'Thorup duwde Fischer in de armen van Antwerp'

door
'Thorup duwde Fischer in de armen van Antwerp'

Royal Antwerp FC kan duidelijk nog wat aanvallende versterking gebruiken en de Great OId heeft de eerste al beet. Antwerp maakte bekend dat het de Deense flankaanvaller Viktor Fischer heeft overgenomen van FC Kopenhagen.

"De 27-jarige Deense linksbuiten komt over van FC Kopenhagen en tekent een contract voor 4 seizoenen op de Bosuil. Fischer, 21-voudig international, speelde van 2012 tot 2016 voor Ajax en scoorde 33 keer in 111 duels. Bij de Nederlandse grootmacht werd hij tweemaal landskampioen", laat Antwerp weten.

"Nadien kwam de rechtsvoetige flankaanvaller nog uit voor Mainz en Middlesbrough, waarna hij in 2018 terugkeerde naar de eigen competitie en koos voor FC Kopenhagen. In 120 duels voor FC Kopenhagen liet Fischer 44 assists en 29 doelpunten optekenen en speelde in 2019 kampioen", luidt het verder.

UPDATE 11u30

Royal Antwerp FC haalde Viktor Fischer weg bij FC Kopenhagen. Dat lijkt inzake naam een mooie transfer, maar blijkbaar had trainer Jess Thorup aangegeven dat de Deense flankaanvaller weg mocht bij FC Kopenhagen. Dat meldt het Deense Bold. Fischer was afgelopen seizoen in 31 matchen nochtans goed voor 6 goals en 9 assists. Fischer kwam de laatste maanden van het seizoen iets minder aan spelen toe, maar was in de Deense Championship Round wél nog goed voor 2 goals en 3 assists in 8 matchen. Dat gebeurde een aantal keren als invaller.

LEES OOK: 'Overmars houdt adem in: goudhaantjes weg bij Antwerp?'

Gaat hij onder Priske wél veel vertrouwen krijgen?

Meest recent

'Anderlecht moet vrezen: droomtransfer gekaapt'

Ondanks dat er de komende weken nog heel veel op het spel staat voor Anderlecht en de zoektocht naar ...

4
4
"Club Brugge? Interesseert me op dit moment niet"

Voor Club Brugge zijn het ontgoochelende dagen geweest. Het zag de titel mogelijk definitief ...

34
34
De Mil komt met update over verguisde Kanga

AA Gent kon in deze play-offs nog niet winnen, met tot dusver een schamele twee op negen tegen KV ...

29
29
Vanderbiest verklapt aanpak: "Als je dat doet tegen Club..."

KV Mechelen pakte voorlopig één punt in de Play-Offs. Tegen Union SG en RSC Anderlecht ...

45
45
Verhuurde JPL-spelers: KV Mechelen-speler maakt wéér indruk

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

39
39
Club Brugge gaat ver met waanzinnige eis rond Tresoldi

Club Brugge voelt dat er iets beweegt rond Nicolò Tresoldi, en dat vertaalt zich meteen in ...

308
308
Anderlecht loopt stevige transferkater op

RSC Anderlecht wordt stilaan aan de nodige spelers gelinkt. Dat is uiteraard logisch, aangezien de ...

73
73
Charaï zwaar onder de indruk van topper KRC Genk

Bij KRC Genk hebben ze héél wat leuke voetballers rondlopen. Een aantal van hen gaan ...

38
38
Taravel maakt keuze: vervanger voor Hazard

Bij RSC Anderlecht staan ze voor een keuze. Thorgan Hazard zal wellicht niet én tegen STVV ...

155
155
'Drukke zomer Anderlecht: eerste toptarget lekt uit'

Ongeacht de verdere afloop van dit seizoen gaat RSC Anderlecht nadien alweer een drukke zomer ...

198
198
Club onder druk: BV komt met onheilspellend bericht

Club Brugge incasseerde afgelopen weekend een mokerslag van jewelste. Tegen rivaal Union ging het ...

249
249
'Overmars houdt adem in: goudhaantjes weg bij Antwerp?'

De nul is van het bord. Na de nederlagen tegen Genk en Charleroi knoopte Antwerp tegen OHL eindelijk ...

122
122
Leko hakt knopen door: duo buitenspel bij Club Brugge

Club Brugge hoopt de nederlaag tegen Union woensdag in eigen huis meteen weer door te spoelen tegen ...

182
182
'Anderlecht kan cashen: Goto richting topcompetitie'

Adriano Bertaccini en Mihajlo Cvetkovic vonden de voorbije weken hun neus voor doelpunten terug, ...

404
404
'AA Gent strijdt met JPL-subtoppers om goalgetter'

Met een magere twee op negen heeft AA Gent zijn start in de play-offs opnieuw gemist. Daar ...

92
92
'Leko grijpt in: drie slachtoffers bij Club Brugge'

De nederlaag tegen Union zindert nog na bij Club Brugge, dat evenwel weinig tijd heeft om stil te ...

568
568
'Anderlecht dumpt flops: Taravel op vingers getikt'

Dankzij een gevleide zes op zes ligt de derde plaats plots opnieuw binnen handbereik voor RSC ...

332
332
Amateurvoetbal op stelten: Antwerp-pion zaait titelchaos

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

144
144
KAA Gent en De Mil slikken opdoffer voor Union

KAA Gent neemt het komende speeldag van de Play-Offs op tegen leider Union SG. De Buffalo’s ...

154
154
‘Ophef in Nederland: bliksemvertrek Sterling bij Feyenoord’

Raheem Sterling werd met toeters en bellen binnengehaald bij Feyenoord. De Engelse international ...

78
78
Heftig nieuws: speler Deense topclub in coma na steekpartij

Heftig nieuws uit Denemarken: 19-jarige middenvelder Alamara Djabi werd even in een kunstmatige coma ...

0
0
Cornelis verrast over toekomst: snel weer in België?

Hans Cornelis werd ontslagen bij Sporting Charleroi. De hoofdtrainer blijft echter niet bij de ...

110
110
‘Belgische clubs strijden om Europese sensatie’

De zomermercato komt stilletjes dichterbij en de clubs kijken achter de schermen al vooruit. ...

121
121
‘Lukaku krijgt monsterboete, nieuwe uitdaging nakend’

De soap rond Romelu Lukaku en Napoli blijft voortduren. De laatste update was dat Big Rom weer naar ...

250
250
‘Succesformule Union: weer kassa voor twee goudhaantjes'

Union SG deed afgelopen speeldag een uitstekend zaak in de Champions Play-Offs. De Brusselse club ...

67
67

Meer sportnieuws