Zo win jij 250 euro met 10 euro inzet op speeldag 2!

18
Zo win jij 250 euro met 10 euro inzet op speeldag 2!

KRC Genk en KV Oostende maakten er vrijdagavond een doelpuntenkermis van, hopelijk brengt de rest van het weekend net zoveel spektakel teweeg. Op speeldag twee van de Jupiler Pro League staan er alvast nog heel wat meer aantrekkelijke affiches op het programma. In samenwerking met UNIBET.be gaat VoetbalNieuws opnieuw op zoek naar de meest interessante tips en pronostieken.


Beginnen doen we op zaterdag met Charleroi tegen STVV, twee ploegen die het seizoen vorige week meteen inzetten met een klinkende zege. Nochtans versierden de Zebra's aan de kust amper twee corners, de Kanaries bleven tegen AA Gent zelfs steken op één enkel exemplaar. Veel hoekschoppen krijgen we op Mambourg vermoedelijk dus niet te zien. Indien het totaal afklokt op hoogstens zeven stuks, levert dat 3,40x onze inzet op.



Later op de avond neemt Eupen het op tegen Anderlecht. Paars-Wit verloor haar competitieopener niet alleen van Union, in de Brusselse derby slikte het bovendien drie gele kaarten. Mede door het vele tijdrekken gingen de Panda's in Brugge dan weer zeven (!) keer op de bon. Jonathan Lardot mag zich dus aan flink wat werk verwachten. Als de scheidsrechter minstens zes keer naar zijn borstzak tast, rekenen wij ons 2,95x onze inleg rijker.

Op zondag worden de rollen omgedraaid, en viert Union haar comeback in 1A op eigen veld tegen Club Brugge. De verdediging van Blauw-Zwart staat duidelijk nog niet helemaal op punt, terwijl de fiere promovendus tegen Anderlecht al zo scherp als een mes bleek. Afwerker van dienst was vooral Deniz Undav, goed voor twee doelpunten. Een treffer tegen de landskampioen, wellicht nog steeds zonder Simon Mignolet, is 3,15x onze bet waard.



AA Gent en Beerschot gingen op speeldag één dan weer allebei onderuit. Beide teams hebben dus wat recht te zetten, zeker de Buffalo’s die tussendoor tevens een blauwtje liepen tegen Valerenga. In de Ghelamco Arena kan AA Gent echter altijd iets meer, zo bewees het vorige week nog met een fraaie 4-0 tegen diezelfde Noren. Minstens drie goals tegen de defensief bijwijlen kwetsbare Antwerpenaren brengt nu 2,50x onze inzet op.

Tot slot passeren we langs de Bosuil, waar Antwerp zich hoopt te herpakken tegen KV Kortrijk. Aan de rust leek er vorig weekend op bezoek bij KV Mechelen nochtans geen vuiltje aan de lucht voor het stamnummer één, dat nadien evenwel een dubbele bonus nog uit handen gaf. Mocht de Great Old ook de eerste helft tegen de Kerels, zelf zegezeker tegen Seraing, alvast winnend afsluiten vermenigvuldigen wij ons inleggeld maal 2,32x.

COMBITIP
Wie een hogere return-on-investment nastreeft, kan natuurlijk altijd een aantal van onze pronostieken met elkaar combineren. Wij kiezen dan voor weinig corner in Charleroi versus STVV, veel kaarten in Anderlecht-Eupen en een Gentse drieklapper, samen goed voor ruim 25x onze inzet bij UNIBET.be.


VoetbalNieuws is er zich van bewust dat de quotes nog vlak voor de wedstrijd verlaagd of verhoogd kunnen worden door Unibet. Hierdoor kunnen de quotes eventueel niet correct zijn. VoetbalNieuws is niet verantwoordelijk voor uw gemaakte verliezen, mochten deze voorspellingen niet correct zijn.

LEES OOK: Woeste Edward Still maakt La Louvière af na bolwassing

Hoeveel ploegen zullen na dit weekend nog het maximum van de punten hebben?

Meest recent

'Conflict WK U17: Mignolet slaat terug naar Anderlecht'

Op 19 november gaat in Qatar het WK U17 van start. Daar zullen ook de Jonge Duivels weer aanwezig ...

2
2
Wéér schandaal: "FIFA betaalde miljoenen voor Infantino"

De voorbije maanden is Gianni Infantino alsmaar meer onder vuur te komen liggen als voorzitter van ...

7
7
'Union schrikt: AC Milan meldt zich voor sterkhouder'

Union draait ook dit seizoen weer netjes mee in de top van de Jupiler Pro League en is goed begonnen ...

