'Chelsea blijft aandringen, Inter zet Lukaku voor blok'

door
'Chelsea blijft aandringen, Inter zet Lukaku voor blok'

Na een slopend seizoen op clubniveau en het daarop volgende EK, genoot Romelu Lukaku de voorbije weken van een welverdiende vakantie. Maar inmiddels is de spits weer volop aan het trainen bij Internazionale. Al staat nog niet helemaal vast dat hij bij de Italiaanse kampioen blijft.

Vlak voor het EK had Lukaku zelf nochtans laten verstaan dat hij de Milanezen deze zomer trouw zou blijven. Bovendien was Inter niet van plan om zijn steunpilaar te laten vertrekken. Maar de club kampt met de nodige financiële problemen en dus is niets volledig uitgesloten. Ex-ploeg Chelsea FC zou de Rode Duivel alvast graag willen terughalen naar Stamford Bridge. En volgens het doorgaans betrouwbare The Athletic hebben de Blues een terugkeer van Lukaku namelijk nog steeds niet opgegeven.

UPDATE 03/08

De interesse van Chelsea blijkt wel heel concreet, de Blues zouden zelfs al zijn overgegaan tot actie. Volgens de doorgaans goed geïnformeerde Fabrizio Romano namen beide clubs inmiddels plaats aan de onderhandelingstafel. Chelsea zou daarbij een nieuw bod hebben neergelegd: zo'n 100 miljoen euro plus de diensten van Marcos Alonso. De Spaanse vleugelback staat al een tijdje op de verlanglijst van de Italiaanse kampioen. Voorlopig zou Inter de boot wel nog afhouden omdat de club Lukaku absoluut wil behouden. De kans is evenwel groot dat de Blues hun aanbieding nog lichtjes optrekken en dat de Italianen dan toch overstag moeten gaan.

UPDATE 21u30
Inter heeft ook het laatste bod van Chelsea op Lukaku afgewezen, zo bericht Sky Sport Italia nu. Dat betekent echter niet dat de kous daarmee af is, want de Blues zouden van plan zijn om gewoon nogmaals een verbeterde aanbieding op tafel te leggen. Ze hopen dat een bedrag tussen de 110 en 120 miljoen euro voldoende zal zijn om Inter te overtuigen.

De Nerazzurri willen hun sterspeler uiteraard liefst niet verkopen, maar zouden volgens La Repubblica weleens tot een transfer gedwongen kunnen worden. Zijn loon stijgt dit seizoen immers tot 8,5 miljoen euro per jaar en vanaf 2022 zou dat zelfs 9 miljoen op jaarbasis worden en dat zijn bedragen die Inter zich in zijn huidige financiële situatie niet kan veroorloven. Lukaku staat daarom voor het blok: ofwel moet hij 20 procent van zijn loon inleveren om in Milaan te kunnen blijven, ofwel gaat hij in op de veel lucratievere aanbieding uit Londen.

LEES OOK: Radja verklapt loon bij Patro: “Voor minder doe ik het niet”

Denk je dat Lukaku nog een transfer zal maken?

Meest recent

Anderlecht pakt wéér uit: sterkhouder tekent bij

Het is de voorbije twee weken relatief stil gebleven bij Anderlecht, maar nu is het helemaal onder ...

43
43
'Deal beklonken: Duranville heeft nieuwe club beet'

De voorbije weken was duidelijk geworden dat Julien Duranville zou vertrekken bij Borussia Dortmund. ...

21
21
'Nieuwe Japanse sensatie en oude bekende terug naar JPL'

De winterse transferperiode loopt nog een tiental dagen en daarin zullen ongetwijfeld nog heel wat ...

62
62
'RSCA en AA Gent vallen van hun stoel na horen prijskaartje'

Anderlecht en AA Gent hebben zich deze winter al geroerd op de transfermarkt, zij het bij de ...

