'Club Brugge stevent af op lange transfersoap'

door
'Club Brugge stevent af op lange transfersoap'

Club Brugge presenteerde donderdag met Tibo Persyn zijn tweede aanwinst van de zomer, maar het transferwerk van Blauw-Zwart is nog niet af. Club zal zich zeker nog versterken, waarbij een flankaanvaller bovenaan het verlanglijstje staat. Het zit inmiddels al enkele weken achter Sebastian Villa, maar Boca Juniors was tot dusver niet bereid om de 25-jarige Colombiaan te laten vertrekken.


Deze week zag de landskampioen zelfs nog een tweede bod van zeven miljoen euro, plus twee miljoen aan bonussen én een doorverkooppercentage, geweigerd worden. Het leek er stilaan op dat Club dus niet meer moest hopen op de komst van Villa, maar nu komt er toch weer een verrassende wending in het dossier. Volgens het Argentijnse Radio Mitre hebben ze bij Boca na een meeting van het sportieve departement van de club immers besloten om toch mee te werken aan een transfer.

Boca wil wel de bonussen in het aanbod van Club nog aangepast zien, waarschijnlijk om hun kansen te vergroten dat ze die ook effectief zullen innen. De plotse bereidwillige houding van de Argentijnse topclub zou trouwens alles te maken met Villa zelf. Die hamerde er volgens diverse bronnen bij het bestuur per slot van rekening op dat hij absoluut richting Jan Breydel wil vertrekken, waar naar verluidt al een fraai contract voor hem klaarligt. Een oproep die zijn effect dus blijkbaar niet gemist heeft.

UPDATE 16u05
Terwijl de Belgische media het nieuws omtrent Villa maar mondjesmaat oppikken, is de winger en dus ook Club Brugge een heet thema in de Argentijnse pers. Daar volgt men op de voet hoe het transferdossier in een heuse soap dreigt te ontaarden. Zo zou Villa intussen zijn kastje hebben leeggemaakt en reeds afscheid hebben genomen van zijn ploegmaats. Vrijdag gaf de viervoudig international vervolgens verstek voor de training, en liet hij weten liever niet meer voor Boca in actie te willen komen.

Waar het even naar uitzag dat men daar bereid was om Villa zijn wens in te willigen, en dus in te gaan op een nieuw verbeterd bod vanuit Brugge, keerde Boca intussen echter zijn kar. Zo zou het de speler toch aanmoedigen om zijn schoenen opnieuw aan te trekken, anders overweegt het juridische stappen. Net als destijds bij Adolfo Gaich, die na veel vijven en zessen uiteindelijk nooit bij Blauw-Zwart neerstreek, ondervindt Club dus nog eens dat het niet eenvoudig werken is op de Argentijnse markt.

LEES OOK: Hayen zet puntjes op i bij Genk: "Zou onrealistisch zijn"

Club Brugge zou beter afhaken voor Villa

Meest recent

Kampioen foutloos: Union naar halve finales na knappe goals

Union SG blijft voorlopig als enige Belgische club actief op drie verschillende fronten. De ...

2
2
Hayen zet puntjes op i bij Genk: "Zou onrealistisch zijn"

KRC Genk opent zaterdagnamiddag zijn tweede seizoenshelft met een bezoek aan Zulte Waregem. Het ...

46
46
Maag Courtois keert om: Vini slachtoffer walgelijk incident

Slechts enkele dagen na het ontslag van coach Xabi Alonso, moest Real Madrid opnieuw aan de bak. ...

32
32
Details kleedkamer-interventie Bart Verhaeghe onthuld

Club Brugge is tegenvallend aan de tweede seizoenshelft begonnen en sneuvelde dinsdagavond op het ...

305
305
'Anderlecht neemt drastische beslissing in dossier-Duranville'

De fans van RSC Anderlecht blijven voorlopig wachten op de eerste directe aanwinsten van de ...

