Hoe Frutos Najar zijn carrière weer op de rails kreeg

255
Hoe Frutos Najar zijn carrière weer op de rails kreeg

Andy Najar doet het bijzonder goed bij D.C. United en de Hondurese rechtsachter is weer helemaal de oude. De ex-speler van RSC Anderlecht kende zeer moeilijke jaren. Daar sprak hij over. 

"In het begin was het moeilijk, want ik kende veel blessureleed. Er ging veel door mij heen en ik dacht zelfs aan stoppen”, zei Najar. Bij Los Angeles FC werkten ze echter zeer goed op fysiek vlak met Najar.  Bij D.C. United, waar hij voor een laag loon speelt, kon hij weer werken met Nicolas Frutos. "Ik denk niet dat ik zonder Nico hier zat.” De afgelopen weken circuleerde het gerucht dat Najar kan terugkeren naar België, maar volgens onze bronnen is er nog niets concreet. Boavista is dat wél.

UPDATE 04/08

Andy Najar doet het zeer goed bij D.C. United en haalt weer zijn niveau van weleer. Najar laat weten dat Nicolas Frutos zeer belangrijk was. "Hij belde mij dat hij de kans had om T2 te worden bij D.C. United en hij liet weten dat hij mij er zeer graag bij wou. Hernan Losada kende ik niet persoonlijk, maar uiteraard wist ik door zijn passage in België wie hij was. Nico noemt mij zijn zoon en in de kern noemen ze mij al ‘Frutito’ (lacht). Nico kende mij uiteraard van bij Anderlecht, waar hij T2 en zelfs even hoofdcoach was. Hij gaf aan dat hij en Hernan mij weer naar mijn topniveau wilden brengen."

LEES OOK: Anderlecht strikt smaakmaker: "Snel, technisch en goede vrije trap"

Mooi van Frutos?

Meest recent

Basispion Club Brugge: "Ben geen 15 miljoen waard"

Club Brugge had nog véél meer geld kunnen vangen op de transfermarkt, maar ze ...

30
30
Smaakmaker voor Union: "Explosief, stevig en prima schot"

In het Belgische voetbal worden er héél veel transfers gedaan. Elke zomer worden de ...

22
22
Nostalgie voor Kompany: "Krijgen steun uit België"

Bayern München is uitstekend begonnen aan het seizoen. Vincent Kompany & co wonnen drie ...

23
23
Leko onthult: deze harde boodschap kreeg falende Diakhon

Club Brugge pakte vrijdagavond de drie punten mee uit het Soevereinstadion, maar maakte tegen Lommel ...

163
163
Selectie Van Bommel: eerste grote slachtoffers al bekend?

Eind deze maand maakt Mark van Bommel zijn officiële debuut als Belgisch bondscoach. De ...

668
668
Anderlecht bikkelhard: kaakslag voor Stroeykens/Bertaccini

RSC Anderlecht heeft een razend drukke mercato achter de rug. De Brusselaars haalden een elftal aan ...

329
329
Verhaeghe voorspelt complete Club Brugge-ramp

Bart Verhaeghe waarschuwde zelf al voor het enorme financiële risico dat Club Brugge liep met ...

373
373
"Lamentabel" - Club Brugge-schlemiel 'delft eigen graf'

Club Brugge heeft zich vrijdagavond herpakt na de slipper op het veld van AA Gent. Tenminste toch ...

402
402
UCL-koorts: dramatische start PSG, eerste uitschuiver Real

Volgende week gaat de League Phase in de Champions League van start. Maar enkele van de Europese ...

42
42
Patro stunt op de transfermarkt: Stijnen geeft uitleg

Patro Eisden sloeg op de laatste dag van de mercato nog keihard toe. De club uit de Challenger Pro ...

116
116
Euvrard tempert verwachtingen: “Wellicht niet tegen Antwerp”

Bij Standard begonnen ze niet onaardig aan het nieuwe seizoen. De ploeg had zelfs nog meer punten ...

121
121
Anderlecht strikt smaakmaker: "Snel, technisch en goede vrije trap"

RSC Anderlecht kende een héél drukke zomermercato. De Brusselaars haalden met Thelo ...

480
480
Zegevierend Club overtuigt wederom niet tegen moedig Lommel

Club Brugge blijft voorlopig bijzonder wisselvallig voor de dag komen. Na de pijnlijke nederlaag ...

200
200
Thorup maakt balans op van mercato KRC Genk

KRC Genk spendeerde ruim dertig miljoen euro op de transfermarkt, enkel Club Brugge investeerde meer ...

193
193
CPL knettert: Vossen zet Kiel in brand, Kadavers verbazen

Spektakel op het Kiel én een nieuwe koppositie voor Dender: de Challenger Pro League leverde ...

140
140
'STVV greep naast twee enorme transferstunts'

STVV wist zich in het slot van de mercato nog te versterken. De Truienaars waagden ook hun kans bij ...

166
166
Olivier Deschacht pakt zwaar uit, fans hebben één boodschap

Olivier Deschacht heeft de voorbije jaren een opvallende tweede carrière uitgebouwd naast het ...

117
117
Club op voorsprong in Lommel: één speler krijgt volle laag

Club Brugge nam het vanavond op in en tegen Lommel SK. Hoe verging het de Bruggelingen de eerste 45 ...

278
278
'Anderlecht weigerde 28-voudig Frans international'

RSC Anderlecht kreeg deze zomer een opvallende naam aangeboden. Presnel Kimpembe, de ervaren Franse ...

665
665
AA Gent maakt nog een uitgaande transfer bekend

Bij AA Gent lijken ze een goede mercato achter de rug hebben. De Buffalo's hebben een aantal goede ...

62
62
Fans Anderlecht verliefd op nieuwe parel: "Geweldige speler"

Bij RSC Anderlecht krijgen de jonge talenten voorlopig héél veel speelkansen. De fans ...

234
234
Vanaken emotioneel diep geraakt: “Dat vergeet ik nooit”

Hans Vanaken heeft vanavond een bijzondere reden om met extra aandacht naar Lommel te kijken. De ...

157
157
Dolle transfermolen JPL: 17 transfers als record, Genk wint jackpot

De transferperiode ligt achter de rug. Het is opvallend: er werden deze zomer héél ...

135
135
‘Schandalige actie Allegri met De Bruyne’

Massimiliano Allegri heeft Kevin De Bruyne opnieuw hard aangepakt. Zelfs na zijn beslissende ...

217
217
Leko heeft gekozen: Club Brugge start met deze elf

Vanavond staat er nog eens oudewetse Lommel SK-Club Brugge op het programma. In het verleden hadden ...

130
130

Meer sportnieuws