'AA Gent heeft nog twijfels over Henry'

door
'AA Gent heeft nog twijfels over Henry'

AA Gent is nog steeds op zoek naar een vervanger voor Roman Yaremchuk diep in de spits. Die nieuwe nummer negen wordt blijkbaar vooral in de eigen competitie gezocht. Zo zou Thomas Henry volgens Het Laatste Nieuws bovenaan het verlanglijstje staan in de Ghelamco Arena.


De 26-jarige Fransman van OH Leuven was vorig seizoen goed voor 21 doelpunten, alleen Paul Onuachu (Genk) deed beter. Ook in de huidige campagne zit Henry alweer aan twee treffers in evenveel duels. De goalgetter geniet dan ook interesse van diverse clubs, met Venezia als meest concrete piste.

Naar verluidt legden de Italianen reeds een bod van 3,5 miljoen neer aan Den Dreef. Nu zouden dus echter ook de Buffalo's, die van Benfica recent 17 miljoen op de rekening kregen voor Yaremchuk, in de dans springen. OHL liet eerder wel al verstaan dat het maar liefst zes miljoen verlangt voor Henry.

UPDATE 15u35
AA Gent toont dus belangstelling in Henry, die perfect beantwoordt aan het profiel dat Hein Vanhaezebrouck voor ogen heeft als vervanger van Yaremchuk. Al kampt men in de Ghelamco Arena blijkbaar toch met de nodige twijfels. Nog volgens HLN wordt de vermeende interesse in Henry, die nochtans door diverse bronnen bevestigd wordt, vanuit de club zelf namelijk afgezwakt. Of gaat het louter om een poging om de prijs te drukken? Met een bedrag van zes miljoen zou Henry zich alvast naast linksback Nurio Furtona, tot dusver geen onverdeeld succes, scharen als duurste transfer in de clubgeschiedenis van de Buffalo's.

LEES OOK: Hommeles bij KV Mechelen: “Hartig woordje gesproken"

Henry is de ideale spits voor AA Gent

Meest recent

Tottenham ondergaat ongeziene vernedering bij Atletico

De heenwedstrijden van de achtste finales van de Champions League zijn meteen goed voor spektakel. ...

34
34
'Tielemans verbaast iedereen met transfer na WK'

Wanneer de Rode Duivels komende zomer op het WK staan, zal Youri Tielemans in principe de ...

57
57
Galatasaray brengt Liverpool zeer stevig in de problemen

In de Champions League ontving Galatasaray om 18u45 Liverpool in eigen huis. De Turken hoopten na de ...

58
58
Godts verrast: 'Ajax zorgt voor straffe transferwending'

Mika Godts is persoonlijk aan een zeer goed seizoen bezig bij Ajax. De Belgische flankaanvaller is ...

26
26
Van Gucht in paniek: misplaatste stunt ontploft in zijn gezicht

Ruben Van Gucht pakte uit met straffe woorden, maar net daar wringt nu het schoentje. Wat bedoeld ...

37
37
'Sels grof wild: pikante Premier League-deal op til'

Matz Sels doet het goed bij Nottingham Forest, maar daar is er bijzonder veel onrust. Het gaat dit ...

48
48
Verhuurde JPL-spelers: één speler met grote zorgen

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

41
41
Lommel zet grote stap: "Genk of PSV? Kijk naar hen!"

Anno 2026 is doorstroming van de eigen jeugd steeds belangrijker aan het worden. Dat is ook het ...

21
21
'Anderlecht schiet in actie: eerste zomertarget bekend'

Dankzij de aanstelling van Jérémy Taravel als T1 koopt RSC Anderlecht tijd om alsnog ...

408
408
Fink schenkt klare wijn: transfercoup bij KRC Genk?

Met nog twee speeldagen te gaan in de reguliere competitie staat KRC Genk buiten de top zes ...

109
109
Schreuder verrast: niet naar Anderlecht, wél naar het WK

Behoudens een verrassing maakt Jérémy Taravel het seizoen gewoon vol als hoofdcoach ...

111
111
'Rampscenario voor Anderlecht: korting op De Cat?'

Nathan De Cat weigert voorlopig om zijn toekomst langer aan RSC Anderlecht te verbinden, en dus ...

369
369
Horror bij Belgische cultclub: Bom ontploft door sabotage

Kent u hem nog: François De Keersmaecker? De olijke ex-voorzitter van de Belgische ...

56
56
'Totale leegloop bij Club Brugge: zomer van 150 miljoen'

Club Brugge hoopt zich de komende maanden koste wat het kost opnieuw tot landskampioen te kronen. ...

488
488
'Anderlecht loopt blauwtje: De Cat weigert contract'

Voor zover het nog nodig was gaf Nathan De Cat afgelopen zondag tegen Club Brugge nog maar eens zijn ...

556
556
Vannieuwkerke slikt snoeiharde kritiek: "Karl Coucke"

Het is crisis aan de zee en dat heeft ook Karl Vannieuwkerke geweten. Eén van de sterke ...

113
113
Nieuwe T1 voor Essevee van volgend seizoen al bekend?

Zulte Waregem koos ervoor om Sven Vandenbroeck de laan uit te sturen na desastreuze resultaten en de ...

298
298
'Club Brugge grijpt genadeloos in bij Shandre Campbell'

Club Brugge doet nog volop mee voor de titel, maar er wacht nog eerst een interlandperiode. ...

281
281
Van der Elst ziet nu al kampioen: verrassend oordeel

De titelstrijd in de Jupiler Pro League gaat dit seizoen tussen Union SG, STVV en Club Brugge. ...

311
311
De Cat krijgt ultieme transferraad: “Hij moet naar daar”

Nathan De Cat is gespreksonderwerp nummer 1 in het Lotto Park. Het 17-jarige supertalent behoort ...

200
200
Trump verbaast weer met uitspraken: "Anders afgemaakt"

Het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada ligt zwaar onder vuur. Er zijn problemen met de ...

69
69
Goots maakt Antwerp compleet af: onbegrip over één man

Patrick Goots is een clubicoon van Royal Antwerp FC. De voormalige aanvaller volgt zijn oude club ...

184
184
Rigaux doet boekje open over transfersituatie Tresoldi

Nicolo Tresoldi verkeert in bloedvorm bij Club Brugge. Afgelopen speeldag was de goaltjesdief weer ...

255
255
‘Spectaculaire terugkeer Tessa Wullaert in de maak’

Tessa Wullaert is één van de grootste voetbalsterren die het Belgische vrouwenvoetbal ...

202
202
Club Brugge pakt weer uit met contractverlenging

Club Brugge is volop bezig met de toekomst te verzekeren. Op de officiële kanalen werd er weer ...

218
218

Meer sportnieuws