'Okereke werd aangeboden bij twee topclubs'

461 stemmen
'Okereke werd aangeboden bij twee topclubs'

De zomerse transfermarkt is zondag zijn laatste maand ingegaan, maar nog heel wat ploegen uit de Jupiler Pro League zijn niet klaar met hun huiswerk. Dat geldt ook voor landskampioen Club Brugge. Blauw-Zwart wil zowel aan inkomende als uitgaande zijde enkele deals beklinken.


Terwijl de Bruggelingen werk maken van extra versterking op de flanken, lijkt het verhaal van David Okereke over en uit. Bij de krant Het Nieuwsblad weet men alvast dat de Nigeriaan onder meer bij de Turkse topclub Besiktas op het verlanglijstje staat. In ieder geval werd afgelopen weekend nogmaals duidelijk dat de Brugse recordaanwinst richting de uitgang wordt geduwd. Waar hij tijdens de openingsspeeldag nog mocht starten in de basis, haalde hij tegen Union niet eens de wedstrijdselectie.

Een duidelijk signaal van coach Philippe Clement. Bovendien beloven de transferplannen ook weinig goeds. Omdat hij faalde als diepe spits, werd Okereke afgelopen seizoen omgevormd tot een flankaanvaller. Maar uitgerekend op die positie is de landskampioen nadrukkelijk op zoek naar versterking. En zo lijkt Okereke, die voor zo'n 8 miljoen euro werd aangetrokken, door een achterpoortje op weg naar de uitgang.

UPDATE 02/08

Turkse media weten te melden dat David Okereke niet enkel op de radar van Besiktas is verschenen. De dure floptransfer van 8 miljoen euro werd ook aangeboden aan grote rivaal Fenerbahçe. Okereke zal Blauw-Zwart deze mercato wellicht nog gaan verlaten. Hij zakt steeds dieper weg in de pikorde. De kans is groot dat hij eerst uitgeleend zal worden, om zo zijn marktwaarde weer wat op te drijven.

LEES OOK: ‘Club grijpt mis: Belgische optie bereikt akkoord’

Zal Okereke naar Turkije verhuizen?

Meest recent

'De Busser heeft droomtransfer beet'

In eigen land kon hij zich nooit helemaal doorzetten, maar in Nederland is de carrière van ...

7
7
Real Madrid blijft gaan en legt volgende ster vast

Real Madrid lijkt na een tegenvallend seizoen van plan om er deze zomer een spetterende mercato van ...

47
47
TRANSFERUURTJE: 'Sensationele transfers van 3 Rode Duivels'

De zomermercato staat voor de deur, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de ...

143
143
‘Club grijpt mis: Belgische optie bereikt akkoord’

Club Brugge is naarstig op zoek naar een nieuwe doelman na het pensioen van Simon Mignolet en het ...

70
70
Vanaken basis op WK? Garcia kiest voor ‘ontdekking’

De Rode Duivels konden vooralsnog niet overtuigen op het WK. In de openingsmatch tegen Egypte werd ...

156
156
'Fernandez-Pardo plots op zucht van absolute knaltransfer’

Matias Fernandez-Pardo kende een sterk seizoen bij Lille en de KBVB wist op de valreep nog een ...

90
90
AA Gent pakt uit met komst nieuwe spits

AA Gent zit zeker niet stil op de transfermarkt. Ze maakten onder meer de transfer van Christian ...

133
133
Martinez verklaart waarom Ronaldo altijd start

Portugal opent zijn WK met een leuk duel tegen Congo. Bondscoach Roberto Martinez, die Portugal gaat ...

89
89
'Westerlo wil uitpakken met Jupiler Pro League-transfer'

Bij KVC Westerlo gaan ze een heel drukke zomermercato tegemoet. De Kemphanen gaan heel wat miljoenen ...

53
53
'FC Porto legt bizar miljoenenbod neer bij OH Leuven'

Bij OH Leuven zouden ze de komende dagen en weken wel eens twee uitgaande transfers kunnen afronden. ...

64
64
'KV Mechelen strikt topper met 'man van 10 miljoen euro''

KV Mechelen is op zoek naar versterking en er duikt vanuit Zuid-Amerika plots een heel straf gerucht ...

400
400
Kritische Joos krijgt koekje van eigen deeg in Nederland

Filip Joos was onlangs zeer scherp voor Ronald Koeman omdat die Memphis Depay liet invallen tegen ...

216
216
Woensdag Europese loting: Anderlecht vreest zware dobber

De eerste speelronde van de WK-groepsfase zit er nog niet eens op, of het seizoen in het clubvoetbal ...

297
297
Voorkeursbehandeling Messi? "Dit is 100% een rode kaart"

Lionel Messi is grandioos begonnen aan zijn WK 2026. Met een weergaloze hattrick leidde hij ...

288
288
Moeizame zege Oostenrijk: VAR bezorgt Arnautovic rollercoaster

Oostenrijk is met een overwinning begonnen aan zijn wereldkampioenschap, het had echter veel meer ...

79
79
Transferorkaan Anderlecht: 'zeven exits, vier tópaanwinsten'

Terwijl het wereldkampioenschap op volle toeren draait, beginnen de ploegen uit de Jupiler Pro ...

983
983
"Altijd bij dit elftal" - Pijnlijke Duivels-conclusie in Nederland

De Rode Duivels hebben tijdens hun opener van het WK gelijkgespeeld tegen Egypte (1-1). Op zich geen ...

317
317
Garcia-favoriet verknalt het: niemand zag deze bom aankomen

Het gelijkspel tegen Egypte blijft nazinderen bij de Rode Duivels. België kwam niet verder dan ...

353
353
Mechele wrijft ogen uit op training Duivels: "Dan is het kassa"

Een grootse prestatie was het zeker niet, maar het gelijkspel tegen Egypte bezorgden de Rode Duivels ...

449
449
Messi breekt na straffe goal: oorzaak voor tranen bekend

Zou hij nog wel voldoende honger hebben? Was hij wel voldoende fit na zijn recente blessures? Welk ...

146
146
Magische Messi scoort hattrick; Haaland mist WK-debuut niet

Een week voor zijn 39ste verjaardag heeft Lionel Messi opnieuw voetbalgeschiedenis geschreven. Met ...

111
111
'Raskin en Fofana maken surprise transfer’'

Pas na het WK zal de transferzomer pas echt op gang komen. Dat zal zeker het geval zijn voor heel ...

180
180
'Club wil bliksemdeal sluiten voor opvolger Ordoñez'

Het is bij Club Brugge nog altijd wachten op de eerste aanwinst van de zomer. Verschillende deals ...

278
278
Mbappé knalt zich in annalen en Frankrijk naar zege

De voorbije dagen vielen er op dit WK al een aantal verrassingen te noteren. Frankrijk leek even ook ...

43
43
Brandon Mechele zorgt voor diepe emoties met één WK-bericht

Brandon Mechele was gisterenavond ongetwijfeld één van de beste Rode Duivels. De ...

407
407

Meer sportnieuws