TRANSFERUURTJE: 'Club dreigt naast aanwinst te grijpen, RSCA heeft beet'

582 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Club dreigt naast aanwinst te grijpen, RSCA heeft beet'

De start van de competities in binnen- en buitenland komt steeds dichterbij, maar heel wat clubs zijn nog lang niet klaar met hun huiswerk op de transfermarkt. Het regent dan ook nieuwtjes en pittige geruchten. Al dat transfernieuws bundelt VoetbalNieuws dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Bij Club Brugge zijn ze eindelijk verlost geraakt van Kaveh Rezaei. De overbodige spits verlaat na twee uitleenbeurten aan Charleroi nu definitief de landskampioen. Hij tekende namelijk een contract voor één seizoen met optie bij OH Leuven.



Aan inkomende zijde leek de komst van Alex Collado zo goed als rond te zijn, maar het lijkt er nu plots op dat de Spaanse winger toch niet naar het Jan Breydelstadion zal komen. Met de speler zelf zou Club er zo goed als uit zijn, maar FC Barcelona zou dwars liggen. Er zou wat gekibbel zijn over het loon van de 22-jarige, terwijl Club hem ook enkel en alleen wil huren als er een aankoopoptie in de deal opgenomen wordt. Dat ziet Barça dan weer niet zitten. Ook de naam van Oussama Idrissi mag geschrapt worden. Hij weigerde een aanbod van Club omdat hij zijn kans wil gaan bij Sevilla

Ook de komst van Sebastian Villa lijkt momenteel ver weg. De Colombiaan wil zelf absoluut naar Brugge en weigert om nog voor Boca Juniors te spelen, maar dat weerhoudt de Argentijnse topclub er niet van om torenhoge eisen te stellen. Ze zouden maar liefst 12 miljoen euro eisen en Club lijkt niet van plan om een dergelijk bedrag op tafel te leggen.



Anderlecht heeft eindelijk zijn nieuwe spits gevonden. Het rondde dinsdagavond eindelijk de komst van Joshua Zirkzee af. De 20-jarige Nederlander wordt voor één seizoen gehuurd van Bayern München. Anderlecht is er wel niet in geslaagd om ook een aankoopoptie af te dwingen.

Er is echter nog een spits welkom bij Paars-Wit en dat zou mogelijk Artem Dovbyk kunnen worden. De makelaar van de Oekraïense spits, die deze zomer scoorde op het EK, bevestigt dat Anderlecht samen met Trabzonspor interesse toont. Dovbyk ligt momenteel nog in zijn thuisland onder contract bij Dnipro.



Daarnaast valt ook de naam van Owen Otasowie opnieuw in het Lotto Park. De middenvelder van Wolverhampton werd enkele maanden geleden al aan Anderlecht gelinkt en die interesse zou er nog steeds zijn. Ook Wolfsburg wil de Amerikaan graag hebben. Er hangt wel een prijskaartje van 7 miljoen euro rond de nek van de 20-jarige.

En ook Sergio Peña zou Anderlecht graag willen binnenhalen. De Peruviaanse spelmaker presteerde vorig seizoen goed bij FC Emmen en zou daar voor 1 miljoen euro kunnen vertrekken. Anderlecht zal er wel snel bij moeten zijn, want Malmö zou al zeer dicht bij zijn komst staan.



AA Gent lijkt deze zomer afscheid te gaan nemen van Elisha Owusu. De middenvelder blijft gelinkt worden aan Bordeaux en bovendien werd hij nu ook weggelaten van de spelerslijst voor de derde voorronde van de Conference League. Milad Mohammadi is ook op weg naar de uitgang en staat in de belangstelling van Nottingham Forest, West Brom en Watford.

Bij KRC Genk valt het af te wachten of Paul Onuachu deze zomer nog een transfer zal maken. West Ham zou alvast definitief afgehaakt zijn voor de topschutter, omwille van de hoge eisen van Genk. De Hammers waren bereid om 20 miljoen euro neer te tellen, maar Genk bleef vasthouden aan zijn vraagprijs van minstens 26 miljoen euro. Dat bedrag was voor de Engelsen te hoog.



Daarnaast valt er aan inkomende zijde plots een opvallende naam. Genk zou immers samen met AEK Athene interesse tonen in Marko Marin, op een blauwe maandag nog speler van Chelsea en Anderlecht. De Duitse ex-international is een vrije speler nadat hij zijn contract bij Al Ahli verbroken heeft. 

BUITENLAND

Het lijkt er alsmaar meer op dat Romelu Lukaku deze zomer alsnog een transfer kan maken. Chelsea blijft aandringen op de terugkeer van de Rode Duivel en legde de voorbije dagen een nieuw bod neer bij Inter. Ze waren bereid om 100 miljoen euro neer te tellen en daarnaast Marcos Alonso naar Milaan te laten vertrekken, maar dat werd geweigerd. Ze zouden echter van plan zijn hun bod verder op te trekken tot 120 à 130 miljoen en dat bedrag valt voor Inter nauwelijks nog te weigeren.  Voor Lukaku zelf ligt ook een megacontract klaar. Hij zou immers 12 miljoen euro per jaar kunnen gaan verdienen.



