Nsoki reageert na eerste speelminuten bij Club Brugge

door
Nsoki reageert na eerste speelminuten bij Club Brugge

Philippe Clement kon de voorbije week eindelijk zijn eerste twee aanwinsten van de zomer verwelkomen en gunde op Union meteen een debuut aan Stanley Nsoki. De Franse verdediger vormde centraal achterin een duo met Brandon Mechele en speelde meteen de hele wedstrijd. Dat verliep wel nog met vallen en opstaan, zo bleek ook uit de reacties van vele fans.


"Voor mijn debuut vandaag was ik aangenaam verrast", reageert Nsoki desondanks op de website van Club. "Het was een intensieve match tegen Union. We begonnen niet zo goed aan de wedstrijd, maar in de tweede helft liep het beter. Op het einde pakten we de drie punten en dat is het belangrijkste vandaag.  Het was een match met een hoog niveau. Vandaag was het ook mijn eerste wedstrijd, dus het is nog wat zoeken. De automatismen komen wel na verloop van tijd."

Club telde naar verluidt 6,5 miljoen euro neer om Nsoki weg te plukken bij OGC Nice. De Fransman moet het vertrek van Odilon Kossounou mee helpen opvangen en tegelijk kan hij ook nog een extra concurrent voor Ricca en Sobol op de linksachter worden. Die laatste reageerde alvast door bij zijn eerste speelminuten van het seizoen meteen fraai de winnende goal te maken.

LEES OOK: Hasi strooit bloemen naar Club Brugge: "Als goede wijn"

Zal Nsoki een meerwaarde zijn voor Club?

Meest recent

Overmars terug naar Ajax? De Telegraaf schept duidelijhkeid

Het is weer grote crisis bij Ajax. De Amsterdammers ontsloegen John Heitinga en technisch directeur ...

41
41
Hasi komt met ultieme update over De Cat en WK U17

Nathan De Cat zal zondag in de basis starten tegen Club Brugge. Een topmatch voor de 17-jarige ...

39
39
Recordman Kompany: Bayern weldra nog een stuk sterker?

Bayern München speelt dit weekend tegen Union Berlin. De Duitse recordkampioen gaat voor een ...

42
42
Hasi strooit bloemen naar Club Brugge: "Als goede wijn"

Zondag krijgt RSC Anderlecht in het Lotto Park aartsrivaal Club Brugge over de vloer. Nicky Hayen ...

95
95
Antwerp & AA Gent ontdekken finaal verdict Foulon & Dean

Speeldag 13 van de Jupiler Pro League stond vorige week in het kader van een aantal zware ...

102
102
Vermeeren geschokt: het OM-signaal is keihard

Vier matchen, vier rollen—en zelfs in Europa lijken z’n minuten ineens te krimpen. De ...

79
79
KRC Genk verneemt sanctie na wangedrag van supporters

KRC Genk beleefde donderdag een hoogdag in Braga, waar de bijna 1.500 meegereisde fans na de 3-4 ...

201
201
'Ajax zoekt trainer: Belgische coach op shortlist'

Ajax nam donderdag afscheid van John Heitinga, die bedankt werd voor bewezen diensten omwille van de ...

100
100
DAZN versus Pro League: ultieme deadline bekend

Ook komend weekend is het Belgisch voetbal exclusief te zien via DAZN, dat dan toch besloot om de ...

467
467
Europese grootmacht roept smaakmaker Club Brugge op

Afgelopen zomer rinkelde de kassa als nooit tevoren bij Club Brugge, dat dan ook heel wat ...

145
145
BV's fileren VAR-storm in Brugge: "Het is verkocht!"

Wat een avond voor Club Brugge! Op woensdagavond speelde Blauw-Zwart een onvergetelijke wedstrijd ...

349
349
De Condé kraakt code: Fink pakt uit met KRC Genk 2.0

De uitschuiver tegen Ferencvaros in de League Phase van de Europa League is uitgewist. Dankzij een ...

201
201
Leko briest bij KAA Gent: "Ze waren bang van ons"

Ivan Leko zit in een rollercoaster bij KAA Gent. De Buffalo’s wisselen goede met slechte ...

91
91
Rudi Garcia verbaast met uitspraken over Tielemans

Rudi Garcia heeft zijn 26-koppige selectie voor de WK-kwalificatiematchen tegen Liechtenstein en ...

135
135
Hayen vreest Anderlecht: Hasi vindt succesformule

RSC Anderlecht ontvangt zondag Club Brugge in het Lotto Park, het nummer drie tegen het nummer twee ...

280
280
Wils met rug tegen muur: Antwerp-bestuur grijpt in

Royal Antwerp FC zit in de hoek waar de klappen vallen. The Great Old staat voorlaatste in de ...

193
193
Van der Elst over Club-sterkhouder: “Kan mee bij Barça”

Club Brugge speelde in de Champions League 3-3 gelijk tegen FC Barcelona. Een ongelooflijke stunt en ...

322
322
Rudi Garcia verrast met boodschap voor Nicky Hayen

Bondscoach Rudi Garcia heeft de selectie van de Belgische nationale ploeg bekendgemaakt voor de ...

239
239
Charleroi in vrije val: De Mil grijpt keihard in

Het is voor Rik De Mil al een bewogen seizoen geweest. Hij zag met Charleroi al snel het Europese ...

53
53
Eindelijk Vermant: Garcia geeft uitleg bij zijn keuze

De Rode Duivels moeten volgende week tegen Kazachstan en Liechtenstein hun ticket voor het WK 2026 ...

98
98
Garcia heeft 2 verrassingen in petto in selectie Duivels

Bondscoach Rudi Garcia heeft zijn selectie bekendgemaakt voor de laatste twee ...

146
146
Nieuwe domper Lavia: Maresca komt met update

Chelsea beleefde deze week een pijnlijke avond in de Champions League, want het kwam niet verder dan ...

112
112
'Strijd om Tresoldi barst los: grote verrassing in de maak'

Er was de voorbije maanden toch wat twijfel rond Club Brugge, nadat het in de zomer weer een pak ...

338
338
Bedankt Genk: België op koers voor 2 rechtstreekse CL-tickets

De Belgische clubs zijn erin geslaagd om zich deze week te tonen in Europa. Union slaagde in de ...

329
329
TRANSFERUURTJE: 'Grootmachten melden zich bij Club, Ajax grijpt in'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

220
220

Meer sportnieuws