'Club Brugge houdt rekening met vertrek Lang & Dost'

door
'Club Brugge houdt rekening met vertrek Lang & Dost'

Club Brugge vatte de jacht op een derde landstitel op rij aan zonder nieuwkomers, intussen sijpelen de eerste aanwinsten binnen in Westkapelle. Ook aan uitgaande zijde kan er echter nog wat gebeuren. Zo plaatst Het Nieuwsblad vraagtekens bij de toekomst van Noa Lang en Bas Dost, de twee Nederlanders die zowat de enige geslaagde aankopen van het voorbije seizoen vormden.


Lang vervoegde aan het eind van de zomermercato de Brugse troepen en ontpopte zich al snel tot een absolute smaakmaker in onze competitie, Dost loste vanaf januari dan weer met succes het spitsenprobleem op. Hoelang de beide landgenoten nog in Jan Breydel zullen vertoeven, valt evenwel af te wachten. "Vooral rond Lang is de onzekerheid groot", zo weet Het Nieuwsblad. Volgens de krant kreeg de aanvaller een verbeterd contractvoorstel onder de neus geschoven, waarop hij voorlopig echter niet reageerde. Hoewel hij Club dankbaar is voor het afgelopen jaar, was het tenslotte altijd zijn bedoeling om Blauw-Zwart als een opstap richting hogere oorden te beschouwen.

Mocht er zich een mooie kans aanbieding, valt het dus niet uit te sluiten dat Lang alsnog zijn koffers pakt. Al mag men in Brugge dan wel rekenen op de jackpot. In het geval van Dost legde Club de 32-jarige goalgetter dan weer slechts vast tot volgende zomer, wanneer hij dus gratis terug kan vertrekken. Hier en daar klonk het reeds dat de landskampioen, die met Daniel Pérez en Youssouph Badji twee beloftevolle youngsters in de rangen telt, nu al zal anticiperen met een nieuwe spits. Ook volgens Het Nieuwsblad ligt die optie op tafel, al kan het huwelijk na anderhalf jaar natuurlijk net zo goed nog verlengd worden. Wellicht kijken zowel Club als Dost zelf even de kat uit de boom.

LEES OOK: Leko maakt ploeg bekend: één enorme verrassing

Denkt u dat Club het contract van Dost nog zal verlengen?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

97
97
Club Brugge in topvorm: "Niet naar Union kijken"

Club Brugge lijkt niet meer te stoppen richting landstitel. STVV werd met 2-0 geklopt, al had ...

18
18
Na lof van Nainggolan: volgende parel staat voor RSCA-debuut

RSC Anderlecht speelt namiddag in en tegen AA Gent. De Brusselaars zitten echter met een gigantisch ...

31
31
FC Barcelona ‘overklast’ Real Madrid: enorm verschil

Om 21u staat de grootste voetbalmatch ter wereld op het programma: FC Barcelona – Real Madrid. ...

48
48
Sibierski ontketend: megadeals op komst bij Anderlecht

Antoine Sibierski zet meteen de toon bij Anderlecht. De nieuwe sportief directeur wil slimme deals ...

172
172
Henry ziet twee absolute kleppers bij de Rode Duivels

Binnen een maandje start het WK. De Rode Duivels zitten in een groep met Iran, Nieuw-Zeeland en ...

36
36
Sibierski aan zet: Anderlecht beslist over aankoop verdediger

Bij RSC Anderlecht gaat Antoine Sibierski samen met de scouting heel wat knopen moeten doorhakken. ...

106
106
Club in het voordeel tegen Union? Leko is duidelijk

Club Brugge kan de komende dagen achterover leunen en rustig kijken hoe Union het er vanaf brengt. ...

242
242
Tzolis reageert na nieuwe knalprestatie op transfergeruchten

Club Brugge ligt meer dan ooit op titelkoers. Met een 2-0-zege tegen STVV breidt het zijn voorsprong ...

238
238
Kompany in de clinch met eigen speler: "Hij is verkeerd"

Bayern München ging zaterdag wel winnen op het veld van Wolfsburg, maar het likt eigenlijk nog ...

117
117
Club pluimt Kanaries en zet Union verder onder druk

Club Brugge heeft Union nog wat meer onder druk gezet in de strijd om de titel. Blauw-Zwart liet ...

189
189
"Ik zou heel graag bij STVV willen blijven"

Als Anderlecht zondag niet wint in Gent, dan is STVV helemaal zeker van de derde plaats in de ...

107
107
Lommel oordeelt over promotiekansen tegen Dender

Dender kent zijn tegenstander in de barrage om het behoud. De rode lantaarn zal het daarin moeten ...

134
134
Prachtig afscheid Vossen: "Een serieuze pleister op wonde"

Zulte Waregem zette zaterdag een punt achter zijn seizoen met een nieuwe zege tegen Dender. Daarbij ...

69
69
'Van Bommel eindelijk weer aan de slag bij deze topclub'

Het is intussen al twee jaar geleden dat Mark van Bommel de deur van de Bosuil achter zich ...

155
155
Bayern herpakt zich een beetje met nipte zege

De uitschakeling in de Champions League door PSG kwam deze week zeer hard aan bij Bayern ...

37
37
Doku wéér de uitblinker: City blijft in titelstrijd

Manchester City blijft volop Arsenal het vuur aan de schenen leggen in de Engelse titelstrijd. Het ...

70
70
Kiel in zak en as: Lommel houdt Beerschot uit barrages

Beerschot moet zijn promotiedroom definitief opbergen. De Mannekes zijn er op het Kiel niet in ...

230
230
'Coucke gooit alle remmen los: Romback doet RSCA daveren'

Marc Coucke droomt luidop van Romelu Lukaku, en dan telt hij niet meer. Het gerommel bij Napoli doet ...

1354
1354
Leko maakt ploeg bekend: één enorme verrassing

Club Brugge kan vanavond een volgende grote stap richting landstitel zetten. Ze ontvangen STVV, dat ...

135
135
'Benfica neemt verrassende beslissing over Ivanovic'

Voor topspelers uit de Jupiler Pro League is het niet altijd makkelijk om bij een vertrek meteen ...

74
74
Bommetje voor Clasico: "Vinicius was op weg naar Barça"

FC Barcelona kan voor de ultieme vernedering zorgen bij Real Madrid. Kampioen spelen in eigen huis ...

213
213
'AA Gent houdt schoonmaak: 11 spelers weg'

AA Gent haalde voor het tweede jaar op rij de Champions' Play-Offs, wat al progressie is. De jaren ...

439
439
KV Kortrijk stuurt vier spelers naar de uitgang

KV Kortrijk speelt komend seizoen weer in de Jupiler Pro League. De Kerels zijn al druk bezig met ...

84
84
Taravel waarschuwt voor AA Gent: "Weet iedereen binnen RSCA"

RSC Anderlecht speelt zondag een zeer belangrijk duel op het veld van AA Gent. Als RSCA er kan ...

157
157
Vossen wint afscheidsmatch, pandoering voor Cercle Brugge

In de Jupiler Pro League stonden er in de Relegation Play-Offs twee matchen op het programma. Voor ...

54
54

Meer sportnieuws