José Mourinho ging deze zomer aan de slag bij AS Roma en de Special One zou meteen grote kuis willen houden bij zijn nieuwe club. Maar liefst 23 spelers zouden Roma deze zomer mogen verlaten. Daarbij zitten heel wat jeugdspelers, maar ook bekendere namen als Alessandro Florenzi, Javier Pastore, Steven Nzonzi, Federico Fazio, Pedro, Davide Santon, Robin Olsen, Ante Coric en William Bianda - vorig seizoen nog bij Zulte Waregem - zouden andere oorden mogen opzoeken.

LEES OOK: 'Leko gerustgesteld: Club Brugge plant twee extra transfers'

Is een transfer een goede zaak voor Lukaku?

Meest recent

Uittocht bij Anderlecht: nieuwste vertrekker al genoemd

RSC Anderlecht bereidt zich momenteel voor op de Europese terugwedstrijd tegen Hammarby IF. ...

27
27
Volgende Rode Duivel transfereert: deal van 3 miljoen

Leandro Trossard, Youri Tielemans, Thomas Meunier, ... verschillende Rode Duivels veranderden de ...

81
81
'Leko gerustgesteld: Club Brugge plant twee extra transfers'

De start van het nieuwe seizoen is in zicht bij Club Brugge. Aanstaande vrijdag begint de ...

116
116
'Union ziet kassa rinkelen: transfersom Scherpen bekend'

Union maakte zich op voor een leegloop, maar de grote uitgaande transfers bleven tot dusver nog uit. ...

84
84
Charaï legt verdere transferplannen Westerlo op tafel

Het is bij Westerlo al een zeer drukke transferzomer geweest. In totaal staat de teller in 't Kuipje ...

28
28
Wat een soap: toch geen Real-akkoord, vlammend statement PSG

Sinds het einde van het WK zijn ook de allergrootste clubs in actie geschoten op de transfermarkt. ...

129
129
'Anderlecht krijgt boodschap: speler kiest bestemming'

Anderlecht is nog volop bezig met zijn transferhuiswerk, ook al is de Europese campagne enkele dagen ...

283
283
Simons stuurt boodschap naar mogelijke vertrekkers OHL

We zijn amper twee weken verwijderd van de start van het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League. De ...

109
109
'Dortmund legt nieuw plan voor Karetsas op tafel'

Het is voor KRC Genk niet de makkelijkste zomermercato. De Limburgers zien vooral aan uitgaande ...

391
391
'Here we go: Real heeft topaanwinst van 100 miljoen beet'

Real Madrid haalt deze zomer fors uit op de transfermarkt, want na een tegenvallend seizoen wil het ...

132
132
'Anderlecht en Club Brugge grijpen naast target'

RSC Anderlecht en Club Brugge zijn op zoek naar versterking. Beide teams zijn voorlopig verzwakt uit ...

260
260
Club Brugge zorgt voor magisch moment bij supporters

Club Brugge begint met grote ambities aan het nieuwe seizoen. Na de landstitel van vorig jaar is de ...

399
399
Lommel SK is absolute sterkhouder kwijt aan AZ

Lommel SK heeft dingend nood aan versterking, maar de promovendus heeft nog een smaakmaker verloren. ...

44
44
‘Anderlecht op z’n kop: sterkhouder out, toptransfer in’

Bij Anderlecht komt de transfercarrousel plots op gang. Een sterkhouder kan het Lotto Park verlaten ...

592
592
'STVV beslist over terugkeer Bertaccini'

Bij STVV kende Adriano Bertaccini een geweldige periode. Hij versierde een toptransfer naar RSC ...

653
653
Jbari zet Club Brugge onder druk: tijd dringt

Club Brugge lijkt tot op heden toch wel stevig verzwakt te zijn. Het bestuur moet nog aan de bak. ...

679
679
'Anderlecht wil uitpakken met absolute toptransfer'

Dat RSC Anderlecht nog héél wat versterking nodig heeft, dat is duidelijk. Antoine ...

482
482
'Arsenal stuift door: Premier League-bom vlak na Tzolis'

Arsenal FC won afgelopen seizoen de Engelse titel en haalde de finale van de Champions League. Om ...

92
92
Drama treft Ordoñez: gedroomde transfer in acuut gevaar

Na de recordverkoop van Christos Tzolis aan Arsenal FC, is het bij Club Brugge ook de bedoeling om ...

419
419
Ex van Karl Vannieuwkerke komt met straffe bekentenis

Jarenlang bleef het stil na de pijnlijke breuk met Karl Vannieuwkerke, maar nu opent Caroline ...

101
101
Peeters in de wolken: Beveren strikt Arsenal-product

SK Beveren kroonde zich op fenomenale wijze tot kampioen in de Challenger Pro League en mag komend ...

125
125
Club plant miljoenenaankoop: toptarget zet deur wagenwijd open

Club Brugge is nog lang niet klaar op de transfermarkt. De Belgische landskampioen mikt onder meer ...

578
578
'Transferstunt na overname: Antwerp wil 75-voudig international'

Nu de veelbesproken overname eindelijk in kannen en kruiken is, kan de sportieve leiding van Antwerp ...

577
577
'Sibierski klopt op tafel: Anderlecht-tweetal móét blijven'

Hoewel de Europese campagne al begonnen is, is RSC Anderlecht lang niet klaar op de transfermarkt. ...

632
632
Ruben Van Gucht zorgt voor grote onrust in Frankrijk

De lof voor Ruben Van Gucht en zijn nieuwe wielerprogramma blijft binnenstromen, maar achter de ...

107
107

Meer sportnieuws