'Lille moet bod op Belgisch toptalent optrekken'

door
'Lille moet bod op Belgisch toptalent optrekken'

Lille wist zich afgelopen seizoen verrassend tot kampioen van Frankrijk te kronen. De club wil ook de komende jaren goed voor de dag komen en speurt daarom naar jong talent. Ook uit ons land.

De Noord-Fransen werden al gelinkt aan Hugo Siquet van Standard. Nu zouden ze echter een bod gedaan hebben op een andere grote Belgische belofte, Amadou Onana. Dat meldt RMC Sport. Les Dogues zouden er al uit zijn met de speler zelf, maar er zou er nog een akkoord moeten gevonden worden met Hamburg, de huidige club van Onana. De in Dakar geboren Onana wordt aanzien als een groot talent. Bij Hamburg is hij ondertussen uitgegroeid tot een steunpilaar op het middenveld, en dat leverde hem de interesse op van heel wat ploegen. In ons land speelde Onana voor de jeugd van Anderlecht en Zulte Waregem, alvorens naar de jeugd van Hoffenheim te verhuizen. Daar werd hij opgepikt door Hamburg.    

UPDATE 26/07

Lille OSC drukt stevig door voor Amadou Onana. De Franse club, die ook interesse heeft in Hugo Siquet en Matz Sels, heeft volgens Bild een bod gedaan van 6 miljoen euro. Roberto Martinez ziet het graag gebeuren, want zo komt de negentienjarige verdedigende middenvelder ook meer in beeld bij de Rode Duivels.

UPDATE 27/07
Lille zal zijn bod nog moeten optrekken als het Onana daadwerkelijk aan boord wil halen. Bild weet dat Hamburg immers 9 miljoen euro plus een dooverkooppercentage eist voor de talentvolle middenvelder en volgens Hamburger Morgenpost valt over die prijs niet te onderhandelen. Nochtans wil Onana zelf wel zeer graag naar Lille, aldus Abendblatt. De jonge Belg wil na vier jaar in Duitsland weer dichter bij zijn moeder zijn en daarvoor zou Lille ideaal zijn.

Zal Onana zijn transfer krijgen?

Meest recent

Chelsea pakt belangrijke zege en mengt zich in titelstrijd

De Engelse titelstrijd zou dit seizoen weleens razend spannend kunnen gaan worden. Daar waar ze de ...

5
5
'Duranville neemt drastische toekomstbeslissing'

De voorbije interlandbreak bracht een opsteker voor de Jonge Duivels, want zij konden nog eens ...

21
21
Schot in roos voor Club: oude bekende doet trio ontploffen

Club Brugge kreeg in de zomer te maken met heel wat belangrijke vertrekkers, maar die werden tot ...

72
72
'Strijd om Mokio is los: grootmacht in polepositie'

Ajax neemt het zaterdagavond in de Eredivisie op tegen Excelsior, maar voor Jorthy Mokio zullen ...

22
22
Renard legt doelstellingen van Anderlecht op tafel

Met een prestigieuze zege tegen Club Brugge leek Anderlecht vlak voor de interlandbreak een grote ...

83
83
Ondanks nieuwe onthullingen: "Ajax moet Overmars kans geven"

Het is de laatste weken weer crisis bij Ajax en dat betekent ook dat er weer druk gespeculeerd wordt ...

19
19
Genk slijpt nieuwe diamant: jonkie apart genomen op training

KRC Genk wist de voorbije jaren heel wat jonge talenten uit de eigen jeugdopleiding te lanceren. En ...

139
139
Overmars lacht tanden bloot: groot transfernieuws Antwerp

Antwerp FC is bezig aan een behoorlijk tegenvallend seizoen tot dusver. Dat heeft deels te maken met ...

507
507
Lammens slaat heel United met verstomming: Amorim reageert

In de Premier League wil Manchester United maandagavond tegen Everton FC zijn reeks zonder ...

535
535
'Club houdt zich vast: winters miljoenenbod op steunpilaar'

Club Brugge heeft niet de gewoonte om sterkhouders te laten gaan in januari, maar maakte daar in het ...

159
159
"Tegen België op het WK? Zou ik héél vervelend vinden"

De Rode Duivels hebben zich officieel geplaatst voor de WK-eindronde van komende zomer. Maar zij ...

102
102
TRANSFERUURTJE: 'Club haalt topaanwinst, transferbom Kane'

De competities zijn inmiddels enkele maanden ver, de winterse transferperiode komt er dus met rasse ...

295
295
'Leko krijgt cruciale update uit ziekenboeg AA Gent'

AA Gent gaat zaterdag op bezoek bij Westerlo. In de stille Kempen wordt het wellicht weer puzzelen ...

103
103
Renard & Hasi spreken klare taal over toekomst bij RSCA

Dankzij een deugddoende zes op zes tegen KV Mechelen en Club Brugge dook RSC Anderlecht met een goed ...

116
116
'Hayen hakt knopen door: 2 wissels bij Club Brugge'

"Club Brugge is uit op eerherstel", aldus Nicky Hayen vrijdag op zijn persbabbel. Hoewel in de ...

298
298
Renard doorbreekt stilte: "Dan verlaat ik Anderlecht'

Voor de interlandbreak boekte RSC Anderlecht een fraaie zes op zes tegen KV Mechelen en Club Brugge. ...

344
344
'Italië in alle staten: coach ontketent De Ketelaere-rel'

Raffaele Palladino gooit meteen de wetten om bij Atalanta — en precies daar wordt De Ketelaere ...

108
108
Anderlecht en Genk balen: "Beste speler in de Eredivisie"

PSV steekt er ook dit seizoen weer bovenuit in de Nederlandse eerste klasse. De club uit Eindhoven ...

107
107
Heropenen AA Gent en Westerlo pikant transferdossier?

AA Gent en KVC Westerlo kennen voorlopig een wisselvallig seizoen. Afgelopen zomer kwam het bijna ...

134
134
Hasi verklapt gemiste toptransfer: "Was in de zomer te duur"

RSC Anderlecht zocht afgelopen zomer naar versterking en vond die ook, maar op bepaalde posities is ...

250
250
Renard slaat hard terug: "Klein van hem"

Ongeveer een jaar geleden werd Olivier Renard aangesteld als sportief directeur bij RSC Anderlecht. ...

183
183
Noodlot slaat toe bij Antwerp: "En nu dit ... echt zonde"

meAntwerp FC staat in de komende weken voor een lastig programma en dat terwijl de club zo snel ...

171
171
'Kompany totaal verrast: grootmacht rukt op voor Kane'

Bayern München staat aanstaande woensdag voor een absolute kraker in de Champions League tegen ...

165
165
Kortsluiting bij Club Brugge: Hayen ontploft van één speler

Club Brugge kocht geen status maar ruwe power: voor €9 miljoen moest Mamadou Diakhon dé ...

445
445
"Klein kind" - Boskamp scherp na vete Garcia-De Bilde

Ondanks de kwalificatie voor het WK 2026 en de monsterzege tegen Liechtenstein, werd de voorbije ...

440
440

Meer sportnieuws