Zo win jij 250 euro met 10 euro inzet op speeldag 2!

door
Zo win jij 250 euro met 10 euro inzet op speeldag 2!

KRC Genk en KV Oostende maakten er vrijdagavond een doelpuntenkermis van, hopelijk brengt de rest van het weekend net zoveel spektakel teweeg. Op speeldag twee van de Jupiler Pro League staan er alvast nog heel wat meer aantrekkelijke affiches op het programma. In samenwerking met UNIBET.be gaat VoetbalNieuws opnieuw op zoek naar de meest interessante tips en pronostieken.


Beginnen doen we op zaterdag met Charleroi tegen STVV, twee ploegen die het seizoen vorige week meteen inzetten met een klinkende zege. Nochtans versierden de Zebra's aan de kust amper twee corners, de Kanaries bleven tegen AA Gent zelfs steken op één enkel exemplaar. Veel hoekschoppen krijgen we op Mambourg vermoedelijk dus niet te zien. Indien het totaal afklokt op hoogstens zeven stuks, levert dat 3,40x onze inzet op.



Later op de avond neemt Eupen het op tegen Anderlecht. Paars-Wit verloor haar competitieopener niet alleen van Union, in de Brusselse derby slikte het bovendien drie gele kaarten. Mede door het vele tijdrekken gingen de Panda's in Brugge dan weer zeven (!) keer op de bon. Jonathan Lardot mag zich dus aan flink wat werk verwachten. Als de scheidsrechter minstens zes keer naar zijn borstzak tast, rekenen wij ons 2,95x onze inleg rijker.

Op zondag worden de rollen omgedraaid, en viert Union haar comeback in 1A op eigen veld tegen Club Brugge. De verdediging van Blauw-Zwart staat duidelijk nog niet helemaal op punt, terwijl de fiere promovendus tegen Anderlecht al zo scherp als een mes bleek. Afwerker van dienst was vooral Deniz Undav, goed voor twee doelpunten. Een treffer tegen de landskampioen, wellicht nog steeds zonder Simon Mignolet, is 3,15x onze bet waard.



AA Gent en Beerschot gingen op speeldag één dan weer allebei onderuit. Beide teams hebben dus wat recht te zetten, zeker de Buffalo’s die tussendoor tevens een blauwtje liepen tegen Valerenga. In de Ghelamco Arena kan AA Gent echter altijd iets meer, zo bewees het vorige week nog met een fraaie 4-0 tegen diezelfde Noren. Minstens drie goals tegen de defensief bijwijlen kwetsbare Antwerpenaren brengt nu 2,50x onze inzet op.

Tot slot passeren we langs de Bosuil, waar Antwerp zich hoopt te herpakken tegen KV Kortrijk. Aan de rust leek er vorig weekend op bezoek bij KV Mechelen nochtans geen vuiltje aan de lucht voor het stamnummer één, dat nadien evenwel een dubbele bonus nog uit handen gaf. Mocht de Great Old ook de eerste helft tegen de Kerels, zelf zegezeker tegen Seraing, alvast winnend afsluiten vermenigvuldigen wij ons inleggeld maal 2,32x.

COMBITIP
Wie een hogere return-on-investment nastreeft, kan natuurlijk altijd een aantal van onze pronostieken met elkaar combineren. Wij kiezen dan voor weinig corner in Charleroi versus STVV, veel kaarten in Anderlecht-Eupen en een Gentse drieklapper, samen goed voor ruim 25x onze inzet bij UNIBET.be.


VoetbalNieuws is er zich van bewust dat de quotes nog vlak voor de wedstrijd verlaagd of verhoogd kunnen worden door Unibet. Hierdoor kunnen de quotes eventueel niet correct zijn. VoetbalNieuws is niet verantwoordelijk voor uw gemaakte verliezen, mochten deze voorspellingen niet correct zijn.

LEES OOK: Zware winterprik heeft gevolgen: bekermatchen in gevaar?

Hoeveel ploegen zullen na dit weekend nog het maximum van de punten hebben?

Meest recent

'Mokerslag Antwerp: volgende sterkhouder vertrekt'

Antwerp sloot 2025 af met een sterke reeks en houdt daardoor nog uitzicht op een plaats in de top ...

29
29
De Ketelaere kroont zich tot matchwinnaar bij Atalanta

Charles De Ketelaere is uitstekend begonnen aan 2026. De Rode Duivel was eerder deze week al ...

