TRANSFERUURTJE: 'Club dreigt naast aanwinst te grijpen, RSCA heeft beet'

582
TRANSFERUURTJE: 'Club dreigt naast aanwinst te grijpen, RSCA heeft beet'

De start van de competities in binnen- en buitenland komt steeds dichterbij, maar heel wat clubs zijn nog lang niet klaar met hun huiswerk op de transfermarkt. Het regent dan ook nieuwtjes en pittige geruchten. Al dat transfernieuws bundelt VoetbalNieuws dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Bij Club Brugge zijn ze eindelijk verlost geraakt van Kaveh Rezaei. De overbodige spits verlaat na twee uitleenbeurten aan Charleroi nu definitief de landskampioen. Hij tekende namelijk een contract voor één seizoen met optie bij OH Leuven.



Aan inkomende zijde leek de komst van Alex Collado zo goed als rond te zijn, maar het lijkt er nu plots op dat de Spaanse winger toch niet naar het Jan Breydelstadion zal komen. Met de speler zelf zou Club er zo goed als uit zijn, maar FC Barcelona zou dwars liggen. Er zou wat gekibbel zijn over het loon van de 22-jarige, terwijl Club hem ook enkel en alleen wil huren als er een aankoopoptie in de deal opgenomen wordt. Dat ziet Barça dan weer niet zitten. Ook de naam van Oussama Idrissi mag geschrapt worden. Hij weigerde een aanbod van Club omdat hij zijn kans wil gaan bij Sevilla. 

Ook de komst van Sebastian Villa lijkt momenteel ver weg. De Colombiaan wil zelf absoluut naar Brugge en weigert om nog voor Boca Juniors te spelen, maar dat weerhoudt de Argentijnse topclub er niet van om torenhoge eisen te stellen. Ze zouden maar liefst 12 miljoen euro eisen en Club lijkt niet van plan om een dergelijk bedrag op tafel te leggen.



Anderlecht heeft eindelijk zijn nieuwe spits gevonden. Het rondde dinsdagavond eindelijk de komst van Joshua Zirkzee af. De 20-jarige Nederlander wordt voor één seizoen gehuurd van Bayern München. Anderlecht is er wel niet in geslaagd om ook een aankoopoptie af te dwingen.

Er is echter nog een spits welkom bij Paars-Wit en dat zou mogelijk Artem Dovbyk kunnen worden. De makelaar van de Oekraïense spits, die deze zomer scoorde op het EK, bevestigt dat Anderlecht samen met Trabzonspor interesse toont. Dovbyk ligt momenteel nog in zijn thuisland onder contract bij Dnipro.



Daarnaast valt ook de naam van Owen Otasowie opnieuw in het Lotto Park. De middenvelder van Wolverhampton werd enkele maanden geleden al aan Anderlecht gelinkt en die interesse zou er nog steeds zijn. Ook Wolfsburg wil de Amerikaan graag hebben. Er hangt wel een prijskaartje van 7 miljoen euro rond de nek van de 20-jarige.

En ook Sergio Peña zou Anderlecht graag willen binnenhalen. De Peruviaanse spelmaker presteerde vorig seizoen goed bij FC Emmen en zou daar voor 1 miljoen euro kunnen vertrekken. Anderlecht zal er wel snel bij moeten zijn, want Malmö zou al zeer dicht bij zijn komst staan.



AA Gent lijkt deze zomer afscheid te gaan nemen van Elisha Owusu. De middenvelder blijft gelinkt worden aan Bordeaux en bovendien werd hij nu ook weggelaten van de spelerslijst voor de derde voorronde van de Conference League. Milad Mohammadi is ook op weg naar de uitgang en staat in de belangstelling van Nottingham Forest, West Brom en Watford.

Bij KRC Genk valt het af te wachten of Paul Onuachu deze zomer nog een transfer zal maken. West Ham zou alvast definitief afgehaakt zijn voor de topschutter, omwille van de hoge eisen van Genk. De Hammers waren bereid om 20 miljoen euro neer te tellen, maar Genk bleef vasthouden aan zijn vraagprijs van minstens 26 miljoen euro. Dat bedrag was voor de Engelsen te hoog.



Daarnaast valt er aan inkomende zijde plots een opvallende naam. Genk zou immers samen met AEK Athene interesse tonen in Marko Marin, op een blauwe maandag nog speler van Chelsea en Anderlecht. De Duitse ex-international is een vrije speler nadat hij zijn contract bij Al Ahli verbroken heeft. 

BUITENLAND

Het lijkt er alsmaar meer op dat Romelu Lukaku deze zomer alsnog een transfer kan maken. Chelsea blijft aandringen op de terugkeer van de Rode Duivel en legde de voorbije dagen een nieuw bod neer bij Inter. Ze waren bereid om 100 miljoen euro neer te tellen en daarnaast Marcos Alonso naar Milaan te laten vertrekken, maar dat werd geweigerd. Ze zouden echter van plan zijn hun bod verder op te trekken tot 120 à 130 miljoen en dat bedrag valt voor Inter nauwelijks nog te weigeren.  Voor Lukaku zelf ligt ook een megacontract klaar. Hij zou immers 12 miljoen euro per jaar kunnen gaan verdienen.



