TRANSFERUURTJE: 'Club dreigt naast aanwinst te grijpen, RSCA heeft beet'

door
TRANSFERUURTJE: 'Club dreigt naast aanwinst te grijpen, RSCA heeft beet'

De start van de competities in binnen- en buitenland komt steeds dichterbij, maar heel wat clubs zijn nog lang niet klaar met hun huiswerk op de transfermarkt. Het regent dan ook nieuwtjes en pittige geruchten. Al dat transfernieuws bundelt VoetbalNieuws dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Bij Club Brugge zijn ze eindelijk verlost geraakt van Kaveh Rezaei. De overbodige spits verlaat na twee uitleenbeurten aan Charleroi nu definitief de landskampioen. Hij tekende namelijk een contract voor één seizoen met optie bij OH Leuven.



Aan inkomende zijde leek de komst van Alex Collado zo goed als rond te zijn, maar het lijkt er nu plots op dat de Spaanse winger toch niet naar het Jan Breydelstadion zal komen. Met de speler zelf zou Club er zo goed als uit zijn, maar FC Barcelona zou dwars liggen. Er zou wat gekibbel zijn over het loon van de 22-jarige, terwijl Club hem ook enkel en alleen wil huren als er een aankoopoptie in de deal opgenomen wordt. Dat ziet Barça dan weer niet zitten. Ook de naam van Oussama Idrissi mag geschrapt worden. Hij weigerde een aanbod van Club omdat hij zijn kans wil gaan bij Sevilla

Ook de komst van Sebastian Villa lijkt momenteel ver weg. De Colombiaan wil zelf absoluut naar Brugge en weigert om nog voor Boca Juniors te spelen, maar dat weerhoudt de Argentijnse topclub er niet van om torenhoge eisen te stellen. Ze zouden maar liefst 12 miljoen euro eisen en Club lijkt niet van plan om een dergelijk bedrag op tafel te leggen.



Anderlecht heeft eindelijk zijn nieuwe spits gevonden. Het rondde dinsdagavond eindelijk de komst van Joshua Zirkzee af. De 20-jarige Nederlander wordt voor één seizoen gehuurd van Bayern München. Anderlecht is er wel niet in geslaagd om ook een aankoopoptie af te dwingen.

Er is echter nog een spits welkom bij Paars-Wit en dat zou mogelijk Artem Dovbyk kunnen worden. De makelaar van de Oekraïense spits, die deze zomer scoorde op het EK, bevestigt dat Anderlecht samen met Trabzonspor interesse toont. Dovbyk ligt momenteel nog in zijn thuisland onder contract bij Dnipro.



Daarnaast valt ook de naam van Owen Otasowie opnieuw in het Lotto Park. De middenvelder van Wolverhampton werd enkele maanden geleden al aan Anderlecht gelinkt en die interesse zou er nog steeds zijn. Ook Wolfsburg wil de Amerikaan graag hebben. Er hangt wel een prijskaartje van 7 miljoen euro rond de nek van de 20-jarige.

En ook Sergio Peña zou Anderlecht graag willen binnenhalen. De Peruviaanse spelmaker presteerde vorig seizoen goed bij FC Emmen en zou daar voor 1 miljoen euro kunnen vertrekken. Anderlecht zal er wel snel bij moeten zijn, want Malmö zou al zeer dicht bij zijn komst staan.



AA Gent lijkt deze zomer afscheid te gaan nemen van Elisha Owusu. De middenvelder blijft gelinkt worden aan Bordeaux en bovendien werd hij nu ook weggelaten van de spelerslijst voor de derde voorronde van de Conference League. Milad Mohammadi is ook op weg naar de uitgang en staat in de belangstelling van Nottingham Forest, West Brom en Watford.

Bij KRC Genk valt het af te wachten of Paul Onuachu deze zomer nog een transfer zal maken. West Ham zou alvast definitief afgehaakt zijn voor de topschutter, omwille van de hoge eisen van Genk. De Hammers waren bereid om 20 miljoen euro neer te tellen, maar Genk bleef vasthouden aan zijn vraagprijs van minstens 26 miljoen euro. Dat bedrag was voor de Engelsen te hoog.



Daarnaast valt er aan inkomende zijde plots een opvallende naam. Genk zou immers samen met AEK Athene interesse tonen in Marko Marin, op een blauwe maandag nog speler van Chelsea en Anderlecht. De Duitse ex-international is een vrije speler nadat hij zijn contract bij Al Ahli verbroken heeft. 

BUITENLAND

Het lijkt er alsmaar meer op dat Romelu Lukaku deze zomer alsnog een transfer kan maken. Chelsea blijft aandringen op de terugkeer van de Rode Duivel en legde de voorbije dagen een nieuw bod neer bij Inter. Ze waren bereid om 100 miljoen euro neer te tellen en daarnaast Marcos Alonso naar Milaan te laten vertrekken, maar dat werd geweigerd. Ze zouden echter van plan zijn hun bod verder op te trekken tot 120 à 130 miljoen en dat bedrag valt voor Inter nauwelijks nog te weigeren.  Voor Lukaku zelf ligt ook een megacontract klaar. Hij zou immers 12 miljoen euro per jaar kunnen gaan verdienen.



José Mourinho ging deze zomer aan de slag bij AS Roma en de Special One zou meteen grote kuis willen houden bij zijn nieuwe club. Maar liefst 23 spelers zouden Roma deze zomer mogen verlaten. Daarbij zitten heel wat jeugdspelers, maar ook bekendere namen als Alessandro Florenzi, Javier Pastore, Steven Nzonzi, Federico Fazio, Pedro, Davide Santon, Robin Olsen, Ante Coric en William Bianda - vorig seizoen nog bij Zulte Waregem - zouden andere oorden mogen opzoeken.

