'Lukaku begint met duidelijke missie aan seizoen bij Inter'

123 stemmen
'Lukaku begint met duidelijke missie aan seizoen bij Inter'

Ook voor de meeste Rode Duivels gaat de voorbereiding op het komende seizoen weldra van start. Romelu Lukaku bijvoorbeeld, heeft inmiddels zelfs alweer aangesloten bij de selectie van Internazionale Milano. Ondertussen blijft de topspits wel gelinkt worden aan een vertrek bij de Italiaanse kampioen.

Vlak voor de start van het EK gaf Lukaku nochtans zelf aan dat hij gewoon bij Inter wil blijven. Maar ex-club Chelsea FC zou de aanvaller nog niet hebben opgegeven. De interesse van de Blues blijkt wel heel concreet, tenminste als we de Italiaanse transferspecialist Alfredo Pedulla mogen geloven. Zo zou Chelsea via een tussenpersoon een bod van liefst 130 miljoen euro hebben neergelegd bij Internazionale. De Londenaren stelden ook een alternatieve constructie voor waarbij ze minder betaalden, maar Timo Werner de omgekeerde beweging lieten maken. De Italiaanse kampioen zou beide voorstellen echter hebben geweigerd.

UPDATE 29/07

Ook Corriere della Sera bevestigt nu dat Chelsea er alles aan doet om Lukaku terug naar Stamford Bridge te halen. Volgens de Italiaanse krant bedraagt het openingsbod van de Bleus 100 miljoen euro, maar zijn ze wel bereid om dat bedrag op te trekken tot 130 miljoen. Voor Lukaku zou in Londen dan weer een jaarloon van 10 miljoen euro klaarliggen, een flink stuk meer dan de 7,5 miljoen euro die hij bij Inter opstrijkt.

De zoon van Chelsea-eigenaar Roman Abramovich zou ook al in Milaan vertoeven om contact te leggen met Lukaku en zijn entourage, maar er is één gigantisch struikelblok voor de transfer: Lukaku wil zelf niet van de overgang weten. De Rode Duivel is gelukkig in Milaan en heeft momenteel weinig trek in een terugkeer naar Engeland.

UPDATE 30/07
La Gazzetta dello Sport schrijft op vrijdag dat Lukaku zijn loon bij Chelsea zelfs kan verdubbelen, wat betekent dat hij er een slordige 15 miljoen euro per jaar kan opstrijken. Desondanks blijft het antwoord van de Rode Duivel aan Abramovich een duidelijke 'njet'. Niet alleen voelt hij zich nog altijd uitstekend in Milaan, hij heeft ook een speciale missie in gedachten dit seizoen.

De ontbolstering van Lukaku bij Inter de voorbije twee seizoenen werd immers in grote mate gelinkt aan de aanwezigheid van Antonio Conte, maar dit seizoen wil de spits bewijzen dat hij ook zonder zijn leermeester een absolute topspits is. Met Simone Inzaghi kreeg hij alvast een ex-spits als trainer die hem daarbij kan helpen.

LEES OOK: ‘Club Brugge baalt: al twee aanbiedingen van 40 miljoen’

Zal Lukaku ook zonder Conte zijn niveau blijven halen?

Meest recent

'AA Gent mag dromen van uitgaande toptransfer'

AA Gent kent een degelijk seizoen, maar ook geen hoogstaand. De Buffalo's hopen de komende jaren ...

12
12
Nederland in shock: Derksen biedt excuses aan

Er is enorme ophef ontstaan in Nederland rond de soap binnen de nationale ploeg van Curaçao, ...

3
3
Romelu Lukaku naar Anderlecht: nu of nooit?

Romelu Lukaku werd afgelopen week 33 jaar. ‘Big Rom’ zit in een moeilijke fase in zijn ...

76
76
‘Wilmots ontploft na transferzet Anderlecht’

Anderlecht zit in een transferslag die snel oplaait. De concurrentie, waaronder Standard, springt ...

146
146
Anderlecht en STVV krijgen bijzonder goed nieuws

RSC Anderlecht hoopt zijn Europees ticket zo snel mogelijk te bemachtigen, STVV heeft dat al beet. ...

