'Anderlecht-target bevestigt gesprekken met RSCA'

658
'Anderlecht-target bevestigt gesprekken met RSCA'

RSC Anderlecht opent aanstaande donderdag zijn Europese campagne met een uitwedstrijd op het veld van KF Laçi. In principe mag de Albanese ploeg geen problemen opleveren, maar helemaal gerust zullen de Brusselaars niet zijn. De start van de competitie was immers ondermaats voor de recordkampioen.


Na de nederlaag tegen Union op speeldag één bleef RSCA afgelopen weekend steken op een 1-1-gelijkspel tegen Eupen. Niet bepaald bemoedigende resultaten. Coach Vincent Kompany heeft dus nog werk, bovendien blijft extra versterking welgekomen. Zo staat een nieuwe spits nog steeds bovenaan de verlanglijst. Joshua Zirkzee van Bayern München lijkt alvast op komst. Maar Anderlecht zal ook andere opportuniteiten niet zomaar laten liggen. En daarvoor zou Peter Verbeke onder meer in de MLS speuren.

Volgens de Amerikaanse journalisten Nick Fishman en Larry Henry Jr, onderhandelt Paars-Wit momenteel namelijk over de komst van Jamiro Monteiro. Deze 27-jarige international van Kaapverdië komt momenteel uit voor Philadelphia Union. Hij kan uit de voeten op verschillende posities in het middenveld, een linie waar men in het Lotto Park nochtans al behoorlijk goed gewapend lijkt. Er zou bovendien concurrentie heersen van Feyenoord en niet nader genoemde clubs uit Brazilië en de Verenigde Staten.

UPDATE 18u15
Hoewel zijn profiel geen prioriteit lijkt, is het Anderlecht blijkbaar wel degelijk menens om Monteiro in huis te halen. Diens makelaar Carlos Barros bevestigde aan Philly Soccer Page tenslotte dat hij gesprekken voert met de Brusselaars omtrent een overstap van zijn cliënt, al zit hij naar eigen zeggen tevens met Feyenoord rond de tafel. Ook de andere vermeende gegadigden zouden concrete pistes vormen, maar Monteiro zelf wil liefst terug naar Europa.

Daar was hij eerder actief in Nederland, Frankrijk en Duitsland vooraleer Philadelphia een clubrecord van twee miljoen voor hem neertelde. Anderlecht zal wellicht dus toch enigszins in de buidel moeten tasten om de middenvelder, die nog vastligt tot december 2022 met een optie voor een extra jaar, los te weken bij zijn huidige club. Monteiro, goed voor 12 doelpunten en 18 assists in 74 optredens, wordt er nog altijd als een sterkhouder beschouwd.

LEES OOK: Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 11 bekend

Anderlecht moet doordrukken voor Monteiro

Meest recent

HVH maakt Standard-smaakmaker af: “Serieus blijven hè”

Standard Luik kent een wisselvallige periode en de Rouches vinden maar geen aansluiting bij de ...

21
21
Bosz wil Vanaken bij PSV: “Verrassend dat hij bij Club zit”

Hans Vanaken is al jaren dé sterkhouder op het middenveld van Club Brugge. De Rode Duivel ...

43
43
Van Bommel betrokken bij ontslag Gerets? Hij reageert

Eric Gerets is een icoon van PSV en woensdagavond neemt Club Brugge het op tegen de Nederlandse ...

39
39
Enorm manco KRC Genk onthuld: Vanhaezebrouck snoeihard

KRC Genk blijft in hetzelfde bedje ziek. Jess Thorup krijgt de ploeg maar niet volledig op de rails ...

41
41
Ex-Rode Duivel Toni Brogno op 53-jarige leeftijd overleden

Treurig nieuws: voormalige Rode Duivel Toni Brogno is op 53-jarige leeftijd overleden, dat werd ...

0
0
Bosz roept oorlogstaal voor Club: “Ook voor landsbelang”

Club Brugge moet woensdag op bezoek bij PSV namens de League Phase van de Champions League. Coach ...

140
140
‘Ontslag Compper op tafel: cruciaal oordeel nakend'

Marvin Compper staat zwaar onder druk bij Royal Antwerp FC. Na de broodnodige zege tegen Sporting ...

88
88
TRANSFERUURTJE: ‘KRC Genk slaat toe én baalt, record Club’

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

191
191
Sonck snapt niets van trainersontslag: “Het beste voorbeeld”

In de Jupiler Pro League beginnen de clubs hard in te grijpen. Bij STVV werd Frédéric ...

208
208
Lavia naar absolute wereldtop? Opvallende uitspraak

Roméo Lavia staat er weer bij Chelsea. De Rode Duivel verdween na de interlandperiode even ...

70
70
Eric Gerets voorspelt Europese clash PSV – Club Brugge

Club Brugge neemt het woensdagavond op tegen PSV in de Champions League. Eric Gerets heeft een ...

394
394
Voetbalwereld reageert geschokt: van Courtois tot Barça

De voetbalwereld is opgeschrikt door een droevig incident. In de Spaanse tweede klasse overleed een ...

0
0
Vermeeren richting transfer: Antwerp-periode geeft doorslag

Royal Antwerp FC zit in de hoek waar de klappen vallen. The Great Old haalde Arthur Vermeeren op ...

403
403
Nieuw Club Brugge-systeem op komst: nog hoger niveau

Club Brugge is aan een straffe opmars bezig. De afgelopen seizoenen maakte Blauw-Zwart veel indruk ...

183
183
Voetbalwereld in rouw: Spaanse spits overlijdt na botsing

Voetbal is de belangrijkste bijzaak, maar af en toe wordt het spelletje plots wel erg relatief. Zo ...

0
0
Asian Cup jaar uitgesteld: grote impact Belgische clubs

Dat de voetbalkalender tegenwoordig bomvol zit, hoeven we hier vast niet meer te vertellen. Een ...

129
129
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 11 bekend

Komend weeekend wordt in de Jupiler Pro League speeldag 11 afgerond. Ondertussen maakte de ...

121
121
PSV-Club Brugge lokt topscouts: één speler in de spotlights

In de Champions League neemt Club Brugge het woensdag op tegen PSV. Ongetwijfeld onder het toeziend ...

196
196
AA Gent vreest zwaar verdict: Burgess maanden out?

Donderdag neemt AA Gent het in de Conference League op tegen KuPS, maar niemand in de Planet Group ...

192
192
‘Geen greintje respect: Nederland kleineert Club Brugge’

In Nederland is de rekensom al gemaakt: PSV wint woensdag thuis van Club Brugge. Vreemd, want ...

1678
1678
Koppen rollen in JPL: zes trainers flirten met ontslag

Het heeft naar Belgische normen nog relatief lang geduurd, maar na KV Kortrijk besloten nu ook ...

391
391
Sonck ziet probleem bij Club Brugge: "Niet overtuigd"

Club Brugge gaat alweer een drukke week tegemoet. Woensdag trekt de landskampioen in de Champions ...

308
308
Anderlecht begaat grove blunder: miljoenen op het spel

Wie dacht dat de rust zou weerkeren in het Lotto Park na de 4-1 zege tegen Westerlo, komt bedrogen ...

329
329
Vanaken en PSV: CL-topper zorgt voor hoog oplopende emoties

Woensdag staat Hans Vanaken met Club Brugge tegenover PSV, een tegenstander die voor hem veel meer ...

96
96
Anderlecht-aanpak met de grond gelijkgemaakt

Het rommelt nog steeds bij RSC Anderlecht. Vorige week was Kenneth Bornauw snoeihard in een ...

230
230

Meer sportnieuws