LEES OOK: Supersub Vermant verklapt: 'Dít zei Leko tijdens de rust'

Is een transfer een goede zaak voor Lukaku?

Meest recent

Kompany blameert zich met Bayern tegen hekkensluiter

Bayern München kon na de nederlaag van RB Leipzig alweer een geweldige zaak doen in de ...

11
11
Spelers AA Gent delen sneer uit aan Ivan Leko

Ivan Leko verliet AA Gent deze week via de achterdeur. De coach onderhandelde met Club Brugge en ...

112
112
Supersub Vermant verklapt: 'Dít zei Leko tijdens de rust'

Ivan Leko heeft zijn eerste competitiewedstrijd sinds zijn terugkeer als hoofdcoach van Club Brugge ...

123
123
Laatste kans: Fink verrast met basiself in must-win

KRC Genk staat zondagavond onder een enorme druk voor het bezoek van KVC Westerlo. Loopt het opnieuw ...

22
22
Antwerp blijft verbazen: "Dit hield niemand voor mogelijk"

Vlak na de heenronde van de reguliere competitie, was Antwerp FC nog op sterven na dood. Maar ...

105
105
Nieuwe baaldag voor De Roeck, spektakel op Daknam in CPL

Op Daknam zorgden Lokeren en Jong Genk voor spektakel in de Challenger Pro League. De Oost-Vlaamse ...

67
67
Eerste succes voor Leko: Club walst na rust over Dender

Ivan Leko heeft zijn eerste overwinning als nieuwbakken coach van Club Brugge te pakken. Blauw-Zwart ...

168
168
De Mil trekt conclusie na mislukt AA Gent-debuut

Op enkele dagen tijd mogen uiteraard geen mirakels verwacht worden, maar het is duidelijk dat Rik De ...

99
99
Doku-loos City pakt gouden punten, Tielemans wéér belangrijk

In de Engelse Premier League hebben de achtervolgers van leider Arsenal FC geen steken laten vallen. ...

40
40
Club ziet af op Dender: 'zwakke schakel' krijgt volle laag

Na alle commotie van de voorbije dagen, wou Club Brugge zondagnamiddag absoluut een goed resultaat ...

217
217
Scorende Mokio beslist Klassieker, zure slipper Milan-Belgen

Ajax heeft na een mooie week achter de rug na een erg moeilijke periode. Na de eerste Champions ...

37
37
AA Gent-fans spuwen duo uit: "Hij is een ramp!"

Rik De Mil heeft zijn debuut als coach van AA Gent gemist. Met de nieuwe trainer aan de zijlijn ...

229
229
'Hasi geeft doodsteek: miljoenenaankoop Anderlecht moet weg'

RSC Anderlecht wil tijdens de wintermercato zijn salarismassa verder afbouwen, maar mikt zelf ook op ...

395
395
Antwerp in remonte-modus: De Mil kent horrordebuut

Wat een eerste (echte) werkdag moest worden vol nieuwe hoop, draaide uit op een koude douche voor ...

133
133
Dender-Club Brugge: Leko verrast met basisopstelling

Club Brugge gaat zondagnamiddag op bezoek bij FCV Dender, een wedstrijd waar behoorlijk wat druk op ...

381
381
Woede Anderlecht terecht? Boeckx helder over penaltyfase

RSC Anderlecht wist zich zaterdagavond op gepaste wijze te herpakken na de pandoering op Westerlo en ...

212
212
'Supertransfer Sadiki: nieuwe gegadigden onthuld'

De Jupiler Pro League zag afgelopen zomer weer verschillende smaakmakers vertrekken en een aantal ...

88
88
Ontslag Fink hangt in de lucht: Boskamp velt verdict

In de Jupiler Pro League krijgt KRC Genk zondagavond het bezoek van KVC Westerlo. Een wedstrijd waar ...

506
506
Gouden Schoen 2025: nieuwe topkandidaat staat plots op

Het einde van het kalenderjaar nadert en dus wordt weldra de tweede stemronde van de Gouden Schoen ...

635
635
Kandidatuur bij Garcia: Duivels met verrassing naar WK?

Nu de loting voor de groepsfase vastligt en de logistieke puzzel bijna gelegd is, kan bondscoach ...

118
118
'Alarm bij Club Brugge: transfer Tzolis terug op tafel'

Club Brugge maakt zich momenteel op voor een stevig einde van 2025, ondertussen is de sportieve ...

203
203
Eerste basiself De Mil bekend, Oosting houdt vertrouwen

Na alle commotie van de voorbije dagen, maakt Rik De Mil zondag zijn debuut als hoofdcoach van AA ...

41
41
Crisis bij Cercle: "Of we nog achter de coach staan?"

Cercle Brugge raakt voorlopig niet weg uit de hoek waar de klappen vallen. De Vereniging verloor ...

338
338
TRANSFERUURTJE: 'Engelse miljoenen voor Club, Kompany verwend'

De winterse transferperiode nadert met rasse schreden. Heel wat ploegen zijn dan ook druk in de weer ...

226
226
Zorgt Hazard voor absolute knaltransfer Anderlecht?

RSC Anderlecht staat tweede in de Jupiler Pro League. Na de klap tegen Westerlo wonnen de ...

381
381

Meer sportnieuws