'Club Brugge zet zinnen op type-Diatta'

899 stemmen
'Club Brugge zet zinnen op type-Diatta'

Met een 2-2 gelijkspel tegen Eupen beleefde Club Brugge kende geen goede competitiestart. Toch maakt de landskampioen zich allerminst zorgen. In de competitie is er nog ruim voldoende tijd om één en ander recht te zetten, bovendien moet de ploeg pas echt klaar zijn bij de start van de Europese campagne eind september.


Philippe Clement heeft dus nog tijd om zijn team onder stoom te krijgen, bovendien sluiten bepalende spelers als Hans Vanaken en Simon Mignolet straks aan bij de wedstrijdkern. En ook op de transfermarkt wil Blauw-Zwart nog uitpakken. Volgens Het Laatste Nieuws staat het immers vast dat er nog aanvallende versterking zal volgen. Zo blijft men op Westkapelle vooral op zoek naar vers bloed op de flanken, waar David Okereke zondag nog moest postvatten. De komst van een of meerdere wingers vormt dus de prioriteit.

UPDATE 17u
Met de nakende terugkeer van eigen jeugdproduct Tibo Persyn heeft Club haar eerste versterking op de flank bijna beet, maar ook volgens Het Nieuwsblad is de Brugse transferhonger daarmee nog niet gestild. De krant heeft daarbij zelfs meer informatie over het profiel waar men op Jan Breydel naar speurt. Zo zou de volgende aanvallende aanwinst om te beginnen bij voorkeur over iets meer ervaring beschikken. Met uitzondering van Bas Dost oogt het offensief compartiment van Clement tenslotte bijzonder jong.

Daarnaast maakt het dagblad gewag van een "type-Krépin Diatta", die Club in januari voor 17 miljoen aan AS Monaco verkocht. Sindsdien werd de Senegalees nog niet echt vervangen. Zijn opvolger moet in de eerste plaats dus voor diepgang zorgen, met Noa Lang en Charles De Ketelaere die liever in de bal komen. Daarnaast blonk Diatta, die trouwens niet om een inspanning verlegen zat én geregeld een goaltje meepikte, tevens uit met zijn technische en vooral fysieke kwaliteiten. Grote schoenen om te vullen dus.

LEES OOK: Timmy Simons roept zéér straffe taal bij OHL

Club heeft nood aan een 'type-Diatta'

Meest recent

Vrancken haalt meteen bekende naam naar Hearts

Wouter Vrancken kende een topseizoen bij Sint-Truiden VV, maar de oefenmeester liet snel verstaan ...

5
5
Timmy Simons roept zéér straffe taal bij OHL

Timmy Simons gaat volgend seizoen aan de slag bij Oud-Heverlee Leuven. De oefenmeester hoopt van OHL ...

25
25
Lukaku laat Anderlecht-fans jubelen met uitspraken

Romelu Lukaku heeft al aangegeven ooit te zullen terugkeren bij RSC Anderlecht. De aanvaller komt ...

164
164
Wout Faes krijgt genadeloos transfernieuws te horen

Waar ligt de toekomst van Wout Faes. De verdediger was afgelopen seizoen een basispion bij AS Monaco ...

46
46
'Union haalt wéér uit: miljoenen voor komst WK-ganger'

Hoewel het wereldkampioenschap nog volop bezig is, zijn de clubs uit de Jupiler Pro League al ...

93
93
Hans Vanaken richting Eredivisie? "Als hij betaalbaar is ..."

Hans Vanaken heeft een goede beurt gemaakt bij zijn eerste basisplaats ooit op het WK. Zijn ...

362
362
Brazilië door kleinste gaatje: Japan kraakt in 96ste minuut

Brazilië heeft zich maandagavond als tweede land geplaatst voor de 1/16de finales van het WK ...

51
51
Beste spelers WK 2026: Twee Duivels duiken top 50 in

Het wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Canada en Mexico wordt aan een razend tempo ...

212
212
'Commotie bij Anderlecht: topclub biedt op Stroeykens'

RSC Anderlecht is inmiddels al een week terug aan het trainen. Ook Mario Stroeykens tekende present ...

327
327
Na Club Brugge-akkoord: nachtmerrie voor Adedeji-Sternberg

Noah Adedeji-Sternberg heeft zijn keuze gemaakt: hij wil naar Club Brugge. Alleen is Genk daar ...

1159
1159
Hayen doet boekje open over transfersoap Genk & Club Brugge

Dé transfersoap van deze zomer lijkt nu reeds een feit. Club Brugge bereikte achter de rug ...

510
510
AA Gent verrast en stelt vierde zomeraanwinst voor

AA Gent verzekerde zich op de valreep nog van een Europees ticket, maar na alweer een teleurstellend ...

163
163
Marc Coucke en Gert Verhulst pakken samen grote crisis aan

Terwijl de storm rond Anderlecht de voorbije maanden stevig bleef woeden, lijkt Marc Coucke zich ...

195
195
'Tzolis out, Sommer in: transferupdate bij Club Brugge'

Club Brugge staat op het punt om de overbodige Zaid Romero definitief van de hand te doen, maar ook ...

755
755
Vertonghen maakt gehakt van Wilmots: "Pure onkunde"

In het kader van zijn stage bij de voetbalbond leek Jan Vertonghen even te zullen meegaan naar het ...

555
555
Waarom Sporza-commentatoren plots zwaar onder vuur liggen

Het WK in de Verenigde Staten (en Mexico en Canada) blijkt niet alleen een beproeving voor de ...

263
263
Mirakel van Diego Armando Maradona: exact 40 jaar geleden

Het is vandaag exact 40 jaar geleden dat Argentinië wereldkampioen werd. Het werd hét ...

23
23
Lommel SK geeft stevige transferplannen prijs

Lommel SK promoveerde naar de Jupiler Pro League. De Limburgers moeten nog de nodige versterking ...

124
124
Goots ziet heel verrassende titelkandidaten in CPL

De Challenger Pro League start binnen een aantal weken. Patrick Goots heeft opvallend genoeg al ...

196
196
AA Gent haalt oude bekende terug

AA Gent heeft zijn volgende versterking beet. De Buffalo's hebben een nieuwe assistent-trainer ...

54
54
'Westerlo drukt door en klopt aan bij topclub'

KVC Westerlo gaat deze mercato voor heel veel geld spelers verkopen, maar ze zijn ook op zoek naar ...

75
75
Nederland onder druk: pijnlijke statistiek baart zorgen

Nederland wereldkampioen! Je hoort het bij elk WK waar ze aanwezig zijn, maar het lukte hen nog ...

61
61
Genoemd bij Club Brugge en Anderlecht, nu ontslagen bij Ajax

Bij Ajax blijf het woelig werken. De Amsterdammers willen heel wat spelers van de hand doen, maar ...

86
86
Manchester City maakt eindelijk opvolger Guardiola bekend

Na vele maanden van geruchten heeft Manchester City eindelijk de opvolger van succescoach Pep ...

85
85
"Ik wil dolgraag de overstap maken naar Union SG"

Union SG was al zeer actief op de transfermarkt. De Brusselaars zijn volop bezig met het proberen af ...

139
139

Meer sportnieuws