'Club Brugge houdt rekening met vertrek Lang & Dost'

door
'Club Brugge houdt rekening met vertrek Lang & Dost'

Club Brugge vatte de jacht op een derde landstitel op rij aan zonder nieuwkomers, intussen sijpelen de eerste aanwinsten binnen in Westkapelle. Ook aan uitgaande zijde kan er echter nog wat gebeuren. Zo plaatst Het Nieuwsblad vraagtekens bij de toekomst van Noa Lang en Bas Dost, de twee Nederlanders die zowat de enige geslaagde aankopen van het voorbije seizoen vormden.


Lang vervoegde aan het eind van de zomermercato de Brugse troepen en ontpopte zich al snel tot een absolute smaakmaker in onze competitie, Dost loste vanaf januari dan weer met succes het spitsenprobleem op. Hoelang de beide landgenoten nog in Jan Breydel zullen vertoeven, valt evenwel af te wachten. "Vooral rond Lang is de onzekerheid groot", zo weet Het Nieuwsblad. Volgens de krant kreeg de aanvaller een verbeterd contractvoorstel onder de neus geschoven, waarop hij voorlopig echter niet reageerde. Hoewel hij Club dankbaar is voor het afgelopen jaar, was het tenslotte altijd zijn bedoeling om Blauw-Zwart als een opstap richting hogere oorden te beschouwen.

Mocht er zich een mooie kans aanbieding, valt het dus niet uit te sluiten dat Lang alsnog zijn koffers pakt. Al mag men in Brugge dan wel rekenen op de jackpot. In het geval van Dost legde Club de 32-jarige goalgetter dan weer slechts vast tot volgende zomer, wanneer hij dus gratis terug kan vertrekken. Hier en daar klonk het reeds dat de landskampioen, die met Daniel Pérez en Youssouph Badji twee beloftevolle youngsters in de rangen telt, nu al zal anticiperen met een nieuwe spits. Ook volgens Het Nieuwsblad ligt die optie op tafel, al kan het huwelijk na anderhalf jaar natuurlijk net zo goed nog verlengd worden. Wellicht kijken zowel Club als Dost zelf even de kat uit de boom.

LEES OOK: Hubert vreest: Union-spelers schieten elkaar in de voet

Denkt u dat Club het contract van Dost nog zal verlengen?

Meest recent

'Belgie boven: test bij Fenerbahçe én Noorse interesse'

De Belgische spelers liggen altijd goed in de markt. Zij hebben vaak een zeer goede basisopleiding ...

26
26
'FCV Dender pakt uit, Deense spits op weg naar JPL'

De mercato draait op volle toeren. De Belgische eersteklassers zijn volop op zoek naar ...

43
43
Ajax heeft topdeal binnen en vindt akkoord met Lazio

Ajax heeft een grote uitgaande transfer afgerond. De Amsterdammers hebben een deal gesloten met ...

24
24
Donkere wolken boven Antwerp: Goots geeft RAFC gouden tips

Royal Antwerp FC leek op weg naar een horrorseizoen, maar plots is er weer hoop na een zeer goede ...

195
195
‘Standard gaat voor Premier League-transfer'

Standard wil zich deze maand versterken. De Rouches zijn alvast druk bezig en één ...

52
52
Hayen lyrisch: "Hij is hét grootste talent in de JPL"

Nicky Hayen is enkele weken aan de slag bij KRC Genk. Hij heeft de kern nu beter leren kennen. De ...

281
281
'Ajax maakt werk van ronduit epische transferdeal'

Ajax heeft een zeer mooi verleden met ronduit fenomenale spelers. De Amsterdammers willen het ...

38
38
'Chelsea zet Belgische traditie verder: Belg in de ploeg'

Chelsea heeft een traditie met Belgische spelers. De afgelopen jaren speelden er de nodige Belgen en ...

141
141
Hasi slaat bal mis: Anderlecht maakt cruciale fouten

Bij RSC Anderlecht verwijzen ze te vaak naar de Deense passage als oorzaak voor een aantal problemen ...

326
326
Club Brugge bereidt megadeal voor: "In de zomer..."

Club Brugge gaat in 2026 sowieso een aantal smaakmakers verliezen. Joel Ordonez en Christos Tzolis ...

380
380
Bayat over RSCA-gerucht: "Renard was ook compleet verrast"

RSC Anderlecht is op zoek naar versterking, maar moet eerst de kern afslanken. Er doken al heel wat ...

189
189
‘Anderlecht slaat toe: JPL-toptransfer hangt in de lucht’

Anderlecht kijkt al vooruit, ook in het doel. Colin Coosemans doet het uitstekend, maar paars-wit ...

628
628
Volgende vertrekker bij AA Gent: "Er met hoofd niet meer bij"

Bij AA Gent moet er zoals bij de meeste clubs, zeker door de DAZN-saga, eerst verkocht worden ...

421
421
Antwerp haalt slag thuis met nieuw contract

Bij Royal Antwerp FC mikken al een hele tijd meer en meer op de eigen jeugd. De Great Old heeft een ...

94
94
'Tielemans ontvangt bijzonder straf transfervoorstel'

Youri Tielemans is bezig aan een goed seizoen bij Aston Villa. De club gaat voluit voor een stunt en ...

201
201
Dennis (ex-Club) duikt plots op bij deze verrassende club

Emmanuel Dennis leek op weg naar een heel mooie carrière, maar de Nigeriaanse aanvaller kent ...

133
133
Cercle Brugge strikt volgende buitenlandse parel

Cercle Brugge haalt wel vaker jong talent naar Brugge. De Bruggelingen gaan met Alan Minda zo een ...

120
120
'Westerlo op weg naar tweede uitgaande transfer'

De Belgische ploegen moeten spelers verkopen door de DAZN-saga, dat lieten we jullie al eerder ...

164
164
'Hasi houdt adem in: sterkhouders weg bij Anderlecht?'

Mads Kikkenborg mag pas weg wanneer RSC Anderlecht een nieuwe doelman te pakken heeft, maar voor het ...

445
445
'Furo zorgt voor plottwist van jewelste bij Club Brugge'

Als een donderslag bij heldere hemel staat Club Brugge op het punt om afscheid te nemen van Kaye ...

683
683
“Van alle kanten komen ze”: Van Gucht doet boekje open

Hij is een man die zelden onopgemerkt blijft. Wat Ruben Van Gucht zegt of doet, zorgt steevast voor ...

333
333
Familiedrama Beckham escaleert: zoon trekt harde lijn

Wat ooit een droomfamilie leek rond een voetbalicoon is nu pure reality drama. In het huis van David ...

190
190
Witte rook bij AA Gent: Gandelman laat kassa rinkelen

Eerder geraakte reeds bekend dat AA Gent op het punt stond om afscheid te nemen van Omri Gandelman, ...

157
157
'Transferbom bij Club Brugge: tiener levert jackpot op'

Club Brugge dacht om in januari iedereen aan boord te houden, maar één goudhaantje ...

559
559
‘KAA Gent, Standard en STVV strijden om knaltransfer’

De wintermercato is officieel geopend en soms kijken de Belgische elkaar recht in de ogen. Dat is ...

552
552

Meer sportnieuws