'Lille moet bod op Belgisch toptalent optrekken'

door
'Lille moet bod op Belgisch toptalent optrekken'

Lille wist zich afgelopen seizoen verrassend tot kampioen van Frankrijk te kronen. De club wil ook de komende jaren goed voor de dag komen en speurt daarom naar jong talent. Ook uit ons land.

De Noord-Fransen werden al gelinkt aan Hugo Siquet van Standard. Nu zouden ze echter een bod gedaan hebben op een andere grote Belgische belofte, Amadou Onana. Dat meldt RMC Sport. Les Dogues zouden er al uit zijn met de speler zelf, maar er zou er nog een akkoord moeten gevonden worden met Hamburg, de huidige club van Onana. De in Dakar geboren Onana wordt aanzien als een groot talent. Bij Hamburg is hij ondertussen uitgegroeid tot een steunpilaar op het middenveld, en dat leverde hem de interesse op van heel wat ploegen. In ons land speelde Onana voor de jeugd van Anderlecht en Zulte Waregem, alvorens naar de jeugd van Hoffenheim te verhuizen. Daar werd hij opgepikt door Hamburg.    

UPDATE 26/07

Lille OSC drukt stevig door voor Amadou Onana. De Franse club, die ook interesse heeft in Hugo Siquet en Matz Sels, heeft volgens Bild een bod gedaan van 6 miljoen euro. Roberto Martinez ziet het graag gebeuren, want zo komt de negentienjarige verdedigende middenvelder ook meer in beeld bij de Rode Duivels.

UPDATE 27/07
Lille zal zijn bod nog moeten optrekken als het Onana daadwerkelijk aan boord wil halen. Bild weet dat Hamburg immers 9 miljoen euro plus een dooverkooppercentage eist voor de talentvolle middenvelder en volgens Hamburger Morgenpost valt over die prijs niet te onderhandelen. Nochtans wil Onana zelf wel zeer graag naar Lille, aldus Abendblatt. De jonge Belg wil na vier jaar in Duitsland weer dichter bij zijn moeder zijn en daarvoor zou Lille ideaal zijn.

Zal Onana zijn transfer krijgen?

Meest recent

'Mannaert spuit mist over toekomst bij voetbalbond'

Nu de Rode Duivels eindelijk zeker zijn van hun WK-ticket zijn alle ogen op Vincent Mannaert ...

35
35
Garcia leert lesje: wissel van de wacht bij Rode Duivels

De klus is geklaard: de Rode Duivels gaan naar het WK. Maar best ook, want in tegenstelling tot wat ...

79
79
Dag Allemaal: 'Advocaat Verheye snoert ex keihard de mond'

De breuk tussen Rik Verheye en Manon Fichefet leek aanvankelijk nog in de typische sfeer van ...

368
368
Grote verrassing in PO1? "We hebben de kwaliteiten ervoor"

Komend weekend staat in de Jupiler Pro League de vijftiende speeldag op het programma, waarna de ...

41
41
Antwerp mag hopen: weldra extra troef voor Wils?

Antwerp pakte voor de interlandbreak een broodnodige zege tegen La Louvière, waarmee het een ...

87
87
Kompany kreeg bijzondere boodschap van Bayern-icoon

Vlak voor de interlandbreak liet Bayern München voor de eerste keer dit seizoen een steekje ...

53
53
Laatste 6 WK-tickets: zo zien de play-offs eruit

In de voorbije week werden opnieuw heel wat tickets uitgedeeld voor het WK van volgende zomer. Onder ...

62
62
Heynen zet Genk op scherp voor straffe reeks

De voorbije week ging alle focus op de kwalificaties voor het WK, maar straks trekt de Jupiler Pro ...

52
52
Revelatie Godts heeft twee Ajax-iconen in het vizier

Tijdens de voorbije interlandperiode was Mika Godts een opvallende afwezige in de Belgische ...

12
12
'Standard gooit roer om en breekt met vervelende traditie'

Bij Standard is er de voorbije maanden heel veel veranderd. Er kwam een nieuwe bestuursploeg met ...

111
111
CIES noemt 10 volgende Duivels: hoop voor Charleroi en Gent?

De interlands tegen Kazachstan en Liechtenstein leverden weer twee nieuwe Rode Duivels op, want ...

133
133
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht wil oude bekende, Standard wil cashen'

De competities zijn inmiddels enkele maanden ver, de winterse transferperiode komt er dus met rasse ...

132
132
KBVB maakt scheidsrechters speeldag 15 wereldkundig

Het interlandvoetbal is achter de rug, tijd om de aandacht weer op de Jupiler Pro League. Daar staat ...

187
187
WK-selectie Rode Duivels: 4 wildcards voor Garcia?

De logische kwalificatie voor het WK is een feit. Ondanks de stemmingmakerij van de afgelopen dagen ...

102
102
'Coorevits laat bombshell vallen over Van Gucht'

Gisteren maakte sportjournalist en presentator Ruben Van Gucht zijn terugkeer in De Slimste Mens ter ...

268
268
Proto tipt Belgische clubs: transfer voor JPL-smaakmaker?

Komend weekend wordt de Jupiler Pro League weer op gang getrapt. Silvio Proto zal alvast ...

93
93
Congolese bondscoach stuurt Rode Duivels forse waarschuwing

Na het afgelopen interlandluik zijn 42 van de 48 deelnemers aan het WK van volgende zomer bekend. De ...

185
185
'Penders in januari alweer terug naar Chelsea'

De interland tegen Liechtenstein betekende voor Mike Penders een mooie première. De jonge ...

135
135
Doku maakt indruk op Boeckx, maar niet met zijn dribbels

De Rode Duivels zullen wellicht toch een beetje met gemengde gevoelens terugblikken op de voorbije ...

80
80
'Volgende droomclub meldt zich voor Tzolis'

De voorbije dagen wist Christos Tzolis zich nog maar eens in de kijker te spelen. Met een heerlijk ...

244
244
Ophef rond Courtois bij Rode Duivels: "Het verbaasde me"

De Rode Duivels hebben in de voorbije week hun WK-ticket helemaal over de streep getrokken met een ...

225
225
'Standard mikt op megadeal: monstersom op komst'

Standard kan het geld nog steeds héél goed gebruiken. De Rouches moeten in 2026 ...

201
201
WK-bom bij Duivels: Genk- en RSCA-spelers in beeld?

Hein Vanhaezebrouck en Franky Van der Elst stelden via Het Nieuwsblad hun ideale selectie van 26 ...

586
586
'Clement weigert: gigantisch bod resoluut afgewezen'

Philippe Clement tekende verrassend genoeg voor Norwich City. Dat is de voorlaatste uit de ...

192
192
Genk slaat gigantische slag: “Dit is nergens te zien”

KRC Genk is al vele jaren een club die goed werk levert. Zowel sportief als financieel doen ze het ...

249
249

Meer sportnieuws