Zo win jij 250 euro met 10 euro inzet op speeldag 2!

door
Zo win jij 250 euro met 10 euro inzet op speeldag 2!

KRC Genk en KV Oostende maakten er vrijdagavond een doelpuntenkermis van, hopelijk brengt de rest van het weekend net zoveel spektakel teweeg. Op speeldag twee van de Jupiler Pro League staan er alvast nog heel wat meer aantrekkelijke affiches op het programma. In samenwerking met UNIBET.be gaat VoetbalNieuws opnieuw op zoek naar de meest interessante tips en pronostieken.


Beginnen doen we op zaterdag met Charleroi tegen STVV, twee ploegen die het seizoen vorige week meteen inzetten met een klinkende zege. Nochtans versierden de Zebra's aan de kust amper twee corners, de Kanaries bleven tegen AA Gent zelfs steken op één enkel exemplaar. Veel hoekschoppen krijgen we op Mambourg vermoedelijk dus niet te zien. Indien het totaal afklokt op hoogstens zeven stuks, levert dat 3,40x onze inzet op.



Later op de avond neemt Eupen het op tegen Anderlecht. Paars-Wit verloor haar competitieopener niet alleen van Union, in de Brusselse derby slikte het bovendien drie gele kaarten. Mede door het vele tijdrekken gingen de Panda's in Brugge dan weer zeven (!) keer op de bon. Jonathan Lardot mag zich dus aan flink wat werk verwachten. Als de scheidsrechter minstens zes keer naar zijn borstzak tast, rekenen wij ons 2,95x onze inleg rijker.

Op zondag worden de rollen omgedraaid, en viert Union haar comeback in 1A op eigen veld tegen Club Brugge. De verdediging van Blauw-Zwart staat duidelijk nog niet helemaal op punt, terwijl de fiere promovendus tegen Anderlecht al zo scherp als een mes bleek. Afwerker van dienst was vooral Deniz Undav, goed voor twee doelpunten. Een treffer tegen de landskampioen, wellicht nog steeds zonder Simon Mignolet, is 3,15x onze bet waard.



AA Gent en Beerschot gingen op speeldag één dan weer allebei onderuit. Beide teams hebben dus wat recht te zetten, zeker de Buffalo’s die tussendoor tevens een blauwtje liepen tegen Valerenga. In de Ghelamco Arena kan AA Gent echter altijd iets meer, zo bewees het vorige week nog met een fraaie 4-0 tegen diezelfde Noren. Minstens drie goals tegen de defensief bijwijlen kwetsbare Antwerpenaren brengt nu 2,50x onze inzet op.

Tot slot passeren we langs de Bosuil, waar Antwerp zich hoopt te herpakken tegen KV Kortrijk. Aan de rust leek er vorig weekend op bezoek bij KV Mechelen nochtans geen vuiltje aan de lucht voor het stamnummer één, dat nadien evenwel een dubbele bonus nog uit handen gaf. Mocht de Great Old ook de eerste helft tegen de Kerels, zelf zegezeker tegen Seraing, alvast winnend afsluiten vermenigvuldigen wij ons inleggeld maal 2,32x.

COMBITIP
Wie een hogere return-on-investment nastreeft, kan natuurlijk altijd een aantal van onze pronostieken met elkaar combineren. Wij kiezen dan voor weinig corner in Charleroi versus STVV, veel kaarten in Anderlecht-Eupen en een Gentse drieklapper, samen goed voor ruim 25x onze inzet bij UNIBET.be.


VoetbalNieuws is er zich van bewust dat de quotes nog vlak voor de wedstrijd verlaagd of verhoogd kunnen worden door Unibet. Hierdoor kunnen de quotes eventueel niet correct zijn. VoetbalNieuws is niet verantwoordelijk voor uw gemaakte verliezen, mochten deze voorspellingen niet correct zijn.

LEES OOK: “Beste van België” – Euvrard onthult plan tegen Club Brugge

Hoeveel ploegen zullen na dit weekend nog het maximum van de punten hebben?

Meest recent

Stijnen briest na Patro-drama: “Ben er niet goed van”

Patro Eisden speelde 4-4 gelijk tegen Jong Genk in de Challenger Pro League. De club van Stijn ...

21
21
‘Club moet vol aan de bak: dubbel vertrek ligt al vast’

Club Brugge maakt dit seizoen weer indruk in Europa. In de competitie loopt het minder, maar de ...

