'AA Gent heeft nog twijfels over Henry'

door
'AA Gent heeft nog twijfels over Henry'

AA Gent is nog steeds op zoek naar een vervanger voor Roman Yaremchuk diep in de spits. Die nieuwe nummer negen wordt blijkbaar vooral in de eigen competitie gezocht. Zo zou Thomas Henry volgens Het Laatste Nieuws bovenaan het verlanglijstje staan in de Ghelamco Arena.


De 26-jarige Fransman van OH Leuven was vorig seizoen goed voor 21 doelpunten, alleen Paul Onuachu (Genk) deed beter. Ook in de huidige campagne zit Henry alweer aan twee treffers in evenveel duels. De goalgetter geniet dan ook interesse van diverse clubs, met Venezia als meest concrete piste.

Naar verluidt legden de Italianen reeds een bod van 3,5 miljoen neer aan Den Dreef. Nu zouden dus echter ook de Buffalo's, die van Benfica recent 17 miljoen op de rekening kregen voor Yaremchuk, in de dans springen. OHL liet eerder wel al verstaan dat het maar liefst zes miljoen verlangt voor Henry.

UPDATE 15u35
AA Gent toont dus belangstelling in Henry, die perfect beantwoordt aan het profiel dat Hein Vanhaezebrouck voor ogen heeft als vervanger van Yaremchuk. Al kampt men in de Ghelamco Arena blijkbaar toch met de nodige twijfels. Nog volgens HLN wordt de vermeende interesse in Henry, die nochtans door diverse bronnen bevestigd wordt, vanuit de club zelf namelijk afgezwakt. Of gaat het louter om een poging om de prijs te drukken? Met een bedrag van zes miljoen zou Henry zich alvast naast linksback Nurio Furtona, tot dusver geen onverdeeld succes, scharen als duurste transfer in de clubgeschiedenis van de Buffalo's.

LEES OOK: Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 6 bekend

Henry is de ideale spits voor AA Gent

Meest recent

'Kompany schikt op: Neuer hakt toekomstknoop door'

Vincent Kompany is momenteel druk in de weer met de voorbereidingen op de terugwedstrijd tegen Paris ...

5
5
Vanaken verlengt bij Club: mythisch record en 4de Gouden Schoen?

Club Brugge maakte donderdag bekend dat Hans Vanaken zijn contract heeft verlengd tot medio 2028. De ...

24
24
Pochettino onthult: de 'slechte gewoonte' van Harry Kane

Harry Kane geldt al enkele jaren als één van de beste spitsen in het mondiale voetbal. ...

32
32
'Club vloekt: Anderlecht gaat met aanvaller aan de haal'

Hoewel de ontknoping van het seizoen op volle toeren draait, zijn de clubs achter de schermen al ...

264
264
'Exodus op Bosuil: 14 vertrekkers staan klaar bij Antwerp'

Na de recente 9 op 9 mag Antwerp FC stiekem toch weer dromen van een Europees ticket. Het wordt dus ...

157
157
'Mechele vreest: collega Duivel brengt WK-droom in gevaar'

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel volop bezig met het vormen van zijn selectie voor het WK. Het ...

217
217
'Kompany slaat toe: transferstunt zet Duitsland op zijn kop'

Vincent Kompany zet een krachtig transfersignaal neer. Zijn nieuwste wens op de mercato zorgt voor ...

179
179
'Laatste Anderlecht-duels: Verschaeren richting verrassende club'

Behoudens een ultieme wending, is Yari Verschaeren bezig aan zijn laatste wedstrijden bij RSC ...

342
342
'Garcia dubt: noodgedwongen wissel in basiself Duivels'

Nog exact 43 dagen te gaan tot de start van het wereldkampioenschap. In aanloop naar de start van ...

251
251
"No excuses" - Genk krijgt uitstekend nieuws uit ziekenboeg

In de Europe Play-Offs staat leider KRC Genk aanstaande zaterdag voor een verraderlijke verplaatsing ...

42
42
Overzicht Europa: deze (top)clubs staan op degraderen

Het seizoen in het clubvoetbal nadert zijn ontknoping met rasse schreden. Bijgevolg worden niet ...

155
155
Arsenal spreekt schande: "Maar als je de beelden bekijkt ..."

In de Champions League hebben Atlético Madrid en Arsenal FC mekaar geen duimbreed toegegeven. ...

78
78
'Sibierski casht op steunpilaar: grote kuis bij RSCA'

RSC Anderlecht moet straks andermaal vanaf nul beginnen. Komende zomer staat er namelijk een heuse ...

502
502
Van der Elst overvallen: onverwacht moment in studio

Franky Van der Elst is een echt icoon van het Belgische voetbal. De voormalige sterkhouder van Club ...

158
158
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 6 bekend

Het spektakel van de Champions League maakt straks opnieuw plaats voor onze vaderlandse competitie. ...

91
91
Club Brugge pakt uit: duo sterkhouders tekent bij

Club Brugge gaat een drukke zomer tegemoet, waarin tal van smaakmakers allicht andere oorden zullen ...

167
167
Coucke apetrots op uniek project: geheimen onthuld

Terwijl Anderlecht sportief moeilijke weken beleeft in de Champions’ Play-Offs, laat eigenaar ...

56
56
'Club Brugge al op zucht van eerste zomeraanwinst'

Terwijl de troepen van Ivan Leko zich focussen op de titelrace, denkt het bestuur van Club Brugge al ...

390
390
‘Anderlecht verrast met harde ingreep: ‘Hij moet weg‘’

RSC Anderlecht maakt zich op voor een zoveelste paleisrevolutie. De intrede van een nieuwe sportieve ...

477
477
Taravel komt met groot nieuws over De Cat

Anderlecht heeft vorige week een zeer slechte zaak gedaan in de strijd om de derde plaats met ...

143
143
Kopzorgen voor Hubert: gedecimeerd Union tegen Club?

Union ging vorig weekend met 1-3 winnen op Anderlecht en zorgde er zo voor dat de voorsprong van ...

223
223
'Cercle moet knoop doorhakken over WK-ganger'

Voor Cercle Brugge staat er in de laatste wedstrijden van het seizoen in principe niets meer op het ...

99
99
'Hongaars international op weg naar Jupiler Pro League'

We zouden dit seizoen in een aantal Europese competities weleens een verrassende kampioen kunnen ...

94
94
'Uitstekend nieuws Garcia: Rode Duivel maakt comeback'

Binnen twee weken moet Rudi Garcia bekend maken welke Rode Duivels hij zal meenemen naar het WK. De ...

205
205
Trainersdilemma Essevee: Colpaert spreekt duidelijke taal

Voor Zulte Waregem staat er dit seizoen eigenlijk niets meer op het spel, want in de Relegation ...

113
113

Meer sportnieuws