José Mourinho ging deze zomer aan de slag bij AS Roma en de Special One zou meteen grote kuis willen houden bij zijn nieuwe club. Maar liefst 23 spelers zouden Roma deze zomer mogen verlaten. Daarbij zitten heel wat jeugdspelers, maar ook bekendere namen als Alessandro Florenzi, Javier Pastore, Steven Nzonzi, Federico Fazio, Pedro, Davide Santon, Robin Olsen, Ante Coric en William Bianda - vorig seizoen nog bij Zulte Waregem - zouden andere oorden mogen opzoeken.

LEES OOK: Albert "Met hem speelde Lukaku misschien al voor RSCA"

Is een transfer een goede zaak voor Lukaku?

Meest recent

KRC Genk mag dromen: "Ik blijf zo lang het moet"

Bij KRC Genk hebben ze heel veel kapitaal op het veld staan. Eén van de parels van de club ...

0
0
Albert "Met hem speelde Lukaku misschien al voor RSCA"

RSC Anderlecht lijkt weer de weg naar boven te hebben ingezet. De Brusselaars waren onder Vincent ...

39
39
Thorup kondigt basiswissel aan: "Hij verdient die kans"

KRC Genk moet in de Beker van België aan de bak in en tegen Virton. Trainer Jess Thorup wil na ...

36
36
Monstertransfer Liverpool overtuigt niet: "Geen 140 miljoen waard"

Bradley Barcola heeft zijn start bij Liverpool nog niet helemaal gemist, maar overtuigen doet de ...

18
18
De Meyer krijgt steun: "Zij staan nog achter hem"

STVV win met 2-0 van Iberia in de Conference League. In de Jupiler Pro League begonnen ze goed, maar ...

9
9
KV Kortrijk grijpt in: volgend ontslag is een feit

KV Kortrijk is slecht begonnen aan het seizoen. Dramatisch in de Jupiler Pro League en ook al uit de ...

89
89
Schande in Istanbul: beerput rond Lukaku gaat open

Romelu Lukaku wilde op Villa Park in de basis starten. Hij kreeg 21 minuten, toen het al 4-0 stond. ...

197
197
Druk neemt toe bij Standard: "Van levensbelang"

Standard staat onder druk. De Rouches moéten zich vanavond kwalificeren in de Croky Cup tegen ...

26
26
Friis looft Hasselt: "Uitzonderlijke kwaliteiten"

Cercle Brugge lijkt om het behoud te moeten vechten. Lars Friis moet ook stilaan gaan winnen, anders ...

25
25
Standard onder druk: eerste cruciale match al een feit

Standard begon aardig aan het seizoen, maar de laatste weken draait het vierkant. De Rouches moeten ...

36
36
Compper speelt open kaart: vijf voor twaalf bij Antwerp

Na de schamele een op 18 hangen er alsmaar meer donkere wolken boven de Bosuil, waar het stilaan ...

41
41
Bruno trekt conclusies: Anderlecht-trio valt door de mand

RSC Anderlecht moet de knop snel omdraaien na de late opdoffer in Zagreb, want zondag is het terug ...

271
271
Leko roteert: Club Brugge onthult Croky Cup-selectie

Club Brugge krijgt weinig tijd om na te genieten van de stunt in San Siro, want in de Croky Cup ...

529
529
Antwerp stelt ultimatum: Compper stevent af op C4

Het gaat van kwaad naar erger met Antwerp, dat in de voorbije zes competitiematchen amper ...

117
117
Jackpot bij Ruben Van Gucht: 'Geldgeheimen bloot op tafel'

Een avondje aan tafel schuiven op televisie kan meer opleveren dan je zou denken. Zeker als je ...

59
59
Croky Cup: uitzendschema en aanduidingen refs bekend

Dit weekend ruimt het competitievoetbal eventjes plaats voor de Croky Cup. In de zestiende finales ...

673
673
Leko houdt adem in: drie twijfelgevallen bij Club Brugge

Club Brugge zit op een roze wolk na de stunt tegen Inter, al kwam die er uiteraard niet zonder slag ...

270
270
Bob Peeters kan het niet aanzien: "Moet dit nu echt?"

Soms zegt een blik meer dan duizend woorden. Dat werd nogmaals duidelijk bij een opvallend moment ...

83
83
Ongelofelijke blunder AA Gent? Hoongelach bij Brugse fans

Eén opvallend detail was genoeg om de sociale media aan het praten te krijgen. Terwijl Club ...

233
233
Oulare weer naar JPL? Opmerkelijke uitdaging lonkt

KSK Heist neemt het in de beker op tegen Royal Antwerp FC. Een mooie affiche die nog mooier had ...

82
82
Real Madrid-bom ontploft: “Nazi-achtige werkwijze”

Real Madrid is in Spanje in het oog van de storm terechtgekomen. Terwijl De Koninklijke midweeks een ...

117
117
Kompany slaat ferm op tafel bij Bayern na Viking-stunt

Bayern München was de grote favoriet tegen Champions League-debutant Viking, maar het draaide ...

60
60
Europese coëfficiënt krijgt boost: Anderlecht enige zeperd

De Europese coëfficiënt is belangrijk voor de Belgische clubs. Hoe beter België op de ...

365
365
PSV-fan Van Gerwen met persoonlijk drama: "Plots werd het heel stil"

Michael van Gerwen heeft de voorbije jaren al heel wat meegemaakt, maar ook naast de oche is het ...

38
38
Club maakt zich sterk: opzienbarende Tresoldi-predictie

Na zijn onvergetelijke hattrick tegen Internazionale, gaat de naam van Nicolo Tresoldi heel Europa ...

230
230

Meer sportnieuws