'Spaanse krant voorspelt grote wending in Messi-soap'

door
'Spaanse krant voorspelt grote wending in Messi-soap'

Lionel Messi was al ruim een maand clubloos, maar sinds donderdagavond is het officieel zeker dat hij FC Barcelona gaat verlaten. Volgens SPORT is er een duidelijke favoriet in de strijd om de Argentijnse steraanvaller.


Na de berichtgeving van FC Barcelona werden de ogen al meteen gericht op Paris Saint-Germain en FC Barcelona. Volgens SPORT is de Engelse kampioen Manchester City echter de grote favoriet om Messi binnen te halen en dus niet de Franse grootmacht. Na de komst van Jack Grealish (Aston Villa) had Harry Kane (Tottenham Hotspur) de volgende grote aanwinst moeten worden in Manchester, maar het vertrek van de Argentijn uit Barcelona zou alles hebben veranderd.

Messi heeft officieel nog geen definitieve keuze gemaakt. Duidelijk is wel dat de steraanvaller opteert voor een langer verblijf in Europa. Het is een publiek geheim dat Messi ooit nog eens in de Amerikaanse Major League Soccer wil spelen, maar volgens het Spaanse medium is hij nog niet klaar in het topvoetbal. In principe ligt die optie pas over twee of drie jaar op tafel.

Op dit moment worden alleen City en PSG dus als reële opties gezien. City zou nu willen toeslaan met het budget dat voor Kane was gereserveerd. Met manager Pep Guardiola zou hij bovendien een geliefde coach ontmoeten, al heeft PSG met Neymar natuurlijk een soortgelijk voordeel. Wel zou PSG eerst spelers moeten verkopen om zijn komst mogelijk te maken.

LEES OOK: Messi schrijft voetbalgeschiedenis, Dreyer baalt enorm

Wie zal het halen?

Meest recent

'Transferbom bij Antwerp: Great Old wil bij RSCA shoppen'

Binnen een maand opent de transfermarkt opnieuw zijn deuren. Bij RSC Anderlecht gaan ze door een ...

5
5
‘Anderlecht gaat los: Italiaanse goalgetter met stip op 1’

Een 18-jarige topschutter uit de Primavera van Genoa staat plots bovenaan de verlanglijst van ...

68
68
JPL-ontslag in de maak? "Ik voel nog veel steun"

Voor Cercle Brugge is het een zeer belangrijke week. De Bruggelingen doen het al vele weken niet ...

18
18
Anderlecht maakt cijfers bekend: voor tweede jaar op rij winst

RSC Anderlecht heeft vandaag de cijfers van zijn jaarrekening meegedeeld. De Brusselaars maakten ...

119
119
STVV geeft drie grote doelstellingen voor komende jaren prijs

STVV maakte bekend dat Nico Eraerts gedelegeerd bestuurder wordt bij de club. David Meekers werkt ...

36
36
'AA Gent & STVV jagen op revelatie Challenger Pro League'

Met meer dan de helft van de reguliere competitie achter de rug staat STVV nog steeds stevig in de ...

54
54
Club onthult bekerselectie: goed & slecht nieuws voor Hayen

Na drie nederlagen in vier matchen kan Club Brugge zich in de achtste finale van de Croky Cup geen ...

157
157
Aanduidingen refs Croky Cup & speeldag 17 bekend

De komende dagen staat achtereenvolgens de achtste finale van de Croky Cup en speeldag 17 in de ...

106
106
Frisse wind bij Antwerp: Oosting warmt Bosuil al op

Antwerp boekte afgelopen zondag een deugddoende 0-1 zege op het veld van Club Brugge. Onder het ...

151
151
'Club Brugge lanceert winteroffensief: toptarget bekend'

Na de 0-1 nederlaag tegen Antwerp luidt de algemene consensus dat Club Brugge voorin nood heeft aan ...

459
459
Jan Boskamp trekt hard besluit: "Zo lang het nog duurt"

Ex-voetballer, trainer en topanalist Jan Boskamp heeft een bijzonder zware periode achter de rug. De ...

87
87
‘Transferstrijd De Cat barst los: monstersom Anderlecht’

Nathan De Cat is dit seizoen volledig doorgebroken bij RSC Anderlecht. Op 17-jarige leeftijd is de ...

423
423
Beerschot brult straffe ambities: “Dat is het hoofddoel”

Beerschot degradeerde afgelopen seizoen van de Jupiler Pro League naar de Challenger Pro League. De ...

133
133
Deschacht snapt niets van Anderlecht: “Zo moe van"

RSC Anderlecht was de grote winnaar van de afgelopen speeldag. Paars-Wit won met het kleinste ...

190
190
Anderlecht boven: Kompany en De Cat maken kans op prijs

De genomineerden voor het sportgala op zondag 14 januari in Schelle zijn bekendgemaakt door Gazet ...

142
142
Straffe comeback: zingende ref blaast iedereen omver

Een bekende scheidsrechter uit Nederland had nooit gedacht dat één zondagmiddag zijn ...

18
18
‘Toekomst Saelemaekers bekend: Duivel maakt knaller’

Alexis Saelemaekers maakte de overstap van RSC Anderlecht naar AC Milan, maar de afgelopen seizoenen ...

128
128
Sonck roept ferme waarschuwing naar Anderlecht

RSC Anderlecht won vorige speeldag van Union SG. Het was al een tijdje geleden dat Paars-Wit de ...

363
363
Standard komt met statement over kandidaat-investeerders

Standard Luik is nog steeds op zoek naar nieuwe investeerders. De afgelopen dagen kwam nieuws naar ...

140
140
Parys stampt na op DAZN: Pro League doet deur dicht

De oorlog tussen DAZN en de Pro League gaat verder. Het tv-contract werd stopgezet door het ...

599
599
Filip Joos doet erg opvallende Anderlecht-uitspraak

RSC Anderlecht wist vorige speeldag rivaal en competitieleider Union SG opzij te zetten in de ...

200
200
Toby Alderweireld richt verrassende boodschap aan De Wever

Toby Alderweireld zit allesbehalve stil sinds zijn afscheid van het voetbal. De man die Antwerp naar ...

246
246
Oosting krijgt meteen grote verrassing bij Antwerp

Royal Antwerp FC won vorige speeldag in het Jan Breydelstadion van Club Brugge. Na het ontslag van ...

248
248
Nucleaire ontploffing: oorlog Brys en Eto’o gaat verder

De oorlog tussen Marc Brys en Samuel Eto’o bij Kameroen is al een tijdje aan de gang. Die ...

140
140
KV Mechelen zorgt voor enorme rel: speler in shock

KV Mechelen heeft met Mauro Lenaerts al een eerste wintertransfer binnen. De aanvaller komt in ...

379
379

Meer sportnieuws