'Club Brugge houdt rekening met vertrek Lang & Dost'

door
'Club Brugge houdt rekening met vertrek Lang & Dost'

Club Brugge vatte de jacht op een derde landstitel op rij aan zonder nieuwkomers, intussen sijpelen de eerste aanwinsten binnen in Westkapelle. Ook aan uitgaande zijde kan er echter nog wat gebeuren. Zo plaatst Het Nieuwsblad vraagtekens bij de toekomst van Noa Lang en Bas Dost, de twee Nederlanders die zowat de enige geslaagde aankopen van het voorbije seizoen vormden.


Lang vervoegde aan het eind van de zomermercato de Brugse troepen en ontpopte zich al snel tot een absolute smaakmaker in onze competitie, Dost loste vanaf januari dan weer met succes het spitsenprobleem op. Hoelang de beide landgenoten nog in Jan Breydel zullen vertoeven, valt evenwel af te wachten. "Vooral rond Lang is de onzekerheid groot", zo weet Het Nieuwsblad. Volgens de krant kreeg de aanvaller een verbeterd contractvoorstel onder de neus geschoven, waarop hij voorlopig echter niet reageerde. Hoewel hij Club dankbaar is voor het afgelopen jaar, was het tenslotte altijd zijn bedoeling om Blauw-Zwart als een opstap richting hogere oorden te beschouwen.

Mocht er zich een mooie kans aanbieding, valt het dus niet uit te sluiten dat Lang alsnog zijn koffers pakt. Al mag men in Brugge dan wel rekenen op de jackpot. In het geval van Dost legde Club de 32-jarige goalgetter dan weer slechts vast tot volgende zomer, wanneer hij dus gratis terug kan vertrekken. Hier en daar klonk het reeds dat de landskampioen, die met Daniel Pérez en Youssouph Badji twee beloftevolle youngsters in de rangen telt, nu al zal anticiperen met een nieuwe spits. Ook volgens Het Nieuwsblad ligt die optie op tafel, al kan het huwelijk na anderhalf jaar natuurlijk net zo goed nog verlengd worden. Wellicht kijken zowel Club als Dost zelf even de kat uit de boom.

LEES OOK: 'Chouchou' Daan Heymans verrast met pittige onthulling

Denkt u dat Club het contract van Dost nog zal verlengen?

Meest recent

Club Brugge haalt slag thuis met nieuw contract

Bij Club Brugge hopen ze de komende jaren talenten van eigen bodem te laten doorstromen. Na het ...

11
11
Verhuurde JPL-spelers: Anderlecht lacht én treurt

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

23
23
Straffe voorspelling: Gouden Schoen 2026 al bekend?

De play-offs zijn nog maar net begonnen, maar hier en daar wordt er nu al een pak verder ...

60
60
'Plottwist bij Anderlecht: unieke kans Verschaeren'

De hoop op de bekerfinale is nog niet opgeborgen, maar de komende weken moet RSC Anderlecht het ...

77
77
KRC Genk waagt gokje: Hayen vist 'dure miscast' op

KRC Genk kreeg de nul niet van het bord geveegd tegen OH Leuven en is daardoor leider af in de ...

88
88
Leko likt wonden: Club Brugge vreest rampscenario

Na twee speeldagen in de Champions' Play-Offs pronken Club Brugge en Union nog met een perfect ...

245
245
Anderlecht wijzigt koers: Sibierski in, Taravel out?

RSC Anderlecht boekte zondag een deugddoende zege tegen AA Gent. Een opluchting ook voor ...

263
263
'Chouchou' Daan Heymans verrast met pittige onthulling

Daan Heymans heeft zich dit seizoen helemaal in de Genkse harten gewerkt. De middenvelder kwam over ...

87
87
'Exit Tresoldi: Club Brugge richt pijlen op spits'

Zondag is het D-Day voor Club Brugge, dat op het veld van Union een grote stap kan zetten richting ...

228
228
'Taravel grijpt in: Coosemans out bij Anderlecht?'

Een op z'n zachtst gezegd matig RSC Anderlecht sleepte zondag een 3-1 zege tegen AA Gent uit de ...

249
249
Ruben Van Gucht zet puntjes op de i met één bericht

In elk nieuw TV-seizoen zijn er van die namen die plots overal opduiken. De voorbije weken lijkt dat ...

67
67
UEFA zet woedend Barça op hun plek: Atlético juicht

FC Barcelona zal een ferme remontada uit de mouw moeten schudden om alsnog voorbij Atlético ...

210
210
‘Strijd om Mirisola barst los: KRC Genk verlangt jackpot'

KRC Genk dreigt komende zomer enkele smaakmakers te verliezen. Naast Konstantinos Karetsas is er ook ...

246
246
Nieuwe revelatie in Jupiler Pro League: “Straffe statistiek”

De Europe Play-Offs kenden afgelopen speeldag een grote verrassing. Westerlo won op het veld van ...

71
71
Vanderbiest verbaast KV Mechelen met toekomstwens

KV Mechelen is dit seizoen één van de grote revelaties van de Jupiler Pro League. Fred ...

198
198
Alarmbellen bij Standard na zeperd: “Dat is onmogelijk”

Standard Luik hoopt snel weer de aansluiting te vinden bij de top van het Belgische voetbal, maar ...

119
119
‘Chelsea maakt opvallend transferplan Penders bekend’

De opmars van Mike Penders is indrukwekkend te noemen. De doelman maakte op jonge leeftijd al de ...

108
108
‘Prijskaartje Godts: waanzinnige recordsom genoemd'

Mika Godts zit dit seizoen in bloedvorm bij Ajax. De kersverse Rode Duivel was ook afgelopen ...

92
92
Vanderbiest draait kar: T1 in vizier voor Anderlecht?

Fred Vanderbiest kent een geweldig seizoen met KV Mechelen. Malinwa plaatste zich onverhoopt voor de ...

580
580
‘Catastrofe voor WK: Napoli straft Lukaku ongezien hard'

Het gaat van kwaad naar erger voor Romelu Lukaku bij Napoli. De Rode Duivel heeft het volledig ...

484
484
Arjen Robben zorgt voor voetbaldrama: Agressie gaat viraal

Nederland is momenteel in de ban van een pittig 'schandaal'. In de hoofdrol: twee bekende ...

83
83
Anderlecht nog steeds in grote problemen: code rood

RSC Anderlecht won afgelopen speeldag van KAA Gent, maar toch is de kritiek hard. Paars-Wit lag ...

239
239
TRANSFERUURTJE: ‘Miljoenenbod Club Brugge, Anderlecht wil uitpakken’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

276
276
Vossen sneert naar Zulte Waregem-coach Colpaert

Jelle Vossen is een goaltjesdief pur sang en dat bewees hij vorig seizoen in de Challenger Pro ...

289
289
KV Mechelen met rug tegen de muur: fans afgemaakt

KV Mechelen was euforisch nadat het zich verzekerde in de top 6. In de Champions Play-Offs werden ...

93
93

Meer sportnieuws