'Club Brugge verrast en sluit deal met OHL'

door
'Club Brugge verrast en sluit deal met OHL'

In de laatste maand van de zomerse transferperiode hebben heel wat ploegen uit de Jupiler Pro League nog het nodige werk op te knappen. Dat is ook bij Club Brugge het geval. De landskampioen mikt niet alleen zelf nog op enkele aanwinsten, maar wil graag ook een aantal overbodige spelers van de hand doen.


Blauw-Zwart zag in het tussenseizoen tenslotte verschillende huurlingen terugkeren die niet in de sportieve plannen passen. Denk maar aan Simon Deli en Kaveh Rezaei. Voor die laatste zou nu wel een oplossing in de maak zijn. De Gelderlander meldt namelijk dat NEC Nijmegen concrete interesse toont in de 29-jarige Iraniër. Vermits die in zijn laatste contractjaar zit, lijkt het om een definitieve transfer te gaan zodat Club nog een bepaalde som aan hem verdient.

Dat men in Westkapelle een stevig verlies zal boeken op Rezaei, is echter onvermijdelijk. In de zomer van 2018 betaalde Blauw-Zwart nog zo'n vijf miljoen euro om hem over te nemen van Charleroi, maar in Jan Breydel kon de spits zich nooit doorzetten. De voorbije twee jaar bracht hij dan ook op huur terug in het oude nest door. Nu wenkt dus een verhuis naar Nederland, al zou NEC wel nog concurrentie genieten van een paar andere buitenlandse gegadigden.

UPDATE 18u00
Een verrassende wending in het dossier van Rezaei, want volgens La Dernière Heure blijft Rezaei dan toch gewoon in België. Club zou de geflopte miljoenenaankoop dit keer immers verhuren aan OH Leuven, waar Marc Brys een extra aanvaller maar al te goed kan gebruiken. Eerder stalde de landskampioen reeds Thibault Vlietinck, die zijn aflopend contract in Jan Breydel eerst met een jaar verlengde, aan Den Dreef. Of dat ook voor Rezaei het geval zal zijn, is voorlopig niet geweten.

LEES OOK: Gent schiet zichzelf in voet: pijnlijke nederlaag tegen OHL

Goede versterking voor OHL?

Meest recent

CPL: imposant Beveren heeft titel binnen handbereik

SK Beveren blijft bezig aan een uitmuntend seizoen in de Challenger Pro League. Na 22 speeldagen ...

18
18
Anderlecht niet te spreken over cruciale fase: "Onbegrijpelijk"

RSC Anderlecht is een zoveelste teleurstelling rijker. Zondagmiddag verloor de recordkampioen ook op ...

66
66
Club-Standard: Leko ziet belangrijk duo in extremis afhaken

In de Jupiler Pro League staat zondagavond opnieuw een klassieker op het programma. Zo krijgt Club ...

58
58
Leider Union zwoegt, zweet én wint van stug La Louvière

Union SG heeft zondagavond zijn voorsprong aan de kop van het Jupiler Pro League-klassement met ...

42
42
'Trainerszoektocht Anderlecht: buitenlander plots topkandidaat'

Dat de nood aan een nieuwe hoofdtrainer bijzonder groot is bij RSC Anderlecht, bleek zondagmiddag ...

365
365
Vazquez wéér doeltreffend, nieuwe uitschuiver Ajax

Terwijl RSC Anderlecht maar blijft aanmodderen, toen één van de spelers die in januari ...

88
88
Volgend bommetje bij Anderlecht: ook Still naar uitgang?

De sportieve leiding van RSC Anderlecht is momenteel druk in de weer met de zoektocht naar een ...

276
276
Anderlecht-fans koken: Genk bevoordeeld door VAR?

RSC Anderlecht raakt voorlopig niet weg uit de hoek waar de klappen vallen. Na een offensieve ...

471
471
Standard slikt last-minute optater voor clash op Club

Standard boekte afgelopen weekend een broodnodige zege tegen RSC Anderlecht. Zondag op het veld van ...

299
299
Anderlecht-drama deint uit: sterk Genk boekt gouden zege

De sportieve crisis bij RSC Anderlecht blijft maar verder escaleren. Zondagmiddag ging Paars-Wit ook ...

345
345
Club-Atlético: scherpe voorwaarde voor Brugse stunt

Club Brugge plaatste zich tijdens de slotspeeldag van de League Phase op indrukwekkende wijze voor ...

364
364
Cercle Brugge dolgelukkig: "Een natte droom"

Cercle Brugge zorgde voor een zeer sterke prestatie op het veld van Sporting Charleroi. Ze wonnen er ...

55
55
Anderlecht ziet af in Genk: "Wie haalt zo'n speler?"

Om 13u30 stond in de Cegeka Arena met KRC Genk - RSC Anderlecht een topduel op het programma. Een ...

416
416
Zorgen om Romelu Lukaku? Antonio Conte geeft update

Napoli won gisterenavond met 2-3 op het veld van Genoa. Een belangrijke zege voor de Napolitanen. ...

71
71
AA Gent en OHL geven update na zeer zware botsing

AA Gent verloor gisterenavond verrassend met 1-3 in eigen huis van OH Leuven. Tijdens de match ...

70
70
Tah doet stevig boekje open over Kompany

Jonathan Tah werkt sinds 2025 samen met Vincent Kompany. De centrale verdediger sprak bij ESPN over ...

83
83
"Anderlecht vertelde mij dat ik de club diende te verlaten"

RSC Anderlecht nam in januari afscheid van een aantal overbodige spelers én ze verkochten ...

242
242
Still gooit ploeg compleet door elkaar bij Anderlecht

RSC Anderlecht en KRC Genk spelen om 13u30 tegen elkaar in de Cegeka Arena. Beide ploegen kunnen een ...

250
250
'Antwerp hakt knoop door over toekomst Praet'

Dennis Praet kwam anderhalf jaar geleden met grote verwachtingen naar Royal Antwerp FC. Tot op heden ...

443
443
TRANSFERUURTJE: Club versus Barça, 'njet' van Kompany

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

91
91
Hoe Anderlecht de verkeerde les leerde van Union SG

RSC Anderlecht zal komende zomer de fouten van de afgelopen transferperiodes moeten aanpakken. Union ...

190
190
Genk én Anderlecht onder zware druk: Boeckx voorspelt

KRC Genk en RSC Anderlecht nemen het om 13u30 op tegen elkaar. In de Cegeka Arena is het voor beide ...

314
314
Rangers lyrisch over Belg, Celtic zet landgenoot op zijspoor

Rangers FC en Celtic Glasgow zijn de twee grote clubs in Schotland. Al is het dit seizoen Hearts dat ...

203
203
Westerlo doet boekje open over interesse Club en Anderlecht

KVC Westerlo verkocht afgelopen wintermercato voor ruim 5 miljoen euro aan spelers. De Kemphanen ...

76
76
Straffe JPL-club net achter Club: miljoenenbedrag als statement

Cercle Brugge pakte stevig uit op de wintermercato. De Bruggelingen willen de komende weken verder ...

175
175

Meer sportnieuws