'Chelsea blijft aandringen, Inter zet Lukaku voor blok'

382
'Chelsea blijft aandringen, Inter zet Lukaku voor blok'

Na een slopend seizoen op clubniveau en het daarop volgende EK, genoot Romelu Lukaku de voorbije weken van een welverdiende vakantie. Maar inmiddels is de spits weer volop aan het trainen bij Internazionale. Al staat nog niet helemaal vast dat hij bij de Italiaanse kampioen blijft.

Vlak voor het EK had Lukaku zelf nochtans laten verstaan dat hij de Milanezen deze zomer trouw zou blijven. Bovendien was Inter niet van plan om zijn steunpilaar te laten vertrekken. Maar de club kampt met de nodige financiële problemen en dus is niets volledig uitgesloten. Ex-ploeg Chelsea FC zou de Rode Duivel alvast graag willen terughalen naar Stamford Bridge. En volgens het doorgaans betrouwbare The Athletic hebben de Blues een terugkeer van Lukaku namelijk nog steeds niet opgegeven.

UPDATE 03/08

De interesse van Chelsea blijkt wel heel concreet, de Blues zouden zelfs al zijn overgegaan tot actie. Volgens de doorgaans goed geïnformeerde Fabrizio Romano namen beide clubs inmiddels plaats aan de onderhandelingstafel. Chelsea zou daarbij een nieuw bod hebben neergelegd: zo'n 100 miljoen euro plus de diensten van Marcos Alonso. De Spaanse vleugelback staat al een tijdje op de verlanglijst van de Italiaanse kampioen. Voorlopig zou Inter de boot wel nog afhouden omdat de club Lukaku absoluut wil behouden. De kans is evenwel groot dat de Blues hun aanbieding nog lichtjes optrekken en dat de Italianen dan toch overstag moeten gaan.

UPDATE 21u30
Inter heeft ook het laatste bod van Chelsea op Lukaku afgewezen, zo bericht Sky Sport Italia nu. Dat betekent echter niet dat de kous daarmee af is, want de Blues zouden van plan zijn om gewoon nogmaals een verbeterde aanbieding op tafel te leggen. Ze hopen dat een bedrag tussen de 110 en 120 miljoen euro voldoende zal zijn om Inter te overtuigen.

De Nerazzurri willen hun sterspeler uiteraard liefst niet verkopen, maar zouden volgens La Repubblica weleens tot een transfer gedwongen kunnen worden. Zijn loon stijgt dit seizoen immers tot 8,5 miljoen euro per jaar en vanaf 2022 zou dat zelfs 9 miljoen op jaarbasis worden en dat zijn bedragen die Inter zich in zijn huidige financiële situatie niet kan veroorloven. Lukaku staat daarom voor het blok: ofwel moet hij 20 procent van zijn loon inleveren om in Milaan te kunnen blijven, ofwel gaat hij in op de veel lucratievere aanbieding uit Londen.

LEES OOK: Toch hommeles bij Club Brugge? Hevige discussie valt op

Denk je dat Lukaku nog een transfer zal maken?

Meest recent

'STVV heeft oude bekende beet als nieuwe hoofdcoach'

STVV heeft zijn nieuwe trainer helemaal beet, dat meldt Het Belang van Limburg. De nieuwe coach zag ...

1
1
‘Van Bommel schokt België met harde De Bruyne-ingreep’

Kevin De Bruyne speelt bij Napoli verder van doel dan hij zelf wil. Ook Mark van Bommel houdt die ...

4
4
De Mil ziet reden voor pover gelijkspel van AA Gent

AA Gent zit duidelijk in een stevige vormdip. De Buffalo's speelden 0-0 tegen het nietige KuPS, wat ...

19
19
'Grote verrassing Van Bommel bij Rode Duivels'

We zitten nog maar begin november, maar de tweede interlandperiode van de zwaar gecontesteerde en ...

50
50
Anderlecht tankt vertrouwen: "We waren beesten"

Marten Winkler is een goede aanwinst van Antoine Sibierski. De Duitser heeft alles om een smaakmaker ...

