Officieel: Anderlecht stalt Vlap op huurbasis in Eredivisie

door
Officieel: Anderlecht stalt Vlap op huurbasis in Eredivisie

Anderlecht pakte zondag eindelijk zijn eerste competitiezege van het seizoen door Seraing te kloppen, waarvoor Vincent Kompany opnieuw een aantal stevige namen aan de kant liet. Er was in de plaats immers weer geen plaats voor spelers als Elias Cobbaut en Michel Vlap. Die laatste heeft al zijn conclusies getrokken en lijkt al een tijdje op weg naar de uitgang.


De voorbije week was al duidelijk geworden dat de Nederlandse nummer tien op een terugkeer naar zijn thuisland aasde, waar FC Twente zich gemeld had voor een uitleenbeurt van een seizoen. Voetbal International meldt nu dat die deal zo goed als rond is. Maandagavond zouden Anderlecht en Twente de laatste formaliteiten onder elkaar regelen. In het beste geval meldt de spelmaker zich dinsdag al op training in Enschede. Sowieso wordt de deal normaal gezien beklonken nog voor de start van de Eredivisie van komend weekend.

UPDATE 10/08

Ook La Dernière Heure meldt nu dat het dossier rond Vlap zo goed als afgerond is. De Waalse krant weet wel dat het gaat om een huurbeurt zónder aankoopoptie. Anderlecht zou dan ook een plannetje hebben. Zo hoopt men dat Vlap zijn beste vorm weer vindt bij de Tukkers. Vervolgens zou hij na het seizoen voor een aardig bedrag verkocht kunnen worden. Een andere optie is dat hij volgende zomer weer een herkansing bij RSCA zou krijgen, maar die kans is bijzonder klein. De 24-jarige Nederlander heeft nog een contract tot medio 2024.

UPDATE 9u34

De kogel is door de kerk. Anderlecht meldt op zijn website dat Michel Vlap op huurbasis naar FC Twente trekt. De Nederlandse middenvelder zal voor één seizoen het shirt van de Tukkers aantrekken. Zo is er dus eindelijk een definitieve oplossing uit de bus gekomen voor de speler, die op een dood spoor zat bij de recordkampioen. "Veel succes in Enschede, Michel", klinkt het op de clubwebstek.

LEES OOK: Hasi duidelijk over Vanden Borre na 'jeanetten'-incident

Zal hij er zijn beste niveau terugvinden?

Meest recent

Dubbel gevoel bij Essvee: "Met 11 tegen 11..."

Zulte Waregem had zich vrijdagavond minstens voor even in de top zes kunnen nestelen, maar dat is ...

23
23
Harde woorden bij Standard: "Niet goed genoeg"

Standard droomt ervan om weer de aansluiting met de top te maken, maar die lijkt momenteel nog veraf ...

33
33
Wils met handen in haar: grote hint over vervanger Janssen

Antwerp pakte voor de interlandbreak een flinke opsteker door eindelijk nog eens een wedstrijd te ...

49
49
Standard laat gouden kans liggen tegen tienkoppig Essevee

Standard heeft vrijdagavond een gouden kans laten liggen om op te schuiven richting de top zes. Het ...

58
58
KV Mechelen in PO1? "Dat wordt richtinggevend"

We zijn bijna halfweg de reguliere competitie en er staan nog altijd enkele verrassingen in de top ...

43
43
Loodzware kalender Union: Hubert reageert messcherp

Voor Union trekt de Jupiler Pro League zich zaterdag weer op gang met een thuiswedstrijd tegen ...

46
46
Verrassend puntenverlies Beveren, Vanderhaeghe wint meteen

De veertiende speeldag in de Challenger Pro League is vrijdagavond begonnen met twee verrassingen. ...

77
77
De Mil geeft kurkdroog de formule om Club te kloppen

Na de pijnlijke nederlaag op Anderlecht voor de interlandbreak zal het er zaterdag op moeten zijn ...

173
173
Hasi duidelijk over Vanden Borre na 'jeanetten'-incident

Zondag moet Anderlecht op bezoek bij La Louvière en dat zal voor velen een speciale wedstrijd ...

142
142
Goudhaantje Westerlo lonkt naar Belgische top: "Zou mooi zijn"

De wintemercato breekt aan en ongetwijfeld zullen de Belgische topclubs daarin rondspeuren naar ...

124
124
Sanctie eindelijk bekend na slag in gezicht van Somers

Vlak voor de interlandbreak slaagde Antwerp er eindelijk nog eens in om een wedstrijd te winnen. Het ...

65
65
Mokio krijgt stevige mokerslag bij Ajax

Jorthy Mokio was één van de spelers die de Jonge Duivels aan glorie moest helpen op ...

61
61
Pocognoli geeft eindelijk dé reden waarom hij Union verliet

Union SG leek eindelijk eens een trainer te (kunnen) houden, maar niets bleek minder waar. In de ...

124
124
Hayen trekt van leer: "Dat is heel hard aangekomen"

Club Brugge heeft in de Jupiler Pro League amper kunnen overtuigen. Het boekte vooral zakelijke ...

181
181
Kompany op visite bij Anderlecht: Hasi verklaart waarom

Vincent Kompany kwam onlangs nog eens een bezoekje brengen aan Neerpede. De match tegen Club Brugge ...

263
263
Keuzestress bij KRC Genk: Fink licht tipje van sluier

KRC Genk kwam vrijdag met groot nieuws op de proppen, want Konstantinos Karetsas zette zijn kribbel ...

154
154
Leko met handen in het haar: puzzelwerken bij AA Gent

AA Gent leek even op de goede weg, maar na een vier op 12 kwam de interlandbreak misschien net op ...

102
102
Vanheusden kondigt afscheid aan met emotioneel bericht

Vorige week kreeg Zinho Vanheusden nog maar eens een mokerslag van jewelste te verwerken. De ...

204
204
Anderlecht ontploft: monsterdeal voor Braziliaanse reus

Anderlecht lijkt helemaal bezeten van een 19-jarige Braziliaanse reus van Internacional. Een spits ...

378
378
Witte rook bij KRC Genk: goudhaantje geeft jawoord

KRC Genk bouwde de afgelopen decennia een reputatie op als een internationale kweekvijver van ...

68
68
Hasi laat licht schijnen op toekomstplannen De Cat

Zijn deelname aan het WK U17 in Qatar bleek van korte duur, maar toch domineerde Nathan De Cat de ...

119
119
Antwerp legt bom onder JPL: "Gevaarlijk precedent"

Bij de Discplinaire Raad van het Profvoetbal stond er een drukke dag op het programma. Naar ...

502
502
Ruben Van Gucht reageert fel op onverwacht vuil moment

Ruben Van Gucht blijft deze week dé verrassende factor in De Slimste Mens. Waar hij in het ...

131
131
Fink spreekt klare taal over blessuregolf bij KRC Genk

KRC Genk hervat de competitie zondag in eigen huis tegen KV Mechelen. In aanloop naar dat duel, met ...

132
132
Hasi slikt bittere pil: nachtmerrie Anderlecht komt uit

De adempauze kwam enigszins ongelegen voor RSC Anderlecht, dat met een zes op zes tegen Club Brugge ...

281
281

Meer sportnieuws