Nog geen Hans Vanaken afgelopen weekend bij Club Brugge. De Rode Duivel kreeg na het EK enkele weken vakantie en sloot pas deze week aan bij de landskampioen. Dit weekend kan hij zijn eerste minuten pakken op verplaatsing bij Union.
De terugkeer van Vanaken is alvast goed nieuws voor Club Brugge. Blauw-Zwart had het zondag immers niet onder de markt tegen Eupen en kon pas in de absolute slotfase een punt uit de brand slepen. Een goede Vanaken blijft nog steeds een gevaarlijk wapen voor Club, dat zondag zeker van pas zou gekomen zijn. In matchen waarin het moeilijk gaat, kan hij voor de beslissing zorgen en zijn ploeg met een ingeving over de streep trekken.
De tweevoudige Gouden Schoen liet al talloze keren zijn klasse bewonderen in de Jupiler Pro League. Zijn verhaal in onze hoogste voetbalklasse begon exact acht jaar geleden. Toen scoorde Vanaken op de openingsspeeldag van het seizoen twee mooie doelpunten voor Lokeren tegen Anderlecht. Genoeg redenen om die goals nog eens op te rakelen op Twitter, dacht de Pro League.
8️⃣ years ago today, @VanakenHans scored his first #JPL goals ⚽#jupilerproleague pic.twitter.com/mCQm3Q55F0
— Pro League ⚽️🇧🇪 (@ProLeagueBE) July 28, 2021