'Club Brugge drukt door voor opvolger Kossounou'

door
'Club Brugge drukt door voor opvolger Kossounou'

Club Brugge heeft tot dusver met Stanley Nsoki en Tibo Persyn twee nieuwe spelers binnengehaald, maar het lijkt zeker dat er voor het sluiten van de zomermercato nog vers bloed zal neerstrijken in het Jan Breydelstadion. Bovenaan het verlanglijstje staan alvast een of meerdere flankaanvallers, maar ook op andere posities kijkt de landskampioen nog uit naar opportuniteiten.


Op het middenveld bijvoorbeeld, waar Blauw-Zwart de voorbije weken naar verluidt reeds haar interesse in Owen Otasowie kenbaar maakte. De 20-jarige Amerikaan, een defensieve middenvelder die tevens achterin uit de voeten kan, ligt nog maar één seizoen onder contract bij Wolverhampton en weigert momenteel om bij te tekenen. Hij was eerder ook al in beeld bij Anderlecht, maar het lijkt er nu op dat Club een tandje hoger schakelt.

Volgens Sky Sports legde de landskampioen immers een bod van bijna vijf miljoen euro neer, waarmee het in de buurt komt van de vermeende vraagprijs. Op een reactie van Wolverhampton is het voorlopig wachten. Otasowie lijkt alvast open te staan voor de aanbieding, omdat hij meer speelminuten wil verzamelen om zijn kansen bij de nationale ploeg gaaf te houden. Bij de Wolves staat onder andere Leander Dendoncker in zijn weg.

UPDATE 19u
De Brugse interesse in Otasowie wordt intussen bevestigd door zowel Het Laatste Nieuws als Het Nieuwsblad, waar tevens gewag wordt gemaakt van een bod van vier miljoen. Voorlopig werd dat dus echter niet aanvaard, hoewel zijn marktwaarde op 'slechts' anderhalf miljoen wordt geschat. HLN merkt dan weer op dat de polyvalente krachtpatser eveneens van pas kan komen centraal achterin, waar de spoeling met Brandon Mechele, Matej Mitrovic en nieuwkomer Nsoki vrij dun is. Gezien zijn gelijkaardig profiel kunnen we Otasowie misschien dus wel beschouwen als de opvolger van Odilon Kossounou.

Club Brugge heeft absoluut nog nood aan defensieve versterking

Meest recent

Mourinho komt met straffe beschuldiging na nederlaag

De wedstrijd tussen Benfica en Real Madrid was dinsdagavond dé blikvanger in de Champions ...

54
54
Racismerel Vinicius: Real-spelers onthullen exacte woorden

Real Madrid heeft dinsdagavond revanche genomen op Benfica voor de nederlaag van enkele weken ...

55
55
Real moet zwoegen voor zege, baalavond voor Pocognoli

Dinsdagavond stonden er in de Champions League nog drie heenwedstrijden in de play-offs op het ...

19
19
'Anderlecht pakt door: deze naam prioriteit voor TD'

Er ligt bij Anderlecht nog heel wat werk op de plank, zo bleek zondag nogmaals met de zwakke 0-0 ...

203
203
Benfica-Real stilgelegd: Vinicius stapt van het veld

Drie weken na hun thriller op de slotspeeldag van de league phase staan Benfica en Real Madrid ...

74
74
Simeone zwaar op zijn hoede voor Club: "Complete ploeg"

Vorig seizoen schopte Club Brugge het knap tot de achtste finales van de Champions League. Deze ...

41
41
'Standard baalt: miljoenen zomaar vergooid'

Standard was de voorbije jaren vrijwel altijd op zoek naar extra centen, want de financiële ...

107
107
'Anderlecht denkt ook aan Fransman als nieuwe TD'

Het zijn voor Anderlecht zeer drukke tijden. Er staan grote veranderingen op til bij Paars-Wit, dat ...

105
105
Noa Lang bezorgt Galatasaray topavond tegen Juventus

De openingswedstrijd in de play-offs van de Champions League heeft meteen spektakel opgeleverd. ...

56
56
'Kink in de kabel: Schreuder niet naar Anderlecht?'

Het shockeffect van tussenpaus Jérémy Taravel lijkt al uitgewerkt, en dus hoopt RSC ...

329
329
Antwerp jaagt Gheysens weg: kandidaat-overnemers bekend

Door de nederlaag tegen Westerlo is de top zes ver weg voor Antwerp, dat plots zelfs weer achterom ...

685
685
‘Pijnlijke exit: Anderlecht zet speler brutaal buiten’

Anderlecht wil de kern verder afslanken, maar die operatie loopt niet zoals gepland — en ...

555
555
Commotie bij Club Brugge: Rigaux doet boekje open

Club Brugge hoopt zich straks voorbij Atlético Madrid naar de 1/8 finale van de Champions ...

405
405
Anderlecht speelt open kaart: De Cat richting uitgang?

Zowat de enige constante bij RSC Anderlecht dit seizoen zijn de straffe prestaties van Nathan De ...

364
364
Alarm bij Club Brugge: peperdure aankoop ontspoort

Club Brugge betaalde deze zomer een fortuin voor een nieuwe smaakmaker, maar het verhaal heeft meer ...

260
260
'Schreuder als tussenpaus: masterplan Anderlecht onthuld?'

Tenzij zijn huidige werkgever Al-Diriyah nog roet in het eten gooit wordt Alfred Schreuder allicht ...

629
629
Leko vist trio op: Club Brugge maakt CL-selectie bekend

In de play-offs van de Champions League krijgt Club Brugge woensdag Atlético Madrid over de ...

266
266
Exit Brusselmans: 'Duistere reden beroert iedereen'

Herman Brusselmans was jarenlang een vertrouwd gezicht in meerdere televisie-programma's. Zijn ...

90
90
Harde hand Hayen bij KRC Genk onthuld: "Strenge regels"

Nicky Hayen heeft van KRC Genk weer een Play-Off 1-kandidaat gemaakt. De oefenmeester werd ...

321
321
Antwerp hoort schorsingsvoorstel Tsunashima na Anderlecht

Royal Antwerp FC ging in de terugwedstrijd van de halve finale van de beker met 0-4 onderuit tegen ...

87
87
'Zeven clubs kloppen aan bij Anderlecht: 20 miljoen'

Terwijl RSC Anderlecht achter de schermen nog bezig is de staf te vormen, zijn andere clubs al bezig ...

454
454
Antwerp-trio afgemaakt: “Zij gaan mee kopje onder”

Royal Antwerp FC incasseerde de afgelopen weken heel wat uppercuts. Eerst was er de uitschakeling in ...

216
216
Club Brugge opgelet: zwakte én sterkte Atlético blootgelegd

Club Brugge bekampt in de tussenronde van de Champions League Atlético Madrid. De formatie ...

76
76
Spectaculaire comeback Neuer? Doelman zet puntjes op de i

Manuel Neuer zal de geschiedenisboeken ingaan als één van de beste doelmannen ooit. De ...

48
48
Leko verbaast met aanpak: “Een draw is géén goed resultaat”

Club Brugge hoopt in de Champions League te verrassen. In de tussenronde wacht het Atlético ...

77
77

Meer sportnieuws