Entourage Yaremchuk reageert op geruchten over AS Roma

door
Entourage Yaremchuk reageert op geruchten over AS Roma

AA Gent beleeft weer een wisselvallig seizoensbegin, met een ruime zege tegen Valerenga in de Europa League en een nederlaag in de openingsmatch van de competitie op STVV. De Buffalo's staan wel nog niet helemaal op volle sterkte. Zo kunnen ze nog niet rekenen op Roman Yaremchuk, die na het EK nog met vakantie is.

Het is echter nog een open vraag of de Oekraïense spits nog voor Gent zal spelen, want de verwachting is dat hij de komende weken nog een transfer zal maken. Er duikt alvast weer de nodige interesse op, want La Gazzetta dello Sport schrijft dat Yaremchuk opnieuw in beeld is bij AS Roma.

José Mourinho is bij de Giallorossi nog op zoek naar een nieuwe spits en had aanvankelijk zijn pijlen gericht op Sardar Azmoun, maar die lijkt op weg naar Bayer Leverkusen. Yaremchuk komt zo in beeld als alternatief, maar ligt wel nog in de weegschaal met de Oezbeek Eldor Shomurodov, die vorig seizoen acht keer scoorde voor Genoa.

UPDATE 28/07
In Italië blijven ze volhouden dat AS Roma zijn zinnen gezet heeft op Roman Yaremchuk. Tegenover Het Laatste Nieuws geeft de entourage van de spits echter aan dat de Romeinen echter nog niet concreet zijn. De Oekraïner zal AA Gent deze zomer zo goed als zeker verlaten, want de Buffalo's gaven in hun licentiedossier aan dat ze deze zomer 15 miljoen euro willen ophalen op de transfermarkt. Er zou interesse zijn vanuit Italië, Duitsland en Engeland, maar doordat de voorbereiding op het nieuwe seizoen daar nu pas op gang komt is het wachten op een doorbraak.

LEES OOK: 'Carrasco bidt voor transfer en doet straffe zet'

Zal AA Gent dit seizoen nog op Yaremchuk kunnen rekenen?

Meest recent

'Anderlecht mag toch nog hopen op verhoopte vertrekker'

Bij Anderlecht presenteerden ze dinsdag met Moussa Diarra hun derde aanwinst van de winter. Daarmee ...

34
34
'Carrasco bidt voor transfer en doet straffe zet'

In de slotdagen van de wintermercato lijkt Yannick Carrasco nog een hoofdrol te gaan vertolken. De ...

14
14
'Leko grijpt in: Club ziet af van wintertransfer'

Bij Club Brugge haalden ze deze maand tot dusver met Felix Lemaréchal één ...

163
163
'Anderlecht verliest pion, KV Mechelen vangt nog meer'

Er zal de komende dagen nog heel wat verschuiven bij de Belgische clubs, want de wintermercato is in ...

127
127
KV Kortrijk haalt keihard uit na racisme-incident

Grote verrassing dinsdagavond in de Challenger Pro League, want KV Kortrijk liet zich verrassen door ...

50
50
Sonck velt zeer verrassend oordeel over defensie Club

Het is woensdagavond alles of niets voor Club Brugge in de Champions League. Het moet immers winnen ...

185
185
'Besiktas wil na Özcan ook bij Union shoppen'

Bij Anderlecht lijken ze weldra het vertrek van Yasin Özcan aan te zullen kondigen, want de ...

83
83
TRANSFERUURTJE: 'Verrassing bij RSCA, JPL-sensatie naar Club?'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

338
338
Bad boy van Marseille dreigt Brugse CL-droom te ruïneren

Hij is de naam die vanavond door Jan Breydel zal zoemen nog voor de aftrap. Mason Greenwood staat in ...

120
120
Van der Elst genadeloos voor Leko en Club Brugge

Club Brugge speelt een allesbeslissende wedstrijd in de Champions League tegen Olympique Marseille. ...

258
258
Here we go! ‘KRC Genk rondt knaltransfer met Barça af’

Eerder kwam het nieuws naar buiten dat FC Barcelona aanklopte bij KRC Genk om Juwensley Onstein ...

239
239
Romeo Lavia krijgt duidelijke boodschap bij Chelsea

Romeo Lavia maakte twee jaar geleden de monstertransfer van Southampton naar Chelsea, maar sindsdien ...

134
134
Westerlo grijpt drastisch in na boycot Genk en Anderlecht

Dit seizoen vonden er al verschillende supportersboycots plaats. Ook de fans van KAA Gent zullen ...

135
135
Clublegendes KV Mechelen overtuigen toptransfer

KV Mechelen heeft de transfer van Bouke Boersma op de officiële kanalen bekendgemaakt. De ...

97
97
Doku vloekt en briest: ook Garcia houdt hart vast

Jeremy Doku is dit seizoen een smaakmaker van Manchester City onder Pep Guardiola. De afgelopen ...

87
87
Utrecht onthult schrijnende taferelen Genk: “Hond geschopt”

De perikelen tijdens FC Utrecht – KRC Genk in de Europa League vorige week blijven nog ...

443
443
‘KV Mechelen hakt winterse transferknopen door’

KV Mechelen zag met Lion Lauberbach een sterkhouder vertrekken deze wintermercato. De aanvaller gaat ...

152
152
Gruwelijke beelden: Europese trip wordt ware nachtmerrie

Een nachtelijke rit vol hoop eindigde in pure horror. Zeven supporters van de Griekse topclub PAOK ...

49
49
'Selectie Rode Duivels: grote JPL-stunt in de maak'

Behoudens een heus voetbalmirakel komt woensdagavond een einde aan de eerste Champions ...

315
315
Club Brugge door in UCL? Analisten vellen helder verdict

Club Brugge staat voor het moment van de waarheid. Woensdagavond strijdt het tegen Olympique de ...

378
378
'Lammens krijgt groot nieuws: fatale transfer bij United'

Manchester United is de laatste weken opnieuw herboren onder interim-coach Michael Carrick. Die ...

283
283
Van Gucht krijgt uit onverwachte hoek vernietigende uithaal

Een ferme veeg uit de pan. Ruben Van Gucht die steeds vaker ook het nachtleven opzoekt als DJ, kreeg ...

356
356
Ontknoping UCL: waar kan je Club én Union op tv kijken?

Woensdagavond is het weer smullen geblazen voor de voetballiefhebber. Zo wordt de laatste speeldag ...

277
277
Groot alarm bij Genk: "Nu blijkt hoe ernstig de situatie"

De resultaten in de Europa League mogen gezien worden, maar in eigen land gaat het van kwaad naar ...

527
527
‘Club Brugge gokt alles: miljoenen voor tikkende tijdbom’

Club Brugge zet deze winter een gevaarlijke gok: miljoenen op tafel voor een verdediger die tegelijk ...

806
806

Meer sportnieuws