'Chelsea blijft aandringen, Inter zet Lukaku voor blok'

382 stemmen
'Chelsea blijft aandringen, Inter zet Lukaku voor blok'

Na een slopend seizoen op clubniveau en het daarop volgende EK, genoot Romelu Lukaku de voorbije weken van een welverdiende vakantie. Maar inmiddels is de spits weer volop aan het trainen bij Internazionale. Al staat nog niet helemaal vast dat hij bij de Italiaanse kampioen blijft.

Vlak voor het EK had Lukaku zelf nochtans laten verstaan dat hij de Milanezen deze zomer trouw zou blijven. Bovendien was Inter niet van plan om zijn steunpilaar te laten vertrekken. Maar de club kampt met de nodige financiële problemen en dus is niets volledig uitgesloten. Ex-ploeg Chelsea FC zou de Rode Duivel alvast graag willen terughalen naar Stamford Bridge. En volgens het doorgaans betrouwbare The Athletic hebben de Blues een terugkeer van Lukaku namelijk nog steeds niet opgegeven.

UPDATE 03/08

De interesse van Chelsea blijkt wel heel concreet, de Blues zouden zelfs al zijn overgegaan tot actie. Volgens de doorgaans goed geïnformeerde Fabrizio Romano namen beide clubs inmiddels plaats aan de onderhandelingstafel. Chelsea zou daarbij een nieuw bod hebben neergelegd: zo'n 100 miljoen euro plus de diensten van Marcos Alonso. De Spaanse vleugelback staat al een tijdje op de verlanglijst van de Italiaanse kampioen. Voorlopig zou Inter de boot wel nog afhouden omdat de club Lukaku absoluut wil behouden. De kans is evenwel groot dat de Blues hun aanbieding nog lichtjes optrekken en dat de Italianen dan toch overstag moeten gaan.

UPDATE 21u30
Inter heeft ook het laatste bod van Chelsea op Lukaku afgewezen, zo bericht Sky Sport Italia nu. Dat betekent echter niet dat de kous daarmee af is, want de Blues zouden van plan zijn om gewoon nogmaals een verbeterde aanbieding op tafel te leggen. Ze hopen dat een bedrag tussen de 110 en 120 miljoen euro voldoende zal zijn om Inter te overtuigen.

De Nerazzurri willen hun sterspeler uiteraard liefst niet verkopen, maar zouden volgens La Repubblica weleens tot een transfer gedwongen kunnen worden. Zijn loon stijgt dit seizoen immers tot 8,5 miljoen euro per jaar en vanaf 2022 zou dat zelfs 9 miljoen op jaarbasis worden en dat zijn bedragen die Inter zich in zijn huidige financiële situatie niet kan veroorloven. Lukaku staat daarom voor het blok: ofwel moet hij 20 procent van zijn loon inleveren om in Milaan te kunnen blijven, ofwel gaat hij in op de veel lucratievere aanbieding uit Londen.

LEES OOK: 'KV Mechelen strikt topper met 'man van 10 miljoen euro''

Denk je dat Lukaku nog een transfer zal maken?

Meest recent

Anderlecht verrast: comeback Kindermans eist slachtoffer

RSC Anderlecht sluit een verloren zoon weer in de armen, want via de clubkanalen werd Jean ...

51
51
Kerkhofs geeft Van Gucht lik op stuk: "Of hij te klein is?"

Sommige uitspraken blijven hangen omdat ze zo onverwacht eerlijk zijn. Dat was ook het geval toen ...

75
75
Garcia slikt bittere pil: Doku out versus Nieuw-Zeeland?

Na de magere twee op zes kunnen de Rode Duivels zich geen misstap meer veroorloven. Winst tegen ...

79
79
Anderlecht kondigt Kindermans aan, Antwerp kiest opvolger

Eerder op de dag geraakte bekend dat Jean Kindermans terugkeert naar Neerpede. Lang heeft een ...