72
72
Boskamp genadeloos voor Anderlecht: “Haal hem terug”

RSC Anderlecht zit in een desastreuze periode. Paars-Wit nam afscheid van Besnik Hasi en ging ...

152
152
KV Mechelen wil Antwerp ferme steek uitdelen

KV Mechelen en Royal Antwerp FC bekampen elkaar in een belangrijk rechtstreeks duel voor een plek in ...

81
81
Plots scherpe kritiek op Kompany: crisis bij Bayern

Het Bayern München van Vincent Kompany leek dit seizoen ongenaakbaar in de Bundesliga, maar ...

81
81
Beerschot-fans morren: sportieve baas slaat terug

Beerschot zag afgelopen wintermercato enkele sterkhouders vertrekken. De Antwerpse club wil zo snel ...

87
87
Vanderbiest legt veto op: geen vertrek bij KV

KV Mechelen is bezig aan een goed seizoen. Het voetbal is niet oogstrelend, maar de Maneblussers ...

93
93
Genk ruikt megadeal: transfer boven 20 miljoen

KRC Genk verkocht Hyun-Gyu Oh voor 14 miljoen euro aan Besiktas. Dat is een zeer pittige prijs voor ...

302
302
'Alarm bij Club Brugge: Arsenal en Chelsea op de stoep'

Club Brugge lijkt komende zomer een leegloop tegemoet te gaan. Heel wat basispionnen gaan de club ...

236
236
'Bom bij Club Brugge: sterspeler botst met Madou'

De wintermercato is dicht, maar bij Club Brugge blijft één dossier nazinderen. Een ...

785
785
‘Anderlecht beeft: in handen van Europese supermacht?’

Dat debat sleept al langer aan bij Anderlecht, maar het raakt net aan de kern van de ambitie. Want ...

526
526
Westerlo weggespeeld door STVV: Charai reageert hard

KVC Westerlo was geen partij voor een oppermachtig STVV. Het werd 0-4 in de Kempen. Uiteraard waren ...

53
53
'Renard buitenspel? Nieuwe wending bij Anderlecht'

De kans lijkt met de dag kleiner te worden dat Olivier Renard nog lang de sportieve baas zal blijven ...

463
463
Akin onthult breuk bij Beerschot: “Hij wilde niet meer spelen”

Beerschot lijkt niet meteen versterkt uit de mercato te zijn gekomen. Althans, niet op de korte ...

137
137
Vrancken zonder twijfel: “De beste in de Jupiler Pro League!"

STVV maakt een zeer stevig statement en won met 0-4 op het veld van KVC Westerlo. Een zeer knappe ...

143
143
Boskamp geeft RSCA gouden tip in trainerszoektocht

RSC Anderlecht zoekt een nieuwe trainer, maar die zoektocht verloopt moeilijk. Mark van Bommel en ...

281
281
Antwerp haalt slag thuis met nieuw contract

Royal Antwerp FC heeft nog heel weinig financiële middelen en de eigen jeugd is belangrijker ...

128
128
De Mil ziet valkuil voor AA Gent: "Ik ben benieuwd"

AA Gent kende even een heropleving, maar tegen La Louvière speelden ze na een matige ...

74
74
Saliba verrast: "Heel goede aanwinst voor Anderlecht"

RSC Anderlecht zit zwaar in de problemen. Ze kunnen amper nog winnen en de crisis wordt met de match ...

258
258
Beresterk STVV maakt statement op veld van Westerlo

In de Jupiler Pro League stond er met Westerlo-STVV een zeer leuk duel op het programma. Twee ...

136
136
Biglia weg bij Anderlecht: dit is dé reden voor zijn vertrek

Lucas Biglia verliet vandaag tot ieders verrassing RSC Anderlecht. De Argentijn was sinds begin dit ...

190
190
“Beste van België” – Euvrard onthult plan tegen Club Brugge

Standard Luik won vorige speeldag de rivalenstrijd van RSC Anderlecht, maar er wacht weer een topper ...

268
268
Hauspie over Vandenhaute: "Had geen vat op hem bij RSCA"

RSC Anderlecht is weer bij af. Het seizoen lijkt nu al slechter te worden dan vorig jaar. Olivier ...

365
365
Major League Soccer heeft er een wereldster bij

Hoe zou het nog zijn met James Rodriguez? De Colombiaanse aanvallende middenvelder was ooit een ...

22
22
Riemer geeft dé oorzaak voor zoveelste RSCA-crisis

RSC Anderlecht is al jaren op de dool. De laatste keer dat het goed ging was een drietal jaar ...

451
451

Meer sportnieuws