'Anderlecht mag stilaan echt hopen op komst Zirkzee'

door
'Anderlecht mag stilaan echt hopen op komst Zirkzee'

RSC Anderlecht is nog altijd op zoek naar een centrumspits. De recordkampioen volgt daarvoor verschillende pistes. Volgens transferspecialist Nicolo Schira is Paars-Wit in vergevorderde onderhandelingen met Bayern München om Joshua Zirkzee op huurbasis over te nemen.

Eerder deze week geraakte al bekend dat de 20-jarige op het Brusselse verlanglijstje stond. Een huurbeurt hangt nu wel echt in de lucht. En bij Corriere di Verona weet men dat Hellas Verona in de voorbije dagen ook een poging deed om de jonge Nederlander binnen te hengelen. Die club kreeg echter te horen dat een overgang moeilijk zou worden omdat Bayern een akkoord met RSCA aan het afronden zou zijn. De Brusselaars zijn dus goed op weg om de spits binnen te hengelen, al kan er natuurlijk altijd nog iets mislopen zolang de deal niet gesloten is.

UPDATE 31/07

De geruchten omtrent een mogelijke transfer van Zirkzee naar Anderlecht, zijn zaterdagmiddag nog wat meer toegenomen. In tegenstelling tot bij de vorige oefenwedstrijden, ontbrak de jonge Nederlander namelijk in de selectie voor het duel tegen SSC Napoli. Een concrete reden daarvoor werd voorlopig niet gegeven. Op de sociale media speculeert men echter over een doorbraak in de onderhandelingen met Anderlecht, al werd dat nog niet bevestigd.

UPDATE 17u34
Anderlecht mag alsmaar meer dromen van de komst van Zirkzee. Het Laatste Nieuws bevestigt nu dat de onderhandelingen met de jonge Nederlander lopen én dat zijn entourage aangeeft te geloven dat een akkoord zeker mogelijk is. Paars-Wit blijft wel een slag om de arm houden omwille van de moeilijkheidsgraad van het dossier en blijft voorlopig nog andere opties verkennen.


LEES OOK: Transfervuurwerk bij RSCA: Vandenbempt verwacht iéts

Zou hij de ideale spits zijn voor Anderlecht?

Meest recent

Frisse wind bij Antwerp: Oosting doet oproep aan fans

Antwerp boekte afgelopen zondag een deugddoende 0-1 zege op het veld van Club Brugge. Onder het ...

23
23
'Club Brugge lanceert winteroffensief: toptarget bekend'

Na de 0-1 nederlaag tegen Antwerp luidt de algemene consensus dat Club Brugge voorin nood heeft aan ...

196
196
Jan Boskamp trekt hard besluit: "Zo lang het nog duurt"

Ex-voetballer, trainer en topanalist Jan Boskamp heeft een bijzonder zware periode achter de rug. De ...

39
39
‘Transferstrijd De Cat barst los: monstersom Anderlecht’

Nathan De Cat is dit seizoen volledig doorgebroken bij RSC Anderlecht. Op 17-jarige leeftijd is de ...

243
243
Beerschot brult straffe ambities: “Dat is het hoofddoel”

Beerschot degradeerde afgelopen seizoen van de Jupiler Pro League naar de Challenger Pro League. De ...

76
76
Deschacht snapt niets van Anderlecht: “Zo moe van"

RSC Anderlecht was de grote winnaar van de afgelopen speeldag. Paars-Wit won met het kleinste ...

144
144
Anderlecht boven: Kompany en De Cat maken kans op prijs

De genomineerden voor het sportgala op zondag 14 januari in Schelle zijn bekendgemaakt door Gazet ...

120
120
Straffe comeback: zingende ref blaast iedereen omver

Een bekende scheidsrechter uit Nederland had nooit gedacht dat één zondagmiddag zijn ...

16
16
‘Toekomst Saelemaekers bekend: Duivel maakt knaller’

Alexis Saelemaekers maakte de overstap van RSC Anderlecht naar AC Milan, maar de afgelopen seizoenen ...

104
104
Sonck roept ferme waarschuwing naar Anderlecht

RSC Anderlecht won vorige speeldag van Union SG. Het was al een tijdje geleden dat Paars-Wit de ...

301
301
Standard komt met statement over kandidaat-investeerders

Standard Luik is nog steeds op zoek naar nieuwe investeerders. De afgelopen dagen kwam nieuws naar ...

122
122
Parys stampt na op DAZN: Pro League doet deur dicht

De oorlog tussen DAZN en de Pro League gaat verder. Het tv-contract werd stopgezet door het ...

539
539
Filip Joos doet erg opvallende Anderlecht-uitspraak

RSC Anderlecht wist vorige speeldag rivaal en competitieleider Union SG opzij te zetten in de ...

177
177
Toby Alderweireld richt verrassende boodschap aan De Wever

Toby Alderweireld zit allesbehalve stil sinds zijn afscheid van het voetbal. De man die Antwerp naar ...

187
187
Oosting krijgt meteen grote verrassing bij Antwerp

Royal Antwerp FC won vorige speeldag in het Jan Breydelstadion van Club Brugge. Na het ontslag van ...

220
220
Nucleaire ontploffing: oorlog Brys en Eto’o gaat verder

De oorlog tussen Marc Brys en Samuel Eto’o bij Kameroen is al een tijdje aan de gang. Die ...

131
131
KV Mechelen zorgt voor enorme rel: speler in shock

KV Mechelen heeft met Mauro Lenaerts al een eerste wintertransfer binnen. De aanvaller komt in ...

326
326
Anderlecht-fans verbazen met boycot: al derde keer

RSC Anderlecht heeft de afgelopen weken vertrouwen getankt. In de competitie werd leider Union SG ...

203
203
Paul Gheysens trekt fel van leer: "Ik ben geen gek!"

Het zijn woelige tijden voor Paul Gheysens. Zijn bedrijf Ghelamco verkeert al enige tijd in woelig ...

260
260
TRANSFERUURTJE: ‘Dubbelslag Club Brugge, Anderlecht verrast’

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

368
368
‘Drastische VAR-veranderingen op komst: nieuwe regels'

De intrede van de videoref heeft het voetbal enorm veranderd en er lijken nog drastische ...

256
256
'Dure zaak' voor Club Brugge: plannen wintermercato

Club Brugge kreeg afgelopen speeldag in de Jupiler Pro League een ferme klap in het gezicht. Tegen ...

439
439
Anderlecht, Genk en Standard balen: spelers vertrekken

Naar goede gewoonte wordt tijdens de winterperiode de Afrika Cup afgewerkt. Op 21 december start het ...

185
185
Rode Duivels houden hart vast: WK-boycot door Trump

De loting voor het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada staat voor de deur. De Rode ...

195
195
Mertens dropt grote hint: bezoek aan verrassende club

Dries Mertens speelde de afgelopen jaren bij het Turkse Galatasaray. Na zijn afscheid bij Cim Bom ...

124
124

Meer sportnieuws