'Club Brugge haalt transferslag thuis'

door
'Club Brugge haalt transferslag thuis'

Club Brugge deed het goed in de Supercup tegen KRC Genk, maar de competitieopener werd ook voor de landskampioen een behoorlijke tegenvaller. Zo bleef Blauw-Zwart zondagnamiddag steken op een 2-2-gelijkspel tegen KAS Eupen. Bovendien viel de Brugse gelijkmaker pas erg laat in de toegevoegde tijd.


Het is dan ook duidelijk dat de kern van coach Philippe Clement nog niet helemaal op punt staat. Club recupereert straks weliswaar nog sterkhouders als Simon Mignolet en Hans Vanaken. Maar ook extra versterking blijft welgekomen. Zo waren er voor Clement bijvoorbeeld amper aanvallende jokers om in te brengen toen mis dreigde te lopen. Iemand met diepgang en een individuele actie zat er bijvoorbeeld niet op de bank.

Daar komt weldra echter verandering in. Volgens Het Nieuwsblad zal Club Brugge vandaag immers de langverwachte transfer van Tibo Persyn afronden. De 19-jarige rechterflankspeler, die zowel als back als winger uit de voeten kan, maakt op huurbasis de overstap maken van de Italiaanse kampioen Internazionale. Persyn, een jeugdproduct van Blauw-Zwart, wordt na Stanley Nsoki zo de tweede zomeraanwinst in Westkapelle.

UPDATE 16u
Het dossier sleepte iets langer aan dan gedacht, maar het ziet er dus naar uit dat Club nu ieder moment Persyn officieel kan voorstellen. De voorbije dagen werd alvast duchtig gespeculeerd over de eventuele aankoopoptie die Vincent Mannaert al dan niet wist te bedingen in Milaan. Het Nieuwsblad weet nu echter dat Blauw-Zwart haar slag thuis haalt, en wel degelijk de kans krijgt om Persyn volgende zomer definitief over te nemen indien het dat wenst. Over de precieze cijfertjes in die clausule wordt dan weer nog geen duidelijkheid verschaft.

LEES OOK: Bertaccini in de penarie: bliksemvertrek op komst?

Denkt u dat Persyn snel titularis wordt bij Club Brugge?

Meest recent

'Charleroi wil aanvallende pion wegplukken bij Anderlecht'

Sporting Charleroi heeft Nicolas Frutos enkele weken geleden aangesteld als de nieuwe sportief ...

7
7
Debast: "Van hen leerde ik het meest bij Anderlecht"

Zeno Debast kende dit seizoen maandenlang blessureleed. De afgelopen weken is hij weer fit en hij ...

29
29
'Anderlecht krijgt gigantische financiële opsteker'

RSC Anderlecht gaat komende zomer een schoonmaak houden in de kern. De Brusselaars willen dan ...

87
87
'Club Brugge informeert bij Standard voor transfer'

Gaat Club Brugge Standard een stevige tik uitdelen op de transfermarkt? Het zou zomaar kunnen. ...

138
138
Kompany: "Twee jaar geleden was ik nog de slechtste coach"

Vincent Kompany maakt al vele jaren indruk als coach. Hij hoopt morgen Real Madrid uit te schakelen ...

54
54
Neuer zet Belgische doelman in top vijf beste keepers ooit

Manuel Neuer is ook op zijn 40ste nog steeds een van de beste doelmannen ter wereld. De Duitser ...

192
192
Bertaccini in de penarie: bliksemvertrek op komst?

Adriano Bertaccini scoorde afgelopen zondag als invaller bij RSC Anderlecht het derde doelpunt tegen ...

182
182
Kuyt breekt: openhartige woorden raken diep

Dirk Kuyt is in het Europese voetbal een bekende naam door zijn indrukwekkende ...

28
28
Van Holsbeeck duikt weer op: opvallende comeback

Jarenlang was hij succesvol manager van RSC Anderlecht, maar de voorbije jaren kwam Herman Van ...

111
111
Club Brugge of Union? Chatelle waagt zich aan titelpredictie

Komend weekend is het zover, dan staat de eerste grote titelclash in de Champions' Play-Offs op het ...

187
187
'El Ouahdi weg bij Genk: landskampioen op vinkentouw'

Ondanks een erg wisselvallig seizoen lijkt KRC Genk komende zomer te gaan cashen op verschillende ...

264
264
Na Lukaku ook De Bruyne: miserie loopt uit de hand

Kevin De Bruyne kwam naar Napoli als grote naam, maar in Italië draait zoiets snel. Na de breuk ...

171
171
Napoli-hetze escaleert: Lukaku déze zomer naar Anderlecht?

De soap rond Romelu Lukaku blijft maar escaleren. Verschillende Italiaanse media meldden dinsdag dat ...

236
236
'Club Brugge boekt woekerwinst: knaltransfer Tzolis'

Dat Club Brugge komende zomer verschillende sterkhouders zal zien vertrekken, staat inmiddels buiten ...

329
329
'Anderlecht aan de bak: groot transferoffensief in de maak'

RSC Anderlecht blijft voorlopig speuren naar een nieuwe sportief/technisch directeur. Die zoektocht ...

475
475
"Match gestolen" - enorme woede na UCL-eliminatie Barça

De eerste halve finalisten in de Champions League zijn bekend. Paris Saint-Germain klaarde de klus ...

298
298
'Absolute droomtransfer lonkt voor Noah Sadiki'

De afgelopen jaren vertrokken heel wat toppers uit de Jupiler Pro League. Dat was ook afgelopen ...

104
104
Kompany waarschuwt: "Real deed daardoor vertrouwen op"

Bayern München neemt het morgenavond in eigen huis op tegen Real Madrid. In Spanje werd het ...

61
61
Heymans reageert op alle ophef: "Is géén excuus"

KRC Genk sloeg de bal aardig mis tegen OH Leuven. Achteraf sprak Nicky Hayen over een mogelijk ...

79
79
FC Barcelona redt het niet na spektakelstuk, PSG vlot door

In de Champions League stonden er vanavond twee duels op het programma. FC Barcelona en Liverpool ...

80
80
Red Flames geven in extra tijd alsnog knappe zege weg

Om 20u30 speelden de Red Flames een belangrijk duel in en tegen Schotland. De Belgische dames ...

86
86
Messi baalt enorm: Inter Miami verrast met afscheid

Inter Miami won vorig jaar de Major League Soccer. De club groeit enorm, financieel én ...

46
46
'Standard zet alles op alles voor tweede zomertransfer'

Het is Standard duidelijk menens. De Rouches willen volgend jaar sportief een volgende stap zetten ...

86
86
'Antwerp dumpt één van de vele transferflops'

Royal Antwerp FC zit in de penarie. Weer geen Europees voetbal en dat is financieel toch wel een ...

228
228
'Club Brugge krijgt héél zware concurrentie voor transfer'

Onze redactie bracht jullie in het weekend het exclusieve nieuws dat Club Brugge de prestaties van ...

140
140

Meer sportnieuws