'Club Brugge stevent af op lange transfersoap'

507 stemmen
'Club Brugge stevent af op lange transfersoap'

Club Brugge presenteerde donderdag met Tibo Persyn zijn tweede aanwinst van de zomer, maar het transferwerk van Blauw-Zwart is nog niet af. Club zal zich zeker nog versterken, waarbij een flankaanvaller bovenaan het verlanglijstje staat. Het zit inmiddels al enkele weken achter Sebastian Villa, maar Boca Juniors was tot dusver niet bereid om de 25-jarige Colombiaan te laten vertrekken.


Deze week zag de landskampioen zelfs nog een tweede bod van zeven miljoen euro, plus twee miljoen aan bonussen én een doorverkooppercentage, geweigerd worden. Het leek er stilaan op dat Club dus niet meer moest hopen op de komst van Villa, maar nu komt er toch weer een verrassende wending in het dossier. Volgens het Argentijnse Radio Mitre hebben ze bij Boca na een meeting van het sportieve departement van de club immers besloten om toch mee te werken aan een transfer.

Boca wil wel de bonussen in het aanbod van Club nog aangepast zien, waarschijnlijk om hun kansen te vergroten dat ze die ook effectief zullen innen. De plotse bereidwillige houding van de Argentijnse topclub zou trouwens alles te maken met Villa zelf. Die hamerde er volgens diverse bronnen bij het bestuur per slot van rekening op dat hij absoluut richting Jan Breydel wil vertrekken, waar naar verluidt al een fraai contract voor hem klaarligt. Een oproep die zijn effect dus blijkbaar niet gemist heeft.

UPDATE 16u05
Terwijl de Belgische media het nieuws omtrent Villa maar mondjesmaat oppikken, is de winger en dus ook Club Brugge een heet thema in de Argentijnse pers. Daar volgt men op de voet hoe het transferdossier in een heuse soap dreigt te ontaarden. Zo zou Villa intussen zijn kastje hebben leeggemaakt en reeds afscheid hebben genomen van zijn ploegmaats. Vrijdag gaf de viervoudig international vervolgens verstek voor de training, en liet hij weten liever niet meer voor Boca in actie te willen komen.

Waar het even naar uitzag dat men daar bereid was om Villa zijn wens in te willigen, en dus in te gaan op een nieuw verbeterd bod vanuit Brugge, keerde Boca intussen echter zijn kar. Zo zou het de speler toch aanmoedigen om zijn schoenen opnieuw aan te trekken, anders overweegt het juridische stappen. Net als destijds bij Adolfo Gaich, die na veel vijven en zessen uiteindelijk nooit bij Blauw-Zwart neerstreek, ondervindt Club dus nog eens dat het niet eenvoudig werken is op de Argentijnse markt.

LEES OOK: Beveren maakt nieuwe versterking bekend

Club Brugge zou beter afhaken voor Villa

Meest recent

Leekens lyrisch over twee Duivels: "Besten ooit van België"

Georges Leekens werkte met een aantal Rode Duivels samen die tegen Nieuw-Zeeland een blamage moeten ...

17
17
Beveren maakt nieuwe versterking bekend

SK Beveren maakt zich klaar voor zijn terugkeer in de Jupiler Pro League. De Waaslanders hebben de ...

26
26
Van Geneugden kondigt verrassend vertrek aan

Verrassend nieuws uit Maastricht. Plaatselijke tweedeklasser MVV kondigde aan dat Ronny van ...

19
19
Frankrijk en Senegal halen stevig uit op het WK

Op het WK stond in Groep I de laatste speeldag op het programma. Noorwegen en Frankrijk namen het op ...

26
26
Belgische topclubs, opgelet: ontdek deze ster bij Nieuw-Zeeland

België neemt het op tegen Nieuw-Zeeland. De Kiwi’s zijn zeker niet het zwakste land op ...

27
27
Boskamp begrijpt kritiek op Rode Duivel niet: "Zonnesteek?"

