'AA Gent heeft nog twijfels over Henry'

door
'AA Gent heeft nog twijfels over Henry'

AA Gent is nog steeds op zoek naar een vervanger voor Roman Yaremchuk diep in de spits. Die nieuwe nummer negen wordt blijkbaar vooral in de eigen competitie gezocht. Zo zou Thomas Henry volgens Het Laatste Nieuws bovenaan het verlanglijstje staan in de Ghelamco Arena.


De 26-jarige Fransman van OH Leuven was vorig seizoen goed voor 21 doelpunten, alleen Paul Onuachu (Genk) deed beter. Ook in de huidige campagne zit Henry alweer aan twee treffers in evenveel duels. De goalgetter geniet dan ook interesse van diverse clubs, met Venezia als meest concrete piste.

Naar verluidt legden de Italianen reeds een bod van 3,5 miljoen neer aan Den Dreef. Nu zouden dus echter ook de Buffalo's, die van Benfica recent 17 miljoen op de rekening kregen voor Yaremchuk, in de dans springen. OHL liet eerder wel al verstaan dat het maar liefst zes miljoen verlangt voor Henry.

UPDATE 15u35
AA Gent toont dus belangstelling in Henry, die perfect beantwoordt aan het profiel dat Hein Vanhaezebrouck voor ogen heeft als vervanger van Yaremchuk. Al kampt men in de Ghelamco Arena blijkbaar toch met de nodige twijfels. Nog volgens HLN wordt de vermeende interesse in Henry, die nochtans door diverse bronnen bevestigd wordt, vanuit de club zelf namelijk afgezwakt. Of gaat het louter om een poging om de prijs te drukken? Met een bedrag van zes miljoen zou Henry zich alvast naast linksback Nurio Furtona, tot dusver geen onverdeeld succes, scharen als duurste transfer in de clubgeschiedenis van de Buffalo's.

LEES OOK: Gift Orban volledig door het lint: op de vuist met fan

Henry is de ideale spits voor AA Gent

Meest recent

Wit WK-konijn Garcia afgeschoten: “Ik zou het apart vinden”

Het WK sluipt dichterbij en de discussies over wie de selectie zal halen worden al opgelaaid. Ook de ...

6
6
Drama voor KAS Eupen-speler: gevangenisstraf in Denemarken

KAS Eupen-speler Yoram Zague heeft een hard verdict te horen gekregen. Het jeugdproduct van PSG ...

14
14
DAZN komt met groot nieuw over Belgisch voetbal: tot 2027

De soap tussen DAZN en de Pro League blijft de gemoederen bezighouden. Er was veel onduidelijkheid ...

259
259
Anderlecht zet streep door opmerkelijke samenwerking

RSC Anderlecht heeft veel partners en werkt ook met verschillende scholen samen om de jeugdwerking ...

62
62
Oorlog in Challenger Pro League: “Schandalig en debiel”

De Challenger Pro League is afgelopen, of niet? Door de U23-regel die vanaf volgend seizoen wordt ...

116
116
Publiekslieveling weg: loodzware transferopdracht Genk

KRC Genk wist afgelopen weekend de macht te heroveren in de Europe Play-Offs door met 1-2 te gaan ...

118
118
Bayern zonder Kompany: Anderlecht-bekende neemt over

Zondag werd de landstitel binnen gehaald, maar voor Bayern München is er momenteel geen tijd om ...

146
146
Dikke tranen bij Club Nxt: aanvoerder met klasse-gebaar

De U19 van Club Brugge is er dan toch niet in geslaagd de prestigieuze Youth League te winnen. In de ...

110
110
Relletje voorbij? Lukaku maakt één grote fout bij Napoli

De plooien tussen SSC Napoli en Romelu Lukaku lijken weer grotendeels gladgestreken. De aanvaller ...

71
71
'STVV machteloos: steunpilaar richting topcompetitie'

De resultaten van de laatste weken zijn weliswaar minder, maar STVV kan nu al terugblikken op een ...

48
48
Amateurvoetbal op stelten: Antwerp-pion zaait titelchaos

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

87
87
"Complete mislukking" - Ivan Leko met grond gelijk gemaakt

Club Brugge heeft afgelopen weekend een opdoffer van formaat moeten verwerken. In de titelclash op ...

345
345
Puzzelwerk voor Hayen: groot vraagteken bij KRC Genk

KRC Genk wist afgelopen weekend de macht te heroveren in de Europe Play-Offs. Dinsdagavond wordt het ...

194
194
Verhaeghe verovert Europa: Club verbaast de voetbalwereld

Club Brugge heeft een stap gezet die niemand zag aankomen. De jeugdploeg speelde maandag de finale ...

293
293
Kompany-mania in München: Bayern-boegbeeld houdt zich niet in

Bayern München veroverde zondagavond de 35ste landstitel uit zijn geschiedenis, de tweede ...

133
133
'Antwerp ruikt buitenkans: vizier op Standard-smaakmaker'

In de Europe Play-Offs krijgt Standard dinsdagavond het bezoek van Antwerp FC. En beide clubs komen ...

205
205
WK-selectie Duivels: Openda gedumpt voor wit konijn?

Nog 52 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt op gang getrapt. Bondscoach Rudi ...

267
267
'Volgende Anderlecht-revolutie: nieuwe trainer op komst'

RSC Anderlecht staat voor enkele cruciale weken waarin het een Europees ticket wil veroveren en ...

611
611
Catastrofe bij Club Brugge: opvallende ingreep Leko?

Club Brugge hoopte zondag haasje-over te doen met Union, maar Ivan Leko en co. kwamen van een kale ...

235
235
Essevee hakt trainersknoop door: Coen versus Colpaert

Dankzij de 0-2 zege tegen La Louvière is Zulte Waregem nog steeds ongeslagen in de Relegation ...

239
239
Lardot laat licht schijnen op speeldag 3 play-offs

De play-offs draaien op volle toeren, want de komende dagen staat speeldag vier al op het programma. ...

117
117
Leko likt wonden: steunpilaar Club Brugge valt uit

Door de nederlaag tegen Union lijkt de titel ineens ver weg voor Club Brugge. Tot overmaat van ramp ...

430
430
Amy Sonck mikpunt van spot: vader Wesley grijpt hard in

Zowel Wesley als Amy Sonck hebben de laatste jaren hun sporen verdiend in het medialandschap. Amy ...

335
335
Mooie woorden: Courtois zwaait met lof naar Club Brugge

De U19 van Club Brugge is er dan toch niet in geslaagd om de prestigieuze Youth League te winnen. In ...

301
301
Nieuwe opdoffer Anderlecht: Proto heeft inside informatie

RSC Anderlecht is volop aan het strijden voor een Europees ticket in de Champions' Play-Offs en ...

472
472

Meer sportnieuws