Zo win jij 250 euro met 10 euro inzet op speeldag 2!

18
Zo win jij 250 euro met 10 euro inzet op speeldag 2!

KRC Genk en KV Oostende maakten er vrijdagavond een doelpuntenkermis van, hopelijk brengt de rest van het weekend net zoveel spektakel teweeg. Op speeldag twee van de Jupiler Pro League staan er alvast nog heel wat meer aantrekkelijke affiches op het programma. In samenwerking met UNIBET.be gaat VoetbalNieuws opnieuw op zoek naar de meest interessante tips en pronostieken.


Beginnen doen we op zaterdag met Charleroi tegen STVV, twee ploegen die het seizoen vorige week meteen inzetten met een klinkende zege. Nochtans versierden de Zebra's aan de kust amper twee corners, de Kanaries bleven tegen AA Gent zelfs steken op één enkel exemplaar. Veel hoekschoppen krijgen we op Mambourg vermoedelijk dus niet te zien. Indien het totaal afklokt op hoogstens zeven stuks, levert dat 3,40x onze inzet op.



Later op de avond neemt Eupen het op tegen Anderlecht. Paars-Wit verloor haar competitieopener niet alleen van Union, in de Brusselse derby slikte het bovendien drie gele kaarten. Mede door het vele tijdrekken gingen de Panda's in Brugge dan weer zeven (!) keer op de bon. Jonathan Lardot mag zich dus aan flink wat werk verwachten. Als de scheidsrechter minstens zes keer naar zijn borstzak tast, rekenen wij ons 2,95x onze inleg rijker.

Op zondag worden de rollen omgedraaid, en viert Union haar comeback in 1A op eigen veld tegen Club Brugge. De verdediging van Blauw-Zwart staat duidelijk nog niet helemaal op punt, terwijl de fiere promovendus tegen Anderlecht al zo scherp als een mes bleek. Afwerker van dienst was vooral Deniz Undav, goed voor twee doelpunten. Een treffer tegen de landskampioen, wellicht nog steeds zonder Simon Mignolet, is 3,15x onze bet waard.



AA Gent en Beerschot gingen op speeldag één dan weer allebei onderuit. Beide teams hebben dus wat recht te zetten, zeker de Buffalo’s die tussendoor tevens een blauwtje liepen tegen Valerenga. In de Ghelamco Arena kan AA Gent echter altijd iets meer, zo bewees het vorige week nog met een fraaie 4-0 tegen diezelfde Noren. Minstens drie goals tegen de defensief bijwijlen kwetsbare Antwerpenaren brengt nu 2,50x onze inzet op.

Tot slot passeren we langs de Bosuil, waar Antwerp zich hoopt te herpakken tegen KV Kortrijk. Aan de rust leek er vorig weekend op bezoek bij KV Mechelen nochtans geen vuiltje aan de lucht voor het stamnummer één, dat nadien evenwel een dubbele bonus nog uit handen gaf. Mocht de Great Old ook de eerste helft tegen de Kerels, zelf zegezeker tegen Seraing, alvast winnend afsluiten vermenigvuldigen wij ons inleggeld maal 2,32x.

COMBITIP
Wie een hogere return-on-investment nastreeft, kan natuurlijk altijd een aantal van onze pronostieken met elkaar combineren. Wij kiezen dan voor weinig corner in Charleroi versus STVV, veel kaarten in Anderlecht-Eupen en een Gentse drieklapper, samen goed voor ruim 25x onze inzet bij UNIBET.be.


VoetbalNieuws is er zich van bewust dat de quotes nog vlak voor de wedstrijd verlaagd of verhoogd kunnen worden door Unibet. Hierdoor kunnen de quotes eventueel niet correct zijn. VoetbalNieuws is niet verantwoordelijk voor uw gemaakte verliezen, mochten deze voorspellingen niet correct zijn.

LEES OOK: Charleroi pakt uit: nieuwste revelatie tekent bij

Hoeveel ploegen zullen na dit weekend nog het maximum van de punten hebben?

Meest recent

Joos gooit 'droomscenario' City op tafel: "Met De Bruyne"

De voetbalwereld staat de laatste dagen in rep en roer nadat de Premier League bevestigde dat het ...

7
7
Verwachte 11: nog twee vraagtekens voor Van Bommel

Om 20u45 is het zover en staan de Rode Duivels voor hun derde opdracht in deze Nations League. Na ...

18
18
Club doet concurrentie gruwen: "Vanaken zal het niet zeggen, maar ..."

