'Lille moet bod op Belgisch toptalent optrekken'

door
'Lille moet bod op Belgisch toptalent optrekken'

Lille wist zich afgelopen seizoen verrassend tot kampioen van Frankrijk te kronen. De club wil ook de komende jaren goed voor de dag komen en speurt daarom naar jong talent. Ook uit ons land.

De Noord-Fransen werden al gelinkt aan Hugo Siquet van Standard. Nu zouden ze echter een bod gedaan hebben op een andere grote Belgische belofte, Amadou Onana. Dat meldt RMC Sport. Les Dogues zouden er al uit zijn met de speler zelf, maar er zou er nog een akkoord moeten gevonden worden met Hamburg, de huidige club van Onana. De in Dakar geboren Onana wordt aanzien als een groot talent. Bij Hamburg is hij ondertussen uitgegroeid tot een steunpilaar op het middenveld, en dat leverde hem de interesse op van heel wat ploegen. In ons land speelde Onana voor de jeugd van Anderlecht en Zulte Waregem, alvorens naar de jeugd van Hoffenheim te verhuizen. Daar werd hij opgepikt door Hamburg.    

UPDATE 26/07

Lille OSC drukt stevig door voor Amadou Onana. De Franse club, die ook interesse heeft in Hugo Siquet en Matz Sels, heeft volgens Bild een bod gedaan van 6 miljoen euro. Roberto Martinez ziet het graag gebeuren, want zo komt de negentienjarige verdedigende middenvelder ook meer in beeld bij de Rode Duivels.

UPDATE 27/07
Lille zal zijn bod nog moeten optrekken als het Onana daadwerkelijk aan boord wil halen. Bild weet dat Hamburg immers 9 miljoen euro plus een dooverkooppercentage eist voor de talentvolle middenvelder en volgens Hamburger Morgenpost valt over die prijs niet te onderhandelen. Nochtans wil Onana zelf wel zeer graag naar Lille, aldus Abendblatt. De jonge Belg wil na vier jaar in Duitsland weer dichter bij zijn moeder zijn en daarvoor zou Lille ideaal zijn.

Zal Onana zijn transfer krijgen?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Transfer De Cat op gang, dilemma De Bruyne'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

33
33
‘Diakhon hakt knoop door: sociale media verklappen’

Mamadou Diakhon is dit seizoen volledig ontploft bij Club Brugge. Na een twijfelachtig begin greep ...

25
25
Selectie Rode Duivels: vijf Garcia-experimenten voor WK?

Bondscoach Rudi Garcia maakt vrijdag om 13u de selectie van de Rode Duivels bekend voor de ...

52
52
Scherpe KRC Genk-reacties na dure fout Matte Smets

KRC Genk ligt uit Europa. Ondanks de goede uitgangspositie na de heenwedstrijd in de Cegeka Arena ...

78
78
Doku roept straffe WK-boodschap naar Rode Duivels

Vandaag maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie voor de Rode Duivels bekend. De nationale ploeg ...

36
36
Nieuw shirt Duivels in opspraak: “Materiaalman ontslagen”

De Rode Duivels hebben al een tijdje het thuistenue voor het WK 2026 bekendgemaakt, maar nu werd op ...

117
117
Spanning loopt op rond Vannieuwkerke voor clash

Het zijn woelige weken geweest voor Karl Vannieuwkerke. Professioneel was de West-Vlaming weer ...

15
15
Na uitschakeling Genk: dit is verdict Belgische coëfficiënt

Voor de Belgische clubs zit het Europese seizoen erop. Donderdagavond sneuvelde in de achtste ...

168
168
'Nood breekt wet: Garcia kiest met tegenzin debutant'

Het is uitkijken naar welke namen Rudi Garcia zal afroepen wanneer hij om 13u zijn selectie bekend ...

252
252
Jonge Duivel maakt furore in Spanje: miljoenentransfer gemist

Bij de Rode Duivels is de defensie al jarenlang een heikel thema, al lijkt er achterin wel wat ...

66
66
Genk wrijft zich in handen en ontdekt eigen Tresoldi

Voor KRC Genk kwam er donderdagavond een pijnlijk einde aan het avontuur in de Europa League, want ...

174
174
Goots raadt twee JPL-revelaties aan bij Antwerp

Voor Antwerp staat er komend weekend niets meer op het spel, want de Great Old is al definitief uit ...

171
171
Cercle aangepakt: "Hoeveel keer werkt dat?"

Deze week viel er nog maar eens een trainersontslag te noteren in de Jupiler Pro League. Cercle ...

153
153
De Cat op weg naar Duivels? Grote verrassing lonkt

Het is D-Day voor de Rode Duivels. Om 13u maakt Rudi Garcia zijn selectie bekend voor de stage in de ...

305
305
Ambities STVV onthult: "Dan zullen we over titel spreken"

Komend weekend kent de reguliere competitie van de Jupiler Pro League zijn ontknoping. Daarna is het ...

100
100
‘Garcia breekt keihard met afgedankte Rode Duivel’

Hij bleef jarenlang achtervolgd worden door fouten en het label van zondebok in de Belgische ...

263
263
'Witsel krijgt belangrijk nieuws over toekomst'

Vrijdagmiddag zal bondscoach Rudi Garcia zijn selectie vrijgeven voor de komende oefeninterlands ...

90
90
Nieuw hoofdstuk in soap: Pro League stelt DAZN in gebreke

De voorbije maanden leefden de Belgische clubs in grote onzekerheid, nadat DAZN in november ...

155
155
WK en vertrek bij Union: David speelt open kaart

Union lijkt de Champions' Play-Off in te zullen gaan als leider, maar desondanks zijn vele analisten ...

36
36
Rode Duivels stellen nieuw uitshirt voor

Binnen iets minder dan drie maanden staat de start van het WK al op het programma en dat betekent ...

106
106
Overzicht: alle Europese kwartfinales op een rijtje

De kaarten in het Europese voetbal zijn geschud. Zowel in de Champions League als in de Europa ...

63
63
Hayen slaat alarm bij Genk: "Kan moeilijke week worden"

KRC Genk sneuvelde donderdagavond in de Europa League na een zware 5-1-nederlaag op het veld van SC ...

201
201
Taravel moet puzzelen: vier opties voor middenveld

RSC Anderlecht heeft zondagavond aan één puntje voldoende in de thuismatch tegen ...

237
237
UEL/UECL: Nederlandse polonaise, Onana schakelt Meunier uit

Donderdagavond zijn de laatste tickets voor de kwartfinales van de Europa en Conference League. In ...

81
81
Zware pandoering Genk: Heynen duidt dé doodsteek aan

Het heeft dan toch niet mogen zijn voor KRC Genk. Na een 1-0-zege in de heenmatch tegen SC Freiburg ...

173
173

Meer sportnieuws