'Club Brugge houdt rekening met vertrek Lang & Dost'

door
'Club Brugge houdt rekening met vertrek Lang & Dost'

Club Brugge vatte de jacht op een derde landstitel op rij aan zonder nieuwkomers, intussen sijpelen de eerste aanwinsten binnen in Westkapelle. Ook aan uitgaande zijde kan er echter nog wat gebeuren. Zo plaatst Het Nieuwsblad vraagtekens bij de toekomst van Noa Lang en Bas Dost, de twee Nederlanders die zowat de enige geslaagde aankopen van het voorbije seizoen vormden.


Lang vervoegde aan het eind van de zomermercato de Brugse troepen en ontpopte zich al snel tot een absolute smaakmaker in onze competitie, Dost loste vanaf januari dan weer met succes het spitsenprobleem op. Hoelang de beide landgenoten nog in Jan Breydel zullen vertoeven, valt evenwel af te wachten. "Vooral rond Lang is de onzekerheid groot", zo weet Het Nieuwsblad. Volgens de krant kreeg de aanvaller een verbeterd contractvoorstel onder de neus geschoven, waarop hij voorlopig echter niet reageerde. Hoewel hij Club dankbaar is voor het afgelopen jaar, was het tenslotte altijd zijn bedoeling om Blauw-Zwart als een opstap richting hogere oorden te beschouwen.

Mocht er zich een mooie kans aanbieding, valt het dus niet uit te sluiten dat Lang alsnog zijn koffers pakt. Al mag men in Brugge dan wel rekenen op de jackpot. In het geval van Dost legde Club de 32-jarige goalgetter dan weer slechts vast tot volgende zomer, wanneer hij dus gratis terug kan vertrekken. Hier en daar klonk het reeds dat de landskampioen, die met Daniel Pérez en Youssouph Badji twee beloftevolle youngsters in de rangen telt, nu al zal anticiperen met een nieuwe spits. Ook volgens Het Nieuwsblad ligt die optie op tafel, al kan het huwelijk na anderhalf jaar natuurlijk net zo goed nog verlengd worden. Wellicht kijken zowel Club als Dost zelf even de kat uit de boom.

LEES OOK: Bizar scenario JPL: geen Europees voor derde in eindstand?

Denkt u dat Club het contract van Dost nog zal verlengen?

Meest recent

Toby Alderweireld doet fans dromen van grote comeback

Toby Alderweireld stopte ongeveer een jaar geleden als voetballer. De verdediger beleefde nog een ...

398
398
Duivels U17 zetten op valreep stap richting EK en WK

Er staan de komende dagen heel wat interlands op het programma en dat niet alleen bij de grote ...

19
19
Duranville onthult waarom hij voor Basel koos

De Jonge Duivels staan deze week voor een belangrijke EK-kwalificatiematch tegen Oostenrijk en ...

17
17
'Real Madrid wil uitpakken met Ronaldo-transferbom'

Wie Cristiano Ronaldo zegt, denkt bijna onvermijdelijk ook aan Real Madrid. Het was bij de ...

56
56
'Hoefkens in shock: Belgische collega zaagt aan stoelpoten'

Het zijn geen prettige tijden voor Carl Hoefkens. Onze landgenoot ligt dezer dagen zwaar onder vuur ...

26
26
'Liverpool verrast met vergeten Duivel als opvolger Salah'

Er viel dinsdag een stevige transferbom bij Liverpool, want de club kondigde aan dat ze op het einde ...

44
44
'Club Brugge aast op sensatie uit 1B'

Bij Club Brugge zullen ze al volop bezig zijn met de zomermercato, want maart en april zijn ...

252
252
'Anderlecht wil fraaie slag slaan bij Dortmund'

Bij Anderlecht hebben ze nog altijd geen nieuwe sportief directeur gevonden om de in februari ...

173
173
'Knoop rond Vertonghen bij Duivels doorgehakt'

De Rode Duivels stappen woensdagnamiddag op het vliegtuig naar Atlanta, waar ze op stage gaan en op ...

66
66
Bizar scenario JPL: geen Europees voor derde in eindstand?

Komend weekend wordt er in België niet gevoetbald omdat er interlandvoetbal gepland staat, maar ...

192
192
Coucke slaat alarm na onverwachte financiële dreun

De druk rond Marc Coucke neemt de laatste weken duidelijk toe. Wat begon als sportieve frustratie ...

128
128
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht haalt lieveling terug, Meunier naar rivaal Club?'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

226
226
Doku doet Guardiola na: ploegmakker spot met Duivel

De Rode Duivels arriveerden dinsdag in Tubize en dan werd er ook weer naar de kledij van de spelers ...

32
32
Belgische clubs in buitenlandse handen: “Geen beperkingen”

De Belgische clubs worden vaker overgenomen door buitenlandse investeerders. Het Nieuwsblad ...

100
100
‘El Khannouss heeft knaltransfer helemaal te pakken’

Bilal El Khannouss maakte in het verleden het mooie weer vooraleer hij de transfer naar Leicester ...

201
201
Rampscenario Lukaku: alarmbellen bij Rode Duivels voor WK

Romelu Lukaku kent een ongezien pechseizoen. De aanvaller viel tijdens de voorbereiding bij Napoli ...

168
168
Bounida stuurt brief naar KBVB: Swerts schakelt door

Rayane Bounida kiest voor Marokko, dat nieuws kwam al een tijdje geleden naar buiten. Het talent ...

375
375
Duranville haalt zwaar uit: transfer op komst?

Julien Duranville ging op jonge leeftijd van RSC Anderlecht naar Borussia Dortmund, maar in ...

223
223
'Opvolger Lewandowski: Barça heeft spectaculair plan-B'

FC Barcelona wil in de komende weken serieus oogsten met Robert Lewandowski als aanvallend ...

88
88
Voetbalfans helemaal overtuigd: "Híj́ wordt de topschutter"

Na de interland-break barst niet enkel de titelstrijd in de Jupiler Pro League helemaal los. In de ...

248
248
Miljoenenaankoop verdwenen bij Anderlecht: pijnlijke reden bekend

RSC Anderlecht haalde in januari een vijftal aanwinsten in huis. Daarvan is Moussa Diarra inmiddels ...

357
357
Haaland geeft fortuin uit en raakt daarmee duizenden fans

Erling Haaland leeft van doelpunten en doet dat nu al ruime tijd bij Manchester City. De Noorse ...

113
113
'Salah verlaat Liverpool: twee toekomstopties genoemd'

Liverpool FC kondigde dinsdagavond het einde van een tijdperk aan. Via de officiële kanalen ...

66
66
'Garcia zwaar de mist in met Romeo Vermant'

Omdat zijn fysieke gesteldheid nog steeds niet optimaal is, besloot Romelu Lukaku om de trip van de ...

428
428
De Condé aan de slag: grote transferprioriteit bij Genk

Bij KRC Genk zal van de interland-break ongetwijfeld gebruik gemaakt worden om een evaluatie van de ...

549
549

Meer sportnieuws