'Oulare krijgt Belgische spitsbroeder bij Barnsley'

door
'Oulare krijgt Belgische spitsbroeder bij Barnsley'

Standard Luik kan met gemengde gevoelens terugkijken op zijn eerste competitiewedstrijd. De Rouches kwamen tegen Genk nochtans op voorsprong, maar zagen in de toegevoegde tijd de gelijkmaker gescoord worden door Bongonda. Ondertussen wordt er binnenskamers stevig gewerkt aan in- en uitgaande transfers


Voor Obbi Oulare werd alvast een definitieve oplossing gevonden. Sinds vorig seizoen was de aanvaller al op zoek naar een nieuwe uitdaging, en in afwachting van een oplossing vertoefde Oulare dan ook al enkele maanden in de Luikse B-kern. Sinds kort raakte al bekend dat het Engelse Barnsley lonkte naar de diensten van de 25-jarige spits, en vandaag werd een officiële deal beklonken. De Engelse tweedeklasser kondigde via de clubwebsite met fierheid de komst van Oulare aan. De stevige aanvaller tekende een contract van drie jaar bij The Reds. 

"Obbi is een speler die we al heel lang volgen. Na zeven maanden onderhandelen kunnen we dan ook met fierheid aankondigen dat we hem beet hebben. Met zijn Europese ervaring zal hij ervoor zorgen dat onze talentvolle kern een stuk competitiever wordt. Ik kijk er dan ook naar uit om hem snel in actie te zien voor onze club", aldus Barnsley-voorzitter Paul Conway.

UPDATE 29/07

De Engelse tweedeklasser Barnsley gaat na de komst van Obbi Oulare nog een Belgische aanvaller aantrekken. Het Franse L'Equipe weet immers te melden dat Aaron Leya Iseka op weg is naar de Engelse tweedeklasser. De voormalige aanvaller van RSC Anderlecht en Zulte Waregem mag weg bij Toulouse. Iseka is ondertussen al in Engeland om de transfer af te ronden. Het is niet bekend hoeveel Barnsley gaat betalen.

Mooie uitdaging voor hem?

Meest recent

Makelaar Lukaku dropt grote hint over toekomst

Waar ligt de toekomst van Romelu Lukaku? De aanvaller kampt dit seizoen met veel blessureleed en ook ...

35
35
‘Wéér jackpot Union SG: smaakmaker flirt met knaller’

Union SG heeft de leiding afgelopen speeldag afgegeven aan Club Brugge. De Brusselse club mist al ...

27
27
Nozawa slaat ferm op tafel bij Antwerp: “Mag nooit!”

Royal Antwerp FC ging afgelopen speeldag met de billen bloot tegen Standard Luik. Op de Bosuil werd ...

37
37
Doku briest ondanks glansrol: Rode Duivel in zak en as

Manchester City kreeg een uppercut in de Premier League. The Cityzens speelden 3-3 gelijk tegen ...

31
31
Noa Lang baart opzien met Lil Kleine: grote verrassing

Noa Lang heeft een verleden bij Club Brugge, maar nu maakt de aanvaller het mooie weer bij ...

19
19
KV Mechelen schiet recht in de roos: toptransfer

KV Mechelen boekte afgelopen speeldag een eerste overwinning in de Champions Play-Offs. Malinwa mag ...

124
124
Rudi Garcia opgelet: Real komt met Courtois-statement

Thibaut Courtois ligt in de lappenmand bij Real Madrid, maar de doelman lijkt op de weg terug. Ook ...

64
64
Klacht tegen DAZN: misleidende advertentie voor fans

DAZN is al een tijdje gespreksonderwerp nummer 1 in België. De streamingdienst kwam afgelopen ...

218
218
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht strijdt met rivaal, Club incasseert’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

314
314
Ronny Deila in vieze papieren: seksuele intimidatie

Ronny Deila zit in vieze papieren. De voormalige trainer van Standard Luik en Club Brugge nam in ...

86
86
Oosting krimpt ineen bij Antwerp: fans zijn het beu

Royal Antwerp FC kreeg afgelopen speeldag een pak slaag van jewelste tegen rechtstreekse concurrent ...

157
157
‘Club Brugge gaat vol voor knaltransfer van 15 miljoen euro’

De zomertransfer komt dichterbij en de clubs zijn al op zoek naar opportuniteiten op de ...

333
333
'Anderlecht gaat transferstrijd aan met Standard'

RSC Anderlecht gaat wellicht een linksachter aantrekken. De Brusselaars worden steeds vaker in ...

160
160
'Bommetje bij Antwerp: vertrekken twee sterke mannen?'

Royal Antwerp FC is een club op drift. Eigenaar Paul Gheysens zal dringend knopen moeten doorhakken ...

339
339
Butera verlaat Ajax: hapt één van deze drie JPL-clubs?

Bij RSC Anderlecht lieten ze de afgelopen jaren enkel talenten vertrekken. Dat pakte soms verkeerd ...

142
142
'Rigaux grijpt in: intens gesprek met Club-sterkhouder'

Club Brugge heeft de titelstrijd in de Champions' Play-Offs helemaal naar zich toe getrokken. Dat ...

346
346
'Consequenties bij Genk: transferrevolutie in de maak'

Mathematisch gezien blijft nog alles mogelijk, maar KRC Genk heeft het zichzelf knap lastig gemaakt ...

327
327
Club zoekt flankaanvaller: buitenkansje bij landgenoot?

Club Brugge zal tijdens de zomerse transferperiode verschillende aanwinsten aantrekken. Op het ...

295
295
'Komst Sibierski maakt eerste 'slachtoffer' bij Anderlecht'

RSC Anderlecht heeft zijn nieuwe sportief verantwoordelijke beet. Maandag werd de Fransman Antoine ...

576
576
Discussie niet voorbij: fatale rode kaart Mac Allister onterecht?

Union SG heeft afgelopen weekend zijn koppositie in de Champions' Play-Offs te grabbel gegooid na ...

600
600
Boskamp laat fans achter met enorme brok in de keel

De afwezigheid van Jan Boskamp op televisie valt steeds meer op. De goedlachse Nederlander was ...

106
106
Doku steelt de show: Guardiola geeft straf compliment

Manchester City heeft maandagavond twee dure punten verspeeld in de Engelse titelstrijd. Aan ...

212
212
'Poppen aan het dansen bij Genk: De Condé ontploft in kleedkamer'

De Europe Play-Offs zijn dit seizoen erg aantrekkelijk, met vier speeldagen te gaan hebben liefst ...

585
585
‘Sibierski-bom barst: koppen rollen bij Anderlecht’

Anderlecht haalt met Antoine Sibierski niet alleen een nieuwe sportieve baas binnen, maar ook iemand ...

572
572
Vrancken vs. Burgess: directe trigger voor conflict onthuld

Christian Burgess zorgde afgelopen weekend voor een heuse relletje. De aanvoerder van Union SG ...

332
332

Meer sportnieuws