'Chelsea legt duizelingwekkend salaris voor Lukaku klaar'

579
'Chelsea legt duizelingwekkend salaris voor Lukaku klaar'

Na een slopend seizoen op clubniveau en het daarop volgende EK, genoot Romelu Lukaku de voorbije weken van een welverdiende vakantie. Maar inmiddels is de spits weer volop aan het trainen bij Internazionale. Al staat nog niet helemaal vast dat hij bij de Italiaanse kampioen blijft.

Vlak voor het EK had Lukaku zelf nochtans laten verstaan dat hij de Milanezen deze zomer trouw zou blijven. Bovendien was Inter niet van plan om zijn steunpilaar te laten vertrekken. Maar de club kampt met de nodige financiële problemen en dus is niets volledig uitgesloten. Ex-ploeg Chelsea FC zou de Rode Duivel alvast graag willen terughalen naar Stamford Bridge. En volgens het doorgaans betrouwbare The Athletic hebben de Blues een terugkeer van Lukaku namelijk nog steeds niet opgegeven.

UPDATE 21u30

Inter heeft ook het laatste bod van Chelsea op Lukaku afgewezen, zo bericht Sky Sport Italia nu. Dat betekent echter niet dat de kous daarmee af is, want de Blues zouden van plan zijn om gewoon nogmaals een verbeterde aanbieding op tafel te leggen. Ze hopen dat een bedrag tussen de 110 en 120 miljoen euro voldoende zal zijn om Inter te overtuigen.

De Nerazzurri willen hun sterspeler uiteraard liefst niet verkopen, maar zouden volgens La Repubblica weleens tot een transfer gedwongen kunnen worden. Zijn loon stijgt dit seizoen immers tot 8,5 miljoen euro per jaar en vanaf 2022 zou dat zelfs 9 miljoen op jaarbasis worden en dat zijn bedragen die Inter zich in zijn huidige financiële situatie niet kan veroorloven. Lukaku staat daarom voor het blok: ofwel moet hij 20 procent van zijn loon inleveren om in Milaan te kunnen blijven, ofwel gaat hij in op de veel lucratievere aanbieding uit Londen.

UPDATE 23u15
Het is Chelsea echt menens om Lukaku binnen te halen. Enkele uren nadat Inter hun vorige bod weigerde, meldt transferspecialist Fabrizio Romano immers al dat er een nieuw bod van 120 à 130 miljoen euro voorbereid wordt. Daarmee wordt het stilaan zeer moeilijk voor de financieel geplaagde Nerazzurri om aan de druk van Chelsea te weerstaan.

Ook voor Lukaku zal het moeilijk worden, want er ligt op Stamford Bridge een langdurig contract klaar dat hem jaarlijks maar liefst 12 miljoen euro op kan leveren. Dat is een pak meer dan de hierboven genoemde bedragen die hij bij Inter opstrijkt, en waarop hij wellicht zelfs nog zal moeten inleveren.


LEES OOK: Chelsea en Liverpool overtuigen weer niet in Premier League

Zal de transfer van Lukaku er komen?

Meest recent

Hubert briest ondanks forfaitzege: “Absoluut niet zien”

Union SG boekte een 5-0 zege tegen Lommel en de vicekampioen draait weer mee bovenin het klassement. ...

18
18
Mevrouw De Bruyne verrast met hartverscheurend verhaal

Voor Kevin De Bruyne en zijn gezin kwam er de voorbije maanden een hoofdstuk tot een einde dat ...

20
20
Verstraete houdt zich niet in: “Goed bij ons kloten”

Oud-Heverlee Leuven zit in de hoek waar de klappen vallen. Tegen Cercle Brugge leken Timmy Simons en ...

53
53
"Pure zelfverheerlijking"-BV gooit bom onder imago Van Gucht

Ruben Van Gucht krijgt opnieuw een bijzonder stevige tik te verwerken. Een bekende BV heeft de ...

57
57
Zorgen bij Union SG: sterkhouder lang buiten strijd?

Union SG won met 5-0 van Lommel SK en raast momenteel doorheen de Jupiler Pro League. Toch kregen de ...