121
121
Club Brugge weigerde: "Heb Burgess nog aangeraden bij hen"

Club Brugge speelt vanavond de topper in eigen huis tegen Union SG. Een beslissende match voor de ...

155
155
Anderlecht aan zet: Sibierski krijgt gouden transfertips

Er worden stevige analyses gemaakt na de bekernederlaag van RSC Anderlecht. Sportief directeur ...

201
201
Lichtpunt bij AA Gent: sterkhouder is helemaal terug

AA Gent had zaterdagavond een zege kunnen gebruiken op het veld van STVV in de strijd om een ...

32
32
De Mil moet weer brandje blussen: "Het doet me pijn"

AA Gent heeft zaterdag een punt gepakt op Stayen, waardoor het voorlopig weer een beetje dichter bij ...

132
132
'Club Brugge op scherp na transferbeslissing Onyedika'

Bij Club Brugge dreigt in de zomer een stevige leegloop. Verschillende sterkhouders worden het hof ...

356
356
Jacobs keihard voor Anderlecht: "Als ik dat hoorde..."

Anderlecht moet zondag tegen KV Mechelen vol aan de bak, want het moet de vierde plaats nog zien te ...

203
203
AA Gent houdt Europese droom in leven na fel duel op Stayen

AA Gent heeft mogelijk een belangrijke zaak gedaan in de strijd om een Europees ticket. De ...

93
93
'Club voor voldongen feit: speler dringt aan op transfer'

Club Brugge lijkt voor een drukke transferzomer te staan. Niet alleen lopen heel wat sterkhouders in ...

275
275
Bizar tafereel: Kanga en Gentse fans opnieuw in de clinch

AA Gent gaat op Stayen op zoek naar zijn eerste overwinning in de play-offs. Daarmee kunnen ze ...

92
92
Hayen brengt zorgwekkend nieuws: nieuwe blessures bij Genk

KRC Genk blijft zeer wisselvallig presteren in de Europe Play-Off. Het slaagde er ook zaterdag niet ...

348
348
Euvard baalt na gemiste kans voor Standard

In de Europe Play-Off blijft de strijd om de eindwinst razend spannend. Alles blijft bovenaan op een ...

116
116
Pocognoli spreekt klare taal over toekomst bij Monaco

Zondag staat in de Ligue 1 de slotspeeldag op het programma. Voor Sébastien Pocognoli staat ...

73
73
De Mil met handen in het haar: "Serieus puzzelen"

AA Gent hoopt in de laatste wedstrijden van het seizoen nog een Europees ticket uit de brand te ...

18
18
'Straffe wending: Neuer keert terug bij Duitsland voor WK'

Dezer dagen druppelen er alsmaar meer WK-selecties binnen. Het is nog wachten tot 21 mei voor die ...

47
47
Standard en Genk houden spanning maximaal in Europe PO's

Met nog twee speeldagen te gaan blijft het razend spannend in de Europe Play-Offs. Zowel Standard ...

102
102
Trainersbom bij Antwerp? Oude bekende staat al klaar

Antwerp zit weer met de handen in het haar. De stoel van Joseph Oosting wankelt na een dramatische ...

540
540
‘Xabi Alonso vindt akkoord met Engelse grootmacht’

Chelsea kent een dramatisch seizoen. The Blues staan er bijzonder slecht voor in de Premier League ...

112
112
’Ter Stegen maakt stunttransfer naar Eredivisie’

Ajax is van plan flink uit te pakken op de transfermarkt, al zullen ze dan eerst moeten verkopen. Ze ...

88
88
Fink wil Anderlecht en Club Brugge de loef afsteken

Thorsten Fink is trainer van het Turkse Samsunspor. De voormalige coach van KRC Genk en STVV gaat ...

249
249
Smaakmaker verrast: "Ik wil bij STVV blijven"

Bij STVV hebben ze heel veel smaakmakers rondlopen in de spelerskern. Heel wat van hen genieten ...

109
109

Meer sportnieuws