'AA Gent hoopt op miljoenen uit Bordeaux'

door
'AA Gent hoopt op miljoenen uit Bordeaux'

AA Gent neemt deze zomer wellicht nog afscheid van Roman Yaremchuk, die klaar lijkt voor een toptransfer. Ook een andere voormalige sterkhouder, die tegenwoordig wat op een zijspoor is beland, kan de deuren van de Ghelamco Arena echter nog achter zich dichttrekken. 


Vorig jaar beleefde hij immers een wisselvallige campagne, maar voordien bewees Elisha Owusu toch dat hij een dragende pion kan zijn voor de Buffalo's. Na zijn eerste seizoen trok de 23-jarige middenvelder zelfs de aandacht van Atlético Madrid, en werd er gewag gemaakt van sommen tot ruim 15 miljoen. Uiteindelijk hield AA Gent de Fransman, die het zelf voor één miljoen wegplukte in Lyon, toch aan boord. Daarna ging het echter bergaf, en ook bij Hein Vanhaezebrouck ligt hij niet in de bovenste schuif. Tot dusver verzamelde Owusu amper zeven minuten, al ontbrak hij in Noorwegen omdat zijn partner op bevallen stond.

Desalniettemin kan het deze zomer wel eens tot een afscheid komen. Zo melden diverse Franse bronnen dat hun landgenoot op de radar staat bij Girondins Bordeaux, dat op zoek is naar een defensieve middenvelder. De eerste contacten zouden zelfs al positief zijn verlopen. Het Nieuwsblad stelt wel dat Bordeaux nog andere opties achter de hand houdt, terwijl Het Laatste Nieuws zich de vraag stelt of het Owusu wel kan betalen. Hoeveel de Buffalo's precies verlangen voor hun potentiële steunpilaar, die nog tot 2023 onder contract ligt en wiens marktwaarde momenteel op 5,5 miljoen wordt geschat, is niet geweten.

LEES OOK: Penaltywoede bij Anderlecht: oud-ref spreekt duidelijke taal

Hoeveel is Owusu volgens u vandaag nog waard?

Meest recent

'Brown (ex-AA Gent) trekt naar Europese topclub'

Archie Brown speelt sinds dit seizoen bij Fenerbahçe en de kans is bestaande dat hij al een ...

29
29
'Leegloop gaat verder: Westerlo slijt spits'

Onze redactie deelde al enige tijd geleden mee dat KVC Westerlo de kosten drastisch naar beneden ...

37
37
Na De Bruyne, Courtois...: Genk plots van hemel naar de hel

KRC Genk heeft in zijn bestaan al héél veel spelers vanuit de eigen academie laten ...

134
134
Manchester City slaat toe en strikt volgende grote aanwinst

Manchester City kent weer een zeer moeizaam seizoen. De Engelse topclub heeft duidelijk beslist om ...

55
55
Club Brugge onder druk: Vermant waarschuwt nu al

Romeo Vermant kent geen onaardig seizoen met 9 goals en 2 assists in 27 matchen. De aanvaller beseft ...

178
178
KRC Genk-fan emotioneel gebroken na racisme-rel in CPL

De Challenger Pro League werd vrijdagavond opgeschrikt door een 'racisme-incident'. Op De Leunen, ...

59
59
Eric Abidal verrast en haalt Belg als rechterhand

Eric Abida is een grote naam in het voetbal. De voormalige international van Frankrijk en ex-speler ...

20
20
Versterking bij Club Brugge? Leko geeft update

Club Brugge weet wat het morgen moet doen in Kazachstan: winnen. Anders is het weer crisis in ...

702
702
'Transferbom: terugkeer Lukaku naar Premier League'

Romelu Lukaku maakt mogelijk deze maand nog zijn rentree bij Napoli. Er duiken echter plots ...

237
237
Albert ziet een zéér duidelijke boodschap van Renard

RSC Anderlecht speelde een degelijke eerste en bijzonder slechte tweede helft tegen AA Gent. Ze ...

249
249
La Louvière rondt deal af, Cercle gaat voor oude JPL-bekende

De mercato draait op volle toeren en bij La Louvière hebben ze een uitgaande transfer ...

77
77
'AA Gent pakt door en rondt volgende miljoenendeal af'

AA Gent nam zondag revanche voor de bekeruitschakeling tegen Anderlecht door Paars-Wit met 4-2 te ...

324
324
Wanprestatie Antwerp: Goots vreest voor nieuwe crisis

Voor de winterstop zette Antwerp een straffe reeks neer, waardoor het opklom van de voorlaatste ...

146
146
'Dender drukt door voor herhaling succestransfer'

Dender boekte zondag een knappe zege en stuitte zo de opmars van Antwerp, maar de Kadavers verkeren ...

21
21
'Bliksemvertrek Romelu Lukaku bij Napoli'

Bij Napoli konden ze dit seizoen nog niet genieten van Romelu Lukaku. De Rode Duivel liep in ...

306
306
Bevestiging: Rode Duivels treffen nog topland voor WK

De Rode Duivels hopen komende zomer hoge ogen te kunnen gooien op het WK. De groepsfase overleven ...

118
118
Charleroi herleeft: Bayat prikt naar De Mil

De strijd om de Champions' Play-Off blijft razend spannend. Vorig weekend nam AA Gent de zesde ...

114
114
Coosemans hard aangepakt: "Hij moet zich herpakken"

Voorlopig blijft Anderlecht ook in 2026 wisselvallig presteren. Drie dagen nadat het AA Gent nog ...

259
259
Transferblunder bij Genk? "Wil bewijzen dat ze fout waren"

Bij KRC Genk blijft de jeugdopleiding een belangrijk stokpaardje, maar niet elk groot talent weet ...

144
144
Bloedmooi model legt alles op tafel over Ruben Van Gucht

Ruben Van Gucht zorgde voor een absolute primeur afgelopen weekend. De VRT-journalist speelde een ...

193
193
'Anderlecht gaat hard: volgende aanwinst is binnen'

Bij Anderlecht lijkt de mercato stilaan helemaal op gang te komen. Na het vertrek van Cedric ...

440
440
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht slaat toe, Lang heeft knaltransfer beet'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

362
362
Vandenbempt maakt Belgische clubs compleet af

Het is enorm spannend in de Jupiler Pro League. De strijd om de top 6 is volledig losgebarsten en de ...

386
386
Snoeiharde Degryse ziet waar het schoentje wringt bij Club

Club Brugge zit in de hoek waar de klappen vallen. Afgelopen speeldag ging het pijnlijk onderuit ...

377
377
‘Afrika Cup krijgt ferm staartje: FIFA grijpt stevig in’

De Afrika Cup stond bol van incidenten, maar op het einde trok Senegal aan het langste eind. ...

595
595

Meer sportnieuws