Club Brugge heeft de voorbije jaren een enorme financiële voorsprong genomen op de andere ...

340
340
Pijnlijke avond OHL Women: PSG vijf maatjes te groot

Terwijl de nationale ploegen aan zet zijn bij de mannen, loopt het clubvoetbal bij de dames gewoon ...

22
22
Portugal spoelt Ronaldo-soap door; Haaland en co koud gepakt

Donderdagavond is de derde speeldag van de Nations League op gang getrapt. Dat leverde enkele mooie ...

44
44
Oranje ontsnapt aan Griekse tragedie; eerste zege voor Klopp

Nederland heeft zijn eerste nederlaag onder bondscoach Xavi Hernandez nipt kunnen voorkomen. Tegen ...

104
104
Deschacht doorbreekt stilte na rel: "Ben toch geen monster?"

Olivier Deschacht heeft zich de nodige woede op de hals gehaald. De analist deed enkele bedenkelijke ...

92
92
Ongeziene basiself tegen Turkije? Van Bommel dropt hint

De Rode Duivels zijn behoorlijk goed begonnen aan hun Nations League-campagne. Maar om in de running ...

201
201
'Bayern profiteert bij City: Kompany lonkt naar ex-ploegmaat'

Nu het schuldig is bevonden aan liefst 114 inbreuken tegen de financiële regelgeving in het ...

274
274
Bruno baalt: Anderlecht slikt tegenvaller uit ziekenboeg

RSC Anderlecht heeft een meer dan behoorlijk eerste luik van het seizoen achter de rug. Maar vlak na ...

311
311
Verrassing imponeert bij Duivels: "Basisplaats afgedwongen"

De Rode Duivels hebben een goede start gemaakt onder bondscoach Mark van Bommel. Het geleverde spel ...

444
444
"Gênant" - Deschacht grond ingeboord na ophefmakende uitspraken

In de Womens Champions League neemt OH Leuven het donderdagavond op tegen Paris Saint-Germain. Die ...

115
115
‘Stankovic terug naar Brugge? Club broedt op straf plan’

Bij Inter krijgt Aleksandar Stankovic amper speeltijd, in Brugge missen ze hem elke week. Een ...

1101
1101
Onthuld: deze topbondscoach vangt het dikste jaarsalaris

Met Mark van Bommel kregen de Rode Duivels een nieuwe bondscoach met internationale weerklank. Maar ...

93
93
Duivel moet vrezen: "Dan heeft hij écht een probleem"

Ondanks de nederlaag tegen Frankrijk, kan Mark van Bommel tevreden zijn over zijn eerste tweeluik ...

429
429
POLL: Welke Duivels-spits aan de aftrap tegen Turkije?

De Rode Duivels nemen het vrijdagavond in Luik op tegen Turkije. De verwachting is dat bondscoach ...

350
350
Manchester City op instorten: nog veel zwaardere sancties

Hoewel de club beweert bewijs van onschuld te hebben, ziet het er bijzonder slecht uit voor ...

412
412
Keiharde conclusie Lukaku: "Tegen de toplanden ..."

De Mark van Bommel-aanpak zorgt voorlopig voor het nodige enthousiasme bij de Rode Duivels. Maar ...

369
369
'Zeer opmerkelijke transferwending rond Jadon Sancho'

In 2021 legde Manchester United nog 85 miljoen euro op tafel om Jadon Sancho op tafel te leggen, ...

56
56
De Cat geeft dé reden voor zijn keuze voor Hoffenheim

In maart maakte hij nog zijn debuut als Rode Duivel, maar in de eerste selectie van Mark van Bommel ...

139
139
EK-ticket voor grijpen: Swerts benoemt groot werkpunt

Terwijl de Rode Duivels tijdens deze interlandperiode in de Nations League een nieuwe start nemen, ...

28
28
Van Bommel stuurt stevige waarschuwing voor Turkije

Mark van Bommel beleefde vorige week een droomdebuut als bondscoach van de Rode Duivels, want hij ...

176
176
Diatta heeft na drie maanden eindelijk nieuwe club beet

Hoewel de transfermarkt intussen alweer een dikke maand gesloten is, vallen er her en der nog altijd ...

46
46
SK Beveren kan eindelijk op topaanwinst rekenen

SK Beveren keerde dit seizoen terug op het hoogste niveau, nadat het vorig seizoen op straffe wijze ...

90
90
STVV krijgt stevige pak slaag van topclub

Vorig seizoen eindigde STVV nog tot ieders verbazing als derde in de Jupiler Pro League. Die knappe ...

145
145

Meer sportnieuws