'Club Brugge verrast en sluit deal met OHL'

door
'Club Brugge verrast en sluit deal met OHL'

In de laatste maand van de zomerse transferperiode hebben heel wat ploegen uit de Jupiler Pro League nog het nodige werk op te knappen. Dat is ook bij Club Brugge het geval. De landskampioen mikt niet alleen zelf nog op enkele aanwinsten, maar wil graag ook een aantal overbodige spelers van de hand doen.


Blauw-Zwart zag in het tussenseizoen tenslotte verschillende huurlingen terugkeren die niet in de sportieve plannen passen. Denk maar aan Simon Deli en Kaveh Rezaei. Voor die laatste zou nu wel een oplossing in de maak zijn. De Gelderlander meldt namelijk dat NEC Nijmegen concrete interesse toont in de 29-jarige Iraniër. Vermits die in zijn laatste contractjaar zit, lijkt het om een definitieve transfer te gaan zodat Club nog een bepaalde som aan hem verdient.

Dat men in Westkapelle een stevig verlies zal boeken op Rezaei, is echter onvermijdelijk. In de zomer van 2018 betaalde Blauw-Zwart nog zo'n vijf miljoen euro om hem over te nemen van Charleroi, maar in Jan Breydel kon de spits zich nooit doorzetten. De voorbije twee jaar bracht hij dan ook op huur terug in het oude nest door. Nu wenkt dus een verhuis naar Nederland, al zou NEC wel nog concurrentie genieten van een paar andere buitenlandse gegadigden.

UPDATE 18u00
Een verrassende wending in het dossier van Rezaei, want volgens La Dernière Heure blijft Rezaei dan toch gewoon in België. Club zou de geflopte miljoenenaankoop dit keer immers verhuren aan OH Leuven, waar Marc Brys een extra aanvaller maar al te goed kan gebruiken. Eerder stalde de landskampioen reeds Thibault Vlietinck, die zijn aflopend contract in Jan Breydel eerst met een jaar verlengde, aan Den Dreef. Of dat ook voor Rezaei het geval zal zijn, is voorlopig niet geweten.

LEES OOK: Mazzu legt spelers OHL forse straf op na wanprestatie

Goede versterking voor OHL?

Meest recent

Beerschot klaar: "Er kunnen knotsgekke dingen gebeuren"

Beerschot speelt dit weekend de finale van de Promotion Play-Offs tegen Lommel SK. Ze trekken eerst ...

38
38
Garcia verrast compleet met uitspraak over toekomst bij Ajax

In het voetbal is het zeer belangrijk om de juiste mensen te kennen. Vraag dat maar aan Oscar ...

20
20
Vurige De Zerbi komt met zelden geziene monoloog

Tottenham staat op een degradatieplaats. De Engelse subtopper draait een werkelijk dramatisch ...

22
22
Zulte Waregem pakt in ultieme slot de scalp van Cercle

In de Jupiler Pro League stond vanavond de partij tussen Cercle Brugge en Zulte Waregem op het ...

29
29
STVV op zucht van stunt: "Gaan er vol voor"

STVV kent een van de beste seizoenen uit zijn clubgeschiedenis. De Truienaars staan knap derde in de ...

89
89
Hubert heeft goed én slecht nieuws bij Union SG

Union SG gaat voor een historisch seizoen. De Brusselaars kunnen de dubbel winnen de komende weken. ...

59
59
Frans verrast met uitdaging bij Nederlandse club

Frederic Frans heeft na zijn passage bij Sporting Hasselt en RWDM, waar hij werd ontslagen, en Jong ...

16
16
Leko laat fans Club én Anderlecht nu al watertanden

Club Brugge trekt met vertrouwen naar RSC Anderlecht, al moeten ze toch altijd opletten. Verslapping ...

155
155
'Bundesliga-club klopt weldra aan bij Anderlecht'

Bij RSC Anderlecht is het behalen van een Europese groepsfase héél belangrijk. ...

191
191
'Scherpen kan zeer mooie transfer versieren'

Bij Union SG gaan er in de zomer heel wat sterkhouders de club verlaten. De Brusselaars zien dat ...

47
47
Na mogelijk verlies Mokio: Garcia moet deze topper vastleggen

Jorthy Mokio kiest mogelijk voor Congo en dat zou een fikse tegenvaller voor de Rode Duivels. ...

113
113
Bom barst bij Club: Leko dumpt dure speler zonder pardon

Club Brugge haalde in de winter een speler binnen die meteen een verschil moest maken, maar nu ...

352
352
'Fake news: Romelu Lukaku niét naar deze club'

Romelu Lukaku, er wordt heel veel gezegd en geschreven. Zeker in Italië. De aanvaller zou ...

58
58
'KRC Genk passeert nog eens langs de kassa voor Penders'

KRC Genk is een club die al jaren héél goed verkoopt. De club heeft als opleidingsclub ...

261
261
"Toptransfer naar Club Brugge? Geen sprake van"

Club Brugge werd de afgelopen dagen veelvuldig in verband gebracht met Dies Janse. Sasha Tavolieri ...

213
213
Antwerp ontdekt nieuw goudhaantje: “Sturm und drang”

Royal Antwerp FC doet plots volop mee voor winst in de Europe Play-Offs. Door het puntenverlies van ...

84
84
‘Strijd om Openda barst los: zomerse oplossing dichter’

Loïs Openda zit in een moeilijke periode. De aanvaller speelt op huurbasis bij Juventus, maar ...

35
35
De Mil zwiert duidelijke ambities KAA Gent op tafel

KAA Gent hoopt tegen KV Mechelen de rug te rechten in de Champions Play-Offs. De Buffalo’s ...

76
76
Ivan Leko gooit olie op het vuur voor Anderlecht

Club Brugge en RSC Anderlecht bekampen elkaar komende speeldag in de Champions Play-Offs. ...

208
208
Mokio in storm na interlandwending: “Rechtszaak op komst”

Vandaag kwam het nieuws naar buiten dat Jorthy Mokio voor de Congolese nationale ploeg wil uitkomen. ...

105
105
Kompany is streng: belofte bij Bayern na PSG

De topper tussen PSG en Bayern München in de halve finale van de Champions League zindert nog ...

83
83
Nicky Hayen schuift Genk-probleem resoluut van tafel

KRC Genk leek op weg naar een gemakkelijke winst in de Europe Play-Offs, maar de afgelopen weken ...

135
135
Leko meldt slecht nieuws voor twee Club-pionnen

Club Brugge neemt het komende speeldag op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart hoopt de goede vorm door ...

409
409
‘Godts incasseert mokerslag: knaltransfer in rook’

Mika Godts is hot in Nederland én daarbuiten. De buitenspeler schittert dit seizoen bij Ajax ...

41
41
‘Schoktransfer Lukaku: Rode Duivel krijgt harde voorwaarden’

Romelu Lukaku kent een desastreus seizoen bij Napoli en de Italiaanse club wil afscheid nemen van ...

169
169

Meer sportnieuws