Messi bezorgt Club Brugge zware transferdomper

374
Messi bezorgt Club Brugge zware transferdomper

De onderhandelingen tussen Alex Collado en Club Brugge hebben steeds meer weg van een echte transfersoap. De laatste berichten rond dit transferdossier is dat de aanvaller alsnog op Camp Nou zal blijven en dus niet naar Club trekt.

UNIEKE KANS VOOR COLLADO

Een hoofdreden hiervoor is het veelbesproken vertrek van Lionel Messi bij FC Barcelona. Omdat de Argentijn niet langer financieel haalbaar is voor Barça, is er aldus een vacante positie beschikbaar in het basiselftal van de Blaugrana. Daarom ziet Alex Collado wel mogelijkheden om dit seizoen meer speelminuten te vergaren bij Barça dan initieel gedacht - toen het ernaar uitzag dat Messi in Catalonië zou blijven.

Daarom zou Alex Collado momenteel alle aanbiedingen naast zich neerleggen, waaronder dus ook deze van Club Brugge. De 22-jarige Spanjaard maakte er nooit een geheim van dat het zijn ultieme droom is om ooit door te breken bij de club van zijn hart. Maar om zijn persoonlijke ontwikkeling niet af te remmen, stond hij open om elders speelminuten te vergaren. Sowieso was het altijd de bedoeling dat Collado nog terugkeert naar Barça.

DE MESSI-POSITIE

Maar het vertrek van Lionel Messi zorgt aldus voor een nieuw perspectief voor Alex Collado bij FC Barcelona. In Spanje wordt Collado al langer omschreven als één van de parels van La Masia en daarom was de clubleiding van de Catalaanse topclub bereid om de 22-jarige in het tussenseizoen over te hevelen naar het eerste elftal. De kleine aanvaller ondertekende in april een profcontract tot en met 2023, waar hij alle jeugdafdelingen van de club succesvol doorliep. Bij Barcelona B was Collado zelfs de aanvoerder van de ploeg.

Alex Collado speelt doorgaans als een rechter flankaanvaller maar hij kan ook centraal of op de tien uit de voeten. Om die reden, en zijn creatieve speelstijl, wordt hij door analisten – met lichte zin voor overdrijving uiteraard – ietwat vergeleken met de enige echte Lionel Messi. Op papier lag er voor Collado bij Barcelona B steeds een rol op de rechterkant weggelegd, maar in de praktijk kreeg Collado doorgaans een vrije rol – zoals Messi dus. Op die manier kan Collado dus ook écht in de voetsporen treden van Messi in het Catalaanse hoofdmacht.

LEES OOK: Alex Collado, de mini-Messi

LEES OOK: Messi dropt stevige toekomstbom na overlijden vader

Zal Collado in de voetsporen van Messi kunnen treden?

Meest recent

'Strijd om Fernandez-Pardo: 2 nieuwe grootmachten in de mix'

Matias Fernandez-Pardo was deze zomer het wit konijn in de WK-selectie van de Rode Duivels. De ...

3
3
'Geen doorbraak in Italië: Anderlecht-talent zet stap terug'

Bij Anderlecht blijft Neerpede een zeer belangrijke rol spelen, maar niet alle jeugdproducten hebben ...

35
35
AA Gent spreekt vertrouwen uit met nieuw contract

Bij AA Gent investeerden ze de voorbije jaren stevig in de jeugdopleiding en richtten ze ook hun ...

27
27
'Schok bij Club: Barcelona komt opnieuw aankloppen'

Bij Club Brugge hopen ze in de komende weken nog enkele spelers te kunnen verkopen. Ludovit Reis en ...

397
397
Groot nieuws bij Man City: Doku tekent bij

Er is deze zomer bij Manchester City heel wat veranderd na het vertrek van Pep Guardiola. De Engelse ...

31
31
TRANSFERUURTJE: 'Transferitis in Gent, Club verliest Forbs'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

258
258
Marc Degryse verrast fans: "Plots werd het heel donker..."

Marc Degryse is nog steeds een naam waar naar geluisterd wordt in de Belgische voetbalwereld. De ...

87
87
‘Antwerp krijgt verdict over blessure Daniel Meija’

Royal Antwerp FC is het seizoen met een zege begonnen. The Great Old verwezenlijkte een comeback ...

127
127
‘Jackpot Anderlecht: Man Utd, Liverpool én PSG kloppen aan’

RSC Anderlecht hoopt dit seizoen weer hoge ogen te gooien in de Jupiler Pro League. De supporters ...

679
679
'Cercle pakt weer uit met komst groot talent'

Cercle Brugge wil dit seizoen beter doen na alweer een moeilijk jaar en was daarom al zeer druk in ...

69
69
Vossen doet onthulling: "Dan was ik gestopt"

Komend weekend gaat ook in de Challenger Pro League het nieuwe seizoen van start. Daarbij lijkt ...

189
189
'Sibierski grijpt definitief naast oude JPL-bekende'

Anderlecht kan tot dusver tevreden zijn over de start van zijn seizoen, want het won zijn ...

178
178
Seuntjens na primeur met Lommel: dramatisch nieuws schokt

Ralf Seuntjens beleefde dit weekend een wedstrijd van uitersten. Sportief pakte Lommel meteen zijn ...

35
35
'KV Mechelen wil stunten met transfer bij Bodø/Glimt'

KV Mechelen wist deze week met Leo Hjelde eindelijk zijn broodnodige defensieve versterking te ...

101
101
'PSG pakt na winnen Supercup door met drieklapper'

Paris Saint-Germain bewees woensdagavond nog eens dat het voorlopig onverslaanbaar is in Europa. De ...

74
74
'Antwerp zet alles op terugkeer oude bekende'

Antwerp begon zijn seizoen met een opsteker door vorig weekend op de valreep nog SK Beveren te ...

401
401
Dure aankoop leeft op bij Anderlecht: "Voel me goed"

RSC Anderlecht speelt vanavond in eigen huis tegen PAOK Saloniki. Paars-Wit staat er goed voor ...

386
386
Jean-Marie Pfaff stunt: terugkeer door grote poort

...

183
183
'Cercle Brugge gaat voor straffe Premier League-deal'

Cercle Brugge zou de komende dagen een volgende ingaande transfer kunnen gaan afronden. The Daily ...

168
168
Degryse: "Ik denk dat Lukaku dat beloofde aan Coucke"

Romelu Lukaku tekende voor een jaar met optie voor nog een jaar bij Fenerbahçe. Daar gaat hij ...

625
625
Eindelijk! Yari Verschaeren heeft nieuwe club beet

Na toch wel heel wat weken zoeken heeft Yari Verschaeren dan toch een nieuwe club gevonden. De ...

131
131
‘Na Fenerbahçe-deal barst pijnlijke bom rond Lukaku’

Romelu Lukaku is officieel speler van Fenerbahçe. Amper een jaar nadat hij Napoli mee ...

287
287
Lommel SK verrast vriend en vijand op eerste speeldag

Lommel SK was nog nooit zo Limburgs binnen de City Football Group. Waar de club de voorbije jaren ...

82
82
Neerpede boven: volgende stap zetten bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht gonst het vaak van de geruchten. Eigen aan een topclub. Soms vallen er ook ...

408
408
KV Mechelen ruikt jackpot: "7 à 8 miljoen euro"

Myron Van Brederode lijkt deze zomer één van de interessantste uitgaande transfers bij ...

538
538

Meer sportnieuws