Officieel: Anderlecht stalt Vlap op huurbasis in Eredivisie

door
Officieel: Anderlecht stalt Vlap op huurbasis in Eredivisie

Anderlecht pakte zondag eindelijk zijn eerste competitiezege van het seizoen door Seraing te kloppen, waarvoor Vincent Kompany opnieuw een aantal stevige namen aan de kant liet. Er was in de plaats immers weer geen plaats voor spelers als Elias Cobbaut en Michel Vlap. Die laatste heeft al zijn conclusies getrokken en lijkt al een tijdje op weg naar de uitgang.


De voorbije week was al duidelijk geworden dat de Nederlandse nummer tien op een terugkeer naar zijn thuisland aasde, waar FC Twente zich gemeld had voor een uitleenbeurt van een seizoen. Voetbal International meldt nu dat die deal zo goed als rond is. Maandagavond zouden Anderlecht en Twente de laatste formaliteiten onder elkaar regelen. In het beste geval meldt de spelmaker zich dinsdag al op training in Enschede. Sowieso wordt de deal normaal gezien beklonken nog voor de start van de Eredivisie van komend weekend.

UPDATE 10/08

Ook La Dernière Heure meldt nu dat het dossier rond Vlap zo goed als afgerond is. De Waalse krant weet wel dat het gaat om een huurbeurt zónder aankoopoptie. Anderlecht zou dan ook een plannetje hebben. Zo hoopt men dat Vlap zijn beste vorm weer vindt bij de Tukkers. Vervolgens zou hij na het seizoen voor een aardig bedrag verkocht kunnen worden. Een andere optie is dat hij volgende zomer weer een herkansing bij RSCA zou krijgen, maar die kans is bijzonder klein. De 24-jarige Nederlander heeft nog een contract tot medio 2024.

UPDATE 9u34

De kogel is door de kerk. Anderlecht meldt op zijn website dat Michel Vlap op huurbasis naar FC Twente trekt. De Nederlandse middenvelder zal voor één seizoen het shirt van de Tukkers aantrekken. Zo is er dus eindelijk een definitieve oplossing uit de bus gekomen voor de speler, die op een dood spoor zat bij de recordkampioen. "Veel succes in Enschede, Michel", klinkt het op de clubwebstek.

LEES OOK: 'Anderlecht verliest pion, KV Mechelen vangt nog meer'

Zal hij er zijn beste niveau terugvinden?

Meest recent

'Leko grijpt in: Club ziet af van wintertransfer'

Bij Club Brugge haalden ze deze maand tot dusver met Felix Lemaréchal één ...

65
65
'Anderlecht verliest pion, KV Mechelen vangt nog meer'

Er zal de komende dagen nog heel wat verschuiven bij de Belgische clubs, want de wintermercato is in ...

74
74
KV Kortrijk haalt keihard uit na racisme-incident

Grote verrassing dinsdagavond in de Challenger Pro League, want KV Kortrijk liet zich verrassen door ...

47
47
Sonck velt zeer verrassend oordeel over defensie Club

Het is woensdagavond alles of niets voor Club Brugge in de Champions League. Het moet immers winnen ...

152
152
'Besiktas wil na Özcan ook bij Union shoppen'

Bij Anderlecht lijken ze weldra het vertrek van Yasin Özcan aan te zullen kondigen, want de ...

73
73
TRANSFERUURTJE: 'Verrassing bij RSCA, JPL-sensatie naar Club?'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

304
304
Bad boy van Marseille dreigt Brugse CL-droom te ruïneren

Hij is de naam die vanavond door Jan Breydel zal zoemen nog voor de aftrap. Mason Greenwood staat in ...

108
108
Van der Elst genadeloos voor Leko en Club Brugge

Club Brugge speelt een allesbeslissende wedstrijd in de Champions League tegen Olympique Marseille. ...

243
243
Here we go! ‘KRC Genk rondt knaltransfer met Barça af’

Eerder kwam het nieuws naar buiten dat FC Barcelona aanklopte bij KRC Genk om Juwensley Onstein ...

227
227
Romeo Lavia krijgt duidelijke boodschap bij Chelsea

Romeo Lavia maakte twee jaar geleden de monstertransfer van Southampton naar Chelsea, maar sindsdien ...

131
131
Westerlo grijpt drastisch in na boycot Genk en Anderlecht

Dit seizoen vonden er al verschillende supportersboycots plaats. Ook de fans van KAA Gent zullen ...

129
129
Clublegendes KV Mechelen overtuigen toptransfer

KV Mechelen heeft de transfer van Bouke Boersma op de officiële kanalen bekendgemaakt. De ...

88
88
Doku vloekt en briest: ook Garcia houdt hart vast

Jeremy Doku is dit seizoen een smaakmaker van Manchester City onder Pep Guardiola. De afgelopen ...

86
86
Utrecht onthult schrijnende taferelen Genk: “Hond geschopt”

De perikelen tijdens FC Utrecht – KRC Genk in de Europa League vorige week blijven nog ...

427
427
‘KV Mechelen hakt winterse transferknopen door’

KV Mechelen zag met Lion Lauberbach een sterkhouder vertrekken deze wintermercato. De aanvaller gaat ...

149
149
Gruwelijke beelden: Europese trip wordt ware nachtmerrie

Een nachtelijke rit vol hoop eindigde in pure horror. Zeven supporters van de Griekse topclub PAOK ...

47
47
'Selectie Rode Duivels: grote JPL-stunt in de maak'

Behoudens een heus voetbalmirakel komt woensdagavond een einde aan de eerste Champions ...

301
301
Club Brugge door in UCL? Analisten vellen helder verdict

Club Brugge staat voor het moment van de waarheid. Woensdagavond strijdt het tegen Olympique de ...

370
370
'Lammens krijgt groot nieuws: fatale transfer bij United'

Manchester United is de laatste weken opnieuw herboren onder interim-coach Michael Carrick. Die ...

280
280
Van Gucht krijgt uit onverwachte hoek vernietigende uithaal

Een ferme veeg uit de pan. Ruben Van Gucht die steeds vaker ook het nachtleven opzoekt als DJ, kreeg ...

343
343
Ontknoping UCL: waar kan je Club én Union op tv kijken?

Woensdagavond is het weer smullen geblazen voor de voetballiefhebber. Zo wordt de laatste speeldag ...

270
270
Groot alarm bij Genk: "Nu blijkt hoe ernstig de situatie"

De resultaten in de Europa League mogen gezien worden, maar in eigen land gaat het van kwaad naar ...

518
518
‘Club Brugge gokt alles: miljoenen voor tikkende tijdbom’

Club Brugge zet deze winter een gevaarlijke gok: miljoenen op tafel voor een verdediger die tegelijk ...

793
793
'Club en Union niet gerust: STVV pakt wéér uit op mercato'

Na 22 speeldagen in de Jupiler Pro League staat STVV zowaar op slechts één puntje van ...

556
556
'Klokt tikt voor Renard: 7 (!) last-minute transferdossiers'

RSC Anderlecht kondigde dinsdag de komst van verdediger Moussa Diarra aan. Daarmee zijn de ...

711
711

Meer sportnieuws