'Club Brugge drukt door voor opvolger Kossounou'

881 stemmen
'Club Brugge drukt door voor opvolger Kossounou'

Club Brugge heeft tot dusver met Stanley Nsoki en Tibo Persyn twee nieuwe spelers binnengehaald, maar het lijkt zeker dat er voor het sluiten van de zomermercato nog vers bloed zal neerstrijken in het Jan Breydelstadion. Bovenaan het verlanglijstje staan alvast een of meerdere flankaanvallers, maar ook op andere posities kijkt de landskampioen nog uit naar opportuniteiten.


Op het middenveld bijvoorbeeld, waar Blauw-Zwart de voorbije weken naar verluidt reeds haar interesse in Owen Otasowie kenbaar maakte. De 20-jarige Amerikaan, een defensieve middenvelder die tevens achterin uit de voeten kan, ligt nog maar één seizoen onder contract bij Wolverhampton en weigert momenteel om bij te tekenen. Hij was eerder ook al in beeld bij Anderlecht, maar het lijkt er nu op dat Club een tandje hoger schakelt.

Volgens Sky Sports legde de landskampioen immers een bod van bijna vijf miljoen euro neer, waarmee het in de buurt komt van de vermeende vraagprijs. Op een reactie van Wolverhampton is het voorlopig wachten. Otasowie lijkt alvast open te staan voor de aanbieding, omdat hij meer speelminuten wil verzamelen om zijn kansen bij de nationale ploeg gaaf te houden. Bij de Wolves staat onder andere Leander Dendoncker in zijn weg.

UPDATE 19u
De Brugse interesse in Otasowie wordt intussen bevestigd door zowel Het Laatste Nieuws als Het Nieuwsblad, waar tevens gewag wordt gemaakt van een bod van vier miljoen. Voorlopig werd dat dus echter niet aanvaard, hoewel zijn marktwaarde op 'slechts' anderhalf miljoen wordt geschat. HLN merkt dan weer op dat de polyvalente krachtpatser eveneens van pas kan komen centraal achterin, waar de spoeling met Brandon Mechele, Matej Mitrovic en nieuwkomer Nsoki vrij dun is. Gezien zijn gelijkaardig profiel kunnen we Otasowie misschien dus wel beschouwen als de opvolger van Odilon Kossounou.

LEES OOK: Stankovic komt met laatste boodschap aan Club-fans

Club Brugge heeft absoluut nog nood aan defensieve versterking

Meest recent

'Anderlecht zoekt T1: topkandidaat Sibierski haakt af'

Op uitgaand vlak zit er stilaan schot in de zaak, maar inkomende dossiers wist RSC Anderlecht tot op ...

28
28
'Grote kuis in Anderlecht: abrupte exit in de maak'

Nadat het eerder al een aantal huurlingen uitzwaaide, en enkele aflopende contracten niet meer ...

154
154
Vlak voor WK: De Wever slaat voetbalfans met verstomming

Opvallende beelden vanuit de Wetstraat 16, waar Bart De Wever zich vlak voor de openingswedstrijd ...

75
75
'Club Brugge aast op dubbelslag bij PSG'

Bij Club Brugge lijkt er deze zomer heel wat te gaan bewegen. Het zal vervangers moeten vinden voor ...

240
240
Vossen ziet Genk goudmijn aanboren op transfermarkt

Jelle Vossen is nog op zoek naar een nieuwe uitdaging. De 37-jarige spits nam enkele weken geleden ...

220
220
Standard is toptalent definitief kwijt aan Feyenoord

Standard leek dit seizoen weer wat op te leven, al kon het zijn seizoen uiteindelijk net niet ...

40
40
'Feyenoord drukt door: komst Belg bijna rond'

Feyenoord eindigde vorig seizoen als tweede in de Eredivisie, maar kon PSV nooit bedreigen voor de ...

60
60
'KV Kortrijk keihard: oudgediende naar B-kern gestuurd'

KV Kortrijk is deze week als eerste eersteklasser begonnen aan de voorbereiding op het nieuwe ...

98
98
'Saibari staat op zucht van droomtransfer'

Bij Anderlecht en Genk kon hij ooit niet doorbreken, maar in Nederland is Ismael Saibari wel ...

44
44
'Anderlecht vangt minder dan gehoopt voor Goto'

Anderlecht staat voor een zeer drukke zomermercato en heeft donderdag een eerste belangrijke deal ...

375
375
'Club Brugge dokt miljoenen voor tienertalent'

Club Brugge ontwikkelde de voorbije jaren een bijzonder succesvolle transferstrategie, met ook een ...

373
373
'Rigaux wil nu ook JPL-smaakmaker naar Feyenoord halen'

Dévy Rigaux trok na het veroveren van de landstitel de deur achter zich dicht als Director of ...

118
118
TRANSFERUURTJE: 'Nieuwe club Hasi, Kompany gooit grote naam buiten'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

209
209
Garcia zet Duivel in de wachtkamer ondanks topseizoen

Het WK staat op het punt te ontploffen. Voor de Rode Duivels is het nog even wachten op de ...

132
132
Degryse zet druk op Duivelse 'jokers' vlak voor WK

Het WK 2026 gaat vanavond van start. De openingswedstrijd tussen Mexico en Zuid-Afrika zal het ...

58
58
Anderlecht bevestigt knaltransfer Goto: ferme miljoenensom

RSC Anderlecht neemt definitief afscheid van Keisuke Goto. De Japanner kwam in 2024 op huurbasis ...

557
557
Broos dankt Garcia en heeft opvallend toekomstnieuws

Hugo Broos beleeft donderdagavond een hoogtepunt in zijn carrière. De 74-jarige staat voor de ...

119
119
Union blijft maar gaan: derde aanwinst is een feit

Union werkte alweer een sterk seizoen af, met bekerwinst, een tweede plaats in de competitie en ...

129
129
Genk heeft beet: JPL-smaakmaker zet handtekening

KRC Genk heeft er een zeer woelig seizoen opzitten. Het slaagde er niet in de top zes te halen en ...

161
161
Marokko slikt enorme dubbele domper voor WK

Vier jaar geleden was Marokko nog dé sensatie van het WK door als eerste Afrikaanse land ooit ...

155
155
Opmerkelijke naam ving bot bij Rode Duivels

De Rode Duivels lijken intussen helemaal geacclimatiseerd te zijn op Amerikaanse bodem, waar de ...

72
72
FIFA kondigt grote verandering in transfersysteem aan

Alle ogen zijn donderdag gericht op de openingswedstrijd van het WK, maar in de schaduw daarvan is ...

452
452
Theate of Mechele? Defour heeft gouden tip voor Garcia

De Rode Duivels beginnen maandag aan hun WK. Dan nemen ze het op tegen Egypte. De Rode Duivels ...

146
146
Prioriteit voor Feyenoord: 'Rigaux wil stunten met Belg'

Dévy Rigaux drukt zijn stempel bij Feyenoord. Hij kreeg al veel kritiek vanwege het ...

168
168
Degryse glashelder over verwachtingen voor Duivels

Het WK start met een duel tussen Mexico en Zuid-Afrika, maandag spelen de Rode Duivels tegen Egypte. ...

172
172

Meer sportnieuws