Entourage Yaremchuk reageert op geruchten over AS Roma

door
Entourage Yaremchuk reageert op geruchten over AS Roma

AA Gent beleeft weer een wisselvallig seizoensbegin, met een ruime zege tegen Valerenga in de Europa League en een nederlaag in de openingsmatch van de competitie op STVV. De Buffalo's staan wel nog niet helemaal op volle sterkte. Zo kunnen ze nog niet rekenen op Roman Yaremchuk, die na het EK nog met vakantie is.

Het is echter nog een open vraag of de Oekraïense spits nog voor Gent zal spelen, want de verwachting is dat hij de komende weken nog een transfer zal maken. Er duikt alvast weer de nodige interesse op, want La Gazzetta dello Sport schrijft dat Yaremchuk opnieuw in beeld is bij AS Roma.

José Mourinho is bij de Giallorossi nog op zoek naar een nieuwe spits en had aanvankelijk zijn pijlen gericht op Sardar Azmoun, maar die lijkt op weg naar Bayer Leverkusen. Yaremchuk komt zo in beeld als alternatief, maar ligt wel nog in de weegschaal met de Oezbeek Eldor Shomurodov, die vorig seizoen acht keer scoorde voor Genoa.

UPDATE 28/07
In Italië blijven ze volhouden dat AS Roma zijn zinnen gezet heeft op Roman Yaremchuk. Tegenover Het Laatste Nieuws geeft de entourage van de spits echter aan dat de Romeinen echter nog niet concreet zijn. De Oekraïner zal AA Gent deze zomer zo goed als zeker verlaten, want de Buffalo's gaven in hun licentiedossier aan dat ze deze zomer 15 miljoen euro willen ophalen op de transfermarkt. Er zou interesse zijn vanuit Italië, Duitsland en Engeland, maar doordat de voorbereiding op het nieuwe seizoen daar nu pas op gang komt is het wachten op een doorbraak.

LEES OOK: ‘Strijd om Moreira barst los: monstersom op tafel’

Zal AA Gent dit seizoen nog op Yaremchuk kunnen rekenen?

Meest recent

KV Kortrijk stelt zich vragen: "Gebeurden rare dingen"

KV Kortrijk zag vorige week de match tegen Seraing uitgesteld worden. Er was een brand en daardoor ...

4
4
'Geflopt bij AA Gent: nu transfer van 15 miljoen euro'

Bij AA Gent flopten de afgelopen jaren heel wat spelers. Maar sommigen van hen maken nu elders het ...

9
9
'KRC Genk slaat gigantische slag: 70 miljoen euro op komst'

KRC Genk is inzake transferbeleid een voorbeeldclub in België. Geen Belgische club doet inzake ...

25
25
"De Redder" - Courtois laat Spanjaarden uit hun dak gaan

Real Madrid treedt binnen een tweetal weken aan in de 1/8ste finales van de Champions League. De ...

86
86
UCL: Verleningen fnuiken Juve-sprookje, Real dankt sterke Courtois

Woensdag zijn de laatste tickets voor de 1/8ste finales van de Champions League uitgedeeld. Real ...

57
57
'Lammens verstomt: bizarre keeperswending United'

Senne Lammens werd de voorbije dagen opnieuw bewierrookt bij Manchester United na zijn sterke ...

197
197
'Anderlecht lonkt plots naar Ajax voor nieuwe TD'

Nu de kans steeds groter wordt dat Jérémy Taravel het seizoen zal uitdoen als ...

178
178
Overmars aan zet: zaakwaarnemer geeft grote transferhint

Antwerp FC wil dit seizoen alsnog een Europees ticket veroveren, via eender welke play-off. ...

265
265
Totale exodus Club Brugge: halve basisploeg richting uitgang

Voor het tweede jaar op rij de 1/8ste finales halen zat er uiteindelijk niet in, maar Club Brugge ...

390
390
Groot feest bij Beveren: "Of ik dít ook in de JPL zal doen?"

Het is eind februari en de eerste promovendus voor komend seizoen is al bekend. Het ongeslagen SK ...

133
133
Sensatie in Bergamo! Atalanta wipt Dortmund met penalty in 98ste

Atalanta BC heeft zich woensdagavond geplaatst voor de 1/8ste finales van de Champions League. De ...

94
94
Lukaku-twist: schokkende transfer voor Anderlecht-comeback?

De terugkeer van Romelu Lukaku blijft met horten en stoten verloren. Voorlopig moet de Rode Duivel ...

547
547
Club likt Madrileense wonde: "Dát was het pijnlijkste moment"

De Champions League-campagne van Club Brugge zit erop dit seizoen. Ondanks een meer dan degelijk ...

297
297
Het rommelt bij Antwerp: speelt Gheysens macht kwijt?

Antwerp praat met externe investeerders: het staat nu zwart op wit in de jongste financiële ...

288
288
Prestianni gooit na racismerel nog extra olie op het vuur

Om 21u staan Real Madrid en Benfica tegenover elkaar in hun terugwedstrijd in de tussenronde van de ...

181
181
Joos tipt opvallende versterking voor Club en RSCA

De wintermercato zit er nog niet zo lang op, maar toch zullen vele clubs nu al bezig zijn met het ...

291
291
‘Dreun bij Club: ijskoude douche voor miljoenenman’

Club Brugge kijkt opnieuw rond voor een extra centrale verdediger — en dat zegt veel over de ...

426
426
Bloedvorm op komst? Lukaku brengt grote opsteker

Het is voorlopig nog niet het seizoen geweest van Romelu Lukaku. De Rode Duivel viel in augustus uit ...

75
75
'Dender handelt snel en haalt bekende nieuwe coach'

De trainerscarousel draait dit seizoen op volle toeren in de Jupiler Pro League. Woensdag zette ook ...

140
140
Eindigt straffe comeback bij Standard op WK?

Met nog vier speeldagen te gaan ligt de strijd om de top zes nog helemaal open. Ook Standard heeft ...

67
67
Club NXT verbaast weer en staat in kwartfinale Youth League

Club Brugge mag dan wel uitgeschakeld zijn in de Champions League, hun jonkies blijven wel actief in ...

262
262
Buffalo-flops schitteren in CL: Louwagie reageert

Dinsdagavond viel er het nodige spektakel te beleven in de Champions League. Opvallend daarbij was ...

221
221
WK-selectie Openda in gevaar? Joos velt keihard oordeel

Bondscoach Rudi Garcia heeft nog een drietal maanden om knopen door te hakken over de WK-selectie ...

72
72
Messi heeft één grote spijt: "Wat een idoot ben ik"

Lionel Messi is ondertussen 38 jaar en kende al een prachtige carrière. De Argentijn kwam in ...

73
73
'KV Mechelen vreest: Serie A-club meldt zich'

KV Mechelen kent een zeer goed seizoen en maakt een zeer grote kans op de top zes. Dat zorgt er ...

99
99

Meer sportnieuws