Le Parisien: "Deal Messi helemaal rond, datum voor debuut bij PSG geprikt"

460 stemmen
Le Parisien:

Donderdagavond maakte FC Barcelona bekend dat de wegen met Lionel Messi scheiden. De Argentijn zou bijzonder aangeslagen zijn door het nieuws, maar lijkt snel bij een nieuwe club aan de slag te gaan. Volgens verschillende bronnen is een akkoord met Paris Saint-Germain nabij.

Terwijl Messi zelf het nieuws over de breuk wat laat bezinken in het bijzijn van zijn gezin, zouden zijn vertegenwoordigers al in contact staan met de Parijzenaars. Leden van de koninklijke familie van Qatar, waar de steenrijke eigenaars van PSG gevestigd zijn, laten via Twitter zelfs weten dat de deal inmiddels in kannen en kruiken is. Al lijkt dat toch behoorlijk voorbarig.

De Spaans/Argentijnse journaliste Veronica Brunati stelt dat er vanuit het kamp-Messi toch iets meer voorzichtigheid wordt gepredikt. Maar zij weet ook dat er al plannen worden gemaakt voor de officiële presentatie. Die zou moeten plaatsvinden aan de Eiffeltoren, waar PSG een behoorlijk groot evenement zou willen organiseren. In het beste geval vindt dat event aanstaande dinsdag plaats, al blijft het afwachten of die streefdatum wel gehaald wordt.

UPDATE 21u32
Niets lijkt de transfer van Lionel Messi naar PSG nog in de weg te staan. Le Parisien, dat doorgaans zeer goed geïnformeerd is wat PSG betreft, meldt dat alle partijen een akkoord bereikt hebben over een contract voor twee jaar. De transfer van Messi zou zelfs intern al meegedeeld zijn aan spelers en medewerkers, zij het wel met de vraag om het nieuws stil te houden tot de officiële presentatie, wellicht op dinsdag.

Zelfs de datum van het debuut van Messi zou al geprikt zijn. Het zou de bedoeling zijn om de Argentijnse ster op 12 september zijn eerste minuten te laten maken in de thuiswedstrijd tegen Clermont. Op die manier zou hij nog een maand krijgen om zich klaar te stomen, want door zijn contractperikelen heeft Messi momenteel nog geen enkele training in de benen.

LEES OOK: ‘Hakimi voor de rechter: verkrachtingszaak ontploft’

Goed dat Messi nog een maand krijgt?

Meest recent

Belgische globetrotter houdt plots halt in Eredivisie

Belgische spelers, trainers en specialisten zijn al jaren steeds populairder geworden in het ...

3
3
'Volgende club haakt wellicht af voor De Cat'

Nathan De Cat zijn toekomst is nog steeds onduidelijk. Vertrekt hij bij RSC Anderlecht? Gaat hij ...

48
48
VS charmeert tegen Australië en is zeker van volgende ronde

De Verenigde Staten wilden net als Mexico zich al verzekeren van de volgende ronde. De Amerikanen ...

11
11
La Louvière pakt uit met stevige aanwinst

La Louvière heeft vandaag een nieuwe speler aangekondigd. De Belgische eersteklasser ging ...

6
6
SK Beveren raast door: vier opvallende vertrekkers

SK Beveren zag Marink Reedijk de club verlaten en stelde met Tim Bakens een verrassende opvolger aan ...

31
31
‘AA Gent richt vizier op volgende ingaande transfer’

AA Gent was al heel aanwezig op de transfermarkt, maar uiteraard heeft de ploeg nog direct inzetbare ...

61
61
Dwomoh tekent voor drie jaar bij verrassende club

Pierre Dwomoh heeft een nieuwe club gevonden. Onze redactie vernam uit betrouwbare bron dat de ...

161
161
'Anderlecht zet door: nieuwe coach bijna in Brussel'

RSC Anderlecht stelde vandaag Giulian Biancone voor als eerste zomeraanwinst. Maar waar blijft de ...

574
574
Yamal lyrisch: "Hij is de allerbeste speler ooit"

Lamine Yamal viel in tegen Kaapverdië, maar kon het verschil ook niet maken voor Spanje. ...

94
94
Anderlecht slaat toe: eerste zomertransfer een feit

RSC Anderlecht start maandag de veldtrainingen en dat zal met een nieuwe speler zijn. De Brusselaars ...

186
186
Courtois als doelman terug bij Genk? 'El Muro' héél duidelijk

Romelu Lukaku wil zijn carrière afsluiten bij RSC Anderlecht, Axel Witsel liet al weten dat ...

147
147
Garcia dreigt WK van De Bruyne zwaar te verknallen

Kevin De Bruyne blijft bij de Rode Duivels de grote naam, maar na de 1-1 tegen Egypte is de ...

131
131
Club Brugge deelt Anderlecht, Genk & co transfertikken uit

Club Brugge kende een rotseizoen met Club NXT. Ze eindigden troosteloos laatste in de Challenger Pro ...

252
252
Courtois blikt vooruit: stevige waarschuwing voor Duivels

België neemt het zondag op tegen Iran, een partij die ze moeten winnen. De Rode Duivels kunnen ...

39
39
'Vergeten ex-Genkie' wil zich snel tonen bij VS op WK

De Verenigde Staten lieten en zeer goede indruk achter tegen Paraguay. Ze wonnen met 4-1. Bij de VS ...

42
42
Garcia bibbert: loodzwaar parcours voor Rode Duivels?

In hun WK-opener tegen Egypte bleven de Rode Duivels steken op een teleurstellend gelijkspel, en dus ...

156
156
'Fredberg shopt bij Anderlecht: dubbelslag op til'

Om de sportieve lijn uit te stippelen legt RSC Anderlecht zijn eieren voortaan in het mandje van ...

492
492
Vanzeir in, Gerkens out: Gent & Cercle hakken knopen door

De grote kuis lijkt begonnen bij AA Gent, dat intussen al afscheid nam van Samuel Kotto en Daisuke ...

238
238
'Antwerp koud gepakt: goudhaantje blaast akkoord op'

Samen met Union is Antwerp zowat de meest bezige bij op de Belgische transfermarkt, want het ...

215
215
Anderlecht gestraft: derby tegen Union zonder fans

Antoine Sibierski moet voor een frisse wind zorgen bij RSC Anderlecht, dat nog maar eens met een ...

140
140
Van Gucht haalt hard uit na pijnlijke exit: "Blaas het op!"

Ruben Van Gucht heeft nooit een blad voor de mond genomen, ook niet wanneer het over zijn eigen ...

88
88
'Club Brugge tast in buidel: nieuw target op shortlist'

Club Brugge heeft weinig tijd om na te genieten van de titel, want deze zomer ligt er heel wat werk ...

458
458
'Sibierski sluit deal: aanwinst gespot in Anderlecht'

Zo'n anderhalve maand na zijn voorstelling bij RSC Anderlecht staat Antoine Sibierski op het punt om ...

339
339
Martinez weer kop van jut: “Hij hielp België al om zeep…”

Het WK is nog maar net begonnen, maar de kritiek op enkele landen is al enorm. Bij Tunesië werd ...

147
147
Beerschot gaat hard op zomermercato: toptarget is binnen

Beerschot liep afgelopen seizoen promotie naar de Jupiler Pro League mis, maar de ambities zijn niet ...

140
140

Meer sportnieuws