57
57
Concurrentie beeft: Club Brugge wint weer de jackpot

De sterke Europese campagne van Club Brugge levert niet alleen sportief succes op, maar ook ...

138
138
Bankzitters grijpen kans bij RSCA: dilemma voor Bruno

Met een 2-0 zege tegen RB Salzburg breidde RSC Anderlecht een vervolg aan de 4-1 overwinning tegen ...

132
132
Club imponeert in CL: alwéér Bruggeling in TOTW

Club Brugge blijft maar indruk maken in de Champions League, want na Inter en Lens ging nu ook PSV ...

114
114
Union SG stunt weer in Europa, STVV geeft zege nog weg

Union SG en STVV begonnen om 20u45 aan hun Europese duels. Beide ploegen waren goed aan hun League ...

127
127
WK U17: Anderlecht hakt knoop definitief door

RSC Anderlecht en de KBVB liggen op ramkoers. De Brusselaars en de Belgische voetbalbond ...

97
97
Blessurezorgen voor Anderlecht? Bruno geeft update

RSC Anderlecht won vlot met 2-0 van RB Salzburg. De Brusselaars speelden sterk, maar er was ook ...

188
188
Coosemans sneert naar media na zege van Anderlecht

RSC Anderlecht won knap met 2-0 van RB Salzburg. Paars-Wit was stevig baas en had altijd een keer of ...

229
229
Standard met dramatisch nieuws: "9 maanden out"

Standard is niet bepaald bezig aan een goed seizoen. De laatste weken zijn de resultaten ronduit ...

84
84
Euvrard haalt verschroeiend uit naar spelersgroep Standard

De crisis bij Standard blijft aanslepen. Het gelijkspel tegen KV Kortrijk heeft de onvrede bij de ...

115
115
Joos over afscheid Ronaldo: "Zelfs zijn grootste fans..."

Het nieuws dat Cristiano Ronaldo stopt bij de nationale ploeg van Portugal roept heel wat reacties ...

89
89
Anderlecht zet Salzburg knap opzij, halve blamage AA Gent

RSC Anderlecht en AA Gent begonnen om 18u45 aan hun Europees duel. De Brusselaars ontvingen RB ...

128
128
Mika Godts gunt volgers eerste blik op zijn grote geluk: "Dankbaar"

Mika Godts beleeft bijzonder mooie tijden, zowel op als naast het voetbalveld. De Rode Duivel maakte ...

15
15
Messoudi krijgt mooie beloning en wordt compléét verrast

Mo Messoudi (42) is door de Pro League verkozen tot 'Manager van de Maand' oktober. De coach van ...

21
21
Anderlecht op voorsprong: één man verrast iedereen

RSC Anderlecht heeft de eerste 45 minuten van zijn vierde groepsmatch in de Europa League afgewerkt. ...

84
84
Yann Sommer steelt de show: Boudeweel trekt conclusie

Club Brugge heeft woensdagavond een knappe 1-2-overwinning geboekt op het veld van PSV. Een ...

230
230
Sonck haalt uit naar RSCA-bestuur: "Waarom spraken zij?"

Vitor Bruno kreeg van zijn eigen bestuur onbegrijpelijk publiekelijk wat tikken tegen het hoofd. ...

129
129
Anderlecht afgewezen: "Ik weigerde hun aanbod"

Yorbe Vertessen kijkt met bijzondere gevoelens uit naar de confrontatie van vanavond met Anderlecht. ...

111
111
‘Ontslag Bruno ligt klaar: Coucke verrast met opvolger’

De dagen van Vitor Bruno bij Anderlecht lijken geteld. Het geduld van Marc Coucke en de clubtop is ...

1055
1055
Bruno hakt knopen door: opstelling Anderlecht bekend

Ook na de overtuigende zege tegen Westerlo staat het mes Vitor Bruno nog steeds op de keel bij ...

75
75
Club Brugge stunt in CL: databureau voorspelt eindranking

Nadat het woensdag PSV over de knie legde, zit Club Brugge na vier speeldagen al aan negen punten in ...

176
176

Meer sportnieuws