'Club Brugge verrast en sluit deal met OHL'

1007 stemmen
'Club Brugge verrast en sluit deal met OHL'

In de laatste maand van de zomerse transferperiode hebben heel wat ploegen uit de Jupiler Pro League nog het nodige werk op te knappen. Dat is ook bij Club Brugge het geval. De landskampioen mikt niet alleen zelf nog op enkele aanwinsten, maar wil graag ook een aantal overbodige spelers van de hand doen.


Blauw-Zwart zag in het tussenseizoen tenslotte verschillende huurlingen terugkeren die niet in de sportieve plannen passen. Denk maar aan Simon Deli en Kaveh Rezaei. Voor die laatste zou nu wel een oplossing in de maak zijn. De Gelderlander meldt namelijk dat NEC Nijmegen concrete interesse toont in de 29-jarige Iraniër. Vermits die in zijn laatste contractjaar zit, lijkt het om een definitieve transfer te gaan zodat Club nog een bepaalde som aan hem verdient.

Dat men in Westkapelle een stevig verlies zal boeken op Rezaei, is echter onvermijdelijk. In de zomer van 2018 betaalde Blauw-Zwart nog zo'n vijf miljoen euro om hem over te nemen van Charleroi, maar in Jan Breydel kon de spits zich nooit doorzetten. De voorbije twee jaar bracht hij dan ook op huur terug in het oude nest door. Nu wenkt dus een verhuis naar Nederland, al zou NEC wel nog concurrentie genieten van een paar andere buitenlandse gegadigden.

UPDATE 18u00
Een verrassende wending in het dossier van Rezaei, want volgens La Dernière Heure blijft Rezaei dan toch gewoon in België. Club zou de geflopte miljoenenaankoop dit keer immers verhuren aan OH Leuven, waar Marc Brys een extra aanvaller maar al te goed kan gebruiken. Eerder stalde de landskampioen reeds Thibault Vlietinck, die zijn aflopend contract in Jan Breydel eerst met een jaar verlengde, aan Den Dreef. Of dat ook voor Rezaei het geval zal zijn, is voorlopig niet geweten.

LEES OOK: Stankovic komt met laatste boodschap aan Club-fans

Goede versterking voor OHL?

Meest recent

Rode Duivels hebben misschien joker waar niemand over praat

De Rode Duivels stomen zich volop klaar voor maandag, wanneer ze tegen Egypte aan hun WK beginnen. ...

5
5
'Jackpottransfer Trossard? Netto maandloon onthuld'

Leandro Trossard begint straks wellicht als titularis aan het WK bij de Rode Duivels, nadat hij een ...

41
41
Zwaait Courtois te vroeg af? Opmerking doet twijfelen

De kans lijkt groot dat dit WK het laatste kunstje van Thibaut Courtois als Rode Duivel zal worden. ...

16
16
Van K3 naar WK: Kathleen Aerts met eerlijke bekentenis

Van een uitzinnige AFAS Dome naar een kolkend voetbalstadion met 87.000 supporters. Kathleen Aerts ...

5
5
Liverpool stuurt nu ook Belg de laan uit

Van Liverpool werd dit seizoen enorm veel verwacht, nadat het een jaar geleden kampioen werd en maar ...

22
22
'Club drukt door: verrassende miljoenenaanwinst op komst'

Club Brugge is er doorgaans vroeg bij om zijn transferhuiswerk af te ronden, maar voorlopig bleef ...

208
208
TRANSFERUURTJE: 'Toptransfer Duranville, Club druk in de weer'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

131
131
Courtois doet onthulling: “Kinderen kiezen Spanje”

Thibaut Courtois is mogelijk aan zijn laatste tornooi met de Rode Duivels bezig. De doelman is nog ...

88
88
‘Zoektocht nieuwe T1: twee namen, deadline Anderlecht’

RSC Anderlecht is op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. De eerste opdracht van Antoine Sibierski ...

423
423
Valse start WK? FIFA krijgt volle laag na pijnlijke beelden

De eerste twee wedstrijden van het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada zitten erop. ...

443
443
SK Beveren slaat toe: ambities voor JPL scherp

SK Beveren werd afgelopen seizoen ongeslagen kampioen in de Challenger Pro League en zal volgend ...

139
139
Hugo Broos verrast na WK-deceptie: Verheyen in de bres

Het Zuid-Afrika van Hugo Broos is op een valse noot aan het WK gestart. Tegen gastland Mexico ging ...

80
80
Na scheiding Deschacht: Coorevits onthult pijnlijk verleden

Annelien Coorevits lag recent zwaar onder vuur bij Temptation Island. Eén van de deelnemers ...

78
78
Lommel legt transferplannen voor terugkeer in JPL op tafel

De Jupiler Pro League wordt komend seizoen weer gespeeld in een klassieke competitie met achttien ...

167
167
WK-selectie kost Hans Vanaken bijzonder familiemoment

Hans Vanaken vertoeft momenteel met de Rode Duivels op het WK. Daar hoopt hij eindelijk een rol van ...

71
71
'De Bruyne en Lukaku verwelkomen nieuwe Belg bij Napoli'

Het is voorlopig nog een beetje koffiedik kijken of Kevin De Bruyne en Romelu Lukaku volgend seizoen ...

118
118
Vandenbempt ergert zich kapot aan één ding op dit WK

Het WK is eindelijk van start gegaan en de eerste wedstrijddag zit erop. Mexico en Zuid-Korea zijn ...

405
405
Heldenrol bijna in het water: Oh doet straffe onthulling

De eerste wedstrijden van het WK zijn achter de rug en daarbij was meteen een hoofdrol weggelegd ...

34
34
Courtois onthult aanvaringen met nieuwe coach Mourinho

Thibaut Courtois dropte donderdag op zijn persconferentie een bommetje door te verklaren dat de kans ...

189
189
Sporting Hasselt en Patro blijven maar toeslaan

In de Challenger Pro League gaat het seizoen doorgaans wat later van start, maar enkele clubs zijn ...

110
110
‘De Cat lokt verrassende belangstelling uit Parijs’

Anderlecht zag deze week zijn kassa al een eerste keer rinkelen met de verkoop van Keisuke Goto aan ...

330
330
Garcia zit met Lukaku-bom vlak voor WK-start

Romelu Lukaku wil een rol van betekenis spelen op het WK. Zijn hoofd wil vooruit, zijn lichaam hinkt ...

172
172
Union en Club balen: geen extra WK-ganger

Het WK werd donderdagavond afgetrapt, maar dat betekent niet dat alle selecties al helemaal ...

76
76
‘Kompany met grote zak geld naar Brugge’

Club Brugge is deze zomer met Aleksandar Stankovic al één goudhaantje verloren, maar ...

863
863
'Taravel hakt knoop over Anderlecht-toekomst door'

De start van de voorbereiding komt er snel alweer aan, maar bij Anderlecht is het nog niet duidelijk ...

265
265

Meer sportnieuws