'Vlap kan donderdag vertrek bij Anderlecht afronden'

465 stemmen
'Vlap kan donderdag vertrek bij Anderlecht afronden'

De laatste maand van de zomerse transferperiode is aangebroken en voor heel wat ploegen uit de Jupiler Pro League ligt er nog een pak werk op de plank. Dat is ook bij RSC Anderlecht het geval. Vooral aan uitgaande zijde moet de recordkampioen nog behoorlijk wat deals zien af te ronden.

RSCA heeft verschillende overbodige spelers die momenteel in de B-kern vertoeven in afwachten van een oplossing. Daarnaast zijn er ook enkele leden van de A-kern die bij een goede aanbieding kunnen vertrekken. Michel Vlap leek bij die laatste categorie te horen. De Nederlandse spelmaker is weer terug na zijn huurbeurt aan Arminia Bielefeld. Tot dusver haalde hij echter geen enkele keer de wedstrijdselectie. Iets wat ook in Nederland niet onopgemerkt is gebleven. Onder meer PEC Zwolle en FC Twente zouden namelijk concrete interesse hebben in een huurbeurt van Vlap.

UPDATE 04/08

Nadat hij in de voorbije competitieduels telkens in de tribune moest plaatsnemen, moet de Nederlandse spelmaker nu opnieuw een tegenvaller slikken. Zo zal hij ook Europees voorlopig niet in actie komen. Het Laatste Nieuws weet namelijk dat hij niet met de rest van de selectie zal meereizen naar Albanië, waar donderdag de partij tegen FK Laçi wordt afgewerkt. Een vertrek lijkt dan ook in de maak voor Vlap.

UPDATE 17u45
Het lijkt er inderdaad op dat de niet-selectie van Vlap de voorbode is van een transfer. TC Tubantia meldt namelijk dat de offensieve middenvelder alsnog op weg is naar FC Twente, dat Vlap voor één seizoen zal huren van Anderlecht. Alle partijen zijn met elkaar in gesprek en de verwachting is dat er snel een akkoord uit de bus zal rollen. Twente zou zelfs hopen om de deal donderdag al af te ronden.

LEES OOK: ‘Dit kan niet’: Anderlecht-fans kijken op van spitsenbom

Zal Vlap bij Twente weer ontploffen?

Meest recent

Mulder gaat los op Nederlandse TV: "Hij kan België wereldkampioen maken"

Het wachten is eindelijk voorbij: maandagavond beginnen de Rode Duivels aan hun WK-campagne. Maar ...

29
29
Vandenbempt haalt uit op WK: "Het is een schande!"

Op een wereldkampioenschap draait het meestal om doelpunten, tactiek en verrassende resultaten. Maar ...

9
9
'Kompany wordt geplezierd: Bayern op zucht van WK-starter'

Terwijl het merendeel van zijn spelers momenteel op het WK actief zijn, wordt Vincent Kompany achter ...

98
98
TRANSFERUURTJE: 'Union slaat wéér toe, JPL-transfer van 45 miljoen'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

159
159
Schotse fans veroveren nu al het WK: bier en kilts

Schotland wist zich te kwalificeren voor het WK en dat zal iedereen geweten hebben. De Schotse ...

27
27
Snoeiharde meningen over WK-shirts Rode Duivels

De Rode Duivels nemen het maandag op tegen Egypte in de eerste groepswedstrijd van het WK. ...

46
46
Zlatan roemt nieuwe opvallende ‘outsider’ voor WK

Het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada is losgebarsten. De eerst resultaten zijn binnen en ...

107
107
Infantino maakt Italië compleet belachelijk: fans in alle staten

Infantino krijgt een storm over zich heen na gevoelige uitspraken. De FIFA-baas liet zich ...

224
224
Japan wil schitteren met ex-STVV'er die grof wild is

Japan is al jaren een voetballand dat in de lift zit. Ze hebben heel wat goede spelers in de rangen ...

59
59
Verhaeghe sleurt Club Brugge zwaar de miserie in

Een gedurfde ingreep van Bart Verhaeghe zet de verhoudingen in de kleedkamer op scherp. De vraag is ...

742
742
'Stunt in de maak? PL-club wil Arsenal van Trossard beroven'

Leandro Trossard start maandag met België aan het WK. De Rode Duivel kan zich daar in de kijker ...

188
188
KRC Genk zet ambities kracht bij: nieuwe tendens merkbaar

KRC Genk haalde Jeppe Erenbjerg voor 5,5 miljoen euro weg bij Zulte Waregem. Het geeft de ambities ...

257
257
'Club Brugge verrast: miskoop krijgt nieuwe kans'

Club Brugge gaat best een drukke zomermercato tegemoet. De Bruggelingen hebben ook de knopen ...

408
408
Grote vrees bij Nederland: Oranje dé WK-flop?

Nederland start zijn WK met een partij tegen Japan, zeker geen land dat ze mogen onderschatten. ...

85
85
‘Dit kan niet’: Anderlecht-fans kijken op van spitsenbom

Anderlecht heeft een nieuw spitsendossier op tafel liggen. De spits op zich lijkt heel interessant, ...

506
506
Australië bezorgt Turkije meteen fikse WK-kater

Om 6u begonnen Australië en Turkije aan hun eerste match op het WK. Konden de Turken de ...

108
108
Garcia slaagt waar Tedesco grandioos in faalde

Rudi Garcia maakt zich op voor de start van het WK. De ervaren Franse trainer hoopt België ...

268
268
De Bruyne looft Duivel: "Hem nodig voor geweldig WK"

België neemt het maandagavond op tegen Egypte. De Rode Duivels hopen uiteraard meteen te openen ...

149
149
Vinicius redt Brazilië, Schotland aan de leiding

Afgelopen nacht stonden er twee duels op het programma op het WK. Brazilië en Marokko gaven ...

86
86
De Bruyne leeft weer op en dankt daarbij één man

België neemt het maandag op tegen Egypte. De Rode Duivels rekenen uiteraard onder meer op Kevin ...

285
285
Yaya Touré heeft verrassende eerste job als T1 beet

Yaya Touré was een zeer goede middenvelder, maar ondertussen is hij al enkele jaren trainer. ...

31
31
Qatar zorgt voor eerste stunt op het WK

Om 21u stond het duel tussen Qatar en Zwitserland op het programma. De Zwitsers waren de grote ...

87
87
Buitenkans JPL-clubs: via jeugd Club naar het WK

Australië opent zijn WK met een partij tegen Turkije. De Socceroos willen de volgende ronde ...

70
70
'KV Mechelen ruikt miljoenentransfer dankzij grote interesse'

KV Mechelen gaat komende zomer de nodige spelers verkopen. De club wil de kassa vullen met enkele ...

234
234
Bijna in Anderlecht, nu ‘dark horse’ bij Brazilië

Jesper Fredberg was de laatste sportieve baas die RSC Anderlecht voor de titel liet meespelen. De ...

196
196

Meer sportnieuws