'Kogel is door de kerk: Club Brugge neemt afscheid van Okereke'

516 stemmen
'Kogel is door de kerk: Club Brugge neemt afscheid van Okereke'

Club Brugge blijft deze zomer nog op zoek versterking voorin, en dat lijkt nefast nieuws voor David Okereke. De recordaankoop van de landskampioen kwam de voorbije maanden reeds amper aan de bak en dreigt zo alsmaar verder weg te zakken in de pikorde. Een oplossing is evenwel in de maak.

Volgens transferspecialist Gianluca Di Marzio staat Okereke immers op het punt om terug te keren naar Italië, waar hij eerder al hoge ogen gooide bij Spezia alvorens Blauw-Zwart hem er voor acht miljoen wegkaapte. De 23-jarige Nigeriaan zou nu dicht bij een transfer naar Venezia staan. De nieuwkomer in de Serie A wil Okereke naar verluidt huren voor één seizoen, waarbij ze tevens een aankoopoptie zouden bedingen.

UPDATE 10/08

Het ziet ernaar uit dat Okereke zijn geluk komend seizoen wel degelijk opnieuw in Italië gaat beproeven, waar behalve Venezia eerder ook Sampdoria haar interesse kenbaar maakte. Op zijn Instagram-story postte de spits namelijk een foto van zichzelf, vergezeld met een Italiaanse vlag en het nummer 'Coming home'. Een boodschap die weinig aan de verbeelding overlaat.

UPDATE 21u31
Ook transferspecialist Gianluca Di Marzio laat er nu geen twijfel meer over bestaan: David Okereke zal volgend seizoen voor Venezia spelen. De recordaankoop van Club Brugge legde dinsdag zijn medische testen af bij de Italiaanse club en zette al zijn handtekening, het is enkel nog wachten op de officiële aankondiging. Zoals eerder aangekondigd wordt de Nigeriaan verhuurd.


LEES OOK: Club Brugge ziet volgende jonge WK-ganger vertrekken

Had Club Brugge hem dit seizoen nog een kans moeten geven?

Meest recent

Opstelling Duivels bekend! Garcia maakt statement tegen Senegal

De Rode Duivels strijden woensdagavond tegen Senegal voor een plek in de 1/8ste finales van het WK. ...

9
9
Kane flikt het! Engeland doorprikt Congolese droom in slot

Engeland heeft zich woensdagavond geplaatst voor de 1/8ste finales van het WK. Tegen een dapper DR ...

28
28
'Overmars wil stunten met terugkeer oude bekende'

Antwerp zag de voorbije weken zijn kern gedecimeerd worden. Het zag vooral een pak kwaliteit en ...

113
113
'Antwerp blijft in spanning: dit scenario waarschijnlijkst'

Quo vadis, Royal Antwerp? Deze week werd de toekomst van de Great Old wel heel prangend, want tegen ...

201
201
'Genk casht miljoenen na knaltransfer Saibari'

Bij KRC Genk zullen ze zich de voorbije jaren wel een paar keer voor het hoofd geslagen hebben dat ...

128
128
Westerlo blijft gaan met tweede aanwinst van de dag

Bij Westerlo staan ze voor een zeer drukke transferzomer. De laatste weken bleken er vooral veel ...

12
12
Kompany jubelt: Bayern haalt droomaanwinst binnen

Vincent Kompany zette in de voorbije twee seizoenen Bayern München helemaal naar zijn hand. Met ...

99
99
Rode Duivels trekken na WK weer weg uit Heizel

De Rode Duivels haalden sinds de aanstelling van Rudi Garcia als bondscoach de banden met de ...

52
52
Club Brugge ziet volgende jonge WK-ganger vertrekken

Bij Club Brugge krijgt de eigen jeugd alsmaar meer speelkansen, maar toch ziet Blauw-Zwart ook ...

83
83
Coach kondigt nog transfervuurwerk aan bij Cercle

Binnen iets meer dan een maand gaat het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League van start. De clubs ...

206
206
'Vuskovic zet reeks knaltransfers in gang'

Voor Luka Vuskovic werd het WK tot dusver nog geen succes, want na de openingsmatch tegen Engeland ...

76
76
Oosting verklaart waar het misliep bij Antwerp

Joseph Oosting kende geen al te beste periode bij Royal Antwerp FC. Hij kwam tijdens het seizoen ...

163
163
'Anderlecht én drie andere opties voor Romelu Lukaku'

Wat brengt de toekomst van Romelu Lukaku? Dat weet niemand met zekerheid te zeggen. Er doen wel de ...

423
423
STVV houdt adem in: "Ik weet niet of ik blijf"

Bij STVV zien ze heel wat volk de club verlaten, maar over één speler is er nog ...

142
142
Union SG raast door en heeft miljoenendeal beet

Hoewel het wereldkampioenschap nog volop bezig is, zijn de clubs uit de Jupiler Pro League al ...

87
87
Nederland in tranen: waarom uitschakeling voorspelbaar was

Nederland ligt uit het WK. Dat is geen verrassing wie Oranje de afgelopen maanden en jaren heeft ...

100
100
‘Belgische (top)clubs springen in de dans voor Patro-ster’

De zomermercato draait al op volle toeren in de Jupiler Pro League en Challenger Pro League. Patro ...

214
214
'KV Mechelen schrikt: revelatie maakt miljoenentransfer'

Het is tot dusver vrij rustig gebleven qua transfers bij KV Mechelen, maar ongetwijfeld zal er ...

230
230
Tip voor Garcia: analist onthult dé zwakte van Senegal

De voorbije dagen zorgden de zestiende finales van het WK al voor enkele verrassingen met de ...

99
99
Hubert velt oordeel over mercato Union tot dusver

Ook voor Union is de voorbereiding op het nieuwe seizoen helemaal begonnen. Dinsdag werkte de ...

50
50
Kans voor Belgische clubs bij toptalent dat Club verliet?

Bij Club Brugge zetten ze de voorbije jaren zwaar in op de eigen jeugd en daar plukt het ook de ...

219
219
Goots waarschuwt Antwerp: "Met deze kern..."

Bij Antwerp blijft er grote onzekerheid heersen. Paul Gheysens kreeg wel uitstel om een bedrag van ...

246
246
Simon Mignolet zorgt voor speculatie met nieuwe samenwerking

Simon Mignolet heeft na een indrukwekkende carrière een punt gezet achter zijn leven als ...

105
105
Vertrekker bij Gent, tweede aanwinst voor Westerlo

Nu de voorbereiding op het nieuwe seizoen helemaal begonnen is, komen bij de meeste eersteklassers ...

57
57
Toch geen Duivels pensioen? Vader Courtois onthult plan

De Rode Duivels staan woensdagavond voor een belangrijke opdracht, want vanaf nu is het alles of ...

81
81

Meer sportnieuws