'Dost kan vertrekken bij Club Brugge'

1202 stemmen
'Dost kan vertrekken bij Club Brugge'

Om het aanslepend spitsenprobleem op te lossen telde Club Brugge in januari vier miljoen neer om Bas Dost in huis te halen. De ervaren goalgetter voldeed aanvankelijk volledig aan de verwachtingen, en zit intussen aan 11 doelpunten in 25 optredens voor Blauw-Zwart. Toch bestaan er hier en daar twijfels over zijn toekomst in Westkapelle.


Per slot van rekening zette de 32-jarige Nederlander slechts zijn kribbel onder een contract voor anderhalf seizoen, en dus kan hij in principe binnen een jaar gratis vertrekken. Hoewel dat uiteraard van tevoren ingecalculeerd werd, onderneemt Club daarom wie weet echter alsnog een poging om een deel van haar investering te recupereren. Turkse media melden immers dat Dost plots op de radar is beland bij Trabzonspor, dat zich in Brugge reeds zou hebben geïnformeerd naar diens voorwaarden. De uiteindelijke beslissing over zijn verdere carrière zou weliswaar vooral in handen liggen van de speler zelf.

Mogelijk neemt de landskampioen zo na amper een halfjaar alweer afscheid van de spits waar het zo lang naar op zoek was, al lijkt niet iedereen nog even overtuigd van diens fit in het systeem van Philippe Clement. Die besloot Dost tegen Union trouwens al aan de rust te vervangen, nadat hij een week eerder nog vanaf de strafschopstip scoorde tegen Eupen. Charles De Ketelaere schoof toen door naar de positie van nummer negen, waar de bezetting met verder nog Daniel Pérez en Youssouph Badji eerder beperkt oogt. Sowieso staat een extra centrumaanvaller nog op het verlanglijstje in Jan Breydel.

LEES OOK: Mysterieuze boodschap voor Coucke doet emoties oplaaien

Zou u Dost nog proberen verkopen?

Meest recent

Opstelling België-Egypte: Garcia stelt één Duivel diep teleur

Het wachten is eindelijk voorbij, maandagavond trappen de Rode Duivels hun campagne op het WK 2026 ...

21
21
Ecuador vervloekt lat bij zege Ivoorkust, Zweden haalt fors uit

Ivoorkust heeft maandagnacht een gouden zaak gedaan op het WK. De Oranje Olifanten wonnen in ...

29
29
Domper voor Oranje: Eredivisie-speler bezorgt Japan nog punt

Er vielen op de eerste dagen van het WK al enkele verrassingen te noteren en ook Nederland heeft ...

62
62
Garcia verklapt één ding over opstelling Rode Duivels

Maandagavond is het eindelijk zover: dan beginnen de Rode Duivels aan hun WK. Om 21u Belgische tijd ...

95
95
'Transferbom in Italië: schoktransfer De Bruyne'

Zijn focus zal nu volledig liggen op het WK met de Rode Duivels, maar in de aanloop naar het ...

113
113
'Done deal: Rigaux haalt eerste Belg naar Feyenoord'

Na het einde van het seizoen trok Dévy Rigaux na maar liefst zeventien jaar de deur bij Club ...

56
56
Spaans bondscoach brengt Yamal-update voor openingsmatch

Niet alleen voor de Rode Duivels, maar ook voor Spanje begint maandag het WK. La Roja geldt als de ...

18
18
'Kompany krijgt zijn zin: Bayern akkoord voor topaanwinst'

Bayern München was afgelopen seizoen oppermachtig in Duitsland en pakte de dubbel, met ...

54
54
Doku: "Alleen op dat vlak is Yamal beter dan ik"

De Rode Duivels beginnen straks na een goede voorbereiding met zeer veel vertrouwen aan het WK. Als ...

95
95
'Club Brugge vindt oplossing voor banneling'

Bij Club Brugge staan er de komende weken en maanden nog heel wat transfers op til, zowel aan ...

271
271
Rode Duivel leeft plots helemaal weer op in Bundesliga

Na het mislukte WK 2022 drong zich een generatiewissel op bij de Rode Duivels, maar die liep niet ...

60
60
Duitsland schrikt even, maar boekt alsnog monsterscore

Duitsland opende zijn WK met een match tegen Curaçao. Kregen we een zeer vlotte overwinning ...

30
30
Oranje-fans zorgen voor dolle taferelen in Dallas

Nederland speelt vanavond om 22u tegen Japan. De match gaat door in het Amerikaanse Dallas en de ...

51
51
Nachtmerrie voor Duivels: Doku dreigt cruciaal duel te missen

Jérémy Doku is de beste veldspeler van de Rode Duivels. De flankaanvaller zit echter ...

357
357
'Nederlandse topclub legt bod neer voor De Busser'

Jari De Busser kende topjaren bij Go Ahead Eagles. De Belgische doelman wil komende zomer graag een ...

40
40
Sporting Hasselt verrast met transfer bij KRC Genk

Sporting Hasselt speelt komend seizoen in de Jupiler Pro League. De Limburgse club was al heel ...

185
185
'Dure verdediger op radar Belgische clubs'

De Belgische ploegen in de Jupiler en Challenger Pro League speuren rond naar versterking. Onze ...

118
118
'Club Brugge in heftig transfergevecht: bod van 7 miljoen'

Club Brugge zag inmiddels al verschillende spelers vertrekken en er zitten nog meer uitgaande deals ...

656
656
'Immense transferbom Mourinho: Real heeft verbaal akkoord'

José Mourinho werd afgelopen donderdag officieel gepresenteerd als hoofdcoach van Real ...

142
142
Vorstelijke videocall: Lukaku slaat koning Filip met verstomming

De Rode Duivels beginnen maandagavond aan hun campagne op het WK 2026 met een groepsmatch tegen ...

123
123
België - Egypte: dit resultaat voorspellen de statistieken

Maandagavond trappen de Rode Duivels hun WK-campagne op gang. In Seattle vormt Egypte dan de ...

492
492
Emotionele WK-viering van Schot verovert alle harten

John McGinn bezorgde Schotland op het WK een historische overwinning, maar het was niet zijn ...

27
27
'Transfer krijgt vorm: De Cat krijgt interessant voorstel'

Een plek in de WK-selectie bleek uiteindelijk te hoog gegrepen, toch staat Nathan De Cat voor een ...

678
678
'Club Brugge nadert akkoord: knappe dubbelslag op mercato'

De sportieve leiding van Club Brugge speurt momenteel naar directe versterking voor de eerste ploeg. ...

502
502
Klaar voor Egypte: De Ketelaere maakt indruk op training

De Rode Duivels kruisen maandag de degens met Egypte tijdens hun eerste WK-match. In afwachting van ...

76
76

Meer sportnieuws