'AA Gent vangt zelfs nog meer dan gedacht voor Yaremchuk'

door
'AA Gent vangt zelfs nog meer dan gedacht voor Yaremchuk'

Bij AA Gent namen ze al afscheid van Niklas Dorsch, die 7 miljoen euro opleverde. Roman Yaremchuk is de volgende die gaat vertrekken. Transferspecialist Nicolo Schira komt met een update over de spits.

Volgens de Italiaanse journalist is Roman Yaremchuk dicht bij een overgang naar de Portugese topclub Benfica, dat al langer interesse toont. De 25-jarige aanvaller kende een sterk EK met Oekraïne en de afgelopen dagen werd hij gelinkt aan AS Roma. De Italianen gaan echter niet in zee met de spits van AA Gent.

UPDATE 31/07

De kogel is door de kerk. Roman Yaremchuk is de nieuwe spits van Benfica. Dat maakten de Portugezen bekend. De spits komt over van AA Gent en tekende tot medio 2026. Yaremchuk zal er ploegmaat worden van Mile Svilar en Jan Vertonghen. AA Gent zou 17 miljoen euro ontvangen en een doorverkooppercentage van 25% hebben afgedwongen.

UPDATE 20u15
Het lijkt erop dat AA Gent zeer goed onderhandeld heeft met Benfica. De transfersom die ze ontvangen voor Yaremchuk zou zelfs nog hoger liggen dan de eerder vermeldde 17 miljoen euro, als we Het Nieuwsblad mogen geloven. Volgens hen incasseren de Buffalo's immers een bedrag tussen de 19 en 20 miljoen euro en kan die som met bonussen zelfs nog verder oplopen. De kans lijkt dus groot dat Gent na de transfer van Jonathan David nog een tweede keer de barrière van 20 miljoen zal doorbreken.

LEES OOK: AA Gent ziet nog een verdediger vertrekken

Is Yaremchuk dat bedrag waard?

Meest recent

'Club en Anderlecht grepen naast komst Guiagon'

Charleroi is bezig aan een zeer straffe reeks. Het is in de competitie opgeklommen naar de zesde ...

0
0
PSV-fan Van Gerwen breekt: Nieuw privédrama schokt

Michael van Gerwen staat bekend als een man die zelden mist. Op het dartbord is hij meedogenloos, ...

7
7
Go Ahead Eagles brengt verrassend Belgisch transfernieuws

Go Ahead Eagles was de voorbije jaren één van de revelaties in Nederland. Het wist ...

7
7
Dé waanzinnige top vijf van RC Genk: “Absolute wereldklasse”

KRC Genk heeft een voortreffelijke jeugdopleiding. De Limburgers lieten al héél wat ...

248
248
Oosting komt met enorme dompers voor Antwerp

Royal Antwerp FC haalde Rein Van Helden weg bij STVV, maar daar bleef het bij. Nochtans kon de ploeg ...

182
182
'Rodriguez (ex-Real) op zucht van zeer knappe transfer'

Hoe zou het nog zijn met James Rodriguez? De Colombiaanse aanvallende middenvelder was ooit een ...

17
17
Still met goed én slecht nieuws: "Kan spelen tegen Antwerp"

RSC Anderlecht staat onder vuur. De resultaten zijn slecht, de coach werd ontslagen en de sportief ...

263
263
'Olaigbe (ex-Cercle en RSCA) verrast met nieuwe club'

De carrière van Kazeem Olaigbe zit duidelijk in een dipje. De Belgische flankaanvaller gaat ...

23
23
'Ontevreden Ronaldo maakt blits comeback in Europa'

De voorbije dagen is er in Saudi-Arabië een bom ontploft rond Cristiano Ronaldo. De Portugese ...

141
141
Edward Still: "Of hij trainer wordt van Anderlecht?"

Edward Still heeft zijn eerste persconferentie als trainer van RSC Anderlecht afgewerkt. De ...

179
179
Ruben Van Gucht gespot op Tinder en dat verrast velen

Ruben Van Gucht is op dit eigenste moment te zien op VRT. De journalist doet immers verslag van de ...

23
23
Noa Lang geeft dé reden voor bliksemvertrek bij Napoli

De wintermercato zit er in de meeste landen op. De voorbije maand hebben we heel wat opmerkelijke ...

50
50
Hubert kan revanche nemen: "Bleef wel mooie ervaring"

Deze week worden de heenwedstrijden in de halve finales van de Croky Cup afgewerkt. Woensdagavond ...

22
22
'Club Brugge hoopt: alsnog miljoenen voor flop?'

Club Brugge beleefde al bij al een vrij rustige wintermercato. Het haalde met Felix ...

392
392
'Anderlecht, Club en co te laat voor smaakmaker JPL'

We lijken dit seizoen enkele verrassingen te kunnen krijgen in de Champions' Play-Off. STVV blijft ...

164
164
La Louvière bevestigt bom rond Nicolas Frutos

La Louvière maakte de voorbije jaren een straffe opmars, want op twee jaar tijd ging het van ...

196
196
AA Gent ziet nog een verdediger vertrekken

AA Gent veroverde na de winterstop opnieuw een stek in de top zes en wil er alles aan doen om die ...

68
68
'Pijnlijke onthulling over gemiste transfer Vermeeren'

Na zijn debuut bij Antwerp leek the sky the limit te zijn voor Arthur Vermeeren, maar sinds zijn ...

222
222
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht weigert monsterbod, Kanté terug in Europa'

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

233
233
Filip Joos gooit het roer om: “Het was genoeg”

Filip Joos staat bekend als het vaste gezicht en de stem van de sportredactie, iemand die het spel ...

119
119
‘Europese sensatiemove Messi: voorwaarden op tafel’

De toekomst van Lionel Messi wordt nadrukkelijk besproken. Nu de competitie in de Verenigde Staten ...

102
102
‘Union schrikt: alsnog winterse knaltransfer steunpilaar?'

Union SG staat aan de leiding in de Jupiler Pro League en de Brusselse club neemt het in de halve ...

127
127
Leoni verbaast iedereen na Anderlecht: Geraerts jubelt

Theo Leoni brak op latere leeftijd door bij RSC Anderlecht, maar de middenvelder was na een tijdje ...

374
374
Pro League komt met zéér opvallend initiatief voor de fans

De Pro League heeft een opvallend initiatief meegedeeld. Beter laat dan nooit, want velen riepen al ...

97
97
'Opvallend transferverhaal met Club, Bayat en Leko"

Club Brugge haalde enkel Felix Lemaréchal naar het Jan Breydelstadion. Er kwam geen ...

510
510

Meer sportnieuws