'Club Brugge haalt transferslag thuis'

door
'Club Brugge haalt transferslag thuis'

Club Brugge deed het goed in de Supercup tegen KRC Genk, maar de competitieopener werd ook voor de landskampioen een behoorlijke tegenvaller. Zo bleef Blauw-Zwart zondagnamiddag steken op een 2-2-gelijkspel tegen KAS Eupen. Bovendien viel de Brugse gelijkmaker pas erg laat in de toegevoegde tijd.


Het is dan ook duidelijk dat de kern van coach Philippe Clement nog niet helemaal op punt staat. Club recupereert straks weliswaar nog sterkhouders als Simon Mignolet en Hans Vanaken. Maar ook extra versterking blijft welgekomen. Zo waren er voor Clement bijvoorbeeld amper aanvallende jokers om in te brengen toen mis dreigde te lopen. Iemand met diepgang en een individuele actie zat er bijvoorbeeld niet op de bank.

Daar komt weldra echter verandering in. Volgens Het Nieuwsblad zal Club Brugge vandaag immers de langverwachte transfer van Tibo Persyn afronden. De 19-jarige rechterflankspeler, die zowel als back als winger uit de voeten kan, maakt op huurbasis de overstap maken van de Italiaanse kampioen Internazionale. Persyn, een jeugdproduct van Blauw-Zwart, wordt na Stanley Nsoki zo de tweede zomeraanwinst in Westkapelle.

UPDATE 16u
Het dossier sleepte iets langer aan dan gedacht, maar het ziet er dus naar uit dat Club nu ieder moment Persyn officieel kan voorstellen. De voorbije dagen werd alvast duchtig gespeculeerd over de eventuele aankoopoptie die Vincent Mannaert al dan niet wist te bedingen in Milaan. Het Nieuwsblad weet nu echter dat Blauw-Zwart haar slag thuis haalt, en wel degelijk de kans krijgt om Persyn volgende zomer definitief over te nemen indien het dat wenst. Over de precieze cijfertjes in die clausule wordt dan weer nog geen duidelijkheid verschaft.

LEES OOK: Match van laatste kans: Hasi grijpt in bij Anderlecht

Denkt u dat Persyn snel titularis wordt bij Club Brugge?

Meest recent

Vrancken is scherp na vreemde rode kaart voor STVV

STVV is bezig aan een sensationeel seizoen, maar werd zaterdagavond weer een beetje met de voetjes ...

72
72
'Club Brugge legt prijskaartje Onyedika vast'

Bij Club Brugge beloven de laatste dagen van de wintermercato nog zeer bewogen te worden. De ...

268
268
Vlotte zeges Liverpool en Barça, ademruimte voor Pocognoli

Er kwamen zaterdagavond nog enkele Europese grootmachten in actie. Liverpool en FC Barcelona hebben ...

17
17
Charleroi zet straffe reeks voort en stuit opmars STVV

Charleroi blijft zijn straffe reeks van de laatste weken verderzetten. Ze pakken nu ook de scalp van ...

48
48
'Genk laat toptalent vertrekken: oorzaak bekend'

KRC Genk beleeft een zeer opmerkelijke mercato. Het versterkt zich voorlopig niet, maar laat wel ...

132
132
Woeste Kompany haalt uit naar refs na nieuw puntenverlies

Maandenlang was Bayern München onaantastbaar in de Bundesliga, maar plots lijkt het team van ...

122
122
Nainggolan weer beslissend, RWDM wint opnieuw

In de slotwedstrijden van zaterdagavond in de Challenger Pro League heeft Radja Nainggolan zich ...

78
78
PSG stuurt speler naar België, verrassende transfer Yaremchuk

De wintermercato is in zijn laatste dagen aanbeland. Ongetwijfeld zullen we daarin nog enkele ...

140
140
'Cercle pakt nog uit met Duitse jeugdinternational'

Cercle Brugge was de voorbije weken goed op dreef, maar kreeg zaterdag een pijnlijke 0-4 om de oren ...

59
59
'Club Brugge in shock: alsnog vertrek Onyedika?'

Voor Club Brugge belooft het slot van de wintermercato nog zeer druk te worden. Niet alleen hopen ze ...

401
401
Chelsea wint op de valreep, Bayern verliest weer punten

Bayern München en Vincent Kompany lijken plots in een dipje te zitten. Ze blijven achter met ...

21
21
Slotoffensief komt te laat: Essevee onderuit tegen Westerlo

Zulte Waregem heeft zaterdag een zeer slechte zaak gedaan. Het moet weer bang achterom kijken nadat ...

30
30
‘Real verraadt eigen coach: droomtrainer staat al klaar’

Real Madrid heeft z’n nieuwe T1 nog maar net aangesteld, maar het Bernabéu gelooft er ...

130
130
Vrancken geeft het 'geheim' van STVV-succes prijs

STVV is bijzonder sterk bezig en staat knap tweede in de Jupiler Pro League. Vanavond nemen ze het ...

28
28
'AA Gent deelt KRC Genk twee transfertikken uit'

In België is er al jaren een strijd om de beste talenten. AA Gent probeert ook steeds meer in ...

208
208
'Club Brugge baalt: parel trekt naar Europese top'

Club Brugge leeft momenteel op een wolk na de kwalificatie in de Champions League, maar ze gaan toch ...

753
753
Druk op Renard neemt toe: "Er werd toch flink gespendeerd"

Besnik Hasi krijgt voorlopig de volle laag, maar daarachter zal Olivier Renard toch stilaan ...

361
361
Vannieuwkerke verrast vriend en vijand met opvallende zet

Karl Vannieuwkerke is dit weekend te horen en te zien op het WK Veldrijden in het Nederlandse Hulst. ...

115
115
KRC Genk maakt transferdeal met FC Barcelona bekend

Een zeer opvallende transfer bij Racing Genk. Daar hebben ze vandaag een deal gesloten met FC ...

184
184
Clement komt met bijzonder straffe Premier League-uitspraak

Philippe Clement kende wisselend succes bij AS Monaco en Rangers FC. Hij trok nadien naar Norwich ...

97
97
Arsenal recht de rug, Leipzig haakt helemaal af

In de Bundesliga en Premier League stonden er namiddag een aantal matche op het programma. Kregen we ...

22
22
Antwerp houdt gezondheidswandeling bij Cercle Brugge

Royal Antwerp FC stond om 16u voor een aantal moeilijke verplaatsing naar Cercle Brugge. Al werd het ...

79
79
Kompany looft oude JPL-bekende: "Groot talent"

Bayern München hoopt vandaag weer de zege te pakken tegen Hamburger SV. Vincent Kompany kreeg ...

43
43
Vanhaezebrouck scherp voor De Mil: "Stel je je vragen bij"

Rik De Mil trok enkele weken geleden van Sporting Charleroi naar AA Gent. Bij de Carolo's doet Hans ...

253
253
Hasi trekt van leer: "Dàt vroeg de club aan mij"

Bij RSC Anderlecht staat er na de 5 op 18 veel druk op de ketel. Winnen bij Standard is nodig voor ...

257
257

Meer sportnieuws