'Club Brugge stevent af op lange transfersoap'

507 stemmen
'Club Brugge stevent af op lange transfersoap'

Club Brugge presenteerde donderdag met Tibo Persyn zijn tweede aanwinst van de zomer, maar het transferwerk van Blauw-Zwart is nog niet af. Club zal zich zeker nog versterken, waarbij een flankaanvaller bovenaan het verlanglijstje staat. Het zit inmiddels al enkele weken achter Sebastian Villa, maar Boca Juniors was tot dusver niet bereid om de 25-jarige Colombiaan te laten vertrekken.


Deze week zag de landskampioen zelfs nog een tweede bod van zeven miljoen euro, plus twee miljoen aan bonussen én een doorverkooppercentage, geweigerd worden. Het leek er stilaan op dat Club dus niet meer moest hopen op de komst van Villa, maar nu komt er toch weer een verrassende wending in het dossier. Volgens het Argentijnse Radio Mitre hebben ze bij Boca na een meeting van het sportieve departement van de club immers besloten om toch mee te werken aan een transfer.

Boca wil wel de bonussen in het aanbod van Club nog aangepast zien, waarschijnlijk om hun kansen te vergroten dat ze die ook effectief zullen innen. De plotse bereidwillige houding van de Argentijnse topclub zou trouwens alles te maken met Villa zelf. Die hamerde er volgens diverse bronnen bij het bestuur per slot van rekening op dat hij absoluut richting Jan Breydel wil vertrekken, waar naar verluidt al een fraai contract voor hem klaarligt. Een oproep die zijn effect dus blijkbaar niet gemist heeft.

UPDATE 16u05
Terwijl de Belgische media het nieuws omtrent Villa maar mondjesmaat oppikken, is de winger en dus ook Club Brugge een heet thema in de Argentijnse pers. Daar volgt men op de voet hoe het transferdossier in een heuse soap dreigt te ontaarden. Zo zou Villa intussen zijn kastje hebben leeggemaakt en reeds afscheid hebben genomen van zijn ploegmaats. Vrijdag gaf de viervoudig international vervolgens verstek voor de training, en liet hij weten liever niet meer voor Boca in actie te willen komen.

Waar het even naar uitzag dat men daar bereid was om Villa zijn wens in te willigen, en dus in te gaan op een nieuw verbeterd bod vanuit Brugge, keerde Boca intussen echter zijn kar. Zo zou het de speler toch aanmoedigen om zijn schoenen opnieuw aan te trekken, anders overweegt het juridische stappen. Net als destijds bij Adolfo Gaich, die na veel vijven en zessen uiteindelijk nooit bij Blauw-Zwart neerstreek, ondervindt Club dus nog eens dat het niet eenvoudig werken is op de Argentijnse markt.

LEES OOK: AA Gent laat KRC Genk verweesd achter en gaat Europa in

Club Brugge zou beter afhaken voor Villa

Meest recent

Genk benadeeld? Ex-ref velt zijn oordeel

Geen Europees voetbal voor KRC Genk volgend seizoen, want in de barragematch gingen de gehavende ...

119
119
'PSG blijft gaan: straffe dubbeltransfer op komst'

Paris Saint-Germain bevestigde zaterdag nog maar eens dat het momenteel het beste team in Europa is. ...

38
38
Duitsland tankt vertrouwen voor WK: ex-JPL-held blinkt uit

Dit weekend zijn de meeste WK-deelnemers helemaal aan hun voorbereidingscampagne begonnen. Ook ...

12
12
Knap gebaar: Gent-held Roef neemt het op voor Genkse pineut

Hoogstaand is de afsluiter van het Belgische voetbalseizoen niet geworden, maar AA Gent en KRC Genk ...

110
110
Geen Europees voor Genk: Hayen viseert ref

KRC Genk zal het volgend seizoen zonder Europees voetbal moeten stellen. De Limburgers wonnen na het ...

