'Okereke werd aangeboden bij twee topclubs'

door
'Okereke werd aangeboden bij twee topclubs'

De zomerse transfermarkt is zondag zijn laatste maand ingegaan, maar nog heel wat ploegen uit de Jupiler Pro League zijn niet klaar met hun huiswerk. Dat geldt ook voor landskampioen Club Brugge. Blauw-Zwart wil zowel aan inkomende als uitgaande zijde enkele deals beklinken.


Terwijl de Bruggelingen werk maken van extra versterking op de flanken, lijkt het verhaal van David Okereke over en uit. Bij de krant Het Nieuwsblad weet men alvast dat de Nigeriaan onder meer bij de Turkse topclub Besiktas op het verlanglijstje staat. In ieder geval werd afgelopen weekend nogmaals duidelijk dat de Brugse recordaanwinst richting de uitgang wordt geduwd. Waar hij tijdens de openingsspeeldag nog mocht starten in de basis, haalde hij tegen Union niet eens de wedstrijdselectie.

Een duidelijk signaal van coach Philippe Clement. Bovendien beloven de transferplannen ook weinig goeds. Omdat hij faalde als diepe spits, werd Okereke afgelopen seizoen omgevormd tot een flankaanvaller. Maar uitgerekend op die positie is de landskampioen nadrukkelijk op zoek naar versterking. En zo lijkt Okereke, die voor zo'n 8 miljoen euro werd aangetrokken, door een achterpoortje op weg naar de uitgang.

UPDATE 02/08

Turkse media weten te melden dat David Okereke niet enkel op de radar van Besiktas is verschenen. De dure floptransfer van 8 miljoen euro werd ook aangeboden aan grote rivaal Fenerbahçe. Okereke zal Blauw-Zwart deze mercato wellicht nog gaan verlaten. Hij zakt steeds dieper weg in de pikorde. De kans is groot dat hij eerst uitgeleend zal worden, om zo zijn marktwaarde weer wat op te drijven.

LEES OOK: Pakt Club Brugge uit met verrassende doelman?

Zal Okereke naar Turkije verhuizen?

Meest recent

Vandenbempt looft RSCA-pion: "Hij gaat het ver schoppen"

RSC Anderlecht kent een zeer moeizaam seizoen. Er was de Europese vernedering en in de competitie ...

8
8
AA Gent liet nieuw goudhaantje Club Brugge liggen

Om 18u45 zullen de ogen van vrijwel heel Europa op Club Brugge gericht zijn. Dan speelt NXT immers ...

7
7
'Voetbalbond neemt beslissing over toekomst Vertonghen'

Het leeuwendeel van de gouden generatie van de Rode Duivels is inmiddels al gestopt met voetballen, ...

16
16
'Ooit geweigerd door Club, straks aanvalsleider bij Barça'

Bij FC Barcelona belooft het alweer een bewogen transferzomer te gaan worden. Eén van de ...

44
44
Proto en Albert in de clinch: ging Standard over de schreef?

Standard doet nog altijd mee voor de eindzege in de Europe Play-Off. Het volgt nog altijd op twee ...

37
37
'Straffe wending: Lukaku alweer terug naar België'

Er was de voorbije weken heel wat te doen over Romelu Lukaku. De spits paste immers voor de stage ...

315
315
Leko de mist in: keuzes pakken helemaal verkeerd uit

De voorbije maanden maakten ze er bij Club Brugge geen geheim van dat de titel dit seizoen een must ...

98
98
Degryse: "Hij moet altijd basisspeler zijn bij Anderlecht"

Anderlecht pakte zondag zijn tweede zege op rij in de play-offs, maar met veel glans was dat toch ...

189
189
Geflirt en matige resultaten: Lierse stuurt coach door

Vrijdagavond werd een punt gezet achter het reguliere seizoen in de Challenger Pro League. ...

39
39
Schandaal in Belgisch vrouwenvoetbal: Agressie slaat toe

De vrouwenwedstrijd tussen Stokkem VV en Lommel SK is vrijdagavond volledig ontspoord in ...

52
52
Opvolger Mignolet al bekend? "Er is een plan uitgestippeld"

Wie wordt volgend seizoen de nummer één onder de lat bij Club Brugge? Het is een vraag ...

325
325
TRANSFERUURTJE: 'Club zoekt topaanwinst, tabula rasa Anderlecht'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

180
180
Gift Orban volledig door het lint: op de vuist met fan

Gift Orban speelde in het verleden bij KAA Gent, maar nu maakt de Nigeriaanse aanvaller het mooie ...

84
84
Club Brugge hoort uitsluitsel over Hans Vanaken

Hans Vanaken blesseerde zich afgelopen vrijdag op training en begon op de bank tegen Union SG. De ...

342
342
Degryse snapt niets van keuze Leko bij Club Brugge

Club Brugge heeft afgelopen speeldag een mokerslag gekregen van Union SG. De Brusselse club won met ...

225
225
Grote opluchting: RWDM wendt faillissement voorlopig af

Het zijn donkere dagen voor RWDM Brussels. Drie jaar na de euforie over de terugkeer op het hoogste ...

211
211
Titel ver weg: Vandenbempt ziet énorm probleem Club

De titelstrijd heeft zondag mogelijk een beslissende wending gekegen. Met Union en Club Brugge ...

262
262
'Belgische clubs wagen nieuwe kans bij Engels toptalent'

De transferzomer nadert met rasse schreden en dus hebben de meeste clubs hun verlanglijstje al ...

77
77
Paars-wit lichtpunt: Anderlecht vindt joker voor bekerfinale

RSC Anderlecht speelde zaterdag weer geen goede wedstrijd, vooral de eerste helft op het veld van KV ...

534
534
Union nu al titelzeker? Deschacht ziet één groot onrecht

Nog zeven speeldagen te gaan in de Champions' Play-Offs, maar Union SG heeft zondag al een eerste ...

752
752
AA Gent maakt zich sterk: waarschuwing voor Anderlecht

AA Gent heeft zondagmiddag andermaal punten verspeeld in de Champions' Play-Offs. Op eigen veld ...

229
229
Club Brugge incasseert mokerslag: dissonant krijgt 4 op 10

Club Brugge is er niet in geslaagd om de titelstrijd zijn richting uit te trekken en verloor ...

269
269
De Bruyne schaamt zich kapot: Conte hakt er hard in

De vernedering was compleet: Kevin De Bruyne werd tegen Lazio al na één helft aan de ...

334
334
Kampioen Kompany naar City of Real? Bayern reageert

Vincent Kompany heeft zondag een nieuwe mijlpaal bereikt in zijn trainerscarrière. Met Bayern ...

562
562
'Nieuwe TD grijpt fors in: tabula rasa bij Anderlecht'

RSC Anderlecht heeft zondag een gouden zaak gedaan in de strijd om de top vier en won met 1-2 op het ...

726
726

Meer sportnieuws