'Club Brugge haalt transferslag thuis'

1397
'Club Brugge haalt transferslag thuis'

Club Brugge deed het goed in de Supercup tegen KRC Genk, maar de competitieopener werd ook voor de landskampioen een behoorlijke tegenvaller. Zo bleef Blauw-Zwart zondagnamiddag steken op een 2-2-gelijkspel tegen KAS Eupen. Bovendien viel de Brugse gelijkmaker pas erg laat in de toegevoegde tijd.


Het is dan ook duidelijk dat de kern van coach Philippe Clement nog niet helemaal op punt staat. Club recupereert straks weliswaar nog sterkhouders als Simon Mignolet en Hans Vanaken. Maar ook extra versterking blijft welgekomen. Zo waren er voor Clement bijvoorbeeld amper aanvallende jokers om in te brengen toen mis dreigde te lopen. Iemand met diepgang en een individuele actie zat er bijvoorbeeld niet op de bank.

Daar komt weldra echter verandering in. Volgens Het Nieuwsblad zal Club Brugge vandaag immers de langverwachte transfer van Tibo Persyn afronden. De 19-jarige rechterflankspeler, die zowel als back als winger uit de voeten kan, maakt op huurbasis de overstap maken van de Italiaanse kampioen Internazionale. Persyn, een jeugdproduct van Blauw-Zwart, wordt na Stanley Nsoki zo de tweede zomeraanwinst in Westkapelle.

UPDATE 16u
Het dossier sleepte iets langer aan dan gedacht, maar het ziet er dus naar uit dat Club nu ieder moment Persyn officieel kan voorstellen. De voorbije dagen werd alvast duchtig gespeculeerd over de eventuele aankoopoptie die Vincent Mannaert al dan niet wist te bedingen in Milaan. Het Nieuwsblad weet nu echter dat Blauw-Zwart haar slag thuis haalt, en wel degelijk de kans krijgt om Persyn volgende zomer definitief over te nemen indien het dat wenst. Over de precieze cijfertjes in die clausule wordt dan weer nog geen duidelijkheid verschaft.

LEES OOK: Charleroi peuzelt Westerlo op, RSCA Futures vernedert NXT

Denkt u dat Persyn snel titularis wordt bij Club Brugge?

Meest recent

OH Leuven stuit de opmars van KV Mechelen

KV Mechelen was de voorbije weken na een moeilijke start begonnen aan een stevige opmars. Het won ...

9
9
Ongeziene jackpot Club Brugge: drie recordtransfers op til

Een leegloop in januari is niet aan de orde, maar dat de kassa volgende zomer terug zal rinkelen bij ...

27
27
Volgend trainersontslag op til in de Jupiler Pro League?

De druk op Edward Still neemt toe bij RAAL La Louvière. Na de pijnlijke nederlaag tegen ...

21
21
Westerlo met slecht rapport: "Wat moet ik zeggen?"

KVC Westerlo heeft toch een groot probleem. De Kemphanen verloren met 1-5 van Sporting Charleroi en ...

10
10
Penders charmeert bij Chelsea: "Vergelijking met Courtois?"

Mike Penders leek deze zomer even een flinke dreun te moeten verwerken. De jonge Belgische doelman ...

35
35
Standard ontdekt 'nieuwe' speler: "Heb nooit getwijfeld"

Ryan Fosso heeft zijn kans bij Standard met beide handen gegrepen. De Kameroense middenvelder kreeg ...

31
31
Acheampong (ex-RSCA) kon terug naar JPL: "Toonden interesse"

Een tiental jaar geleden had RSC Anderlecht 'zijn Carlos Forbs': Frank Acheampong. Een spurtbom van ...

76
76
Leko maakt selectie bekend: 2 basispionnen ontbreken

Club Brugge neemt het morgen op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart is de grote favoriet voor het ...

175
175
Arsenal zet Man City stevig onder druk met overwinning

Amper twee duels om 16u in de Premier League. Landskampioen hoopte Manchester City onder druk te ...

12
12
Charleroi peuzelt Westerlo op, RSCA Futures vernedert NXT

In de Jupiler Pro League begonnen KVC Westerlo en Sporting Charleroi om 16u aan hun duel. In de ...

80
80
Winst voor Dortmund en Bayern, zorgen om Neuer

In de Bundesliga stonden er om 15u30 vier matchen op het programma. Zo kwamen Bayern München en ...

28
28
Politiek haalt hakbijl boven: Financieel bloedbad in JPL?

Al heel de week woedt de discussie over de sociale voordelen van topvoetballers. Terwijl de federale ...

249
249
RSCA-flop, nu verrassing bij Union: "Wist wat ik waard ben"

De ene club is de andere niet. Vraag dat maar aan een speler van Union SG. Hij doet het bijzonder ...

102
102
Twee smaakmakers staan op bij Standard: "Nooit getwijfeld"

Standard won met 3-0 van SK Beveren. Een oververdiende en overtuigende zege voor de Rouches. Denis ...

47
47
Ronaldo's opvallende concurrent: Georgina pronkt met nieuwe liefde

Terwijl Cristiano Ronaldo een bijzonder hoofdstuk uit zijn carrière afsloot, vierde zijn ...

30
30
Zwak Tottenham weet weer wat verliezen is

Tottenham is na een dramatische start een stuk beter bezig in de Premier League. In de vroege ...

19
19
Boeckx geeft Bruno opvallende raad: zeer verrassende aanval

RSC Anderlecht speelt zondag in en tegen Club Brugge. Een zeer zware match en weinigen geven de ...

72
72
'Arsenal wil weer shoppen bij Club Brugge'

Arsenal ging afgelopen zomer shoppen bij Club Brugge, waar ze Christos Tzolis voor 40 miljoen euro ...

173
173
'Manchester United vangt bot bij absolute topcoach'

Didier Deschamps duikt steeds nadrukkelijker op in de zoektocht van Europese topclubs naar een ...

52
52
'Raskin krijgt glasheldere transferboodschap'

De Rode Duivels blazen volgende week weer verzamelen voor de laatste wedstrijden in de Nations ...

41
41
Ajax kijkt mee: spits maakt indruk in Jupiler Pro League

Lommel SK draait voorlopig een zeer goed seizoen in de Jupiler Pro League. De Limburgers lijken op ...

125
125
Dodelijk Club troeft zelfs Bayern af met straffe statistiek

Club Brugge blijkt ook dit seizoen weer niet af te stoppen. De landskampioen prijkt na tien ...

71
71
'De Winter verbaast: droomtransfer na afwijzen Rode Duivels'

De bekendmaking van de selectie van de Rode Duivels zorgde vrijdagmiddag toch voor de nodige ophef. ...

108
108
Vanderhaeghe gooit plots hoge ogen: "Jij bent de eerste..."

Yves Vanderhaeghe maakte een prachtige carrière als onder meer speler van Anderlecht en ...

63
63
Nieuwe Karetsas of Mokio vermijden: KVBV presenteert plan

De toekomst van de Rode Duivels ziet er rooskleurig uit, want ondanks het einde van de gouden ...

53
53

Meer sportnieuws