245
245
Zulte Waregem en La Louvière kondigen vertrekkers aan

Zulte Waregem en La Louvière zijn achter de schermen bezig met een aantal transfersdeals. ...

46
46
'Anderlecht en Antwerp lonken naar nieuwe parel'

RSC Anderlecht en Royal Antwerp FC worden aan heel veel spelers gelinkt. Dat is logisch in een ...

99
99
'Engels op weg naar absolute stunttransfer'

Arne Engels kreeg geen kansen bij Club Brugge, maar nadien ging het zeer snel voor de middenvelder. ...

71
71
Hoe 'Kompany Ball' heel Europa laat verstommen

Vincent Kompany neemt het met Bayern München vanavond op tegen Union SG. De trainer is bezig ...

97
97
Renard 'on fire': vijfde winterdeal officieel afgerond

Olivier Renard kent een zeer drukke mercato bij RSC Anderlecht. De Brusselaars hebben vandaag ook de ...

331
331
Verhuurde JPL-spelers: één speler blijft indruk maken

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

83
83
Anderlecht doet grote inspanning: transfersom Sikan bekend

Anderlecht beleefde zondag een pijnlijke namiddag in Gent, want het gaf in de slotfase een ...

305
305
'Schokkende transferwending rond Mike Penders'

Mike Penders zette de voorbije maanden opnieuw grote stappen in zijn ontwikkeling. De 20-jarige ...

211
211
'Garcia houdt deur op een kier: onverwachte naam duikt op'

Voor de Rode Duivels staat 2026 uiteraard in het teken van het WK. De selectie voor het toernooi ...

119
119
'Miljoenendeal zeer nabij voor Zulte Waregem'

Zulte Waregem zette zijn 2026 uitstekend in. Het boekte vorig weekend een knappe zege tegen Genk en ...

232
232
Anderlecht jubelt: nieuwe spits strijkt eindelijk neer

De wintermercato van Anderlecht lijkt helemaal gelanceerd. Dinsdag streek met Justin Heereken al een ...

308
308
'AA Gent moet nog wachten op miljoenentransfer'

AA Gent wil zich deze winter versterken met het oog op de strijd om de top zes, maar voorlopig zien ...

186
186
Hayen haalt oude bekende van bij Club naar Genk

Bij KRC Genk grepen ze eind december hard in. Thorsten Fink werd omwille van de tegenvallende ...

597
597
'Volgende aanwinst Anderlecht helemaal in kannen en kruiken'

Bij Anderlecht lijken ze stilaan helemaal in gang geschoten te zijn op de transfermarkt. Dinsdag ...

334
334
STVV slaat toe en plukt sterkhouder weg bij Beerschot

STVV blijft ook na de winterstop verbazen. De Kanaries wipten vorig weekend zelfs naar de tweede ...

104
104
TRANSFERUURTJE: 'Verrassende vertrekker bij Club, Genk sluit deal met Milan'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

185
185
‘Na zege duiken kopzorgen Leko weer op: dilemma lonkt’

Club Brugge heeft vertrouwen getankt in de Champions League. Na de 1-4 zege op Kairat Almaty kunnen ...

291
291
Onrust rond Ronaldo: schokkend incident zorgt voor opschudding

Cristiano Ronaldo zal ongetwijfeld in shock zijn na een weerzinwekkende daad. Eén van de ...

86
86
Luis Enrique verbaast iedereen met uitspraken na zeperd

De Champions League zit vol verrassingen. Man City ging hard onderuit op het veld van Bodo/Glimt en ...

62
62
Code rood voor Guardiola: Haaland bijt door het stof

Manchester City zit plots weer in de hoek waar de klappen vallen. Na de pijnlijke derbynederlaag ...

97
97
‘Club all-in voor enorme stunt: ferm miljoenenbod op tafel'

Club Brugge wil nog ferm uitpakken op de wintermercato. De formatie van Ivan Leko wist dan wel net ...

859
859

Meer sportnieuws