Le Parisien: "Deal Messi helemaal rond, datum voor debuut bij PSG geprikt"

door
Le Parisien:

Donderdagavond maakte FC Barcelona bekend dat de wegen met Lionel Messi scheiden. De Argentijn zou bijzonder aangeslagen zijn door het nieuws, maar lijkt snel bij een nieuwe club aan de slag te gaan. Volgens verschillende bronnen is een akkoord met Paris Saint-Germain nabij.

Terwijl Messi zelf het nieuws over de breuk wat laat bezinken in het bijzijn van zijn gezin, zouden zijn vertegenwoordigers al in contact staan met de Parijzenaars. Leden van de koninklijke familie van Qatar, waar de steenrijke eigenaars van PSG gevestigd zijn, laten via Twitter zelfs weten dat de deal inmiddels in kannen en kruiken is. Al lijkt dat toch behoorlijk voorbarig.

De Spaans/Argentijnse journaliste Veronica Brunati stelt dat er vanuit het kamp-Messi toch iets meer voorzichtigheid wordt gepredikt. Maar zij weet ook dat er al plannen worden gemaakt voor de officiële presentatie. Die zou moeten plaatsvinden aan de Eiffeltoren, waar PSG een behoorlijk groot evenement zou willen organiseren. In het beste geval vindt dat event aanstaande dinsdag plaats, al blijft het afwachten of die streefdatum wel gehaald wordt.

UPDATE 21u32
Niets lijkt de transfer van Lionel Messi naar PSG nog in de weg te staan. Le Parisien, dat doorgaans zeer goed geïnformeerd is wat PSG betreft, meldt dat alle partijen een akkoord bereikt hebben over een contract voor twee jaar. De transfer van Messi zou zelfs intern al meegedeeld zijn aan spelers en medewerkers, zij het wel met de vraag om het nieuws stil te houden tot de officiële presentatie, wellicht op dinsdag.

Zelfs de datum van het debuut van Messi zou al geprikt zijn. Het zou de bedoeling zijn om de Argentijnse ster op 12 september zijn eerste minuten te laten maken in de thuiswedstrijd tegen Clermont. Op die manier zou hij nog een maand krijgen om zich klaar te stomen, want door zijn contractperikelen heeft Messi momenteel nog geen enkele training in de benen.

LEES OOK: FC Barcelona redt het niet na spektakelstuk, PSG vlot door

Goed dat Messi nog een maand krijgt?

Meest recent

Verlinden naar Belgische topclub? "Uitgebreid contact"

De zomermercato nadert met rasse schreden en de Belgische topclubs zullen ongetwijfeld ook in de ...

20
20
'Gemiste kans Antwerp? Flop blijkt grof wild'

Het belooft bij Antwerp alweer een drukke transferzomer te worden. De Great Old moet immers weer ...

10
10
'Genk blijft gaan: nieuwe keeperparel in vizier'

Bij KRC Genk grijpen ze de play-offs aan om al wat te experimenteren met het oog op de toekomst. Zo ...

30
30
RAFC-fan Tom Waes staat aan begin van bloedstollend avontuur

Na een bijzonder moeilijke periode slaat Tom Waes een nieuw hoofdstuk open. Eind 2024 raakte de ...

18
18
Meer dan 50 miljoen? Godts reageert op transfergeruchten

Mika Godts loopt dezer dagen serieus in de kijker. De flankaanvaller is dit seizoen helemaal ...

15
15
Mokerslag Liverpool en Frankrijk: einde seizoen en geen WK

Het zijn spannende weken, want de nationale competities naderen hun ontknoping en met het WK aan de ...

33
33
TRANSFERUURTJE: 'Knaltransfer Sadiki, wenslijst Anderlecht klaar'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

118
118
Vrouwelijke T1 aangevallen: Kompany springt in de bres

Vincent Kompany neemt het vanavond op tegen Real Madrid in de return van de kwartfinale van de ...

124
124
Ruben Van Gucht brengt BV tot absoluut kookpunt

Ruben Van Gucht is nu al enkele jaren niet meer uit de media weg te slaan. Relationele perikelen, ...

65
65
‘Rode Duivels hopen: onverwachte wending van toptalent?’

De Rode Duivels zagen de afgelopen jaren heel wat talenten voor een ander land kiezen, maar mogelijk ...

145
145
'Charleroi wil aanvallende pion wegplukken bij Anderlecht'

Sporting Charleroi heeft Nicolas Frutos enkele weken geleden aangesteld als de nieuwe sportief ...

117
117
Debast: "Van hen leerde ik het meest bij Anderlecht"

Zeno Debast kende dit seizoen maandenlang blessureleed. De afgelopen weken is hij weer fit en hij ...

118
118
'Anderlecht krijgt gigantische financiële opsteker'

RSC Anderlecht gaat komende zomer een schoonmaak houden in de kern. De Brusselaars willen dan ...

228
228
'Club Brugge informeert bij Standard voor transfer'

Gaat Club Brugge Standard een stevige tik uitdelen op de transfermarkt? Het zou zomaar kunnen. ...

297
297
Kompany: "Twee jaar geleden was ik nog de slechtste coach"

Vincent Kompany maakt al vele jaren indruk als coach. Hij hoopt morgen Real Madrid uit te schakelen ...

118
118
Neuer zet Belgische doelman in top vijf beste keepers ooit

Manuel Neuer is ook op zijn 40ste nog steeds een van de beste doelmannen ter wereld. De Duitser ...

382
382
Bertaccini in de penarie: bliksemvertrek op komst?

Adriano Bertaccini scoorde afgelopen zondag als invaller bij RSC Anderlecht het derde doelpunt tegen ...

298
298
Kuyt breekt: openhartige woorden raken diep

Dirk Kuyt is in het Europese voetbal een bekende naam door zijn indrukwekkende ...

43
43
Van Holsbeeck duikt weer op: opvallende comeback

Jarenlang was hij succesvol manager van RSC Anderlecht, maar de voorbije jaren kwam Herman Van ...

150
150
Club Brugge of Union? Chatelle waagt zich aan titelpredictie

Komend weekend is het zover, dan staat de eerste grote titelclash in de Champions' Play-Offs op het ...

252
252
'El Ouahdi weg bij Genk: landskampioen op vinkentouw'

Ondanks een erg wisselvallig seizoen lijkt KRC Genk komende zomer te gaan cashen op verschillende ...

447
447
Na Lukaku ook De Bruyne: miserie loopt uit de hand

Kevin De Bruyne kwam naar Napoli als grote naam, maar in Italië draait zoiets snel. Na de breuk ...

282
282
Napoli-hetze escaleert: Lukaku déze zomer naar Anderlecht?

De soap rond Romelu Lukaku blijft maar escaleren. Verschillende Italiaanse media meldden dinsdag dat ...

280
280
'Club Brugge boekt woekerwinst: knaltransfer Tzolis'

Dat Club Brugge komende zomer verschillende sterkhouders zal zien vertrekken, staat inmiddels buiten ...

428
428
'Anderlecht aan de bak: groot transferoffensief in de maak'

RSC Anderlecht blijft voorlopig speuren naar een nieuwe sportief/technisch directeur. Die zoektocht ...

514
514

Meer sportnieuws