'Lukaku begint met duidelijke missie aan seizoen bij Inter'

door
'Lukaku begint met duidelijke missie aan seizoen bij Inter'

Ook voor de meeste Rode Duivels gaat de voorbereiding op het komende seizoen weldra van start. Romelu Lukaku bijvoorbeeld, heeft inmiddels zelfs alweer aangesloten bij de selectie van Internazionale Milano. Ondertussen blijft de topspits wel gelinkt worden aan een vertrek bij de Italiaanse kampioen.

Vlak voor de start van het EK gaf Lukaku nochtans zelf aan dat hij gewoon bij Inter wil blijven. Maar ex-club Chelsea FC zou de aanvaller nog niet hebben opgegeven. De interesse van de Blues blijkt wel heel concreet, tenminste als we de Italiaanse transferspecialist Alfredo Pedulla mogen geloven. Zo zou Chelsea via een tussenpersoon een bod van liefst 130 miljoen euro hebben neergelegd bij Internazionale. De Londenaren stelden ook een alternatieve constructie voor waarbij ze minder betaalden, maar Timo Werner de omgekeerde beweging lieten maken. De Italiaanse kampioen zou beide voorstellen echter hebben geweigerd.

UPDATE 29/07

Ook Corriere della Sera bevestigt nu dat Chelsea er alles aan doet om Lukaku terug naar Stamford Bridge te halen. Volgens de Italiaanse krant bedraagt het openingsbod van de Bleus 100 miljoen euro, maar zijn ze wel bereid om dat bedrag op te trekken tot 130 miljoen. Voor Lukaku zou in Londen dan weer een jaarloon van 10 miljoen euro klaarliggen, een flink stuk meer dan de 7,5 miljoen euro die hij bij Inter opstrijkt.

De zoon van Chelsea-eigenaar Roman Abramovich zou ook al in Milaan vertoeven om contact te leggen met Lukaku en zijn entourage, maar er is één gigantisch struikelblok voor de transfer: Lukaku wil zelf niet van de overgang weten. De Rode Duivel is gelukkig in Milaan en heeft momenteel weinig trek in een terugkeer naar Engeland.

UPDATE 30/07
La Gazzetta dello Sport schrijft op vrijdag dat Lukaku zijn loon bij Chelsea zelfs kan verdubbelen, wat betekent dat hij er een slordige 15 miljoen euro per jaar kan opstrijken. Desondanks blijft het antwoord van de Rode Duivel aan Abramovich een duidelijke 'njet'. Niet alleen voelt hij zich nog altijd uitstekend in Milaan, hij heeft ook een speciale missie in gedachten dit seizoen.

De ontbolstering van Lukaku bij Inter de voorbije twee seizoenen werd immers in grote mate gelinkt aan de aanwezigheid van Antonio Conte, maar dit seizoen wil de spits bewijzen dat hij ook zonder zijn leermeester een absolute topspits is. Met Simone Inzaghi kreeg hij alvast een ex-spits als trainer die hem daarbij kan helpen.

LEES OOK: 'Flick helemaal verloren: Barça in actie voor superaanwinst'

Zal Lukaku ook zonder Conte zijn niveau blijven halen?

Meest recent

'Urgentie neemt toe: nieuwe TD Anderlecht voor einde seizoen'

RSC Anderlecht wil zich komend weekend herpakken na drie nederlagen op rij. Coach ...

24
24
Barça bestolen in UCL? Club Brugge-flashbacks na bizarre fase

FC Barcelona staat in de Champions League op de rand van de uitschakeling. De Spaanse kampioen ...

15
15
"Als we dat toelaten ..."- Antwerp tóch genekt door arbitrage?

Antwerp FC heeft zijn start in de Europe Play-Offs gemist. De Great Old moest tijdens de ...

57
57
UCL: PSG mept Liverpool KO, Barça in kritieke toestand na rood

Titelverdediger Paris Saint-Germain is goed op weg naar de halve finales van de Champions League. De ...

