'Okereke werd aangeboden bij twee topclubs'

461
'Okereke werd aangeboden bij twee topclubs'

De zomerse transfermarkt is zondag zijn laatste maand ingegaan, maar nog heel wat ploegen uit de Jupiler Pro League zijn niet klaar met hun huiswerk. Dat geldt ook voor landskampioen Club Brugge. Blauw-Zwart wil zowel aan inkomende als uitgaande zijde enkele deals beklinken.


Terwijl de Bruggelingen werk maken van extra versterking op de flanken, lijkt het verhaal van David Okereke over en uit. Bij de krant Het Nieuwsblad weet men alvast dat de Nigeriaan onder meer bij de Turkse topclub Besiktas op het verlanglijstje staat. In ieder geval werd afgelopen weekend nogmaals duidelijk dat de Brugse recordaanwinst richting de uitgang wordt geduwd. Waar hij tijdens de openingsspeeldag nog mocht starten in de basis, haalde hij tegen Union niet eens de wedstrijdselectie.

Een duidelijk signaal van coach Philippe Clement. Bovendien beloven de transferplannen ook weinig goeds. Omdat hij faalde als diepe spits, werd Okereke afgelopen seizoen omgevormd tot een flankaanvaller. Maar uitgerekend op die positie is de landskampioen nadrukkelijk op zoek naar versterking. En zo lijkt Okereke, die voor zo'n 8 miljoen euro werd aangetrokken, door een achterpoortje op weg naar de uitgang.

UPDATE 02/08

Turkse media weten te melden dat David Okereke niet enkel op de radar van Besiktas is verschenen. De dure floptransfer van 8 miljoen euro werd ook aangeboden aan grote rivaal Fenerbahçe. Okereke zal Blauw-Zwart deze mercato wellicht nog gaan verlaten. Hij zakt steeds dieper weg in de pikorde. De kans is groot dat hij eerst uitgeleend zal worden, om zo zijn marktwaarde weer wat op te drijven.

LEES OOK: ‘Domper van Bommel: basispion Rode Duivels valt uit’

Zal Okereke naar Turkije verhuizen?

Meest recent

Dender zet opmars verder, Patro moet wonden likken na 0/15

Dender blijft op positieve wijze verbazen in de Challenger Pro League. De degradant uit de JPL kende ...

2
2
Kerels leven weer: KV Kortrijk verlost van rode lantaarn

Na zeven speeldagen weet ook KV Kortrijk weer wat winnen is in de Jupiler Pro League. De Kerels ...

11
11
Volgend trainersontslag op til in de Jupiler Pro League?

Michiel Jonckheere heeft KV Kortrijk al verlaten. Het eerste trainersontslag in de Jupiler Pro ...

56
56
Topper baart een muis: Club haalt Genk door gehaktmolen

Club Brugge mag met een zalig gevoel richting de interlandbreak. Blauw-Zwart haalde een defensief ...

109
109
'Ito op weg naar spraakmakende terugkeer in JPL'

Ryotaro Ito wordt nog steeds gesignaleerd in Sint-Truiden. De Japanse smaakmaker wacht in Haspengouw ...

88
88
'Nieuw stadion bezorgt Club-fans stevige mokerslag'

Club Brugge droomt al jaren van een nieuw stadion, maar voor de supporters komt daar ook een minder ...

838
838
Compper maakt ref met de grond gelijk na nieuw verlies

Royal Antwerp FC is ronduit matig aan het seizoen begonnen. Een 7 op 21 zijn de cijfers. Trainer ...

60
60
Man Utd verliest weer punten: knullige tegengoal nekt Lammens

Manchester United is alweer slecht begonnen aan het seizoen. Ze moesten vanavond op bezoek gaan bij ...

26
26
Club Brugge op rozen tegen Genk: "Hij is te goed voor JPL"

Club Brugge begon om 18u30 aan zijn thuismatch tegen KRC Genk. De eerste 45 minuten liggen achter de ...

197
197
Lukaku slikt: concurrent scoort 4 keer in immense afstraffing

Romelu Lukaku kan met een overwinning op zak naar de nationale ploeg afzakken. Maar op individueel ...

55
55
Optater Courtois en co: rode kaart hypothekeert pittige derby

Real Madrid heeft daags voor het ingaan van de interland-periode een flinke opdoffer moeten slikken. ...

62
62
Lokeren bijt tanden stuk op stevig blok van Virton in CPL

Na de indrukwekkende 2-6 overwinning op het veld van Anderlecht wilde Lokeren ook tegen promovendus ...

24
24
Hubert krijgt extra wapen: "Wou alleen maar naar Union"

Union SG heeft zijn ijzersterke reeks van de laatste weken bevestigd. Op het veld van Antwerp FC ...

45
45
Westelse machine draait overuren: Kanaries kind van rekening

Wat een machine is Westerlo geworden de laatste weken! De Kemphanen speelden ook op Stayen een ...

43
43
Opstellingen: drie wissels bij Club, Genk met Adedeji-Sternberg

Daags voor de start van een lange interland-periode staat in de Jupiler Pro League nog een affiche ...

80
80
City leider na doelpuntenfeest; opvallende koploper Eredivisie

Manchester City mag de interland-break inzetten als enige leider in de Premier League. De ...

27
27
Drastische wissel bij Duivels: "Van Bommel start met hem"

Maandag is het zover, dan blazen de Rode Duivels een eerste keer dit seizoen verzamelen. En er wacht ...

158
158
Nieuwe lieveling bij Anderlecht: tweetal krijgt klappen

RSC Anderlecht won zaterdagavond op overtuigende wijze van Zulte Waregem: 3-0. Daarbij scoorde ...

313
313
Union bevoordeeld? Antwerp-coach haalt uit naar arbitrage

Antwerp FC blijft in de hoek waar de klappen vallen. De Great Old zette zondagmiddag bij momenten ...

270
270
Wéér averij De Bruyne en co; Feyenoord haalt sloophamer uit

In de Serie A heeft SSC Napoli al voor de derde keer op vijf speeldagen tijd averij opgelopen. Kevin ...

40
40
Cercle Brugge in vieze papieren: "Dit komt hard aan"

Cercle Brugge is er niet in geslaagd om de interland-periode al winnend in te zetten. Groen-Zwart ...

271
271
Dominant Union bezorgt dolend Antwerp nieuwe mokerslag

Union is andermaal aan een ijzersterk seizoen bezig. Het team van David Hubert won nu ook ...

53
53
Real Madrid-icoon Guti dropt sensationele Courtois-uitspraak

Bondscoach Mark van Bommel zal tijdens de komende Nations League-campagne geen beroep kunnen doen op ...

107
107
Noodlot treft Jelle Vossen: Beerschot bevestigt mokerslag

Na het debacle in zijn afscheidsseizoen bij Zulte Waregem, heeft Jelle Vossen op 37-jarige leeftijd ...

125
125
Poppen aan dansen in Antwerp-Union: "Hij verdient 4 keer geel"

In de Jupiler Pro League kruisten de landskampioenen van 2023 en 2025 zondagmiddag de degens met ...

374
374

Meer sportnieuws