in vieze papieren: 2 clubs haken af'

Borussia Dortmund krijgt woensdagavond in de Champions League het bezoek van Bodø/Glimt, maar ...

95
95
Nieuwe JPL-waardes: explosies bij Genk, Anderlecht en Club

De wintermercato nadert met rasse schreden en dus vonden ze het bij Transfermarkt tijd om de ...

170
170
Anderlecht zwaait Neerpede-icoon na 27 jaar uit

Neerpede groeide in de voorbije decennia uit tot een begrip en met Nathan De Cat levede het dit ...

106
106
KV Mechelen mag eerste winteraanwinst nu al verwelkomen

KV Mechelen blijft het dit seizoen uitstekend doen. Malinwa legde vorig weekend Charleroi over de ...

87
87
Trainerswissel in Genk? De Condé en Fink reageren fel

KRC Genk beleefde alweer een tegenvallende week in eigen land, met eerst een pijnlijke uitschakeling ...

323
323
'Nieuwe twist in saga: De Mil meldt zich af in Charleroi'

Bij AA Gent werden ze deze week met verstomming geslagen door het plotse vertrek van Ivan Leko naar ...

309
309
TRANSFERUURTJE: 'Gent zoekt nieuwe coach, oude bekende terug bij Anderlecht?'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

334
334
De Ketelaere glundert na rel: ferme sneer naar tegenstander

Charles De Ketelaere was afgelopen speeldag in de Serie A nog misnoegd omdat hij gewisseld werd bij ...

57
57
“‘Bakkes tot op de grond’: Privé-mokerslag voor Brusselmans

Herman Brusselmans is al decennialang één van de meest markante stemmen in de Vlaamse ...

160
160
Knaltransfer Doku naar Real? “Vervanger van Vini Jr”

Jérémy Doku is dit seizoen on fire bij Manchester City. De buitenspeler is ...

226
226
Madou jubelt: Club Brugge troeft Anderlecht én Union af

Het zijn woelige tijden bij Club Brugge na het ontslag van Nicky Hayen en de aanstelling van Ivan ...

313
313
OH Leuven bewijst Belgisch voetbal énorme dienst

OH Leuven speelt dit seizoen in de Champions League bij de vrouwen en ze doen het daar fantastisch. ...

71
71
Alderweireld lyrisch over topper USG: "Kan hoger niveau aan"

Union SG mag tot op heden tevreden zijn over de prestaties in de Champions League. De Brusselaars ...

71
71
'Anderlecht is gestart met 'Premier League-project''

Bij RSC Anderlecht kochten ze in 2025 heel veel spelers. Voorlopig laten een aantal jongens toch ...

282
282
Bestuur Club Brugge onder vuur: druk neemt enorm toe

Club Brugge heeft voor een serieuze bom in het Belgische voetbal gezorgd met het ontslag van Nicky ...

428
428
'Antwerp heeft verdediger beet, Anderlecht mikt hoog'

RSC Anderlecht en Royal Antwerp FC mikken op talenten vanuit het buitenland. De twee Belgische ...

408
408
Ziet Anderlecht ‘droomdeal’ van 10 miljoen in rook opgaan?

Bij RSC Anderlecht hopen ze dat ze in 2026 een aantal spelers voor grof geld kunnen verkopen. Maar ...

284
284
Leko krijgt meteen forse waarschuwing bij Club Brugge

Woensdagavond in het Champions League-duel tegen Arsenal FC, maakt Ivan Leko zijn grote rentree als ...

466
466

Meer sportnieuws