'Vlap kan donderdag vertrek bij Anderlecht afronden'

465
'Vlap kan donderdag vertrek bij Anderlecht afronden'

De laatste maand van de zomerse transferperiode is aangebroken en voor heel wat ploegen uit de Jupiler Pro League ligt er nog een pak werk op de plank. Dat is ook bij RSC Anderlecht het geval. Vooral aan uitgaande zijde moet de recordkampioen nog behoorlijk wat deals zien af te ronden.

RSCA heeft verschillende overbodige spelers die momenteel in de B-kern vertoeven in afwachten van een oplossing. Daarnaast zijn er ook enkele leden van de A-kern die bij een goede aanbieding kunnen vertrekken. Michel Vlap leek bij die laatste categorie te horen. De Nederlandse spelmaker is weer terug na zijn huurbeurt aan Arminia Bielefeld. Tot dusver haalde hij echter geen enkele keer de wedstrijdselectie. Iets wat ook in Nederland niet onopgemerkt is gebleven. Onder meer PEC Zwolle en FC Twente zouden namelijk concrete interesse hebben in een huurbeurt van Vlap.

UPDATE 04/08

Nadat hij in de voorbije competitieduels telkens in de tribune moest plaatsnemen, moet de Nederlandse spelmaker nu opnieuw een tegenvaller slikken. Zo zal hij ook Europees voorlopig niet in actie komen. Het Laatste Nieuws weet namelijk dat hij niet met de rest van de selectie zal meereizen naar Albanië, waar donderdag de partij tegen FK Laçi wordt afgewerkt. Een vertrek lijkt dan ook in de maak voor Vlap.

UPDATE 17u45
Het lijkt er inderdaad op dat de niet-selectie van Vlap de voorbode is van een transfer. TC Tubantia meldt namelijk dat de offensieve middenvelder alsnog op weg is naar FC Twente, dat Vlap voor één seizoen zal huren van Anderlecht. Alle partijen zijn met elkaar in gesprek en de verwachting is dat er snel een akkoord uit de bus zal rollen. Twente zou zelfs hopen om de deal donderdag al af te ronden.

LEES OOK: Negenklapper in Eredivisie, Mangala scoort tegen Stassin

Zal Vlap bij Twente weer ontploffen?

Meest recent

Keuze Van Bommel in vraag: “Hij verdiende géén selectie”

Mark van Bommel heeft de selectie van de Belgische nationale ploeg vrijdagmiddag bekendgemaakt. De ...

13
13
‘Bom barst ook in Italië: iedereen klaar met De Winter’

Bij AC Milan staat Koni De Winter elke week in de basis. Bij de Rode Duivels kwam hij al sinds begin ...

72
72
'Club Brugge heeft groot transferplan met Seys'

Club Brugge kan nog maar beter wat genieten van Joaquin Seys, want de blonde linksachter is bezig ...

130
130
Euvrard haalt opgelucht adem en wil meer van Standard

Standard heeft de match gewonnen die ze moesten winnen. SK Beveren werd met 3-0 terug naar huis ...

20
20
Exit Bruno? De Mos snoeihard voor bestuur van Anderlecht

Vitor Bruno heeft na de toch wel zware kritiek van Marc Coucke en Kenneth Bornauw gereageerd op het ...

153
153
KV Mechelen is het goede voorbeeld in tijden van ‘crisis’

Anno 2026 moet het zwart of wit zijn, grijs verkoopt blijkbaar niet goed genoeg. Het woord crisis ...

40
40
De Meyer out, De Roeck in: STVV geeft aan waarom

Bij STVV maakten ze zich na de 0 op,15 duidelijk zorgen. Frédéric De Meyer werd ...

24
24
‘Oorlog bij Real Madrid: Courtois woest op één man’

Thibaut Courtois kon het in februari al niet verkroppen. Acht maanden later is diezelfde man zijn ...

105
105
Vanhaezebrouck helpt Bruno: drie wissels bij Anderlecht

RSC Anderlecht neemt het zondag op tegen Club Brugge. Vitor Bruno lijkt stilaan zijn basisploeg te ...

106
106
Thorup vol lof over 'rivaal': "Crazy wat zij doen"

De druk neemt toe bij KRC Genk. De grote ambitie is de top drie in de Jupiler Pro League, maar de ...

61
61
Opvallende keuze Van Bommel? Absoluut géén verrassing

Mark van Bommel verraste hier en daar toch wat met zijn selectie voor de Rode Duivels. Achteraan en ...

47
47
STVV droomt van stunt: "Het is mogelijk"

STVV pakte een punt tegen het Noorse SK Brann en heeft zo een zeer knappe zeven op negen in de ...

51
51
'Patro Eisden lonkt naar miljoenendeal'

Patro Eisden kan binnenkort een bijzonder mooie financiële zaak doen. De Limburgse club heeft ...

58
58
Bosz blikt nog eens terug: "Doet Club normaal nooit"

PSV miste veel te veel kansen tegen Club Brugge, dat wel redelijk efficiënt was. Peter Bosz ...

328
328
Sclessin brandt weer: Ayensa kruipt in ware heldenrol

Standard moest vanavond de crisis verjagen en heeft dat met verve gedaan. Vanaf minuut ...

60
60
'Galatasaray & co azen op parel van Union SG'

Een contract tot 2031, een groeiende marktwaarde en de belangstelling van enkele Turkse ...

51
51
'Tzolis moet opletten: Arsenal wil nieuwe ex-parel van Club'

Antonio Nusa staat opnieuw in de belangstelling van een Europese topclub. Arsenal heeft de Noorse ...

141
141
Sensatie in Limburg: Patro knipt BV-club de vleugels af

De kraker in de Challenger Pro League tussen Sporting Hasselt en Patro Eisden Maasmechelen heeft ...

92
92
Coosemans verrast: "Hij gaf een pakkende toespraak voor Salzburg"

Colin Coosemans moest een goede redding verrichten tegen RB Salzburg. De ervaren doelman van RSC ...

147
147
Bruno verklaart bankzitterstatuut van RSCA-speler

RSC Anderlecht speelde een goede partij tegen RB Salzburg en won overtuigend met 2-0. Coach Vitor ...

178
178
Van Gucht onthult wat Gert Verhulst écht van hem vindt

Ruben Van Gucht heeft er een bijzondere week opzitten. De presentator nam voor het eerst plaats aan ...

68
68
Duiventil Cercle Brugge: "Mijn verantwoordelijkheid"

Cercle Brugge heeft Pedro Caixinha officieel voorgesteld als nieuwe hoofdtrainer. De Portugese coach ...

79
79
Anderlecht krijgt twee opstekers voor clash met Club Brugge

RSC Anderlecht neemt het zondag in het Jan Breydelstadion op tegen Club Brugge. Weinigen geven de ...

386
386
'Forbs mag inpakken: Club Brugge heeft groot plan klaar'

Ivan Leko vroeg deze zomer om een extra rechter flankaanvaller, maar die kwam er nooit. Nu volgt ...

1065
1065
"Compleet gestoord"-Duchâtelet zorgt voor walging op TV

Een opvallend televisieoptreden van Roland Duchâtelet heeft voor heel wat ophef gezorgd. De ...

111
111

Meer sportnieuws