'AA Gent heeft nog twijfels over Henry'

door
'AA Gent heeft nog twijfels over Henry'

AA Gent is nog steeds op zoek naar een vervanger voor Roman Yaremchuk diep in de spits. Die nieuwe nummer negen wordt blijkbaar vooral in de eigen competitie gezocht. Zo zou Thomas Henry volgens Het Laatste Nieuws bovenaan het verlanglijstje staan in de Ghelamco Arena.


De 26-jarige Fransman van OH Leuven was vorig seizoen goed voor 21 doelpunten, alleen Paul Onuachu (Genk) deed beter. Ook in de huidige campagne zit Henry alweer aan twee treffers in evenveel duels. De goalgetter geniet dan ook interesse van diverse clubs, met Venezia als meest concrete piste.

Naar verluidt legden de Italianen reeds een bod van 3,5 miljoen neer aan Den Dreef. Nu zouden dus echter ook de Buffalo's, die van Benfica recent 17 miljoen op de rekening kregen voor Yaremchuk, in de dans springen. OHL liet eerder wel al verstaan dat het maar liefst zes miljoen verlangt voor Henry.

UPDATE 15u35
AA Gent toont dus belangstelling in Henry, die perfect beantwoordt aan het profiel dat Hein Vanhaezebrouck voor ogen heeft als vervanger van Yaremchuk. Al kampt men in de Ghelamco Arena blijkbaar toch met de nodige twijfels. Nog volgens HLN wordt de vermeende interesse in Henry, die nochtans door diverse bronnen bevestigd wordt, vanuit de club zelf namelijk afgezwakt. Of gaat het louter om een poging om de prijs te drukken? Met een bedrag van zes miljoen zou Henry zich alvast naast linksback Nurio Furtona, tot dusver geen onverdeeld succes, scharen als duurste transfer in de clubgeschiedenis van de Buffalo's.

LEES OOK: De Mil zwiert duidelijke ambities KAA Gent op tafel

Henry is de ideale spits voor AA Gent

Meest recent

Vurige De Zerbi komt met zelden geziene monoloog

Tottenham staat op een degradatieplaats. De Engelse subtopper draait een werkelijk dramatisch ...

1
1
Zulte Waregem pakt in ultieme slot de scalp van Cercle

In de Jupiler Pro League stond vanavond de partij tussen Cercle Brugge en Zulte Waregem op het ...

9
9
STVV op zucht van stunt: "Gaan er vol voor"

STVV kent een van de beste seizoenen uit zijn clubgeschiedenis. De Truienaars staan knap derde in de ...

49
49
Hubert heeft goed én slecht nieuws bij Union SG

Union SG gaat voor een historisch seizoen. De Brusselaars kunnen de dubbel winnen de komende weken. ...

31
31
Frans verrast met uitdaging bij Nederlandse club

Frederic Frans heeft na zijn passage bij Sporting Hasselt en RWDM, waar hij werd ontslagen, en Jong ...

8
8
Leko laat fans Club én Anderlecht nu al watertanden

Club Brugge trekt met vertrouwen naar RSC Anderlecht, al moeten ze toch altijd opletten. Verslapping ...

116
116
'Bundesliga-club klopt weldra aan bij Anderlecht'

Bij RSC Anderlecht is het behalen van een Europese groepsfase héél belangrijk. ...

139
139
'Scherpen kan zeer mooie transfer versieren'

Bij Union SG gaan er in de zomer heel wat sterkhouders de club verlaten. De Brusselaars zien dat ...

37
37
Na mogelijk verlies Mokio: Garcia moet deze topper vastleggen

Jorthy Mokio kiest mogelijk voor Congo en dat zou een fikse tegenvaller voor de Rode Duivels. ...

85
85
Bom barst bij Club: Leko dumpt dure speler zonder pardon

Club Brugge haalde in de winter een speler binnen die meteen een verschil moest maken, maar nu ...

297
297
'Fake news: Romelu Lukaku niét naar deze club'

Romelu Lukaku, er wordt heel veel gezegd en geschreven. Zeker in Italië. De aanvaller zou ...

48
48
'KRC Genk passeert nog eens langs de kassa voor Penders'

KRC Genk is een club die al jaren héél goed verkoopt. De club heeft als opleidingsclub ...

213
213
"Toptransfer naar Club Brugge? Geen sprake van"

Club Brugge werd de afgelopen dagen veelvuldig in verband gebracht met Dies Janse. Sasha Tavolieri ...

192
192
Antwerp ontdekt nieuw goudhaantje: “Sturm und drang”

Royal Antwerp FC doet plots volop mee voor winst in de Europe Play-Offs. Door het puntenverlies van ...

74
74
‘Strijd om Openda barst los: zomerse oplossing dichter’

Loïs Openda zit in een moeilijke periode. De aanvaller speelt op huurbasis bij Juventus, maar ...

24
24
De Mil zwiert duidelijke ambities KAA Gent op tafel

KAA Gent hoopt tegen KV Mechelen de rug te rechten in de Champions Play-Offs. De Buffalo’s ...

68
68
Ivan Leko gooit olie op het vuur voor Anderlecht

Club Brugge en RSC Anderlecht bekampen elkaar komende speeldag in de Champions Play-Offs. ...

193
193
Mokio in storm na interlandwending: “Rechtszaak op komst”

Vandaag kwam het nieuws naar buiten dat Jorthy Mokio voor de Congolese nationale ploeg wil uitkomen. ...

98
98
Kompany is streng: belofte bij Bayern na PSG

De topper tussen PSG en Bayern München in de halve finale van de Champions League zindert nog ...

74
74
Nicky Hayen schuift Genk-probleem resoluut van tafel

KRC Genk leek op weg naar een gemakkelijke winst in de Europe Play-Offs, maar de afgelopen weken ...

123
123
Leko meldt slecht nieuws voor twee Club-pionnen

Club Brugge neemt het komende speeldag op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart hoopt de goede vorm door ...

390
390
‘Godts incasseert mokerslag: knaltransfer in rook’

Mika Godts is hot in Nederland én daarbuiten. De buitenspeler schittert dit seizoen bij Ajax ...

40
40
‘Schoktransfer Lukaku: Rode Duivel krijgt harde voorwaarden’

Romelu Lukaku kent een desastreus seizoen bij Napoli en de Italiaanse club wil afscheid nemen van ...

165
165
Haaland onder vuur na 'walgelijke' actie: "Tragisch gewoon"

Erling Haaland heeft voor flinke ophef gezorgd in Engeland en vooral in eigen land. De spits van ...

48
48
‘Sensationele comeback Toni Kroos in de maak’

Toni Kroos wordt gezien als één van de beste middenvelders van zijn generatie. De ...

48
48

Meer sportnieuws