315
315
Eerste finalist Africa Cup bekend: Mané zet Salah een hak

De eerste finalist op de Africa Cup is bekend. Senegal rekende woensdag in de vooravond namelijk met ...

94
94
'Grote interesse Kerk: Antwerp onderneemt ultieme poging'

Antwerp FC staat wederom in de halve finales van de Croky Cup. De Great Old kwalificeerde zich ...

334
334
Antwerp ontdekt nieuwe parel: Goots gecharmeerd

Antwerp sloot 2025 ijzersterk af en is ook goed begonnen aan 2026. Het heeft zich dinsdag geplaats ...

155
155
'Club vindt vervanger voor Ordoñez in Ligue 1'

Club Brugge hoopt om Joel Ordoñez nog minstens tot het einde van het seizoen te kunnen ...

225
225
'Club Brugge twijfelt: risico of buitenkans?'

Zes miljoen. Dat bedrag doet iets met een club, met supporters, met verwachtingen. Club Brugge staat ...

276
276
'Standard heeft beet en troeft Westerlo af'

Standard begint aan 2026 als de toch wel verrassende nummer zes in de Jupiler Pro League. Om op het ...

116
116
Eddy Snelders opnieuw voor rechter: confrontatie dreigt

Morgen staat Eddy Snelders opnieuw in het middelpunt van de belangstelling, dit keer voor het ...

65
65
Antwerp heeft miljoenentransfer helemaal beet

Antwerp heeft zich dinsdag al geplaatst voor de halve finale van de beker en wil straks ook nog de ...

202
202
'Leegloop op Lisp? 3 Lierse goudhaantjes gegeerd'

Lierse schreef de voorbije jaren een mooi verhaal. Het groeide uit tot een stabiele club in 1B die ...

169
169
'Verbannen' Rode Duivel wil Garcia keuzestress bezorgen

Komende zomer staat er een WK op het programma en dat zal ongetwijfeld ook zijn weerslag hebben op ...

76
76
Lieveling terug in Gent, Cercle casht stevig

We zijn intussen toch al bijna halfweg de wintermercato. Er worden dan ook alsmaar meer deals ...

98
98
Westerlo rondt transferdeal met Rangers helemaal af

Bij Westerlo hebben ze in de voorbije mercato's de kassa al stevig zien rinkelen. Vorige zomer ...

44
44
'KV Mechelen wijst miljoenenbod naar prullenmand'

KV Mechelen prijkt nog steeds op een zeer knappe vijfde plaats in de Jupiler Pro League en mag dus ...

275
275
Hasi komt met zéér duidelijke boodschap voor RSCA-bestuur

Besnik Hasi sprak op winterstage met DAZN. Peter Morren was de interviewer van dienst en legde hem ...

282
282
De Mil heeft transferboodschap voor ongeruste AA Gent-fans

Bij AA Gent moeten ze donderdag aan de bak in het Lotto Park. De start onder Rik De Mil was ...

257
257
'Messi krijgt voorstel van 1,4 miljard euro'

In het voetbal gaat véél te veel geld om. Dat bleek nog maar eens. Gelukkig is er ...

244
244
Hasi heeft goed én slecht nieuws voor bekertreffen

RSC Anderlecht staat voor een heel belangrijk duel. Tegen AA Gent moet Paars-Wit zich plaatsen voor ...

316
316
Karl Vannieuwkerke verliest geduld rond Gouden Schoen

Karl Vannieuwkerke neemt doorgaans geen blad voor de mond. De VRT-man keek met stijgende verbazing ...

428
428
'Kassa, kassa voor Zulte Waregem: strijd barst los'

Zulte Waregem gaat wellicht nog een uitgaande miljoenentransfer afronden. De interesse in een van de ...

484
484
'Anderlecht ruikt toptransfer: miljoenendeal onderweg'

RSC Anderlecht hoopt deze mercato toch een speler voor een aantal miljoenen euro’s te ...

805
805

Meer sportnieuws