Entourage Yaremchuk reageert op geruchten over AS Roma

door
Entourage Yaremchuk reageert op geruchten over AS Roma

AA Gent beleeft weer een wisselvallig seizoensbegin, met een ruime zege tegen Valerenga in de Europa League en een nederlaag in de openingsmatch van de competitie op STVV. De Buffalo's staan wel nog niet helemaal op volle sterkte. Zo kunnen ze nog niet rekenen op Roman Yaremchuk, die na het EK nog met vakantie is.

Het is echter nog een open vraag of de Oekraïense spits nog voor Gent zal spelen, want de verwachting is dat hij de komende weken nog een transfer zal maken. Er duikt alvast weer de nodige interesse op, want La Gazzetta dello Sport schrijft dat Yaremchuk opnieuw in beeld is bij AS Roma.

José Mourinho is bij de Giallorossi nog op zoek naar een nieuwe spits en had aanvankelijk zijn pijlen gericht op Sardar Azmoun, maar die lijkt op weg naar Bayer Leverkusen. Yaremchuk komt zo in beeld als alternatief, maar ligt wel nog in de weegschaal met de Oezbeek Eldor Shomurodov, die vorig seizoen acht keer scoorde voor Genoa.

UPDATE 28/07
In Italië blijven ze volhouden dat AS Roma zijn zinnen gezet heeft op Roman Yaremchuk. Tegenover Het Laatste Nieuws geeft de entourage van de spits echter aan dat de Romeinen echter nog niet concreet zijn. De Oekraïner zal AA Gent deze zomer zo goed als zeker verlaten, want de Buffalo's gaven in hun licentiedossier aan dat ze deze zomer 15 miljoen euro willen ophalen op de transfermarkt. Er zou interesse zijn vanuit Italië, Duitsland en Engeland, maar doordat de voorbereiding op het nieuwe seizoen daar nu pas op gang komt is het wachten op een doorbraak.

LEES OOK: Bliksemtransfer Leon Bailey naar de Jupiler Pro League?

Zal AA Gent dit seizoen nog op Yaremchuk kunnen rekenen?

Meest recent

'Frutos helpt Anderlecht en strikt overbodige speler'

Olivier Renard moet de kern van RSC Anderlecht dringend gaan uitdunnen. Cédric Hatenboer ...

30
30
Deschacht zwaar in opspraak: rechtbank vernietigend

Olivier Deschacht, de 44-jarige ex-voetballer en huidige analist, staat opnieuw in de schijnwerpers. ...

35
35
'Aston Villa doet zaken met Belgische club'

Aston Villa is dit seizoen opnieuw één van de revelaties in de Premier League. Na een ...

34
34
Leko neemt twijfels weg over keeperskwestie bij Club

Voor Club Brugge zit de winterstop er alweer op. Dinsdag staat het voor zijn eerste wedstrijd van ...

110
110
'Transfer weer dichterbij: sterkhouder ontbreekt bij Antwerp'

Deze week ontwaakt het Belgische voetbal weer uit zijn winterslaap. Dat gebeurt in eerste instantie ...

60
60
'Club gaat overstag en laat Onyedika alsnog vertrekken'

Bij Club Brugge zou de kassa deze mercato weleens stevig kunnen gaan rinkelen. Zondagavond rondden ...

434
434
'Standard snakt naar aanwinst na nieuwe domper'

Standard prijkt voorlopig op een knappe zesde plaats in de Jupiler Pro League, maar het zal alles ...

92
92
Coucke’s opvallende Gouden Schoen-keuze laat fans sprakeloos

Marc Coucke weet als geen ander hoe hij de spotlights naar zich toe trekt. Gisteren op het Gala van ...

85
85
'OHL zet streep door miljoenentransfer'

Bij OH Leuven rinkelde de kassa vorige zomer stevig met de verkoop van Ezechiel Banzuzi. Het ...

19
19
'Anderlecht plooit: transfer snel afgerond'

Er ligt bij Anderlecht deze winter heel wat transferhuiswerk op de plank, maar voorlopig blijft het ...

371
371
'Enorme transferbom: megabod voor Lukaku'

Romelu Lukaku werd zondagavond op het Gala van de Gouden Schoen verkozen tot beste Belg in het ...

445
445
'Union heeft weer beet: medische testen gepland'

De wintermercato is intussen al een tijdje weer open in België, maar bij de topclubs in ons ...

111
111
TRANSFERUURTJE: 'Gent haalt lieveling terug, prijskaartje Tzolis bekend'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

334
334
‘Vijf transferdossiers Renard: één pion vertrekt sowieso’

Het is weer een drukke periode bij Olivier Renard en RSC Anderlecht. De wintermercato zorgt voor ...

393
393
Brusselmans schetst onheil rond De Wever

Herman Brusselmans staat opnieuw in de kijker met een uitspraak die bij velen de wenkbrauwen doet ...

117
117
Spanje in de ban van Mbappé: superster start oorlog

Real Madrid verloor in de Supercopa van grote rivaal FC Barcelona en daar was Kylian Mbappé ...

220
220
‘STVV houdt hart vast: smaakmaker richting knaltransfer’

Sint-Truiden VV is richting een topseizoen aan het gaan. De formatie van Wouter Vrancken draait ...

300
300
'Na ware floptransfer: Skov Olsen trekt naar topclub'

Een jaar geleden trok Andreas Skov Olsen de deur achter zich dicht bij Club Brugge. De Deense winger ...

310
310
Gefluister rond Van Gucht op gala Gouden Schoen

Ruben Van Gucht was gisteren een opvallende aanwezige op het gala van de Gouden Schoen. Opvallend ...

248
248
Kompany zwaar onder de indruk: "Dat is niet normaal!"

Bayern München is 2026 begonnen met een geweldige zege. Ze wonnen met 8-1 van VfL Wolfsburg. ...

142
142
Romelu Lukaku laat Anderlecht watertanden met uitspraken

Bij RSC Anderlecht vielen Colin Coosemans en Nathan De Cat in de prijzen met hun prijzen van Doelman ...

490
490
Topspeler KRC Genk zet deur voor transfer wagenwijd open

Bij KRC Genk dreigen ze deze mercato met Zakaria El Ouahdi nog een speler kwijt te spelen. De ...

359
359
'Wullaert hakt knoop door: interesse is bijzonder groot'

Tessa Wullaert won haar zesde Gouden Schoen. Logisch. Ze is al vele jaren de beste speelster in het ...

117
117
’Verrassende Belgische transfer bij Anderlecht’

De eerste week van de mercato in de Jupiler Pro League ligt bijna achter de rug. Bij RSC Anderlecht ...

575
575
Analisten vellen verdict: Jashari verdiende Gouden Schoen?

De Gouden Schoen 2025 heeft een grote verrassing opgeleverd. Christos Tzolis maakte zijn ...

265
265

Meer sportnieuws