268
268
Pfaff compleet vernederd: Belgische bond door stof

Jean-Marie Pfaff heeft in een openhartig gesprek een opvallende ontgoocheling gedeeld over zijn band ...

435
435
'Vrancken verrast met nieuwe buitenlandse club'

Wouter Vrancken heeft zijn nieuwe club zo goed als beet. De ex-trainer van STVV gaat aan de slag ...

250
250
Kerkhofs heeft groot transfernieuws bij Hasselt

Sporting Hasselt was al heel actief op de transfermarkt. De Limburgers zijn echter nog niet klaar ...

91
91
'Maartens Martens op weg naar buitenlandse stuntclub'

Maartens Martens werd enkele maanden geleden ontslagen bij AZ Alkmaar. De Belgische trainer is op ...

33
33
Sibierski in tijdsnood: Anderlecht moet dringend toeslaan

RSC Anderlecht startte vandaag met de veldtraining. Zonder coach. Daar komt snel verandering in. ...

367
367
Lionel Messi, de man die alle data nutteloos maakt

Het WK kan tot op heden heel erg bekoren. Goed voetbal, verrassingen van de kleintjes en de meeste ...

47
47
België barst: De Bruyne & co, geen lieve verhaaltjes meer

België bakt er voorlopig niks van dit WK. Van de ervaren kleppers is alleen Thibaut Courtois ...

428
428
'Anderlecht slaat toe: Jean Kindermans keert terug'

De kogel is door de kerk: Jean Kindermans keert terug naar RSC Anderlecht. Dat maakt Het Laatste ...

642
642
België dondert van zijn wolk: NZE hierdoor probleem

België moet winnen tegen Nieuw-Zeeland. In de Belgische pers worden de kiwi’s als een ...

117
117
Nainggolan betrokken bij verkeersincident in Antwerpen

Radja Nainggolan is met Patro Eisden begonnen aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen. De ...

102
102
Vanaken in de basis: grote gevolgen voor de aanval

Hans Vanaken wordt in de basis geschreeuwd door bepaalde analisten. Maar Rudi Garcia gaat dan knopen ...

298
298
Chadli corrigeert Garcia: "Zij hadden sneller moeten komen"

De Rode Duivels likken hun wonden na een nieuwe ontgoochelende prestatie op het WK. Na de ...

125
125
Drukte bij Lommel: 4 vertrekkers, 3 anderen kunnen blijven

Lommel SK wist het laatste ticket voor de Jupiler Pro League 2026/27 te pakken. De Limburgers ...

45
45
Mazzu heeft nieuwe Belgische club beet

Felice Mazzu hopte de voorbije jaren al tussen heel wat Belgische clubs. De ervaren trainer moest ...

93
93
Transfers: aanwinsten voor Charlerloi, Beveren, La Louvière

Door het WK is het nog even wachten op echte toptransfers, maar heel wat kleinere clubs zijn wel al ...

204
204
Mokerslag Duitsland: einde WK voor sterkhouder

Drie landen zijn op dit moment al zeker van kwalificatie voor de knock-outfase van het WK. Naast ...

39
39
Vanden Borre veegt de vloer aan met Garcia

De Rode Duivels moeten door het stof nadat ook hun tweede wedstrijd op het WK een ontgoocheling ...

221
221
Exodus gaat verder: STVV kondigt volgende vertrekker aan

STVV blikt terug op een geweldig seizoen, dat het uiteindelijk afsloot op de derde plaats in de ...

50
50
Alderweireld ziet énorm probleem: "Al 3 à 4 toernooien"

Voor de Rode Duivels is het WK bijzonder ontgoochelend begonnen met een schamele twee op zes tegen ...

421
421
'Monsterlijke aanbieding voor Leandro Trossard'

De Rode Duivels konden zondagavond niet winnen van Iran en bleven steken op een 0-0. Ook Leandro ...

212
212
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht haakt af, domper voor Tzolis'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

536
536

Meer sportnieuws