57
57
Ontslag Hayen lonkt: "Moet je niet aan mij vragen"

Nicky Hayen moet vrezen voor een ontslag. Burnley verloor met 3-1 van Swansea City en blijft zo ...

198
198
Alarmbel rond Lukaku bij Fenerbahçe: "Hij is daarvan de dupe"

De kritiek op Romelu Lukaku is al hard. Ook in België. Vlaamse analisten spraken al over een ...

95
95
Degryse waarschuwt Club: "Hij is al behoorlijk nerveus"

Club Brugge kende een moeilijke competitiestart, maar volgens analist Marc Degryse is er geen reden ...

311
311
Burgess looft AA Gent-pion: "Ronduit indrukwekkend"

Christian Burgess is bijzonder onder de indruk gekomen van Josué Vergara. De aanwinst liet ...

150
150
‘Verhaeghe dumpt kampioenenmaker voor spotprijs’

Club Brugge weigerde deze zomer tientallen miljoenen voor een van zijn absolute kampioenenmakers. ...

338
338
Vanhaezebrouck: "Hij moet kansen blijven krijgen bij RSCA"

Bij RSC Anderlecht geven ze elk seizoen de nodige kansen aan spelers van Neerpede. Ook dit seizoen ...

285
285
Club Brugge ziet onverwachte pion Tzolis zijn rol overnemen

Bij Club Brugge vertrok Christos Tzolis naar Arsenal. Er wordt naar Mamdou Diakhon en Jan Virgili ...

437
437
Anderlecht maakt progressie: twee spelers laten sector floreren

Bij RSC Anderlecht boekten ze een zuinige op het veld van KV Mechelen. Het is duidelijk dat RSCA nog ...

285
285
Speler geraakte niet weg bij Bayern, Kompany velt oordeel

Wie stopt Bayern dit seizoen in de Bundesliga? We vermoeden weer niemand. Vincent Kompany neemt het ...

95
95
De Meyer zet spelers op hun plaats, feest bij Beveren

SK Beveren won verdiend met 2-0 van STVV. De Kanaries merkten ook dat de Waaslanders thuis een heel ...

88
88
Arsenal en Real Madrid gunnen hun fans een goed weekend

Arsenal en Real Madrid kwamen vanavond aan de bak in de Premier League en La Liga. Konden de twee ...

46
46
Sterk Union SG met vijfklapper, drama voor OHL

Twee matchen om 20u45 in de Jupiler Pro League. Union SG hoopte zijn goede start verder te zetten ...

199
199
Met een trotse Van Himst: "Maakt het extra mooi"

KVC Westerlo won knap met 4-2 van Standard. De Kemphanen boeken zo een knappe zes op zes en het is ...

145
145
Sibierski geeft zijn doel én filosofie prijs bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht heeft Antoine Sibierski voor een enorme koerswijziging gezorgd. De sportieve baas ...

236
236
Coach Brighton lyrisch over 'nieuwe De Cuyper'

Maxim De Cuyper trok een jaar geleden voor 20 miljoen euro van Club Brugge naar Brighton & Hove ...

224
224
Vermeeren over vertrek bij Antwerp: "Als men dat zou weten..."

Arthur Vermeerden keerde terug naar Royal Antwerp FC. De middenvelder kende geen geslaagde avonturen ...

361
361
Groot feest bij Westerlo: Standard gaat onderuit

Om 18u15 stond er een interessant duel op het programma met KVC Westerlo tegen Standard. Het werd ...

77
77
Weergaloze Moreira dé grote man bij AC Milan

In de Serie A en Premier League begonnen er vroeg op de avond ook twee matchen. Tottenham ging tegen ...

68
68
‘Club Brugge-topaankopen keren zich tegen Leko’

Club Brugge investeerde deze zomer ruim vijftig miljoen euro in een nieuwe ploeg. Toch botsen enkele ...

601
601
Exit bij KRC Genk: "Ik zocht een oplossing"

Bij OH Leuven moet het dringend beter. De ploeg van Timmy Simons pakte nog geen enkel punt en ze ...

101
101

Meer sportnieuws