D-day voor de Rode Duivels. Dat is het voor België tegen Nieuw-Zeeland. Tijd voor de grote ...

84
84
Rode Duivels zoeken identiteit: ‘afscheid’ is nodig

De Rode Duivels spelen om 5u tegen Nieuw-Zeeland. Het is van moeten. Goed voetbal telt niet. Winnen. ...

93
93
Sibierski geeft inzicht in mercato van Anderlecht

Antoine Sibierski sprak voor het eerst echt met de Belgische pers bij de voorstelling van Vitor ...

369
369
Hasi verrast en plukt ervaren pion weg bij Standard

Standard heeft een uitgaande transfer afgerond en toch wel een verrassende. De Luikenaars hebben ...

71
71
Marc Coucke heeft het gehad: "Geen zin om te lachen!"

Marc Coucke ligt al maanden onder vuur bij een deel van de de Anderlecht-aanhang. Supporters trokken ...

139
139
'Sibierski hakt knoop door en zorgt meteen voor ontslag'

Antoine Sibierski begint stilaan zijn stempel te drukken bij Anderlecht. Hij haalde Vitor Bruno als ...

287
287
'Westerlo heeft prijs en vindt versterking in Bundesliga'

KVC Westerlo is op zoek naar versterking en die gaat er weldra komen. De Kemphanen staan volgens ...

63
63
'Oorlog in JPL: Club achter de rug om akkoord met Genkie'

Een transferbom in de Jupiler Pro League. Club Brugge heeft volgens Het Laatste Nieuws achter de rug ...

854
854
'Basisteam uitgelekt: nieuws over Doku en Vanaken'

De Rode Duivels spelen komende ochtend om 5u tegen Nieuw-Zeeland. Een partij die ze moeten winnen. ...

481
481
Patro Eisden strikt al zijn vijfde én zesde aanwinst

Patro Eisden laat er geen gras over groeien. De Limburgse tweedeklasser heeft vanavond zijn volgende ...

31
31
Charleroi en JPL-club ronden transfer af

Sporting Charleroi zet een tandje bij op de transfermarkt. De Carolo’s hebben een volgende ...

11
11
België dondert van zijn wolk: NZE hierdoor probleem

België moet winnen tegen Nieuw-Zeeland. In de Belgische pers worden de kiwi’s als een ...

182
182
Relletje rond stadiondossier: Club Brugge reageert

Bart Verhaeghe kijkt vast met enige jaloezie naar het WK, waar de ene na de andere voetbaltempel de ...

878
878
Anderlecht troeft topploegen af: contract tot 2029

Onder leiding van Antoine Sibierski en Vitor Bruno hoopt RSC Anderlecht een nieuwe koers te varen. ...

153
153
Rode Duivel gooit eigen ruiten in: Garcia grijpt hard in

Indien ze nog langer op het WK willen blijven zit er voor de Rode Duivels wellicht niks anders op ...

424
424
'Sommer naar Club Brugge: laatste struikelblok bekend'

Door het afscheid van Simon Mignolet moet Club Brugge op zoek naar een nieuwe nummer ...

804
804
'Anderlecht baalt: De Cat geeft groen licht voor transfer'

Zijn kersverse coach Vitor Bruno wil hem overtuigen om op post te blijven, terwijl een verlengd ...

554
554
Filip Joos hardhandig aangepakt: VRT dropt pittig statement

Filip Joos is een echt voetbaldier, dat ook op het WK weer heel wat voor-en tegenstanders heeft. ...

350
350
'Grootmacht duwt door: kassa rinkelt bij Club Brugge'

Hoewel het transfergeweld wellicht pas na het WK helemaal zal losbarsten, draait de geruchtenmolen ...

575
575
Zoals tegen Kroatië: masterplan van Garcia onthuld?

Win or go home. Dat is het devies voor de Rode Duivels in hun laatste poulematch tegen ...

155
155

Meer sportnieuws