'Antwerp slaat weer toe: aanwinst arriveert in België'

door
'Antwerp slaat weer toe: aanwinst arriveert in België'

Royal Antwerp FC heeft geen grote weelde in de aanval. Brian Priske liet al verstaan dat er versterking moet bijkomen. De Deense coach krijgt er mogelijk een Duitse aanvaller bij. Duitse media weten dat Johannes Eggestein interesse zou genieten van Antwerp. 

De 23-jarige Duitse aanvaller is eigendom van Werder Bremen, waar hij nog één jaar onder contract ligt. Hij heeft volgens Transfermarkt.be een marktwaarde van 4 miljoen euro. Bij Bremen lijkt hij geen aanspraak te kunnen maken op een basisplaats. Eggestein werd vorig seizoen uitgeleend aan de Oostenrijkse eersteklasser LASK Linz. Die uitleenbeurt was een succes. Daar was hij in 39 wedstrijden (competitie, beker en Europa League) goed voor 20 doelpunten en 9 assists. Hij scoorde in de Europa League toen zelfs de winnende treffer tegen Antwerp op de Bosuil. In onderstaand filmpje kan je hem aan het werk zien. 

UPDATE 04/08 

Royal Antwerp FC drukt door voor Johannes Eggestein, dat maakt Bild bekend. De Duitse aanvaller heeft geen toekomst meer bij Werder Bremen, waar hij hoogstens invaller is. Toch wil de club nog enkele miljoenen euro’s vangen voor de spits. Antwerp wil snel een akkoord vinden, anders verlegt het zijn vizier naar andere spitsen die op de shortlist staan.

UPDATE 14u45
Het lijkt erop dat Antwerp de komst van Eggestein snel kan afronden. Het Laatste Nieuws weet dat er nog geen akkoord is, maar dat de Duitse spits wel al woensdag in België arriveert. Dat lijkt er toch op te wijzen dat de onderhandelingen in een vergevorderd stadium zitten. De Great Old zou de transfer nog deze week willen afronden. Eggestein zal definitief overgenomen worden van Werder Bremen.

LEES OOK: Titelrace op volle toeren: refs speeldag 7 bekend

Goede aanwinst voor Antwerp?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

45
45
'Sibierski krijgt meteen transfertaak bij RSCA-aanstelling'

RSC Anderlecht presenteerde woensdag zijn nieuwe sportief directeur officieel aan de pers. Nu de ...

36
36
'Hard gelag voor Noa Lang: wééral nieuwe transfer'

Na een moeizame periode bij SSC Napoli, kreeg Noa Lang in januari een reddingsboei toegeworpen ...

67
67
'Bom ontploft bij Real: sterren clashen brutaal op training'

Aanstaande zondag kan FC Barcelona zich mathematisch tot landskampioen kronen, uitgerekend op eigen ...

111
111
'Barça beslist: schokkende transfer met Club Brugge'

Barça wil hem koste wat kost binnenhalen, maar Club Brugge denkt er niet aan om hem te laten ...

435
435
Opvallende transformatie bij Lommel: "Op lange termijn..."

Lommel mag nog steeds dromen van promotie naar de Jupiler Pro League. Het moet daarvoor zaterdag op ...

49
49
Amuzu en RSCA Futures-speler straks naar WK?

De voorbije maanden switchten al tal van Belgische spelers naar een ander land. Met het WK in ...

23
23
'Garcia tovert straf wit konijn uit de hoed voor WK'

De tijd dringt stilaan voor Rudi Garcia om knopen door te hakken voor het WK, want ten laatste op 1 ...

158
158
'Alles op bekerfinale: Anderlecht spaart 2 sterkhouders'

Anderlecht kreeg vorig weekend een nieuwe tik met een thuisnederlaag tegen Club Brugge. Het blijft ...

158
158
Bornauw doet onthulling over pijnlijke Renard-anekdote

Bij Anderlecht kunnen ze eindelijk beginnen werken aan volgend seizoen, want met Antoine Sibierski ...

119
119
Beveren blijft gaan: volgende sterkhouder tekent bij

SK Beveren was dit seizoen oppermachtig in de Challenger Pro League. Het bleef het hele seizoen ...

50
50
Toekomst Taravel in gevaar? Sibierski spreekt meteen

Het was lange tijd wachten op witte rook, maar deze week is Antoine Sibierski eindelijk officieel ...

175
175
Cercle pakt nog eens uit met talent van eigen kweek

Bij Cercle Brugge zetten ze sinds de overname door AS Monaco zwaar in op jonge buitenlandse ...

38
38
Sibierski spreekt klare taal over toekomst Taravel

Nieuwe bazen, nieuwe wetten. Nu technisch directeur Antoine Sibierski eindelijk officieel werd ...

136
136
'Verhaeghe verrast: paleisrevolutie bij Club Brugge'

Al ruim een decennium lang rijgt Club Brugge de successen aan mekaar. Ook na het vertrek van Vincent ...

580
580
Anderlecht dropt bommetje over comeback Kindermans

RSC Anderlecht stelde woensdag Antoine Sibierski officieel voor als technisch directeur. Tijdens dat ...

345
345
'Club Brugge op stelten: Feyenoord all-in voor Rigaux'

Net nu het een bijzonder drukke zomer te wachten staat, dreigt Club Brugge op zoek te moeten gaan ...

295
295
Sibierski onthult concrete doelstellingen in Anderlecht

Op de korte termijn staat er nog veel op het spel voor RSC Anderlecht, maar met de intrede van ...

261
261
Racismerel rond Vinicius krijgt op WK nog staartje

In februari daverde de voetbalwereld enkele dagen op zijn grondvesten na een stevige racismerel in ...

50
50
Bornauw verklaart waarom Anderlecht voor Sibierski koos

Na een zoektocht van drie maanden vond Anderlecht deze week eindelijk zijn nieuwe sportief ...

252
252
'Strijd om Keita is los: 2 volgende clubs melden zich'

Op een selectie voor het WK moet hij wellicht niet meer hopen, maar Mandela Keita is de voorbije ...

82
82
Julie Vanloo na immense shock: Club Brugge als reddingsboei

De klap kwam hard aan voor Julie Vanloo. Enkele dagen voor de start van het nieuwe WNBA-seizoen werd ...

484
484
'KV Kortrijk hakt knoop door over Dejaegere'

KV Kortrijk keert volgend seizoen na één jaar afwezigheid terug in de Jupiler Pro ...

326
326
Antwerp in diepe rouw na overlijden clubicoon

Antwerp kreeg vorig weekend een mokerslag met een pijnlijke 0-5 tegen Standard, maar die verdwijnt ...

0
0
Vrancken zalft na relletje met Burgess

Vorig weekend heeft STVV voor een knappe stunt gezorgd door op Stayen Union over de knie te leggen. ...

114
114
'Lierse pakt uit met zeer opvallende nieuwe coach'

Komend weekend staat nog de finale van de play-offs op het programma, maar voor alle andere teams ...

104
104

Meer sportnieuws