'Club Brugge verrast en sluit deal met OHL'

door
'Club Brugge verrast en sluit deal met OHL'

In de laatste maand van de zomerse transferperiode hebben heel wat ploegen uit de Jupiler Pro League nog het nodige werk op te knappen. Dat is ook bij Club Brugge het geval. De landskampioen mikt niet alleen zelf nog op enkele aanwinsten, maar wil graag ook een aantal overbodige spelers van de hand doen.


Blauw-Zwart zag in het tussenseizoen tenslotte verschillende huurlingen terugkeren die niet in de sportieve plannen passen. Denk maar aan Simon Deli en Kaveh Rezaei. Voor die laatste zou nu wel een oplossing in de maak zijn. De Gelderlander meldt namelijk dat NEC Nijmegen concrete interesse toont in de 29-jarige Iraniër. Vermits die in zijn laatste contractjaar zit, lijkt het om een definitieve transfer te gaan zodat Club nog een bepaalde som aan hem verdient.

Dat men in Westkapelle een stevig verlies zal boeken op Rezaei, is echter onvermijdelijk. In de zomer van 2018 betaalde Blauw-Zwart nog zo'n vijf miljoen euro om hem over te nemen van Charleroi, maar in Jan Breydel kon de spits zich nooit doorzetten. De voorbije twee jaar bracht hij dan ook op huur terug in het oude nest door. Nu wenkt dus een verhuis naar Nederland, al zou NEC wel nog concurrentie genieten van een paar andere buitenlandse gegadigden.

UPDATE 18u00
Een verrassende wending in het dossier van Rezaei, want volgens La Dernière Heure blijft Rezaei dan toch gewoon in België. Club zou de geflopte miljoenenaankoop dit keer immers verhuren aan OH Leuven, waar Marc Brys een extra aanvaller maar al te goed kan gebruiken. Eerder stalde de landskampioen reeds Thibault Vlietinck, die zijn aflopend contract in Jan Breydel eerst met een jaar verlengde, aan Den Dreef. Of dat ook voor Rezaei het geval zal zijn, is voorlopig niet geweten.

LEES OOK: Centen op bij King Power? OHL reageert op malaise

Goede versterking voor OHL?

Meest recent

KV Kortrijk met cruciale partij: zekerheid op komst?

KV Kortrijk staat momenteel tweede in de Challenger Pro League. Die plaats geeft recht op een ticket ...

1
1
Bale legt uit : dit moét een coach kunnen bij Real Madrid

Real Madrid ontsloeg dit seizoen Xabi Alonso. Gareth Bale vond dat geen verrassing. De voormalige ...

1
1
Geslaagd of niet? Van der Elst maakt rapport Hayen

Nicky Hayen volgde Thorsten Fink op als coach van KRC Genk. De eerste maanden liggen ondertussen ...

23
23
Grote rentree De Bruyne, Pocognoli met enorme stunt

In het buitenland stonden er heel wat matchen op het programma. Zo kwamen Real Madrid, Bayern ...

23
23
Antwerp’s droom stort abrupt in na belabberde avond

Voor Antwerp is de hoop op de Champions' Play-Offs nu wel helemaal verdwenen. The Great Old speelde ...

44
44
Rode Duivels revelatie op WK: twee spelers cruciaal

De Rode Duivels maken zich stilaan klaar voor het WK. Eerst volgt er nog een stage in de Verenigde ...

27
27
Beerschot blijft dromen in CPL, Panda's met gehaktmolen

Op het Kiel blijven ze stiekem dromen van een miraculeuze rechtstreekse promotie. De Ratten pakten ...

33
33
De Sart over interesse JPL-clubs: "Zij informeerden"

Anno 2026 kan je als degelijke voetballer ook enorm veel geld verdienen. Zo spelen er heel wat ...

79
79
De Mil legt twee grote pijnpunten van AA Gent op tafel

Bij AA Gent is het van moeten. De Buffalo’s moeten winnen van KV Mechelen, anders lijkt de top ...

29
29
Hubert verrast bij Union SG: "Hij kan weer spelen"

Union SG heeft opvallend genoeg meer blessures nadat het programma lichter werd door de Champions ...

71
71
Zulte Waregem haalt slag thuis: contract tot 2029

Zulte Waregem is een zeer leuke ploeg om te volgen. Leuk voetbal en ook jonge talenten die er zich ...

44
44
Taravel krijgt het zwaar te verduren na gruwelijke blunder

Jérémy Taravel kreeg Anderlecht weer op de rails, maar nu dreigt het helemaal mis te ...

167
167
'Club Brugge grijpt naast absolute droomtransfer'

Club Brugge hoopte in januari zwaar toe te slaan op de transfermarkt, maar dat lukte niet echt. De ...

337
337
Ruben Van Gucht zorgt voor gigantische TV-bom

Als een ware magneet trok Ruben Van Gucht deze week andermaal alle aandacht naar zich. Een ruzie met ...

45
45
Vrancken geeft toe: "Ze deden een contractvoorstel"

STVV is aan een historisch seizoen bezig in de Jupiler Pro League. De Truienaars hopen dit weekend ...

193
193
Kompany zet boel op scherp bij Bayern München

Vincent Kompany en Bayern München nemen het vanavond op tegen Borussia Mönchengladbach. De ...

37
37
Taravel: het kleine detail dat zijn job bij Anderlecht bedreigt

De topper tegen Club Brugge wordt misschien wel het eindexamen voor Jérémy Taravel, al ...

63
63
'Hayen hakt knopen door: Heynen out, Karetsas in?'

Een van de vele fraaie affiches die komend weekend op het programma staan is Union versus KRC Genk. ...

97
97
'Kassa rinkelt bij AA Gent: goudhaantje grof wild'

Om de gaten in de boekhouding te vullen rekent KAA Gent, net als het leeuwendeel van de ...

93
93
'Antwerp schrikt: RSCA-comeback Kindermans krijgt vorm'

Nu het zeker lijkt van de top zes is de rust weergekeerd bij RSC Anderlecht, maar achter de schermen ...

585
585
'Vermant vs. Tresoldi: eerste spits Club Brugge bekend'

De zenuwen staan reeds strakgespannen in Jan Breydel, waar Club Brugge zondag aartsrivaal RSC ...

256
256
Alderweireld doet iedereen schrikken: "Ben er klaar mee"

Toby Alderweireld heeft op sociale media even voor verwarring gezorgd met een speciale foto. De ...

177
177
De Mil met handen in het haar: blessuregolf bij AA Gent

AA Gent heeft weinig tijd om stil te staan bij de nederlaag tegen KRC Genk, want zondag wacht er met ...

158
158
Anderlecht slikt bittere pil: aanvaller onder het mes

RSC Anderlecht gaat zondag op bezoek bij Club Brugge, waar Jérémy Taravel een ...

330
330
Chaos bij Sonck: Timtation belt hem live op radio

Wesley Sonck is wel het één en ander gewoon. De voormalig profvoetballer is al geruime ...

46
46

Meer sportnieuws