16
16
Anderlecht bezorgt Jonge Duivels mokerslag voor WK U17

Na deze week staat er een nieuwe interlandperiode voor de deur. Die wordt niet alleen belangrijk ...

78
78
Club Brugge krijgt controversiële scheidsrechter tegen PSV

Voor Club Brugge blijft het een zeer drukke periode. Woensdag moet het alweer aan de bak, want dan ...

46
46
Vandenbempt waarschuwt Gent: "Als je dat genoeg herhaalt..."

AA Gent begon geweldig aan het seizoen, maar is de laatste weken toch een beetje van zijn wolk ...

30
30
'Club krijgt enorme concurrentie voor typische transfer'

Bij Club Brugge kunnen ze tot dusver zeer tevreden zijn over hun seizoensbegin. Na tien speeldagen ...

51
51
Albert duidelijk: "Hij moet altijd starten bij Anderlecht"

Het zijn woelige weken geweest voor Anderlecht, maar op Neerpede zullen ze hopen dat de rust een ...

86
86
'Droomtransfer Tresoli: nieuw plan op tafel'

Nicolo Tresoldi pikte vrijdag op Zulte Waregem opnieuw zijn doelpuntje mee en is met acht goals nu ...

136
136
Conflict bij Anderlecht ontplot: lot Bruno al bezegeld?

Anderlecht herpakte zich zaterdag met een deugddoende 4-1-overwinning tegen Westerlo, maar dat ...

359
359
'Burgess laat AA Gent nog wat langer in spanning'

Het is voor AA Gent een zwart weekend geworden. Het leed in Lommel zijn eerste competitienederlaag ...

119
119
TRANSFERUURTJE: 'Genk heeft beet, nieuwe club voor Lamkel Zé'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

200
200
Woeste Edward Still maakt La Louvière af na bolwassing

La Louvière kreeg in een leeg Stade du Pays vijf doelpunten om de oren. Uiteindelijk werd het ...

34
34
‘Harde realiteit: Antwerp-spelers laten Compper in de steek’

Marvin Compper staat zwaar onder druk bij Royal Antwerp FC. Vorige speeldag werd eindelijk nog eens ...

143
143
Charleroi briest op jammerlijke positie: “Niet leuk voor ons”

Sporting Charleroi leverde een spektakelstuk af tegen La Louviere. De Carolo’s wonnen met 5-2 ...

31
31
Stoel De Meyer wankelt: STVV-coach uit grote frustratie

Het rommelt bij Sint-Truiden VV. De Kanaries waren vorig seizoen nog de grote revelatie van de ...

162
162
Burgess-drama bij KAA Gent: “Iedereen is aangedaan”

KAA Gent is niet meer ongeslagen bij KAA Gent. De Buffalo’s verloren met 2-0 van Lommel. Coach ...

405
405
Coucke pakt uit met opvallend nieuws: Brugge krijgt primeur

Marc Coucke kan na een bewogen periode bij Anderlecht opnieuw wat opgeluchter ademhalen. De ...

94
94
Goudhaantje grijpt kans: Anderlecht dumpt duur duo

Ondanks een grotendeels matige eerste helft won RSC Anderlecht vlot met 4-1 van Westerlo. Heel wat ...

442
442
'Done deal: KRC Genk tast in buidel voor toptalent'

Jess Thorup zit met zijn handen in het spreekwoordelijke haar, want ook in Mechelen kon KRC Genk ...

190
190
Defour gaat straffe uitdaging aan: "Avontuur van mijn leven"

Steven Defour lijkt voorlopig geen actieve rol meer te gaan opnemen in de voetbalwereld. Na zijn ...

52
52
Bruno redt vel: uitstel van executie bij Anderlecht?

Na een resem uitmatchen om snel te vergeten, kon RSC Anderlecht in eigen huis eindelijk nog eens ...

192
192
‘Haaland per direct weg bij City na vertrouwensbreuk’

Erling Haaland tekende in januari 2025 bij Manchester City tot 2034, zonder afkoopclausule. Een half ...

620
620
De Mil kruist vingers: update uit ziekenboeg AA Gent

AA Gent deed afgelopen weekend een slechte zaak in het klassement, want door de 2-0 nederlaag in ...

165
165
'Zwanenzang bij Antwerp: hoofd Compper op kapblok'

Vorige week leek Antwerp nog eindelijk de weg naar boven in te zetten, maar na de 2-1 nederlaag ...

176
176

Meer sportnieuws