'AA Gent hoopt op miljoenen uit Bordeaux'

door
'AA Gent hoopt op miljoenen uit Bordeaux'

AA Gent neemt deze zomer wellicht nog afscheid van Roman Yaremchuk, die klaar lijkt voor een toptransfer. Ook een andere voormalige sterkhouder, die tegenwoordig wat op een zijspoor is beland, kan de deuren van de Ghelamco Arena echter nog achter zich dichttrekken. 


Vorig jaar beleefde hij immers een wisselvallige campagne, maar voordien bewees Elisha Owusu toch dat hij een dragende pion kan zijn voor de Buffalo's. Na zijn eerste seizoen trok de 23-jarige middenvelder zelfs de aandacht van Atlético Madrid, en werd er gewag gemaakt van sommen tot ruim 15 miljoen. Uiteindelijk hield AA Gent de Fransman, die het zelf voor één miljoen wegplukte in Lyon, toch aan boord. Daarna ging het echter bergaf, en ook bij Hein Vanhaezebrouck ligt hij niet in de bovenste schuif. Tot dusver verzamelde Owusu amper zeven minuten, al ontbrak hij in Noorwegen omdat zijn partner op bevallen stond.

Desalniettemin kan het deze zomer wel eens tot een afscheid komen. Zo melden diverse Franse bronnen dat hun landgenoot op de radar staat bij Girondins Bordeaux, dat op zoek is naar een defensieve middenvelder. De eerste contacten zouden zelfs al positief zijn verlopen. Het Nieuwsblad stelt wel dat Bordeaux nog andere opties achter de hand houdt, terwijl Het Laatste Nieuws zich de vraag stelt of het Owusu wel kan betalen. Hoeveel de Buffalo's precies verlangen voor hun potentiële steunpilaar, die nog tot 2023 onder contract ligt en wiens marktwaarde momenteel op 5,5 miljoen wordt geschat, is niet geweten.

LEES OOK: Garcia schrapt één naam genadeloos voor Rode Duivels

Hoeveel is Owusu volgens u vandaag nog waard?

Meest recent

Van Bommel hangt vuile was Paul Gheysens buiten

Mark van Bommel heeft een indrukwekkende spelerscarrière achter de rug bij clubs zoals FC ...

4
4
‘Strijd om De Cat barst los: grootmacht gaat all-in’

Nathan De Cat is hot. De 17-jarige middenvelder is één van de grootste talenten van ...

71
71
Garcia schrapt één naam genadeloos voor Rode Duivels

De selectie van de Rode Duivels werd bekendgemaakt door bondscoach Rudi Garcia. De Franse keuzeheer ...

36
36
Anderlecht zoekt doelman: 7 vervangers voor Coosemans

Het huidige machtsvacuüm in de bestuurskamer betekent niet dat RSC Anderlecht bij de pakken kan ...

474
474
Transferdilemma Club Brugge: vertrek na 138 wedstrijden?

Club Brugge dreigt tijdens de komende zomermercato afscheid te moeten nemen van verschillende ...

117
117
Voetbalfans Baetens en Huybrechts laten Wieze ontploffen

Een opsteker van formaat, zo kan je de 'Belgische' openingsdag noemen van de Euro Tour-manche in ...

22
22
Oosting onheilspellend over Antwerp-smaakmaker

Royal Antwerp FC neemt het op de laatste speeldag van de reguliere competitie op tegen Oud-Heverlee ...

87
87
Genk tóch naar Play-Off I? Boskamp doet voorspelling

Zondagavond worden de laatste tickets voor de Champions' Play-Offs uitgedeeld. Ook KRC Genk maakt ...

115
115
Alarm bij België: Godts duwt Garcia in een ongeziene crisis

Mika Godts zet Rudi Garcia meteen voor een lastige keuze bij de Rode Duivels. Met het WK in zicht ...

194
194
'Barça krijgt dikke 'njet': toptransfer van tafel geveegd'

De komende interland-periode komt voor een aantal clubs als een ideaal moment om hun transferplannen ...

45
45
Garcia genadeloos: de grootste afwezigen in selectie Duivels

Rudi Garcia heeft vrijdagmiddag bekend gemaakt welke Rode Duivels volgende week mee op het vliegtuig ...

299
299
Merckx met verborgen strijd: RSCA fans diep geraakt

De naam van Eddy Merckx klinkt nog altijd als een klok in de wielerwereld. De grootste Belgische ...

94
94
Noodmiddenveld bij Anderlecht: verbazende naam op tafel

RSC Anderlecht wil zich zondagavond tegen Cercle Brugge verzekeren van zijn ticket voor de ...

263
263
'Zomertransfer bepaald: Club speelt steunpilaar kwijt' '

Club Brugge lijkt na amper één seizoen al afscheid te moeten nemen van Aleksandar ...

282
282
De Bruyne maakt 90 minuten vol: Conte geeft mooi compliment

Kevin De Bruyne heeft voor het eerst sinds zijn zware blessure opnieuw een volledige wedstrijd ...

122
122
Drie debutanten bij Duivels: "Hij is de meest verrassende"

Rudi Garcia heeft vrijdagmiddag bekend gemaakt welke spelers hij meepakt op de WK-stage in de ...

78
78
Maguire antiheld United, Leipzig en Lens halen stevig uit

Geen vrijdagavond voetbal in de Jupiler Pro League, maar elders in Europa ging de bal wel aan het ...

35
35
'Made in Neerpede' : Anderlecht eist selectie Duivels op

Bij RSC Anderlecht zal ongetwijfeld tevreden zijn geweest met de selectie van de Rode Duivels. Met ...

217
217
'Monstertransfer Kompany: titanengevecht met City en United'

Bayern München is onder leiding van Vincent Kompany bezig aan een fenomenaal seizoen. Maar ook ...

195
195
Beerschot haalt Patro door gehaktmolen, Eupen mist kansen

In de Challenger Pro League heeft een efficiënt Beerschot vanavond Patro door de gehaktmolen ...

140
140
Publieke opinie tegen Garcia: één naam zorgt voor storm

Bondscoach Rudi Garcia heeft vrijdagmiddag bekend gemaakt welke 28 spelers volgende week mee op het ...

128
128
Lammens of Sels? 'Doublure voor Courtois staat al vast'

De Rode Duivels zullen het tijdens de oefenstage in de Verenigde Staten zonder Thibaut Courtois ...

177
177
Klaar voor Duivels! De Bruyne speelt volle match in zege Napoli

Kevin De Bruyne lijkt volledig hersteld van de blessure die hem maandenlang aan de kant hield. ...

55
55
Genk likt zijn wonden: "Iedereen had hiervoor getekend"

Het heeft dan toch niet mogen zijn voor KRC Genk. Na een 1-0-zege in de heenmatch tegen SC Freiburg ...

238
238
Club Brugge houdt de adem in: Leko werkt aan ‘comebackbom’

Ivan Leko lijkt bij Club Brugge aan een opvallende comeback te werken. De trainer wil een ...

571
571

Meer sportnieuws