'Lille moet bod op Belgisch toptalent optrekken'

door
'Lille moet bod op Belgisch toptalent optrekken'

Lille wist zich afgelopen seizoen verrassend tot kampioen van Frankrijk te kronen. De club wil ook de komende jaren goed voor de dag komen en speurt daarom naar jong talent. Ook uit ons land.

De Noord-Fransen werden al gelinkt aan Hugo Siquet van Standard. Nu zouden ze echter een bod gedaan hebben op een andere grote Belgische belofte, Amadou Onana. Dat meldt RMC Sport. Les Dogues zouden er al uit zijn met de speler zelf, maar er zou er nog een akkoord moeten gevonden worden met Hamburg, de huidige club van Onana. De in Dakar geboren Onana wordt aanzien als een groot talent. Bij Hamburg is hij ondertussen uitgegroeid tot een steunpilaar op het middenveld, en dat leverde hem de interesse op van heel wat ploegen. In ons land speelde Onana voor de jeugd van Anderlecht en Zulte Waregem, alvorens naar de jeugd van Hoffenheim te verhuizen. Daar werd hij opgepikt door Hamburg.    

UPDATE 26/07

Lille OSC drukt stevig door voor Amadou Onana. De Franse club, die ook interesse heeft in Hugo Siquet en Matz Sels, heeft volgens Bild een bod gedaan van 6 miljoen euro. Roberto Martinez ziet het graag gebeuren, want zo komt de negentienjarige verdedigende middenvelder ook meer in beeld bij de Rode Duivels.

UPDATE 27/07
Lille zal zijn bod nog moeten optrekken als het Onana daadwerkelijk aan boord wil halen. Bild weet dat Hamburg immers 9 miljoen euro plus een dooverkooppercentage eist voor de talentvolle middenvelder en volgens Hamburger Morgenpost valt over die prijs niet te onderhandelen. Nochtans wil Onana zelf wel zeer graag naar Lille, aldus Abendblatt. De jonge Belg wil na vier jaar in Duitsland weer dichter bij zijn moeder zijn en daarvoor zou Lille ideaal zijn.

POLL: Zal Onana zijn transfer krijgen?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Transferdomper Anderlecht, Karetsas beslist'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

31
31
”Snap nog altijd niet waarom” - Odoi’s dieptepunt tegen Anderlecht

Denis Odoi is inmiddels al 37 jaar, maar de polyvalente middenvelder blijft gaan. Bij Royal Antwerp ...

44
44
Milicevic vuurt stevige waarschuwing af aan Club Brugge

KAA Gent neemt het donderdag op tegen Club Brugge. De Buffalo’s zitten momenteel in de hoek ...

116
116
OH Leuven moet vertrek van belangrijke pion vrezen

OH Leuven beleefde opnieuw een vrij grijs seizoen, waarin het nooit uit de buik van het klassement ...

24
24
'Ramazani ziet Premier League-droom uiteenspatten'

Wout Faes degradeert met Leicester City opnieuw uit de Premier League, maar dat betekent niet ...

41
41
Winteraanwinst Anderlecht zoekt zijn weg in RSCA 2.0

Besnik Hasi verloor veel tijd door de eerste drie matchen van de Play-Offs met een 3-5-2 of 3-4-2 ...

181
181
Zulte Waregem onthult transferplannen voor terugkeer in 1A

Na twee seizoenen afwezigheid keert Zulte Waregem straks terug op het hoogste niveau. De ...

233
233
'Anderlecht hakt knoop over Vertonghen definitief door'

Voor Anderlecht breekt een zeer belangrijke vierdaagse aan. Daarbij is het vizier vooral gericht op ...

150
150
'Antwerp krijgt geweldig nieuws over tribune 2 Bosuil'

Antwerp zette de voorbije jaren grote stappen in haar ontwikkeling als club. Daar hoorde ook een ...

286
286
'AA Gent troeft Anderlecht en Ajax af voor transfer'

AA Gent beleeft ontgoochelende play-offs met slechts een drie op achttien, waarbij het onlangs twee ...

147
147
AA Gent zwaar verzwakt naar Club: Milicevic moet puzzelen

In de immer beladen Slag om Vlaanderen moet AA Gent opstaan na een reeks nederlagen. Gemakkelijker ...

148
148
'Anderlecht in shock: pittig prijskaartje toptarget bekend'

RSC Anderlecht kan zich in de komende dagen verzekeren van een Europees ticket. Ook op financieel ...

179
179
'Mignolet versus Jackers: Hayen hakt knoop nu al door'

Mits een zege in eigen huis tegen AA Gent kan Club Brugge straks opnieuw haasje-over doen met Union. ...

324
324
'Antwerp all-in: Ulderink neemt risico tegen Anderlecht'

Na de fraaie vier op zes tegen KRC Genk barst Antwerp plots weer van het vertrouwen. Een lijn die ...

187
187
Club Brugge betaalt nu de prijs voor één grote fout

Club Brugge kampt met een ernstig spitsenprobleem. In de cruciale wedstrijden tegen Union SG werd ...

301
301
'Woekerwinst voor AA Gent: steunpilaar richting exit'

AA Gent sleept zich naar het einde van het seizoen, al hopen Danijel Milicevic zijn troepen op het ...

136
136
'Kassa kassa in Genk: toptransfer in stroomversnelling'

Na nagenoeg een heel seizoen op kop te hebben gestaan is KRC Genk plots op achtervolgen aangewezen ...

492
492
'Hasi experimenteert: verrassende vervanger Simic bekend'

Als generale repetitie voor de cruciale bekerfinale tegen Club Brugge hoopt RSC Anderlecht eerst nog ...

261
261
'Hayen verbaast vriend en vijand met opstelling Club Brugge'

Club Brugge hoopt de een op zes tegen Union straks door te spoelen met een klinkende zege in eigen ...

831
831
Genk rekent op één man: "Hij blijft voor 200% zeker"

KRC Genk heeft een tegenvallende periode achter de rug en gooide de landstitel te grabbel na een ...

264
264

Meer sportnieuws