18
18
'Verrassende transferwending rond Joel Ordoñez'

Club Brugge staat nog voor een drukke wintermercato. Niet alleen zoekt het zelf naar versterking ...

82
82
Egypte maakt indruk en kegelt titelhouder uit Africa Cup

De Rode Duivels zouden volgende zomer weleens hun handen vol kunnen hebben met Egypte op het WK. De ...

62
62
'Standard met handen in haar: bizarre transfer verklaard'

Standard hoopt na de winterstop zijn zesde plaats vast te kunnen houden, maar evident zal dat niet ...

69
69
Goots vreest ramp voor Antwerp: "Als zij opnieuw uitvallen..."

Volgend weekend wordt de Jupiler Pro League weer op gang getrapt. In de laatste tien speeldagen van ...

60
60
Waanzinnige beelden: massale knokpartij na Algerije-Nigeria

Zaterdag worden op de Africa Cup de laatste twee kwartfinales afgewerkt. In de eerste van die ...

154
154
'Dwomoh grijpt naast verhoopte transfer'

Enkele jaren geleden stond Pierre Dwomoh nog te boek als één van de grootste talenten ...

57
57
'Standard haakt af voor sensatie op Belgische velden'

De wintermercato begint in ons land alsmaar meer op gang te komen. Daarbij lijken verschillende ...

119
119
Club Brugge bedrogen: Furo-deal blijkt zware misrekening

Het voelde als slim verkopen, maar dat knaagt nu al. Club Brugge laat Kaye Furo vertrekken en dacht ...

1076
1076
'Zirkzee baalt en ziet mooie transfer definitief afketsen'

Joshua Zirkzee wist zich nog niet door te zetten bij Manchester United. De Nederlandse aanvaller ...

58
58
Westerlo aan zet: derde sterkhouder weg?

Bij KVC Westerlo moeten ze deze mercato verkopen. De Kemphanen hebben alle seizoenen rode cijfers en ...

65
65
'AA Gent ruikt volgende jackpot na vertrek Gandelman'

AA Gent heeft al wat spelers van de hand kunnen doen. De kans is bestaande dat de Buffalo's nog een ...

459
459
'Simic verrast iedereen compleet met nieuwe transfer'

RSC Anderlecht wist Jan-Carlo Simic afgelopen zomer te verkopen aan Al-Ittihad. Dat vulde de kassa ...

214
214
'Gerucht ontkracht: géén prioriteit voor Anderlecht'

De tweede seizoenshelft staat voor de deur bij RSC Anderlecht, aanstaande donderdag begint RSCA ...

114
114
Tessa Wullaert open over relatie: "We hebben het echt gehad"

Tessa Wullaert is al jaren het gezicht en het geweten van het Belgische vrouwenvoetbal. Als ...

144
144
Hasi ziet druk stijgen: "Dat is onze doelstelling"

RSC Anderlecht moet volgende week aan de bak tegen AA Gent. Een uitschakeling in de Beker van ...

131
131
Manchester City stoot met monsterzege door in FA Cup

In Duitsland en Engeland stonden er namiddag wedstrijden op het programma. De Bundesliga opende het ...

31
31
Megatransfers Club Brugge en Genk: "Hij moét vertrekken"

Club Brugge en KRC Genk zijn twee Belgische clubs die al vele jaren op rij jaarlijks zeer goed ...

1011
1011
'STVV raast door en wil toeslaan met knaltransfer'

STVV is bezig met heel wat transferdossiers. De Kanaries willen zich duidelijk versterken en ...

123
123
'Charleroi wil uitpakken met straffe Belgische transfer'

Sporting Charleroi wil een grote slag slaan op de transfermarkt. De Carolo's willen een Belgische ...

57
57
Hayen onder de indruk: "De Vanaken van Racing Genk"

Nicky Hayen heeft veel werk bij KRC Genk. De defensieve stabiliteit terugvinden is daarbij het ...

368
368
Hazard wil niet wachten: witte rook op komst bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht dringt de tijd. Marco Kana, Yari Verschaeren en Thorgan Hazard zijn einde ...

858
858
Steven Defour breekt: zeldzaam openhartig

Steven Defour heeft sinds zijn afscheid bij KV Mechelen, nu dik twee jaar geleden, gekozen voor de ...

129
129
Kompany na alle ophef: "Ik neem er afstand van"

Vincent Kompany krijgen ze niet snel gek. De trainer van Bayern München kreeg de nodige vragen ...

85
85

Meer sportnieuws