'Chelsea legt duizelingwekkend salaris voor Lukaku klaar'

579
'Chelsea legt duizelingwekkend salaris voor Lukaku klaar'

Na een slopend seizoen op clubniveau en het daarop volgende EK, genoot Romelu Lukaku de voorbije weken van een welverdiende vakantie. Maar inmiddels is de spits weer volop aan het trainen bij Internazionale. Al staat nog niet helemaal vast dat hij bij de Italiaanse kampioen blijft.

Vlak voor het EK had Lukaku zelf nochtans laten verstaan dat hij de Milanezen deze zomer trouw zou blijven. Bovendien was Inter niet van plan om zijn steunpilaar te laten vertrekken. Maar de club kampt met de nodige financiële problemen en dus is niets volledig uitgesloten. Ex-ploeg Chelsea FC zou de Rode Duivel alvast graag willen terughalen naar Stamford Bridge. En volgens het doorgaans betrouwbare The Athletic hebben de Blues een terugkeer van Lukaku namelijk nog steeds niet opgegeven.

UPDATE 21u30

Inter heeft ook het laatste bod van Chelsea op Lukaku afgewezen, zo bericht Sky Sport Italia nu. Dat betekent echter niet dat de kous daarmee af is, want de Blues zouden van plan zijn om gewoon nogmaals een verbeterde aanbieding op tafel te leggen. Ze hopen dat een bedrag tussen de 110 en 120 miljoen euro voldoende zal zijn om Inter te overtuigen.

De Nerazzurri willen hun sterspeler uiteraard liefst niet verkopen, maar zouden volgens La Repubblica weleens tot een transfer gedwongen kunnen worden. Zijn loon stijgt dit seizoen immers tot 8,5 miljoen euro per jaar en vanaf 2022 zou dat zelfs 9 miljoen op jaarbasis worden en dat zijn bedragen die Inter zich in zijn huidige financiële situatie niet kan veroorloven. Lukaku staat daarom voor het blok: ofwel moet hij 20 procent van zijn loon inleveren om in Milaan te kunnen blijven, ofwel gaat hij in op de veel lucratievere aanbieding uit Londen.

UPDATE 23u15
Het is Chelsea echt menens om Lukaku binnen te halen. Enkele uren nadat Inter hun vorige bod weigerde, meldt transferspecialist Fabrizio Romano immers al dat er een nieuw bod van 120 à 130 miljoen euro voorbereid wordt. Daarmee wordt het stilaan zeer moeilijk voor de financieel geplaagde Nerazzurri om aan de druk van Chelsea te weerstaan.

Ook voor Lukaku zal het moeilijk worden, want er ligt op Stamford Bridge een langdurig contract klaar dat hem jaarlijks maar liefst 12 miljoen euro op kan leveren. Dat is een pak meer dan de hierboven genoemde bedragen die hij bij Inter opstrijkt, en waarop hij wellicht zelfs nog zal moeten inleveren.


LEES OOK: Chelsea en Liverpool overtuigen weer niet in Premier League

Zal de transfer van Lukaku er komen?

Meest recent

Nainggolan op de bank: Stijnen haalt stevig uit

De voorbije seizoenen was Patro Eisden nog een vaste waarde in de strijd om de play-offs in de ...

17
17
Adedeji-Sternberg doet opvallend boekje open over Club-soap

KRC Genk slaagde er zondag als eerste in om dit seizoen AA Gent punten te ontfutselen. Vooral ...

18
18
Napoli kan weer winnen: De Bruyne krijgt enorme lof

Bij Napoli slaakten ze zondag een zucht van opluchting. Na een nul op zes in de Serie A én ...

25
25
Sassuolo-Belgen stunten tegen Juve, nipte zege Godts en PSG

Er werd zondagavond ook nog in het buitenland gevoetbald. Daar boekte invaller Mika Godts met PSG ...

24
24
Essvee trekt verrassende conclusie na eerste nederlaag

Er stond zondagnamiddag nog een duel op het programma tussen twee van de revelaties van het ...

