'Oulare krijgt Belgische spitsbroeder bij Barnsley'

122
'Oulare krijgt Belgische spitsbroeder bij Barnsley'

Standard Luik kan met gemengde gevoelens terugkijken op zijn eerste competitiewedstrijd. De Rouches kwamen tegen Genk nochtans op voorsprong, maar zagen in de toegevoegde tijd de gelijkmaker gescoord worden door Bongonda. Ondertussen wordt er binnenskamers stevig gewerkt aan in- en uitgaande transfers. 


Voor Obbi Oulare werd alvast een definitieve oplossing gevonden. Sinds vorig seizoen was de aanvaller al op zoek naar een nieuwe uitdaging, en in afwachting van een oplossing vertoefde Oulare dan ook al enkele maanden in de Luikse B-kern. Sinds kort raakte al bekend dat het Engelse Barnsley lonkte naar de diensten van de 25-jarige spits, en vandaag werd een officiële deal beklonken. De Engelse tweedeklasser kondigde via de clubwebsite met fierheid de komst van Oulare aan. De stevige aanvaller tekende een contract van drie jaar bij The Reds. 

"Obbi is een speler die we al heel lang volgen. Na zeven maanden onderhandelen kunnen we dan ook met fierheid aankondigen dat we hem beet hebben. Met zijn Europese ervaring zal hij ervoor zorgen dat onze talentvolle kern een stuk competitiever wordt. Ik kijk er dan ook naar uit om hem snel in actie te zien voor onze club", aldus Barnsley-voorzitter Paul Conway.

UPDATE 29/07

De Engelse tweedeklasser Barnsley gaat na de komst van Obbi Oulare nog een Belgische aanvaller aantrekken. Het Franse L'Equipe weet immers te melden dat Aaron Leya Iseka op weg is naar de Engelse tweedeklasser. De voormalige aanvaller van RSC Anderlecht en Zulte Waregem mag weg bij Toulouse. Iseka is ondertussen al in Engeland om de transfer af te ronden. Het is niet bekend hoeveel Barnsley gaat betalen.

Mooie uitdaging voor hem?

Meest recent

Anderlecht afgewezen: "Ik weigerde hun aanbod"

Yorbe Vertessen kijkt met bijzondere gevoelens uit naar de confrontatie van vanavond met Anderlecht. ...

24
24
‘Ontslag Bruno ligt klaar: Coucke verrast met opvolger’

De dagen van Vitor Bruno bij Anderlecht lijken geteld. Het geduld van Marc Coucke en de clubtop is ...

274
274
Bruno hakt knopen door: opstelling Anderlecht bekend

Ook na de overtuigende zege tegen Westerlo staat het mes Vitor Bruno nog steeds op de keel bij ...

54
54
Databureau voorspelt stunt van Club Brugge in CL

Nadat het woensdag PSV over de knie legde verzamelde Club Brugge na vier speeldagen al negen punten ...

43
43
Anderlecht voert druk op: hachje Bruno nog niet gered

Van een ultimatum is er volgens Kenneth Bornauw geen sprake, maar dat Vitor Bruno zijn job op het ...

50
50
Jackpot voor Union: goudhaantje verlengt contract

Union vertoeft momenteel in Spanje, waar het tegen Celta de Vigo ongeslagen hoopt te blijven in de ...

21
21
Kopzorgen voor Club Brugge: trio valt door de mand

Nadat het eerder al won van Inter en Lens veroverde Club Brugge nu ook de scalp van PSV in de ...

245
245
Hans Vanaken deelt veelzeggend bericht na PSV-stunt

Hans Vanaken had na afloop van de Champions League-avond in Eindhoven niet veel woorden nodig om ...

305
305
'Bruno blijft roteren: opvallende wissel Anderlecht'

In de Europa League krijgt RSC Anderlecht straks RB Salzburg over de vloer. Na vlotte 4-0 zegde ...

196
196
Leko kruist vingers: Club Brugge likt wonden na CL-zege

Club Brugge boekte woensdag een fraaie 1-2 zege op het veld van PSV, en zette zo weer een stap ...

268
268
Brandon Mechele schiet raak met heel bijzonder nieuws

Brandon Mechele beleeft bijzonder mooie dagen. De verdediger van Club Brugge knokte zich na een ...

223
223
'De Bruyne krijgt bekende naam als nieuwe trainer'

Voor Napoli werd het woensdag alweer een pijnlijke avond in de Champions League. Kevin De Bruyne en ...

67
67
Leko: "Hij speelt volgend seizoen niet meer bij ons"

Dat er met Club Brugge rekening gehouden moet worden op het Europese toneel, bleek woensdagavond nog ...

296
296
'Vermeeren bezorgt Antwerp enorme tegenslag'

Donderdag wordt er nog gevoetbald in de Europa League en Conference League, maar daarna gaat het ...

100
100
Anderlecht heeft 'nieuwe Doku': "Minstens even ver"

Het is voor Anderlecht tot dusver een wisselvallig seizoen. Nadat het een uitstekende zomer kende en ...

122
122
Vermant legt straffe ambitie voor WK U17 op tafel

In de loop van donderdag zal de selectie bekend gemaakt worden van de Belgische U17, die van 19 ...

41
41
Weer geen Tresoldi bij Duitsland: Klopp moet uitleg geven

Nicolo Tresoldi heeft zich woensdagavond nog maar eens laten zien in de Champions League. De spits ...

285
285
'Club gaat transferstrijd aan met Juve en Dortmund'

Club Brugge is alweer geweldig aan het seizoen begonnen, want het staat aan de leiding in de Jupiler ...

189
189
Ronaldo dropt bom en stopt bij Portugal

Portugal nam tijdens het vorige interlandluik een geweldige start in de Nations League, want het ...

121
121
TRANSFERUURTJE: 'Essevee shopt bij Club, Kane heeft beslist'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

58
58
Roef vreest bij KAA Gent: rampscenario in aantocht

KAA Gent is sterk aan het seizoen begonnen, maar vorige speeldag incasseerden de Buffalo’s een ...

193
193
Nederland woedend na stunt Club Brugge: “Amateuristisch”

Club Brugge ging woensdagavond met 1-2 winnen bij PSV. In Nederland is men daar allesbehalve blij ...

1156
1156
Straffe KV Mechelen-keuze pakt immens goed uit

KV Mechelen leek dit seizoen op weg naar degradatievoetbal en coach Fred Vanderbiest werd ...

95
95
Bizar verhaal: Karetsas miste bijna heldenrol door... toilet

Na vier wedstrijden ligt ook Borussia Dortmund op koers om te overwinteren in de Champions League. ...

54
54
Wéér de held: Sommer pronkt met straffe statistiek

Club Brugge heeft woensdagavond zijn derde opeenvolgende overwinning in de Champions League gepakt, ...

213
213

Meer sportnieuws