'Anderlecht, Club Brugge en co grijpen definitief naast spits'

door
'Anderlecht, Club Brugge en co grijpen definitief naast spits'

Anderlecht is nog altijd op zoek naar een opvolger voor Lukas Nmecha en ook Club Brugge lijkt nog wel in de markt te zijn voor offensieve versterking. In die zoektocht kwamen ze uit in Frankrijk, maar de twee Belgische topclubs mogen nu hun beoogde aanwinst schrappen.


Evann Guessand werd deze zomer uitgebreid gelinkt aan een transfer naar de Jupiler Pro League, maar zover zal het niet komen. Volgens Foot Mercato heeft de Fransman er immers voor gekozen om zijn contract bij OGC Nice te verlengen, nadat hij overtuigd werd door nieuwe trainer Christophe Galtier. Guessand wil dit seizoen doorbreken bij Nice, nadat hij vorig seizoen verhuurd werd.

Journalist Sacha Tavolieri weet dat naast Anderlecht en Club ook Beerschot en OH Leuven deze zomer naar Guessand geïnformeerd hadden. Het was echter RSCA dat het hardst aandrong. Het was zelfs bereid om een transfersom van 5 miljoen euro inclusief bonussen te betalen en Guessand zat ook twee keer om de tafel met Vincent Kompany. Dat bleek echter onvoldoende om Nice en Guessand te overtuigen.


LEES OOK: Details kleedkamer-interventie Bart Verhaeghe onthuld

Tegenvaller voor Anderlecht?

Meest recent

Details kleedkamer-interventie Bart Verhaeghe onthuld

Club Brugge is tegenvallend aan de tweede seizoenshelft begonnen en sneuvelde dinsdagavond op het ...

33
33
'Anderlecht neemt drastische beslissing in dossier-Duranville'

De fans van RSC Anderlecht blijven voorlopig wachten op de eerste directe aanwinsten van de ...

165
165
Eerste finalist Africa Cup bekend: Mané zet Salah een hak

De eerste finalist op de Africa Cup is bekend. Senegal rekende woensdag in de vooravond namelijk met ...

72
72
'Grote interesse Kerk: Antwerp onderneemt ultieme poging'

Antwerp FC staat wederom in de halve finales van de Croky Cup. De Great Old kwalificeerde zich ...

291
291
Antwerp ontdekt nieuwe parel: Goots gecharmeerd

Antwerp sloot 2025 ijzersterk af en is ook goed begonnen aan 2026. Het heeft zich dinsdag geplaats ...

106
106
'Club vindt vervanger voor Ordoñez in Ligue 1'

Club Brugge hoopt om Joel Ordoñez nog minstens tot het einde van het seizoen te kunnen ...

173
173
'Club Brugge twijfelt: risico of buitenkans?'

Zes miljoen. Dat bedrag doet iets met een club, met supporters, met verwachtingen. Club Brugge staat ...

222
222
'Standard heeft beet en troeft Westerlo af'

Standard begint aan 2026 als de toch wel verrassende nummer zes in de Jupiler Pro League. Om op het ...

97
97
Eddy Snelders opnieuw voor rechter: confrontatie dreigt

Morgen staat Eddy Snelders opnieuw in het middelpunt van de belangstelling, dit keer voor het ...

52
52
Antwerp heeft miljoenentransfer helemaal beet

Antwerp heeft zich dinsdag al geplaatst voor de halve finale van de beker en wil straks ook nog de ...

179
179
'Leegloop op Lisp? 3 Lierse goudhaantjes gegeerd'

Lierse schreef de voorbije jaren een mooi verhaal. Het groeide uit tot een stabiele club in 1B die ...

128
128
'Verbannen' Rode Duivel wil Garcia keuzestress bezorgen

Komende zomer staat er een WK op het programma en dat zal ongetwijfeld ook zijn weerslag hebben op ...

71
71
Lieveling terug in Gent, Cercle casht stevig

We zijn intussen toch al bijna halfweg de wintermercato. Er worden dan ook alsmaar meer deals ...

92
92
Westerlo rondt transferdeal met Rangers helemaal af

Bij Westerlo hebben ze in de voorbije mercato's de kassa al stevig zien rinkelen. Vorige zomer ...

43
43
'KV Mechelen wijst miljoenenbod naar prullenmand'

KV Mechelen prijkt nog steeds op een zeer knappe vijfde plaats in de Jupiler Pro League en mag dus ...

242
242
Hasi komt met zéér duidelijke boodschap voor RSCA-bestuur

Besnik Hasi sprak op winterstage met DAZN. Peter Morren was de interviewer van dienst en legde hem ...

267
267
De Mil heeft transferboodschap voor ongeruste AA Gent-fans

Bij AA Gent moeten ze donderdag aan de bak in het Lotto Park. De start onder Rik De Mil was ...

246
246
'Messi krijgt voorstel van 1,4 miljard euro'

In het voetbal gaat véél te veel geld om. Dat bleek nog maar eens. Gelukkig is er ...

219
219
Hasi heeft goed én slecht nieuws voor bekertreffen

RSC Anderlecht staat voor een heel belangrijk duel. Tegen AA Gent moet Paars-Wit zich plaatsen voor ...

308
308
Karl Vannieuwkerke verliest geduld rond Gouden Schoen

Karl Vannieuwkerke neemt doorgaans geen blad voor de mond. De VRT-man keek met stijgende verbazing ...

382
382
'Kassa, kassa voor Zulte Waregem: strijd barst los'

Zulte Waregem gaat wellicht nog een uitgaande miljoenentransfer afronden. De interesse in een van de ...

461
461
'Anderlecht ruikt toptransfer: miljoenendeal onderweg'

RSC Anderlecht hoopt deze mercato toch een speler voor een aantal miljoenen euro’s te ...

759
759
'Anderlecht krijgt concurrentie: Club en Inter melden zich'

Anderlecht heeft nog heel veel werk om zich te versterken deze winter te versterken. Er liggen nog ...

509
509
'Transferdompers voor Club én Cercle Brugge'

De wintermercato is intussen al bijna halfweg, maar het is nog wachten op het échte vuurwerk ...

123
123
Japans talent voor Gent, Standard haalt jeugdproduct terug

Het echte transfergeweld moet nog losbarsten in de Jupiler Pro League, maar dat betekent niet dat de ...

76
76

Meer sportnieuws