45
45
Eerste trainersontslag JPL? "Trainer is verantwoordelijk..."

Na zes speeldagen oogt de situatie bij enkele teams in de Jupiler Pro League stilaan zeer precair. ...

149
149
Club ziet transfer eindelijk renderen: "Heb het nu begrepen"

Club Brugge heeft zondagmiddag zijn opdracht tegen Antwerp tot een goed einde gebracht, want de ...

167
167
Vierde nederlaag op rij voor Patro na dolle slotfase

De slotwedstrijd van de vijfde speeldag in de Challenger Pro League heeft nog een opmerkelijk ...

102
102
Kortrijk nog steeds puntenloos na pandoering in kelderkraker

Na zes speeldagen blijft KV Kortrijk als enige puntenloos in de Jupiler Pro League. De Kerels kregen ...

92
92
Leko velt oordeel over prestatie van Club Brugge

Club Brugge won verdiend met 3-1 van Royal Antwerp FC. Het is echter ook duidelijk dat er nog veel ...

238
238
Charleroi blijft verrassen en zegeviert aan de Gaverbeek

Sporting Charleroi en Zulte Waregem waren goed begonnen aan het seizoen. De twee stonden vanavond ...

31
31
‘Nieuwe Coucke-ramp al in de maak bij Anderlecht’

Anderlecht gaf deze zomer opnieuw bijna dertig miljoen euro uit. De zuinige zege bij KV Mechelen ...

573
573
De Mil looft zijn ploeg: "Dat was top"

AA Gent pakte een punt op het veld van KRC Genk. Alweer een correcte prestatie van de Buffalo's, die ...

137
137
Haaland krijgt Old Trafford stil, Kompany dankt Kane

In de Bundesliga ging Bayern München op bezoek bij Elversberg. In de Premier League stond de ...

52
52
Thorup scherp: "Dat was onacceptabel"

Alwéér puntenverlies voor KRC Genk. De Limburgers speelden 1-1 tegen AA Gent. Daar kan ...

440
440
Drama bij Union: Mac Allister maandenlang buiten strijd

Union SG boekte zaterdagavond een ruime 5-0-overwinning tegen Lommel SK. Maar voor die overwinning ...

149
149
Barça niet te stuiten: Yamal en co pakken 15 op 15

Er staat dit seizoen geen maat op FC Barcelona. De troepen van coach Hansi Flick boekten ...

48
48
Nieuwkomer imponeert bij Club: Joaquin Seys zwaait met lof

Club Brugge heeft de nederlaag tegen Aston Villa op gepaste wijze doorgespoeld. De titelverdediger ...

289
289
AA Gent is maximum kwijt: KRC Genk schiet wakker na rust

AA Gent is als laatste ploeg uit de Jupiler Pro League het maximum van de punten kwijt. De Buffalo's ...

136
136
De Cuyper assisteert bij pandoering; nieuwe afgang El Ouahdi en co

Maxim De Cuyper zal zich binnen een dikke week in bloedvorm melden bij de Rode Duivels. Zondag was ...

127
127
Frustratie borrelt op bij Antwerp: "Waren aan het slapen"

Antwerp FC is er niet in geslaagd om net als vorig seizoen te gaan stunten op het veld van Club ...

337
337
Nachtmerrie-week Sommer: Leko en spelers spreken klare taal

Yann Sommer heeft een week om heel snel te vergeten achter de rug. Het sluitstuk van Club Brugge ...

314
314
Club-publiek klaar met één speler: keihard verdict Verheyen

Club Brugge heeft zich op gepaste wijze herpakt na de Europese slipper tegen Aston Villa. ...

1106
1106
"Weddenschap verloren?" - Nieuwe look Vermant maakt tongen los

Club Brugge kruist zondagmiddag de degens met Antwerp FC. Voor de gelegenheid verraste coach Ivan ...

355
355
'Sibierski zit niet stil: eerste wintertarget al bepaald'

Antoine Sibierski heeft een drukke eerste transferperiode achter de rug als sportieve baas bij RSC ...

608
608

Meer sportnieuws