'Thorup duwde Fischer in de armen van Antwerp'

499 stemmen
'Thorup duwde Fischer in de armen van Antwerp'

Royal Antwerp FC kan duidelijk nog wat aanvallende versterking gebruiken en de Great OId heeft de eerste al beet. Antwerp maakte bekend dat het de Deense flankaanvaller Viktor Fischer heeft overgenomen van FC Kopenhagen.

"De 27-jarige Deense linksbuiten komt over van FC Kopenhagen en tekent een contract voor 4 seizoenen op de Bosuil. Fischer, 21-voudig international, speelde van 2012 tot 2016 voor Ajax en scoorde 33 keer in 111 duels. Bij de Nederlandse grootmacht werd hij tweemaal landskampioen", laat Antwerp weten.

"Nadien kwam de rechtsvoetige flankaanvaller nog uit voor Mainz en Middlesbrough, waarna hij in 2018 terugkeerde naar de eigen competitie en koos voor FC Kopenhagen. In 120 duels voor FC Kopenhagen liet Fischer 44 assists en 29 doelpunten optekenen en speelde in 2019 kampioen", luidt het verder.

UPDATE 11u30

Royal Antwerp FC haalde Viktor Fischer weg bij FC Kopenhagen. Dat lijkt inzake naam een mooie transfer, maar blijkbaar had trainer Jess Thorup aangegeven dat de Deense flankaanvaller weg mocht bij FC Kopenhagen. Dat meldt het Deense Bold. Fischer was afgelopen seizoen in 31 matchen nochtans goed voor 6 goals en 9 assists. Fischer kwam de laatste maanden van het seizoen iets minder aan spelen toe, maar was in de Deense Championship Round wél nog goed voor 2 goals en 3 assists in 8 matchen. Dat gebeurde een aantal keren als invaller.

LEES OOK: 'Antwerp lanceert zomeroffensief: 3 vliegen in 1 klap'

Gaat hij onder Priske wél veel vertrouwen krijgen?

Meest recent

Fans KRC Genk roeren zich: "Gebrek aan respect"

KRC Genk maakte het vertrek van Michel Ribeiro bekend. Die werkte 23 jaar voor de club. Dat gebeurde ...

63
63
Domper Duitsland: smaakmaker mogelijk out voor WK

Duitsland trekt zeker niet als favoriet naar het WK. Bondscoach Julian Nagelsmann kwam vandaag met ...

19
19
SK Beveren maakt volgende vertrekker wereldkundig

Bij SK Beveren is het akelig stil omtrent nieuwe spelers en een nieuwe coach. De Waaslanders ...

16
16
Vandenbempt en Joos voorspellen Belgische WK-ster

De Rode Duivels trekken met de nodige ambitie naar het WK. De kwartfinales bereiken is het doel. ...

64
64
KRC Genk licht optie niet: doelman gratis weg

KRC Genk is volop bezig met de evaluatie van de spelerskernen. Voor de eerste ploeg en Jong Genk ...

62
62
Red Flames verwennen fans met zesklapper

De Belgische Red Flames speelden vanavond aan Den Dreef tegen Luxemburg. Een zege was een bijna ...

57
57
'Geen Saibari? Kompany heeft Rode Duivel als Plan B'

Ismael Saibari lijkt op weg naar Bayern München. De aanvallende middenvelder van PSV heeft al ...

102
102
Wullaert licht tipje van de sluier omtrent volgende club

De Red Flames spelen vanavond tegen Luxemburg. Daar moeten ze ruim van kunnen winnen. Voor de goals ...

45
45
Keuze gemaakt? Garcia gaat niet mee met de hype

De Rode Duivels hebben op een aantal posities enorm veel weelde. Onder meer op het middenveld. Toch ...

134
134
Na Ribeiro weer meubelstuk weg bij KRC Genk: "Na 18 jaar"

Bij KRC Genk is er toch wel wat aan het gebeuren op de achtergrond. De Limburgers maakten het ...

110
110
Sporting Charleroi strikt voormalige speler van Standard

Sporting Charleroi gaat komende zomer de nodige sterkhouders de club zien verlaten. De Zebra's zijn ...

22
22
De Bruyne onder vuur: dit hakt er keihard in

Antonio Conte is weg bij Napoli en dat lijkt goed nieuws voor Kevin De Bruyne. Maar daardoor valt ...

155
155
Croonen verrast: KRC Genk met straf buitenlands akkoord

KRC Genk zet een volgende stap in de ontwikkeling van de club. De Limburgers gaan de club wereldwijd ...

361
361
'Real Madrid drukt door: Bayern reageert op monsterbod'

Real Madrid gaat voor een enorm grote verandering. Florentino Perez zal wellicht nog steeds de ...

231
231
Patro Eisden verrast iedereen met ervaren Belg

Patro Eisden zit niet stil op de transfermarkt. Ze stelden vandaag een volgende aanwinst voor. En ...

71
71
Coosemans out: Anderlecht stoomt nieuwe nummer 1 klaar

Hopelijk beseft Antoine Sibierski waaraan hij begonnen is, want de nieuwe sportieve baas van RSC ...

743
743
'KRC Genk breekt record: concreet bod op Karetsas'

KRC Genk gaat een erg drukke zomer tegemoet, want na een teleurstellend seizoen is er heel wat werk ...

484
484
'Overmars houdt adem in: rampscenario voor Antwerp'

Deels noodgedwongen trekt Antwerp meer dan ooit de kaart van de jeugd. Dat blijkt uit de ...

498
498
'Sibierski in shock: toptalenten weg bij Anderlecht?'

Met de doorbraak van Nathan De Cat vormde Neerpede het voorbije seizoen weer een lichtpunt in barre ...

372
372
'Jacht geopend: Club Brugge ontvangt bod van 35 miljoen'

De voorspelde uittocht lijkt ingezet bij Club Brugge, dat zopas afscheid nam van Aleksandar ...

679
679
'Europese grootmacht klopt aan voor Karetsas & De Cat'

Ook deze zomer krijgt de Jupiler Pro League weer te maken met een uittocht aan talent. Zo dreigt ...

337
337
Stankovic komt met laatste boodschap aan Club-fans

Het huwelijk tussen Aleksander Stankovic en Club Brugge was van korte duur, maar wel succesvol. De ...

506
506
Thierry Henry geeft Kompany flinke por in de rug

Thierry Henry was een tijdje de assistent bij de Rode Duivels. De Franse legende volgt België ...

139
139
Anderlecht grijpt meteen in na statement aan Coucke

De supporters waren dan wel enthousiast met de aankondiging van Adidas als nieuwe shirtsponsor, het ...

2158
2158
Opvallende nieuwe rol voor Trossard bij Rode Duivels

Bondscoach Rudi Garcia probeerde wat nieuws uit tegen Kroatië en ook tegen Tunesië ljkt de ...

185
185

Meer sportnieuws