Zo win jij 250 euro met 10 euro inzet op speeldag 2!

18
Zo win jij 250 euro met 10 euro inzet op speeldag 2!

KRC Genk en KV Oostende maakten er vrijdagavond een doelpuntenkermis van, hopelijk brengt de rest van het weekend net zoveel spektakel teweeg. Op speeldag twee van de Jupiler Pro League staan er alvast nog heel wat meer aantrekkelijke affiches op het programma. In samenwerking met UNIBET.be gaat VoetbalNieuws opnieuw op zoek naar de meest interessante tips en pronostieken.


Beginnen doen we op zaterdag met Charleroi tegen STVV, twee ploegen die het seizoen vorige week meteen inzetten met een klinkende zege. Nochtans versierden de Zebra's aan de kust amper twee corners, de Kanaries bleven tegen AA Gent zelfs steken op één enkel exemplaar. Veel hoekschoppen krijgen we op Mambourg vermoedelijk dus niet te zien. Indien het totaal afklokt op hoogstens zeven stuks, levert dat 3,40x onze inzet op.



Later op de avond neemt Eupen het op tegen Anderlecht. Paars-Wit verloor haar competitieopener niet alleen van Union, in de Brusselse derby slikte het bovendien drie gele kaarten. Mede door het vele tijdrekken gingen de Panda's in Brugge dan weer zeven (!) keer op de bon. Jonathan Lardot mag zich dus aan flink wat werk verwachten. Als de scheidsrechter minstens zes keer naar zijn borstzak tast, rekenen wij ons 2,95x onze inleg rijker.

Op zondag worden de rollen omgedraaid, en viert Union haar comeback in 1A op eigen veld tegen Club Brugge. De verdediging van Blauw-Zwart staat duidelijk nog niet helemaal op punt, terwijl de fiere promovendus tegen Anderlecht al zo scherp als een mes bleek. Afwerker van dienst was vooral Deniz Undav, goed voor twee doelpunten. Een treffer tegen de landskampioen, wellicht nog steeds zonder Simon Mignolet, is 3,15x onze bet waard.



AA Gent en Beerschot gingen op speeldag één dan weer allebei onderuit. Beide teams hebben dus wat recht te zetten, zeker de Buffalo’s die tussendoor tevens een blauwtje liepen tegen Valerenga. In de Ghelamco Arena kan AA Gent echter altijd iets meer, zo bewees het vorige week nog met een fraaie 4-0 tegen diezelfde Noren. Minstens drie goals tegen de defensief bijwijlen kwetsbare Antwerpenaren brengt nu 2,50x onze inzet op.

Tot slot passeren we langs de Bosuil, waar Antwerp zich hoopt te herpakken tegen KV Kortrijk. Aan de rust leek er vorig weekend op bezoek bij KV Mechelen nochtans geen vuiltje aan de lucht voor het stamnummer één, dat nadien evenwel een dubbele bonus nog uit handen gaf. Mocht de Great Old ook de eerste helft tegen de Kerels, zelf zegezeker tegen Seraing, alvast winnend afsluiten vermenigvuldigen wij ons inleggeld maal 2,32x.

COMBITIP
Wie een hogere return-on-investment nastreeft, kan natuurlijk altijd een aantal van onze pronostieken met elkaar combineren. Wij kiezen dan voor weinig corner in Charleroi versus STVV, veel kaarten in Anderlecht-Eupen en een Gentse drieklapper, samen goed voor ruim 25x onze inzet bij UNIBET.be.


VoetbalNieuws is er zich van bewust dat de quotes nog vlak voor de wedstrijd verlaagd of verhoogd kunnen worden door Unibet. Hierdoor kunnen de quotes eventueel niet correct zijn. VoetbalNieuws is niet verantwoordelijk voor uw gemaakte verliezen, mochten deze voorspellingen niet correct zijn.

LEES OOK: Compper viseert Vermeeren met snoeiharde uitspraken

Hoeveel ploegen zullen na dit weekend nog het maximum van de punten hebben?

Meest recent

Ommekeer bij Kortrijk? "Het gaat de goede kant uit"

Vorig weekend vonden er de nodige verschuivingen plaats in de kelder van het klassement van de ...

0
0
Real pakt uit: tennisicoon in bestuur én toptalent op komst

Real Madrid kende alweer een woelig seizoensbegin, want na nederlagen tegen Real Betis en Atletico ...

