'Anderlecht-target bevestigt gesprekken met RSCA'

door
'Anderlecht-target bevestigt gesprekken met RSCA'

RSC Anderlecht opent aanstaande donderdag zijn Europese campagne met een uitwedstrijd op het veld van KF Laçi. In principe mag de Albanese ploeg geen problemen opleveren, maar helemaal gerust zullen de Brusselaars niet zijn. De start van de competitie was immers ondermaats voor de recordkampioen.


Na de nederlaag tegen Union op speeldag één bleef RSCA afgelopen weekend steken op een 1-1-gelijkspel tegen Eupen. Niet bepaald bemoedigende resultaten. Coach Vincent Kompany heeft dus nog werk, bovendien blijft extra versterking welgekomen. Zo staat een nieuwe spits nog steeds bovenaan de verlanglijst. Joshua Zirkzee van Bayern München lijkt alvast op komst. Maar Anderlecht zal ook andere opportuniteiten niet zomaar laten liggen. En daarvoor zou Peter Verbeke onder meer in de MLS speuren.

Volgens de Amerikaanse journalisten Nick Fishman en Larry Henry Jr, onderhandelt Paars-Wit momenteel namelijk over de komst van Jamiro Monteiro. Deze 27-jarige international van Kaapverdië komt momenteel uit voor Philadelphia Union. Hij kan uit de voeten op verschillende posities in het middenveld, een linie waar men in het Lotto Park nochtans al behoorlijk goed gewapend lijkt. Er zou bovendien concurrentie heersen van Feyenoord en niet nader genoemde clubs uit Brazilië en de Verenigde Staten.

UPDATE 18u15
Hoewel zijn profiel geen prioriteit lijkt, is het Anderlecht blijkbaar wel degelijk menens om Monteiro in huis te halen. Diens makelaar Carlos Barros bevestigde aan Philly Soccer Page tenslotte dat hij gesprekken voert met de Brusselaars omtrent een overstap van zijn cliënt, al zit hij naar eigen zeggen tevens met Feyenoord rond de tafel. Ook de andere vermeende gegadigden zouden concrete pistes vormen, maar Monteiro zelf wil liefst terug naar Europa.

Daar was hij eerder actief in Nederland, Frankrijk en Duitsland vooraleer Philadelphia een clubrecord van twee miljoen voor hem neertelde. Anderlecht zal wellicht dus toch enigszins in de buidel moeten tasten om de middenvelder, die nog vastligt tot december 2022 met een optie voor een extra jaar, los te weken bij zijn huidige club. Monteiro, goed voor 12 doelpunten en 18 assists in 74 optredens, wordt er nog altijd als een sterkhouder beschouwd.

LEES OOK: "Zo word ik sneller dronken”: Messi onthult favoriete drankje

Anderlecht moet doordrukken voor Monteiro

Meest recent

'Standard met handen in haar: bizarre transfer verklaard'

Standard hoopt na de winterstop zijn zesde plaats vast te kunnen houden, maar evident zal dat niet ...

3
3
Goots vreest ramp voor Antwerp: "Als zij opnieuw uitvallen..."

Volgend weekend wordt de Jupiler Pro League weer op gang getrapt. In de laatste tien speeldagen van ...

16
16
Waanzinnige beelden: massale knokpartij na Algerije-Nigeria

Zaterdag worden op de Africa Cup de laatste twee kwartfinales afgewerkt. In de eerste van die ...

87
87
'Dwomoh grijpt naast verhoopte transfer'

Enkele jaren geleden stond Pierre Dwomoh nog te boek als één van de grootste talenten ...

39
39
'Standard haakt af voor sensatie op Belgische velden'

De wintermercato begint in ons land alsmaar meer op gang te komen. Daarbij lijken verschillende ...

61
61
Club Brugge bedrogen: Furo-deal blijkt zware misrekening

Het voelde als slim verkopen, maar dat knaagt nu al. Club Brugge laat Kaye Furo vertrekken en dacht ...

837
837
'Zirkzee baalt en ziet mooie transfer definitief afketsen'

Joshua Zirkzee wist zich nog niet door te zetten bij Manchester United. De Nederlandse aanvaller ...

46
46
Westerlo aan zet: derde sterkhouder weg?

Bij KVC Westerlo moeten ze deze mercato verkopen. De Kemphanen hebben alle seizoenen rode cijfers en ...

57
57
'AA Gent ruikt volgende jackpot na vertrek Gandelman'

AA Gent heeft al wat spelers van de hand kunnen doen. De kans is bestaande dat de Buffalo's nog een ...

337
337
'Simic verrast iedereen compleet met nieuwe transfer'

RSC Anderlecht wist Jan-Carlo Simic afgelopen zomer te verkopen aan Al-Ittihad. Dat vulde de kassa ...

186
186
'Gerucht ontkracht: géén prioriteit voor Anderlecht'

De tweede seizoenshelft staat voor de deur bij RSC Anderlecht, aanstaande donderdag begint RSCA ...

105
105
Tessa Wullaert open over relatie: "We hebben het echt gehad"

Tessa Wullaert is al jaren het gezicht en het geweten van het Belgische vrouwenvoetbal. Als ...

121
121
Hasi ziet druk stijgen: "Dat is onze doelstelling"

RSC Anderlecht moet volgende week aan de bak tegen AA Gent. Een uitschakeling in de Beker van ...

118
118
Manchester City stoot met monsterzege door in FA Cup

In Duitsland en Engeland stonden er namiddag wedstrijden op het programma. De Bundesliga opende het ...

30
30
Megatransfers Club Brugge en Genk: "Hij moét vertrekken"

Club Brugge en KRC Genk zijn twee Belgische clubs die al vele jaren op rij jaarlijks zeer goed ...

933
933
'STVV raast door en wil toeslaan met knaltransfer'

STVV is bezig met heel wat transferdossiers. De Kanaries willen zich duidelijk versterken en ...

115
115
'Charleroi wil uitpakken met straffe Belgische transfer'

Sporting Charleroi wil een grote slag slaan op de transfermarkt. De Carolo's willen een Belgische ...

55
55
Hayen onder de indruk: "De Vanaken van Racing Genk"

Nicky Hayen heeft veel werk bij KRC Genk. De defensieve stabiliteit terugvinden is daarbij het ...

343
343
Hazard wil niet wachten: witte rook op komst bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht dringt de tijd. Marco Kana, Yari Verschaeren en Thorgan Hazard zijn einde ...

799
799
Steven Defour breekt: zeldzaam openhartig

Steven Defour heeft sinds zijn afscheid bij KV Mechelen, nu dik twee jaar geleden, gekozen voor de ...

122
122
Kompany na alle ophef: "Ik neem er afstand van"

Vincent Kompany krijgen ze niet snel gek. De trainer van Bayern München kreeg de nodige vragen ...

81
81
'Code rood bij KRC Genk: sterkhouder richting uitgang'

KRC Genk lijkt deze mercato een topspeler te verliezen. De Premier League lijkt steeds harder te ...

408
408
'Antwerp vindt akkoord: miljoenen voor sterkhouder'

Royal Antwerp FC blijft alles verkopen wat verkoopbaar is. De Great Old staat volgens Sky Sports ...

620
620
'Belgische topclub(s) zetten zinnen op goalgetter'

De Belgische topclubs zijn op zoek naar versterking. Eén speler geniet de nodige interesse, ...

271
271
'STVV slaat toe en laat JPL-topclub verweesd achter'

STVV wil alles op alles zetten om zijn plaats in de top zes te behouden én de toekomst voor ...

728
728

Meer sportnieuws