156
156
Zo ziet het Europese programma van de Belgische clubs eruit

Zondagavond is het doek gevallen over het Belgische voetbalseizoen en werd ook het laatste Europese ...

145
145
'Dit is de reden voor breuk tussen Burgess en Union'

Union kwam zondag met een stevig transferbommetje. Het kondigde immers aan dat Christian Burgess na ...

380
380
Jonge Duivels mogen naar halve finale EK U17

Terwijl de Rode Duivels zich voorbereiden op het WK, staat een jeugdploeg nu al op een groot ...

120
120
AA Gent laat KRC Genk verweesd achter en gaat Europa in

In de Planet Group Arena stond vanavond het zeer belangrijke duel tussen AA Gent en KRC Genk op het ...

168
168
De Bruyne krijgt stevige sneer terug uit kamp-Conte

Kevin De Bruyne heeft zaterdag voor de nodige verbazing gezorgd in Italië met zijn uitspraken. ...

164
164
Klopt PSV weldra weer aan bij Anderlecht?

PSV is een club die al jaren naar België kijkt inzake versterkingen. Zo haalden ze onder meer ...

227
227
'Club Brugge grijpt naast transfer na monsterbod'

Club Brugge gaat een drukke zomermercato tegemoet. De Bruggelingen moet onder meer een vervanger ...

317
317
Marc Coucke laat miljoenen liggen: “Niet gepast”

Het gebeurt zelden dat iemand vrijwillig afstand doet van iets waar hij volledig recht op heeft. ...

181
181
“Dit kan Antwerp vernietigen”: grote onrust groeit

Bij Antwerp groeit de onrust over wat er achter de schermen gebeurt. De club staat te koop, er ...

439
439
Hasi messcherp voor beleid van Anderlecht

RSC Anderlecht kende een rotseizoen. De Brusselaars deden het minder goed dan vorig jaar. Het gevolg ...

181
181
AA Gent met parel: "Ooit de wereldtop"

Bij AA Gent haalden ze de afgelopen jaren (te) veel buitenlandse talenten naar Jong AA Gent, maar er ...

115
115
'Offensieve versterking: Club vindt nieuw goudklompje'

De vernieuwde sportieve leiding van Club Brugge zal zijn handen de komende weken meer dan vol ...

546
546
'Mourinho gaat los bij Real: zés grote zomeraanwinsten'

Voorlopig blijft het nog even wachten op de officiële bevestiging. Maar heel vooraanstaande ...

251
251
Optimale sfeer bij Duivels; De Bruyne doet Lukaku schrikken

Binnen een tweetal weken beginnen de Rode Duivels aan hun campagne op het WK in Canada, de VS en ...

104
104
Emotionele Van Gucht haalt snoeihard uit: "Pure onwil!"

Ruben Van Gucht is het spuugzat en dat mag u best letterlijk nemen. De VRT-man ligt de laatste jaren ...

74
74
De Mil wisselt drie keer, Genk met onuitgegeven elftal

Nog één wedstrijd te gaan en het seizoen in de Jupiler Pro League zit er volledig op. ...

51
51
'Vertrek Onyedika krijgt vorm: kampioen onderneemt actie'

Club Brugge gaat tijdens de zomerse transferperiode afscheid nemen van verschillende belangrijke ...

354
354
Genk onder grote druk: Heymans trekt harde conclusie

KRC Genk staat zondag voor een belangrijke laatste match van het seizoen. De Limburgers gaan op het ...

169
169
'Conte snel van straat: duizelingwekkend salaris gevraagd'

Antonio Conte vertrok vlak na de laatste speeldag van de Serie A bij SSC Napoli. Maar mogelijk volgt ...

151
151
Rellen Waalse derby: bondsparket eist loodzware sancties

De slotspeeldag van de Europe Play-Offs werden overschaduwd door de wantoestanden na ...

247
247

Meer sportnieuws