'Denswil kan transfer van Theate in stroomversnelling brengen'

door
'Denswil kan transfer van Theate in stroomversnelling brengen'

KV Oostende zag deze zomer al heel wat sterkhouders vertrekken, met onder meer fraaie transfers voor Fashion Sakala (Rangers) en Andrew Hjulsager (AA Gent). De exodus bij de kustploeg is echter nog niet voorbij, want ook Arthur Theate lijkt nog andere oorden op te gaan zoeken. De verdediger kwam de eerste twee speeldagen zelfs niet in actie omdat zijn transfer aanstaande was.


Zowel tegen Charleroi als in Genk bleef de 21-jarige verdediger aan de kant omdat hij op het punt stond om bij Bologna te tekenen. Maar ondanks dat er een akkoord is tussen alle partijen, hebben de Italianen de transfer nog steeds niet afgerond. Volgens Het Nieuwsblad zou dat ervoor kunnen zorgen dat Theate volgend weekend tegen AA Gent wél weer op het veld zal staan. Theate zou zelf alvast willen spelen en het getalm van Bologna zou nog meer gevolgen kunnen hebben. Zo zou het plots niet meer uitgesloten zijn dat een andere club de transfer nog kaapt.

UPDATE 09/08
Zoals verwacht maakte Theate zondagavond dan toch zijn opwachting, in de partij tegen AA Gent (1-0-zege) startte hij in de basis. Volgens Het Laatste Nieuws heeft Bologna zijn dossier dan ook on hold gezet. Het wordt dus afwachten of de Italianen de transfer, die KVO een recordsom moet opleveren, alsnog doorzetten. Ondertussen krijgen dus ook andere clubs een kans om toe te slaan. Al gaf de verdediger zelf al aan dat zijn voorkeur naar Italië uitgaat. "Vandaag heb ik laten zien dat mijn focus bij KVO ligt, we zien wel of er nog een transfer volgt", reageerde hij.

UPDATE 10/08

Bologna heeft een akkoord met Arthur Theate en ook met KV Oostende is het er grotendeels uit. Toch kan een transfer voorlopig niet doorgaan. De Italiaanse club moet eerst een verdediger verkopen en Gary Medel, Nehuén Paz en Stefano Denswil komen daarvoor in aanmerking. Die laatste werd vorig jaar een half seizoen uitgeleend aan Club Brugge, maar daar maakte hij geen indruk en de Nederlander moest terugkeren naar Italië. In Bologna willen ze volgens Italiaanse media graag af van Denswil.

Zal Theate nog naar Bologna verhuizen?

Meest recent

'Dender drukt door voor herhaling succestransfer'

Dender boekte zondag een knappe zege en stuitte zo de opmars van Antwerp, maar de Kadavers verkeren ...

3
3
'Rentree en dan bliksemvertrek Lukaku bij Napoli'

Bij Napoli konden ze dit seizoen nog niet genieten van Romelu Lukaku. De Rode Duivel liep in ...

85
85
Bevestiging: Rode Duivels treffen nog topland voor WK

De Rode Duivels hopen komende zomer hoge ogen te kunnen gooien op het WK. De groepsfase overleven ...

59
59
Charleroi herleeft: Bayat prikt naar De Mil

De strijd om de Champions' Play-Off blijft razend spannend. Vorig weekend nam AA Gent de zesde ...

55
55
Coosemans hard aangepakt: "Hij moet zich herpakken"

Voorlopig blijft Anderlecht ook in 2026 wisselvallig presteren. Drie dagen nadat het AA Gent nog ...

144
144
Transferblunder bij Genk? "Wil bewijzen dat ze fout waren"

Bij KRC Genk blijft de jeugdopleiding een belangrijk stokpaardje, maar niet elk groot talent weet ...

94
94
Bloedmooi model legt alles op tafel over Ruben Van Gucht

Ruben Van Gucht zorgde voor een absolute primeur afgelopen weekend. De VRT-journalist speelde een ...

110
110
'Anderlecht gaat hard: volgende aanwinst is binnen'

Bij Anderlecht lijkt de mercato stilaan helemaal op gang te komen. Na het vertrek van Cedric ...

318
318
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht slaat toe, Lang heeft knaltransfer beet'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

279
279
Vandenbempt maakt Belgische clubs compleet af

Het is enorm spannend in de Jupiler Pro League. De strijd om de top 6 is volledig losgebarsten en de ...

255
255
Snoeiharde Degryse ziet waar het schoentje wringt bij Club

Club Brugge zit in de hoek waar de klappen vallen. Afgelopen speeldag ging het pijnlijk onderuit ...

315
315
‘Afrika Cup krijgt ferm staartje: FIFA grijpt stevig in’

De Afrika Cup stond bol van incidenten, maar op het einde trok Senegal aan het langste eind. ...

504
504
SK Beveren maakt vertrek spits wereldkundig

SK Beveren staat riant aan de leiding in de Challenger Pro League. Het lijkt nu al vast te staan dat ...

82
82
Euvrard likt zijn wonden: dit liep er grondig mis bij Standard

Een alweer zwak Standard verloor kansloos met 2-0 van Sporting Charleroi. Vincent Euvrard krijgt de ...

149
149
Vandenbempt ziet énorm groot probleem bij Club Brugge

Het onterechte ontslag van Nicky Hayen bij Club Brugge heeft niet voor beterschap gezorgd. ...

399
399
'Napoli en AS Roma krijgen ervaren Rode Duivel aangeboden'

AS Roma en Napoli zijn twee ploegen die strijden voor de landstitel in de Serie A, waar ...

82
82
Moet FCV Dender bod JPL-topclub(s) vrezen?

FCV Dender is al een tijdje beter bezig. Afgelopen weekend wonnen ze van een ontstellend zwak Royal ...

126
126
'KRC Genk en FC Utrecht openen transfergesprekken'

Bij KRC Genk was het tot dusver geen geslaagd seizoen. Nicky Hayen ziet dat er toch wel hiaten zijn ...

353
353
Verwerpelijke beelden: Marokkaanse ballenjongens over schreef in finale

Senegal heeft zondagavond de Africa Cup gewonnen ten koste van Marokko na een finale die om allerlei ...

324
324
Spanning in Brugge loopt op: bliksemontslag Leko?

In de Champions League neemt Club Brugge het dinsdagnamiddag op tegen Kairat Almaty. Voor de ...

995
995
Grote ambitie bij herboren Gent: "Gaan we voor vechten"

AA Gent heeft zich zondag op gepaste wijze gerevancheerd voor de bekeruitschakeling op RSC ...

139
139
'Overmars krijgt dubbele transferopdracht bij Antwerp'

Antwerp FC is tegenvallend aan de tweede seizoenshelft van de Jupiler Pro League. De Great Old zag ...

372
372
'Anderlecht maakt uitzondering: miljoenentransfer nabij'

RSC Anderlecht verloor zondagnamiddag met 4-2 op het veld van KAA Gent, daarbij werd andermaal ...

545
545
‘Paniek bij Club Brugge: Verhaeghe duwt Leko in problemen’

Het rommelt bij Club Brugge. Bart Verhaeghe duikt opnieuw op in de kleedkamer, en dat zet Ivan Leko ...

621
621
Penaltywoede bij Anderlecht: oud-ref spreekt duidelijke taal

KAA Gent won zondagmiddag met 4-2 van RSC Anderlecht en nam zo revanche voor de bekeruitschakeling ...

884
884

Meer sportnieuws