'Club Brugge houdt rekening met vertrek Lang & Dost'

stemmen
'Club Brugge houdt rekening met vertrek Lang & Dost'

Club Brugge vatte de jacht op een derde landstitel op rij aan zonder nieuwkomers, intussen sijpelen de eerste aanwinsten binnen in Westkapelle. Ook aan uitgaande zijde kan er echter nog wat gebeuren. Zo plaatst Het Nieuwsblad vraagtekens bij de toekomst van Noa Lang en Bas Dost, de twee Nederlanders die zowat de enige geslaagde aankopen van het voorbije seizoen vormden.


Lang vervoegde aan het eind van de zomermercato de Brugse troepen en ontpopte zich al snel tot een absolute smaakmaker in onze competitie, Dost loste vanaf januari dan weer met succes het spitsenprobleem op. Hoelang de beide landgenoten nog in Jan Breydel zullen vertoeven, valt evenwel af te wachten. "Vooral rond Lang is de onzekerheid groot", zo weet Het Nieuwsblad. Volgens de krant kreeg de aanvaller een verbeterd contractvoorstel onder de neus geschoven, waarop hij voorlopig echter niet reageerde. Hoewel hij Club dankbaar is voor het afgelopen jaar, was het tenslotte altijd zijn bedoeling om Blauw-Zwart als een opstap richting hogere oorden te beschouwen.

Mocht er zich een mooie kans aanbieding, valt het dus niet uit te sluiten dat Lang alsnog zijn koffers pakt. Al mag men in Brugge dan wel rekenen op de jackpot. In het geval van Dost legde Club de 32-jarige goalgetter dan weer slechts vast tot volgende zomer, wanneer hij dus gratis terug kan vertrekken. Hier en daar klonk het reeds dat de landskampioen, die met Daniel Pérez en Youssouph Badji twee beloftevolle youngsters in de rangen telt, nu al zal anticiperen met een nieuwe spits. Ook volgens Het Nieuwsblad ligt die optie op tafel, al kan het huwelijk na anderhalf jaar natuurlijk net zo goed nog verlengd worden. Wellicht kijken zowel Club als Dost zelf even de kat uit de boom.

LEES OOK: Schokgolf bij Genk: Courtois keert terug als investeerder

Denkt u dat Club het contract van Dost nog zal verlengen?

Meest recent

Solo slim Gheysens: sleutelfiguur verlaat Antwerp

Antwerp heeft niet alleen een tegenvallend seizoen achter de rug, boven de Bosuil hangen ook donkere ...

155
155
Garcia kiest basisploeg: WK-elftal Duivels bekend?

De laatste rechte lijn richting de VS wordt dinsdag om 18 uur ingezet. Dan nemen de Rode Duivels het ...

146
146
'Club Brugge hakt knopen door: trio mag beschikken'

Na de landstitel en fraaie Champions League-campagne vertrekt er straks wellicht heel wat volk door ...

558
558
KRC Genk pakt uit: meubelstuk tekent monstercontract

KRC Genk greep zondag op de valreep naast een Europees ticket. Om de pijn enigszins te verzachten ...

142
142
Hans Vanaken ontroert iedereen tot tranen toe met één beeld

Hans Vanaken heeft er alweer een seizoen opzitten om in te kaderen. De aanvoerder van Club Brugge ...

396
396
WK '26: Ex-JPL'ers schitteren bij Noorwegen, Turken halen uit

Het aftellen tot de start van het wereldkampioenschap is nu ook echt begonnen. De 48 deelnemende ...

42
42
'Bliksemvertrek Cvetkovic: Anderlecht vraagt gepeperde som'

Antoine Sibierski moet bij RSC Anderlecht opnieuw een selectie bouwen die kan meedoen voor de ...

487
487
Kroatisch bondscoach vreest twee Duivels: "Geweldige speler"

De Rode Duivels staan dinsdagavond voor een belangrijke test richting het WK. Dan werken ze een ...

257
257
Schokgolf bij Genk: Courtois keert terug als investeerder

Thibaut Courtois gaat zijn stempel nog wat steviger drukken op het Belgische voetbal. Maandagavond ...

241
241
Amper 7 maanden in dienst: Monaco zwiert Pocognoli buiten

De ex-coaches van Union SG hebben niet bepaald een goed seizoen achter de rug. Alexander Blessin ...

139
139
Keiharde De Cat-bom: 'Dit zag niemand komen'

Anderlecht droomde lang van een nieuwe recordtransfer met Nathan De Cat. De grens van 30 miljoen ...

1267
1267
‘Zomerse monstertransfer Arne Engels: strijd barst los’

Arne Engels kende een sterk seizoen bij Celtic. De Schotse topclub werd kampioen na een heuse ...

106
106
Theate licht defensief tipje van Duivelse sluier op

De Rode Duivels zijn aan de voorbereidingen voor het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada ...

56
56
Sporting Hasselt pakt uit met toppers: RSCA en RAFC

Sporting Hasselt zal volgend seizoen te zien zijn in de Challenger Pro League. De club van Sam ...

327
327
Rudi Garcia meldt groot nieuws over Romelu Lukaku

Romelu Lukaku kende een desastreus seizoen bij Napoli. De aanvaller speelde amper in Italië en ...

196
196
Rugnummers Rode Duivels bekend: één enorme verrassing

De Rode Duivels zijn op weg naar Kroatië om de eerste oefenpot voor het WK af te werken. De ...

252
252
KAA Gent wrijft zich in de handen: goudhaantje staat op

KAA Gent heeft alsnog Europees voetbal over de streep weten te trekken. In een thriller tegen KRC ...

202
202
'Robbie Ure (ex-Anderlecht) versiert knaltransfer'

Bij RSC Anderlecht maakten ze het afgelopen anderhalf jaar héél veel verkeerde keuzes. ...

217
217
'STVV kiest voor verrassende opvolger Vrancken'

STVV is op zoek naar een opvolger voor Wouter Vrancken. De Limburgers speuren de binnen- en ...

515
515
Burgess naar Genk? Hayen doorbreekt stilte

Union SG en Christian Burgess maakten bekend dat ze uit elkaar gaan. Zo komt er een einde aan een ...

921
921
Lierse SK is Franse clubs te snel af voor toptalent

Lierse SK is een club die jonge Belgen kansen geeft. De club uit de Challenger Pro League is een van ...

50
50
'Sibierski verrast: extra versterking bij Anderlecht'

RSC Anderlecht gaat deze zomer de nodige transfers afronden. De Brusselaars willen op ...

712
712
'Noa Lang versiert opnieuw droomtransfer'

Noa Lang staat voor een drukke zomer. Hij trekt met Nederland naar het WK en het is belangrijk voor ...

277
277
Rigaux zorgt meteen voor bommetje bij Feyenoord

Feyenoord stelde vandaag Dévy Rigaux en Robert Eenhoorn officieel voor aan de media. De ...

155
155
'Standard ruikt miljoenen euro's na onverwachte transfer'

Standard zoekt volgens bepaalde media naar ongeveer 13 à 14 miljoen euro. Dat moet via ...

244
244

Meer sportnieuws