Entourage Yaremchuk reageert op geruchten over AS Roma

241
Entourage Yaremchuk reageert op geruchten over AS Roma

AA Gent beleeft weer een wisselvallig seizoensbegin, met een ruime zege tegen Valerenga in de Europa League en een nederlaag in de openingsmatch van de competitie op STVV. De Buffalo's staan wel nog niet helemaal op volle sterkte. Zo kunnen ze nog niet rekenen op Roman Yaremchuk, die na het EK nog met vakantie is.

Het is echter nog een open vraag of de Oekraïense spits nog voor Gent zal spelen, want de verwachting is dat hij de komende weken nog een transfer zal maken. Er duikt alvast weer de nodige interesse op, want La Gazzetta dello Sport schrijft dat Yaremchuk opnieuw in beeld is bij AS Roma.

José Mourinho is bij de Giallorossi nog op zoek naar een nieuwe spits en had aanvankelijk zijn pijlen gericht op Sardar Azmoun, maar die lijkt op weg naar Bayer Leverkusen. Yaremchuk komt zo in beeld als alternatief, maar ligt wel nog in de weegschaal met de Oezbeek Eldor Shomurodov, die vorig seizoen acht keer scoorde voor Genoa.

UPDATE 28/07
In Italië blijven ze volhouden dat AS Roma zijn zinnen gezet heeft op Roman Yaremchuk. Tegenover Het Laatste Nieuws geeft de entourage van de spits echter aan dat de Romeinen echter nog niet concreet zijn. De Oekraïner zal AA Gent deze zomer zo goed als zeker verlaten, want de Buffalo's gaven in hun licentiedossier aan dat ze deze zomer 15 miljoen euro willen ophalen op de transfermarkt. Er zou interesse zijn vanuit Italië, Duitsland en Engeland, maar doordat de voorbereiding op het nieuwe seizoen daar nu pas op gang komt is het wachten op een doorbraak.

LEES OOK: 'Klopjacht op Tresoldi: 4 grootmachten drukken door'

Zal AA Gent dit seizoen nog op Yaremchuk kunnen rekenen?

Meest recent

OH Leuven stuit de opmars van KV Mechelen

KV Mechelen was de voorbije weken na een moeilijke start begonnen aan een stevige opmars. Het won ...

7
7
Ongeziene jackpot Club Brugge: drie recordtransfers op til

Een leegloop in januari is niet aan de orde, maar dat de kassa volgende zomer terug zal rinkelen bij ...

18
18
Volgend trainersontslag op til in de Jupiler Pro League?

De druk op Edward Still neemt toe bij RAAL La Louvière. Na de pijnlijke nederlaag tegen ...

14
14
Westerlo met slecht rapport: "Wat moet ik zeggen?"

KVC Westerlo heeft toch een groot probleem. De Kemphanen verloren met 1-5 van Sporting Charleroi en ...

5
5
Penders charmeert bij Chelsea: "Vergelijking met Courtois?"

Mike Penders leek deze zomer even een flinke dreun te moeten verwerken. De jonge Belgische doelman ...

31
31
Standard ontdekt 'nieuwe' speler: "Heb nooit getwijfeld"

Ryan Fosso heeft zijn kans bij Standard met beide handen gegrepen. De Kameroense middenvelder kreeg ...

30
30
Acheampong (ex-RSCA) kon terug naar JPL: "Toonden interesse"

Een tiental jaar geleden had RSC Anderlecht 'zijn Carlos Forbs': Frank Acheampong. Een spurtbom van ...

66
66
Leko maakt selectie bekend: 2 basispionnen ontbreken

Club Brugge neemt het morgen op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart is de grote favoriet voor het ...

169
169
Arsenal zet Man City stevig onder druk met overwinning

Amper twee duels om 16u in de Premier League. Landskampioen hoopte Manchester City onder druk te ...

12
12
Charleroi peuzelt Westerlo op, RSCA Futures vernedert NXT

In de Jupiler Pro League begonnen KVC Westerlo en Sporting Charleroi om 16u aan hun duel. In de ...

79
79
Winst voor Dortmund en Bayern, zorgen om Neuer

In de Bundesliga stonden er om 15u30 vier matchen op het programma. Zo kwamen Bayern München en ...

28
28
Politiek haalt hakbijl boven: Financieel bloedbad in JPL?

Al heel de week woedt de discussie over de sociale voordelen van topvoetballers. Terwijl de federale ...

241
241
RSCA-flop, nu verrassing bij Union: "Wist wat ik waard ben"

De ene club is de andere niet. Vraag dat maar aan een speler van Union SG. Hij doet het bijzonder ...

100
100
Twee smaakmakers staan op bij Standard: "Nooit getwijfeld"

Standard won met 3-0 van SK Beveren. Een oververdiende en overtuigende zege voor de Rouches. Denis ...

45
45
Ronaldo's opvallende concurrent: Georgina pronkt met nieuwe liefde

Terwijl Cristiano Ronaldo een bijzonder hoofdstuk uit zijn carrière afsloot, vierde zijn ...

29
29
Zwak Tottenham weet weer wat verliezen is

Tottenham is na een dramatische start een stuk beter bezig in de Premier League. In de vroege ...

19
19
Boeckx geeft Bruno opvallende raad: zeer verrassende aanval

RSC Anderlecht speelt zondag in en tegen Club Brugge. Een zeer zware match en weinigen geven de ...

71
71
'Arsenal wil weer shoppen bij Club Brugge'

Arsenal ging afgelopen zomer shoppen bij Club Brugge, waar ze Christos Tzolis voor 40 miljoen euro ...

173
173
'Manchester United vangt bot bij absolute topcoach'

Didier Deschamps duikt steeds nadrukkelijker op in de zoektocht van Europese topclubs naar een ...

52
52
'Raskin krijgt glasheldere transferboodschap'

De Rode Duivels blazen volgende week weer verzamelen voor de laatste wedstrijden in de Nations ...

40
40
Ajax kijkt mee: spits maakt indruk in Jupiler Pro League

Lommel SK draait voorlopig een zeer goed seizoen in de Jupiler Pro League. De Limburgers lijken op ...

124
124
Dodelijk Club troeft zelfs Bayern af met straffe statistiek

Club Brugge blijkt ook dit seizoen weer niet af te stoppen. De landskampioen prijkt na tien ...

70
70
'De Winter verbaast: droomtransfer na afwijzen Rode Duivels'

De bekendmaking van de selectie van de Rode Duivels zorgde vrijdagmiddag toch voor de nodige ophef. ...

108
108
Vanderhaeghe gooit plots hoge ogen: "Jij bent de eerste..."

Yves Vanderhaeghe maakte een prachtige carrière als onder meer speler van Anderlecht en ...

62
62
Nieuwe Karetsas of Mokio vermijden: KVBV presenteert plan

De toekomst van de Rode Duivels ziet er rooskleurig uit, want ondanks het einde van de gouden ...

53
53

Meer sportnieuws