39
39
Positie Taravel onder druk: "Duizenden alternatieven voor hem"

RSC Anderlecht kon de schade na rust nog ietwat beperken, maar werd afgelopen compleet overdonderd ...

276
276
Top 20: Courtois beste ter wereld, straffe notering Lammens

De Rode Duivels trekken straks naar het wereldkampioenschap met een op papier minder kwalitatieve ...

239
239
Maarten Martens doet boekje open over Anderlecht-flirt

RSC Anderlecht besloot in aanloop naar de Play-Offs om het seizoen af te werken met ...

88
88
Club-fans pakken De Cat hard aan: opvallende reden geopperd

Nathan De Cat heeft zijn start in de Champions' Play-Offs gemist. Het goudhaantje van RSC Anderlecht ...

412
412
'Uithaal Leko zindert na: drie sterkhouders in vizier'

Club Brugge heeft zijn campagne in de Champions' Play-Offs op gang getrapt met een 4-2-zege tegen ...

280
280
'Kompany verliest 69-voudig international: Europese toptransfer'

Het Bayern München van Vincent Kompany maakt dinsdag weer indruk door in de Champions League ...

99
99
KRC Genk ruikt bloed: ideaal script voor het grijpen

Ook in de Europe Play-Offs zit de eerste speeldag er alweer op. De eerste drie matchen deelden het ...

267
267
'Club Brugge verrast met miljoenenbod op ‘nieuwe Rodri’'

Club Brugge kijkt opvallend ver buiten zijn vertrouwde markt. Blauw-Zwart wordt gelinkt aan een ...

520
520
'Man City mengt zich in dossier: aandacht voor De Cat'

De komende zomermercato belooft weer enkele knallende transfers te gaan opleveren in de Jupiler Pro ...

87
87
Droom komt uit voor Genk-speler: bijzondere confrontatie op WK

In maart werden de laatste tickets voor het WK uitgedeeld en dat zorgde voor enkele bijzondere ...

65
65
'Saibari bekroont topjaar met droomtransfer'

Er was het voorbije jaar al heel wat te doen over talenten die de Rode Duivels de rug toe keerden, ...

45
45
Keiharde conclusie: "Zij zijn Anderlecht onwaardig"

Anderlecht werd vorig weekend nog maar eens met de neus op de feiten gedrukt. Na de nederlagen tegen ...

370
370
Ondergang van Union? Deschacht doet straffe voorspelling

Union heeft afgelopen weekend zijn start in de Champions' Play-Off niet gemist. Het klopte STVV met ...

574
574
'Nieuwe TD: Anderlecht maakt verwachtingen duidelijk'

Begin februari zette Anderlecht zowel trainer Besnik Hasi als sportief directeur Olivier Renard op ...

280
280
Jonge Duivel kondigt vertrek bij PSV aan

Bij PSV werd er de voorbije dagen stevig gefeest nadat het voor de derde keer op rij de Nederlandse ...

92
92
'Nieuwe afgang voor gewezen supertalent Dwomoh'

Hij debuteerde op zijn zestiende al in het eerste elftal van KRC Genk en leek een gedoodverfde Rode ...

79
79
Straf gerucht omtrent STVV: opvolger Vrancken in beeld?

STVV kent een fantastisch seizoen, maar de Kanaries weten ook dat heel wat spelers in de kijker ...

481
481
'Anderlecht wil blunder à la Stassin en Sadiki voorkomen'

RSC Anderlecht wil de komende jaren weer aansluiting vinden met de top in de Jupiler Pro League. De ...

221
221
Vanaken komt met verrassende update over zijn toekomst

Hans Vanaken is een van de beste en meest iconische middenvelders uit de clubgeschiedenis van ...

320
320
Borguet mysterieus over pikant dossier bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht hebben ze enorm veel talent rondlopen op Neerpede. De Brusselaars zullen daar de ...

203
203
'Floptransfer Standard lokt plots interesse'

Bij Standard kennen ze alweer een matig seizoen. De Luikenaars hopen via Play-Off 2 alsnog een ...

146
146

Meer sportnieuws