Westerlo stelt derde aanwinst in twee dagen voor

door
Westerlo stelt derde aanwinst in twee dagen voor

KVC Westerlo heeft zich nog weten te versterken. De club uit Eerste Klasse B heeft nog een ervaren speler aan de kern toegevoegd. Dat maakte het officieel bekend.


"Met trots kunnen we aankondigen dat Mamoutou N’Diaye een contract voor twee jaar heeft getekend bij KVC Westerlo. Hij was al enkele weken op proef bij onze club en kon zich gedurende die periode enorm bewijzen", meldt de club over de ex-speler van Antwerp, AA Gent en Zulte Waregem. CEO Wim Van Hove is trots. "Mamoutou is een speler met veel ervaring in de Belgische competities. Hij heeft laten zien dat hij over uitstekende kwaliteiten beschikt, zowel op als naast het veld.”

UPDATE 16u40

KVC Westerlo heeft de tweede aanwinst van de dag voorgesteld. De Kemphanen, waar Jonas De Roeck trainer is, hebben Jan Bernat aangetrokken. De 20-jarige aanvallende middenvelder komt over Zilina. De Slovaak was er afgelopen seizoen goed voor 11 goals en 10 assists in 41 matchen. Dit seizoen deed hij het goed in de voorronde van de Conference League met drie doelpunten in vier wedstrijden. Westerlo huurt hem met aankoopoptie.

UPDATE 03/08

Ze zitten niet stil in de Kempen. Westerlo stelt vandaag immers zijn derde aanwinst in twee dagen voor. Na Mamoutou N'Diaye en Jan Bernat trekt nu ook Sékou Camara naar het Kuipje. Dat lezen we op de clubwebsite. De 20-jarige Guinese middenvelder komt over van Horoya AC, een club uit zijn thuisland. Westerlo zal zijn nieuwe aanwinst wel eerst stallen bij KVC Houtvenne (2de nationale).

LEES OOK: Titelstrijd, Europa en degradatie: zo beginnen de POs

Goede transfer van Westerlo?

Meest recent

'Belachelijke blunder van Real met blessure Mbappé'

Bij Real Madrid konden ze de voorbije maanden niet zoveel rekenen op Kylian Mbappé als ze ...

7
7
Nieuw format op de helling: BMA keihard voor Pro League

Na de interlandbreak gaan de play-offs in de Jupiler Pro League van start. In principe moet het de ...

58
58
Fans in de wolken: 'Anderlecht vol voor terugkeer publiekslieveling'

Nu het woord aan de nationale ploegen is, hebben de clubleiders enkele dagen tijd om al richting het ...

152
152
Nieuwe twist in Lavia-soap: bondscoach gooit kaarten open

Hoewel hij liefst 28 spelers selecteerde, had bondscoach Rudi Garcia geen plaats voor Roméo ...

35
35
Bommetje op Anfield: Liverpool kondigt vertrek Salah aan

Eind dit seizoen neemt Liverpool FC afscheid van een waar boegbeeld in de Premier League. De Engelse ...

93
93
‘Anderlecht in extase: 'GO' voor nieuwe goalmachine’

Anderlecht heeft een jong aanvallend talent op de radar. Paars-wit volgt een razendsnelle ...

102
102
Nieuwe titelclash Union vs. Club: "Zij zijn lichte favoriet"

In de komende dagen is het woord aan de nationale ploegen, vervolgens gaat de climax van het seizoen ...

74
74
Einde tijdperk: Griezmann voorgesteld bij verrassende club

Het Europees voetbal neemt na het seizoen andermaal afscheid van een grote naam. Zo zal Antoine ...

86
86
Voetbalbond slaat toe: meubelstuk verlaat KV Mechelen

Eindelijk is het zover voor KV Mechelen, dat op de valreep voor de eerste keer mag deelnemen aan de ...

77
77
Anderlecht pakt plots uit met verrassende WK-ganger

Er staat de komende maanden nog heel wat op het spel voor RSC Anderlecht, dat met de beker eindelijk ...

151
151
KRC Genk verschaft belangrijke update uit ziekenboeg

Na het spektakelstuk in La Louvière moet KRC Genk genoegen nemen met de Europe Play-Offs. ...

111
111
Nieuw format JPL: Anderlecht bekvecht met Club Brugge

Het laatste woord is er ongetwijfeld nog niet over gezegd, maar behoudens een nieuwe plottwist ...

571
571
Meunier dropt bommetje: transfer naar ... Anderlecht?

Woensdag vertrekken de Rode Duivels naar Amerika voor een tweeluik tegen Mexico en de VS. Een van de ...

463
463
Zorgwekkende update rond Boskamp: fans reageren geschokt

De zorgen rond Jan Boskamp nemen toe. Tijdens een recente uitzending liet René van der Gijp ...

164
164
Lukaku haakt af bij Rode Duivels: puzzelen voor Garcia

Dinsdag bliezen de Rode Duivels verzamelen in Tubeke, om daags nadien koers te zetten richting de ...

157
157
Anderlecht moet dokken: spelers passeren langs de kassa

Met de hakken over de sloot verzekerde RSC Anderlecht zich van een plekje in de Champions' ...

206
206
Brusselmans zorgt voor kippenvel: "Zou het nooit doen"

Herman Brusselmans heeft met een onverwacht gezinsmoment iedereen naar de keel gegrepen. De ...

28
28
Madou zet Club Brugge op scherp: straffe woorden voor PO's

Club Brugge gaat Play-Off 1 in als achtervolger. De ambities van Blauw-Zwart zijn duidelijk: ...

261
261
Meunier verbaast iedereen met toekomstplannen

Thomas Meunier was afgelopen speeldag de grote man bij Lille met een doelpunt en een assist. De ...

177
177
Zinho Vanheusden doet emotionele bekentenis

Zinho Vanheusden stopte op 26-jarige leeftijd al met profvoetbal. De centrale verdediger kende ...

146
146
Debast doet boekje open over Anderlecht én De Cat

De Rode Duivels kampen met een blessuregolf. Bondscoach Rudi Garcia kan over verschillende pionnen ...

217
217
STVV primus van de JPL: groot wapen Vrancken in PO’s

Het viel op afgelopen speeldag, veel doelpunten vanuit stilstaande fases. Het Laatste Nieuws vond ...

61
61
Noa Lang doet pittige onthulling over horrorblessure

Het waren geen beelden voor gevoelige kijkers. Noa Lang liep tijdens de Champions League-clash ...

88
88
Anderlecht in vrije val: dit wordt nu duidelijk

RSC Anderlecht heeft zich geplaatst voor Play-Off 1, maar de afgelopen weken sputtert de motor weer. ...

352
352
Hayen krijgt raad: Genk-miscast moet er meteen uit

KRC Genk greep net naast een ticket voor Play-Off 1. De Limburgers sloten het seizoen af met een 5-5 ...

301
301

Meer sportnieuws