'Club Brugge drukt door voor opvolger Kossounou'

door
'Club Brugge drukt door voor opvolger Kossounou'

Club Brugge heeft tot dusver met Stanley Nsoki en Tibo Persyn twee nieuwe spelers binnengehaald, maar het lijkt zeker dat er voor het sluiten van de zomermercato nog vers bloed zal neerstrijken in het Jan Breydelstadion. Bovenaan het verlanglijstje staan alvast een of meerdere flankaanvallers, maar ook op andere posities kijkt de landskampioen nog uit naar opportuniteiten.


Op het middenveld bijvoorbeeld, waar Blauw-Zwart de voorbije weken naar verluidt reeds haar interesse in Owen Otasowie kenbaar maakte. De 20-jarige Amerikaan, een defensieve middenvelder die tevens achterin uit de voeten kan, ligt nog maar één seizoen onder contract bij Wolverhampton en weigert momenteel om bij te tekenen. Hij was eerder ook al in beeld bij Anderlecht, maar het lijkt er nu op dat Club een tandje hoger schakelt.

Volgens Sky Sports legde de landskampioen immers een bod van bijna vijf miljoen euro neer, waarmee het in de buurt komt van de vermeende vraagprijs. Op een reactie van Wolverhampton is het voorlopig wachten. Otasowie lijkt alvast open te staan voor de aanbieding, omdat hij meer speelminuten wil verzamelen om zijn kansen bij de nationale ploeg gaaf te houden. Bij de Wolves staat onder andere Leander Dendoncker in zijn weg.

UPDATE 19u
De Brugse interesse in Otasowie wordt intussen bevestigd door zowel Het Laatste Nieuws als Het Nieuwsblad, waar tevens gewag wordt gemaakt van een bod van vier miljoen. Voorlopig werd dat dus echter niet aanvaard, hoewel zijn marktwaarde op 'slechts' anderhalf miljoen wordt geschat. HLN merkt dan weer op dat de polyvalente krachtpatser eveneens van pas kan komen centraal achterin, waar de spoeling met Brandon Mechele, Matej Mitrovic en nieuwkomer Nsoki vrij dun is. Gezien zijn gelijkaardig profiel kunnen we Otasowie misschien dus wel beschouwen als de opvolger van Odilon Kossounou.

Club Brugge heeft absoluut nog nood aan defensieve versterking

Meest recent

Genk grijpt macht in PO2 , Standard blijft in spoor

KRC Genk heeft zaterdagavond een uitstekende zaak gedaan in de strijd om de Europe Play-Off. Het ...

15
15
'Italië davert: De Ketelaere weg voor hallucinant bedrag'

Charles De Ketelaere maakt weer indruk in Italië, en dat zet zijn dossier meteen op scherp. ...

324
324
Rotavond voor Napoli: De Bruyne geslachtofferd aan rust

SSC Napoli heeft voor de tweede week op rij peperduur puntenverlies geleden in de Serie A. Op eigen ...

22
22
Eén wissel bij KVM, Taravel gooit voorlinie overhoop

RSC Anderlecht kan zaterdagavond een gouden zaak doen in de strijd om de top 4. Maar dan moet het ...

60
60
'Keerzijde promotie: KV Kortrijk-smaakmaker plots grof wild'

Na een jaartje in de Challenger Pro League maakt KV Kortrijk komend seizoen zijn rentree in de ...

53
53
'Real haalt grove borstel boven: 8 spelers op zwarte lijst'

De Champions League-uitschakeling heeft er hard ingehakt bij Real Madrid. Zeker omdat de Spaanse ...

102
102
Mambourg in vuur en vlam: aftrap Charleroi-Standard even uitgesteld

Ook in de Europe Play-Offs staan dit weekend enkele interessante duels op het programma. ...

28
28
Club dropt selectie voor Union: Leko krijgt extra dilemma

In de Champions' Play-Offs nemen de zenuwen toe. Zondagavond is het immers zover, dan kijken ...

174
174
Jonkies loodsen Antwerp naar zege tegen negenkoppig OHL

Royal Antwerp FC kent een dramatisch seizoen en hoopte de laatste matchen van het seizoen toch ...

44
44
Dortmund rolt rode loper uit voor titelfeest Bayern

In de Bundesliga begonnen er om 15u30 vier matchen, met daarbij vooral de partij van Borussia ...

49
49
'Manchester United klopt aan bij Anderlecht'

Manchester United heeft onder Michael Carrick weer betere resultaten weten te behalen. De Engelse ...

216
216
Vanderhaeghe verklapt: verder, of niet in CPL?

Yves Vanderhaeghe haalde opgelucht adem. Francs Borains verloor kansloos bij Patro Eisden, maar ...

69
69
Opvallend verhaal in Nederland met Ajax én Overmars

Onze redactie liet al meermaals weten dat het voetbal achter de schermen een bijzonder vuile wereld ...

42
42
Taravel verklaart wat verkeerd liep tegen AA Gent

Jérémy Taravel staat met RSC Anderlecht voor een volgend examen tegen KV Mechelen. ...

61
61
Stijnen dolgelukkig: "Hij is JPL-materiaal, zonder discussie"

Patro Eisden won met 4-0 van Francs Borains en plaatste zich zo voor het derde jaar op rij voor de ...

92
92
El Hadj verrast iedereen met deze transferboodschap

Bij Union SG verloren ze de afgelopen jaren veel aanvallende kwaliteit. De Brusselaars rekenen voor ...

134
134
Taravel krijgt signaal: herstelt hij fout tegen KV Mechelen?

RSC Anderlecht neemt het vanavond op tegen KV Mechelen. Jérémy Taravel maakte de ...

121
121
Union SG of Club Brugge? Boskamp geeft zijn titelfavoriet

Union SG en Club Brugge nemen het morgenavond tegen elkaar op in het Dudenpark. Een duel dat al ...

326
326
El Ouahdi doet boekje open over transfer naar PSV

Zakaria El Ouahdi gaat KRC Genk in de zomer wellicht verlaten. Er worden heel wat ploegen aan hem ...

165
165
Anderlecht slaat toe en shopt weer bij Ajax

Bij RSC Anderlecht zijn ze achter de schermen heel druk bezig met het aantrekken van nieuwe mensen. ...

373
373
Raman zag fenomeen bij Anderlecht: “Eén van de besten"

Benito Raman kende een degelijke periode bij RSC Anderlecht. De aanvaller kende er jaren waarbij ...

153
153
'Union SG verrast: bankzitter op weg naar Bundesliga'

Union SG hoopt dit weekend een zeer goede zaak te doen in de titelstrijd, maar achter de schermen ...

76
76
WK-ganger én grotere marktwaarde voor Anderlecht

Bij RSC Anderlecht was de zomermercato geen groot succes. Paars-Wit heeft volgende zomer weer heel ...

116
116
Robben looft Kompany en ziet één grote kwaliteit

Vincent Kompany is op weg om een van de meest iconische trainers uit de geschiedenis van Bayern ...

122
122
Van Holsbeeck geeft De Cat gouden tip voor transfer

Zal Nathan De Cat RSC Anderlecht in de zomer al verlaten? Die kans is zeker aanwezig. Herman Van ...

179
179

Meer sportnieuws