'AA Gent heeft nog twijfels over Henry'

door
'AA Gent heeft nog twijfels over Henry'

AA Gent is nog steeds op zoek naar een vervanger voor Roman Yaremchuk diep in de spits. Die nieuwe nummer negen wordt blijkbaar vooral in de eigen competitie gezocht. Zo zou Thomas Henry volgens Het Laatste Nieuws bovenaan het verlanglijstje staan in de Ghelamco Arena.


De 26-jarige Fransman van OH Leuven was vorig seizoen goed voor 21 doelpunten, alleen Paul Onuachu (Genk) deed beter. Ook in de huidige campagne zit Henry alweer aan twee treffers in evenveel duels. De goalgetter geniet dan ook interesse van diverse clubs, met Venezia als meest concrete piste.

Naar verluidt legden de Italianen reeds een bod van 3,5 miljoen neer aan Den Dreef. Nu zouden dus echter ook de Buffalo's, die van Benfica recent 17 miljoen op de rekening kregen voor Yaremchuk, in de dans springen. OHL liet eerder wel al verstaan dat het maar liefst zes miljoen verlangt voor Henry.

UPDATE 15u35
AA Gent toont dus belangstelling in Henry, die perfect beantwoordt aan het profiel dat Hein Vanhaezebrouck voor ogen heeft als vervanger van Yaremchuk. Al kampt men in de Ghelamco Arena blijkbaar toch met de nodige twijfels. Nog volgens HLN wordt de vermeende interesse in Henry, die nochtans door diverse bronnen bevestigd wordt, vanuit de club zelf namelijk afgezwakt. Of gaat het louter om een poging om de prijs te drukken? Met een bedrag van zes miljoen zou Henry zich alvast naast linksback Nurio Furtona, tot dusver geen onverdeeld succes, scharen als duurste transfer in de clubgeschiedenis van de Buffalo's.

LEES OOK: Europe Play-Offs: Antwerp op weg naar ultieme climax?

Henry is de ideale spits voor AA Gent

Meest recent

Club Brugge heeft plots enorme Ruud Vormer-vibes

Club Brugge is met een 12 op 15 zeer goed bezig in de Play-Offs, al doet Union SG nog altijd beter. ...

0
0
Nood breekt wet: Taravel pakt uit met zeer goede zet

Thorgan Hazard en Anderlecht. Het is een aflopend verhaal. De voormalige Rode Duivel hoopt alsnog in ...

19
19
Blessure Karetsas: KRC Genk komt met officieel verdict

KRC Genk had altijd moeten winnen van Standard. Het werd 1-1, maar de Limburgers misten tal van ...

15
15
'Sardella krijgt stevige schorsing na rode kaart'

De Brusselse derby tussen Anderlecht en Union leverde zondagavond heel wat voer voor discussie op. ...

115
115
'Charleroi mag dromen van Engelse miljoenen'

Charleroi pakte vorig weekend in Leuven nog eens een overwinning. Daarmee gaven ze toch een beetje ...

4
4
De Busser reageert op interesse van Club Brugge

Het belooft een zeer drukke transferzomer te worden bij Club Brugge, waarin heel wat sterkhouders ...

58
58
'Persoonlijk akkoord: Club vangt 40 miljoen euro'

De komende weken gaat bij Club Brugge alle aandacht nog naar de titelstrijd, maar daarna zal er ...

349
349
'Imposant lijstje topclubs ziet Godts wondergoal maken'

De naam van Mika Godts ging de voorbije dagen weer gretig over de tongen. Dat had alles te maken met ...

44
44
'Genk krijgt uitsluitsel over blessure Karetsas'

KRC Genk liep vorig weekend alweer tegen een domper aan. Het kon ook zijn derde thuiswedstrijd in de ...

70
70
'Club plant pikante verrassing met Anderlecht-product'

Het is nog wachten op witte rook bij Club Brugge, maar achter de schermen zijn ze bij Blauw-Zwart al ...

204
204
Union vs Club: Gillet ziet één team in het voordeel

Halfweg de Champions' Play-Off is de titelstrijd nog steeds razend spannend. Union en Club Brugge ...

212
212
TRANSFERUURTJE: 'Nieuwe knaltransfer PSG, smaakmaker wil weg bij Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

190
190
Degryse velt oordeel over Sardella: harde woorden

RSC Anderlecht ging in eigen huis met 1-3 onderuit tegen Union SG. Paars-Wit kreeg nog voor rust een ...

156
156
Sam Kerkhofs verrast iedereen na waanzinnig titelduel

Wat een waanzinnige ontknoping kregen we gisterennamiddag in Eerste Nationale. Op het derde niveau ...

123
123
Boersma maakt KV Mechelen af na STVV: "Nooit meer!"

KV Mechelen kreeg al twee weken op rij een pandoering. Eerst ging het tegen Club Brugge met de ...

158
158
Club Brugge houdt hart vast: belangrijke update Mignolet

Simon Mignolet heeft aangekondigd aan het einde van het seizoen te zullen stoppen met voetballen. De ...

279
279
Vandenbempt looft titelkandidaat: "Onverstoord!"

De titelstrijd in de Jupiler Pro League blijft ongemeen spannend. Union SG en Club Brugge blijven ...

283
283
STVV droomt nog meer: blijft sterkhouder toch?

STVV is de mooist voetballende ploeg van België. Een team dat oververdiend op een derde plaats ...

77
77
Ophef rond Van Gucht krijgt opvallend nieuw hoofdstuk

Ruben Van Gucht ligt al een tijd onder een vergrootglas. De VRT stem en wielercommentator haalt niet ...

34
34
Standard ruikt bloed: KRC Genk krijgt fikse waarschuwing

Standard pakte een belangrijk punt op het veld van KRC Genk. Een heerlijke vrije trap van Casper ...

179
179
Anderlecht-fans verrassen: nieuwe coach niet op lijst

RSC Anderlecht moet nog énorm hard werken om een Europees ticket te bemachtigen. De vierde ...

450
450
Pikante titeluitspraak Verschaeren: "Zij overklassen Union"

RSC Anderlecht verloor met 1-3 van Union SG. Alweer een nederlaag in de Brusselse derby. Paars-Wit ...

353
353
Rood voor Sardella: Burgess met straf statement

RSC Anderlecht - Union SG was een leuke partij tot de rode kaart voor Killian Sardella. Nadien was ...

246
246
Oud-ref neemt twijfels weg: rode kaart Sardella terecht?

Union SG heeft zondagavond de generale repetitie op de bekerfinale naar zich toe getrokken en won ...

296
296
Vrancken grijpt krachtig in: "Hij zat niet in de wedstrijd"

Het Europese ticket komt steeds dichterbij voor STVV. De nummer drie in de Champions' Play-Offs kon ...

87
87

Meer sportnieuws