3
3
'Vitor Bruno slikt dubbele domper voor Salzburg'

Anderlecht bezorgde zichzelf vorig weekend weer wat meer ademruimte met een ruime zege tegen ...

34
34
'Na 6 maanden alweer weg? Goudhaantje Union grof wild'

Union haalde afgelopen zomer alweer 35 miljoen euro op de transfermarkt op met de verkoop van Anan ...

21
21
Zulte Waregem plukt verrassend pion weg bij Club Brugge

Zulte Waregem was uitstekend aan het seizoen begonnen en snuffelde zelfs even aan de subtop, maar is ...

38
38
TRANSFERUURTJE: 'Milan shopt wéér bij Club, Bakayoko moet weg'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

122
122
De Mil met handen in het haar vlak voor Europese clash

KAA Gent neemt het in de Conference League op tegen het Finse KuPS. De Buffalo’s zijn ...

91
91
KV Mechelen snoert iedereen de mond: Raman reageert

Het rommelde bij KV Mechelen en coach Fred Vanderbiest werd nadrukkelijk met een ontslag in verband ...

54
54
Club Brugge liet Rode Duivel genadeloos links liggen

Club Brugge heeft zich flink geroerd afgelopen zomer. Na het vertrek van Simon Mignolet was ...

173
173
Van Bommel hakt knopen door: Brugse Duivels in vizier

Er staat weer een nieuwe interlandperiode voor de deur. Voor bondscoach Mark van Bommel weer een ...

158
158
Bruno Fernandes haalt ongezien uit: “Leugens verspreid"

Manchester United completeerde een knappe comeback in de Champions League tegen AS Roma. De uitploeg ...

29
29
Preud’homme slaat keihard terug na Club Brugge-kritiek

Club Brugge mikt altijd op het allerhoogste en ook achter de schermen zijn de ambities groot. Elke ...

219
219
HVH ziet Belgische arbitrage falen: “Gewoonweg belachelijk”

Afgelopen speeldag waren er weer een paar discutabele fases op de Belgische velden. Vooral de ...

123
123
'Club voelt bui al hangen: AC Milan heeft grootse plannen'

In januari is hij niet te koop, maar dat Nicolo Tresoldi bezig is aan zijn laatste maanden bij Club ...

209
209
Thorup gooit roer om: opvallend slachtoffer in Genk

KRC Genk vindt vooral buitenshuis maar geen regelmaat in de prestaties, want na twee opeenvolgende ...

213
213
Vanaken duidt opvolger Tzolis aan bij Club Brugge

Club Brugge hoopt vanavond tegen PSV opnieuw te schitteren in de Champions League. Niet alleen als ...

285
285
Ajax dumpte hem via WhatsApp: nu schittert hij bij Club

Een miskoop. Dertien in een dozijn. "Met hem speel je met tien." In Nederland lachten ze hem weg, nu ...

230
230
Sibierski maakt brokken: Anderlecht op ramkoers met KBVB

Het zijn onrustige dagen bij RSC Anderlecht, waar het intern blijkt te rommelen tussen Vitor Bruno ...

304
304
Seys speelt open kaart: laatste maanden bij Club Brugge

In de Champions League neemt Club Brugge het straks op tegen PSV. In de Philips Arena zullen ...

467
467
'Bruno haalt gram: Anderlecht kan cashen op Stroeykens'

Een zestal weken nadat Antoine Sibierski hem openlijk naar de uitgang sorteerde, is Mario Stroeykens ...

223
223
Leko hakt knopen door: opstelling Club Brugge al bekend

Club Brugge vertoeft momenteel in Eindhoven, waar het na de fraaie zeges tegen Inter en Lens nu ook ...

203
203
Tielemans na comeback: "We hebben voor hem gevochten"

Manchester United is dinsdagavond van de hel naar de hemel gegaan. Het leek aanvankelijk op weg naar ...

180
180
'Belgische clubs azen op koopje bij Marseille'

De start van de wintermercato nadert stilaan met rasse schreden. Clubs moeten nog twee maanden ...

162
162
Straffe comeback Man Utd, ook zeges Bayern, Barça en PSG

De vierde speeldag in de league phase van de Champions League heeft dinsdagavond heel wat spektakel ...

80
80
Lukaku kent zijn nieuwe trainer bij Fenerbahçe

Romelu Lukaku lijkt eindelijk een basisplaats beet te hebben bij Fenerbahçe, maar veel ...

48
48

Meer sportnieuws