Le Parisien: "Deal Messi helemaal rond, datum voor debuut bij PSG geprikt"

door
Le Parisien:

Donderdagavond maakte FC Barcelona bekend dat de wegen met Lionel Messi scheiden. De Argentijn zou bijzonder aangeslagen zijn door het nieuws, maar lijkt snel bij een nieuwe club aan de slag te gaan. Volgens verschillende bronnen is een akkoord met Paris Saint-Germain nabij.

Terwijl Messi zelf het nieuws over de breuk wat laat bezinken in het bijzijn van zijn gezin, zouden zijn vertegenwoordigers al in contact staan met de Parijzenaars. Leden van de koninklijke familie van Qatar, waar de steenrijke eigenaars van PSG gevestigd zijn, laten via Twitter zelfs weten dat de deal inmiddels in kannen en kruiken is. Al lijkt dat toch behoorlijk voorbarig.

De Spaans/Argentijnse journaliste Veronica Brunati stelt dat er vanuit het kamp-Messi toch iets meer voorzichtigheid wordt gepredikt. Maar zij weet ook dat er al plannen worden gemaakt voor de officiële presentatie. Die zou moeten plaatsvinden aan de Eiffeltoren, waar PSG een behoorlijk groot evenement zou willen organiseren. In het beste geval vindt dat event aanstaande dinsdag plaats, al blijft het afwachten of die streefdatum wel gehaald wordt.

UPDATE 21u32
Niets lijkt de transfer van Lionel Messi naar PSG nog in de weg te staan. Le Parisien, dat doorgaans zeer goed geïnformeerd is wat PSG betreft, meldt dat alle partijen een akkoord bereikt hebben over een contract voor twee jaar. De transfer van Messi zou zelfs intern al meegedeeld zijn aan spelers en medewerkers, zij het wel met de vraag om het nieuws stil te houden tot de officiële presentatie, wellicht op dinsdag.

Zelfs de datum van het debuut van Messi zou al geprikt zijn. Het zou de bedoeling zijn om de Argentijnse ster op 12 september zijn eerste minuten te laten maken in de thuiswedstrijd tegen Clermont. Op die manier zou hij nog een maand krijgen om zich klaar te stomen, want door zijn contractperikelen heeft Messi momenteel nog geen enkele training in de benen.

LEES OOK: Drama voor KAS Eupen-speler: gevangenisstraf in Denemarken

Goed dat Messi nog een maand krijgt?

Meest recent

Euvrard baalt: "Mochten deze match nooit verliezen"

Standard wist in de eerste weken van de play-offs in het spoor te blijven van Genk en Westerlo. ...

8
8
Real spoelt CL-uitschakeling door met zuinige zege

Vorige week kreeg Real Madrid een mokerslag met de uitschakeling door Bayern München in de ...

4
4
Oosting bijt op de tong na discutabele penalty

Voor Antwerp leken de play-offs een maat voor niets te gaan worden, maar de Great Old lijkt plots ...

27
27
Drama voor Leicester voltrekt zich, Chelsea verliest weer

Ook in Engeland werd er dinsdagavond gevoetbald. In de Premier League leed Chelsea opnieuw een ...

28
28
Genk houdt net koppositie vast, averij voor Standard

De Europe Play-Off blijft razend spannend. Leider Genk liet dinsdag immers opnieuw punten liggen en ...

68
68
'Lazio pleziert Sarri met komst Rode Duivel'

Enkele jaren geleden stond Maurizio Sarri nog te boek als één van de beste coaches van ...

0
0
'Anderlecht moet vrezen: droomtransfer gekaapt'

Ondanks dat er de komende weken nog heel veel op het spel staat voor Anderlecht en de zoektocht naar ...

85
85
"Club Brugge? Interesseert me op dit moment niet"

Voor Club Brugge zijn het ontgoochelende dagen geweest. Het zag de titel mogelijk definitief ...

100
100
De Mil komt met update over verguisde Kanga

AA Gent kon in deze play-offs nog niet winnen, met tot dusver een schamele twee op negen tegen KV ...

71
71
Vanderbiest verklapt aanpak: "Als je dat doet tegen Club..."

KV Mechelen pakte voorlopig één punt in de Play-Offs. Tegen Union SG en RSC Anderlecht ...

72
72
Verhuurde JPL-spelers: KV Mechelen-speler maakt wéér indruk

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

71
71
Club Brugge gaat ver met waanzinnige eis rond Tresoldi

Club Brugge voelt dat er iets beweegt rond Nicolò Tresoldi, en dat vertaalt zich meteen in ...

359
359
Anderlecht loopt stevige transferkater op

RSC Anderlecht wordt stilaan aan de nodige spelers gelinkt. Dat is uiteraard logisch, aangezien de ...

92
92
Charaï zwaar onder de indruk van topper KRC Genk

Bij KRC Genk hebben ze héél wat leuke voetballers rondlopen. Een aantal van hen gaan ...

51
51
Taravel maakt keuze: vervanger voor Hazard

Bij RSC Anderlecht staan ze voor een keuze. Thorgan Hazard zal wellicht niet én tegen STVV ...

184
184
'Drukke zomer Anderlecht: eerste toptarget lekt uit'

Ongeacht de verdere afloop van dit seizoen gaat RSC Anderlecht nadien alweer een drukke zomer ...

217
217
Club onder druk: BV komt met onheilspellend bericht

Club Brugge incasseerde afgelopen weekend een mokerslag van jewelste. Tegen rivaal Union ging het ...

289
289
'Overmars houdt adem in: goudhaantjes weg bij Antwerp?'

De nul is van het bord. Na de nederlagen tegen Genk en Charleroi knoopte Antwerp tegen OHL eindelijk ...

154
154
Leko hakt knopen door: duo buitenspel bij Club Brugge

Club Brugge hoopt de nederlaag tegen Union woensdag in eigen huis meteen weer door te spoelen tegen ...

202
202
'Anderlecht kan cashen: Goto richting topcompetitie'

Adriano Bertaccini en Mihajlo Cvetkovic vonden de voorbije weken hun neus voor doelpunten terug, ...

440
440
'AA Gent strijdt met JPL-subtoppers om goalgetter'

Met een magere twee op negen heeft AA Gent zijn start in de play-offs opnieuw gemist. Daar ...

107
107
'Leko grijpt in: drie slachtoffers bij Club Brugge'

De nederlaag tegen Union zindert nog na bij Club Brugge, dat evenwel weinig tijd heeft om stil te ...

626
626
'Anderlecht dumpt flops: Taravel op vingers getikt'

Dankzij een gevleide zes op zes ligt de derde plaats plots opnieuw binnen handbereik voor RSC ...

351
351
Amateurvoetbal op stelten: Antwerp-pion zaait titelchaos

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

148
148
KAA Gent en De Mil slikken opdoffer voor Union

KAA Gent neemt het komende speeldag van de Play-Offs op tegen leider Union SG. De Buffalo’s ...

167
167

Meer sportnieuws