'Club Brugge haalt transferslag thuis'

door
'Club Brugge haalt transferslag thuis'

Club Brugge deed het goed in de Supercup tegen KRC Genk, maar de competitieopener werd ook voor de landskampioen een behoorlijke tegenvaller. Zo bleef Blauw-Zwart zondagnamiddag steken op een 2-2-gelijkspel tegen KAS Eupen. Bovendien viel de Brugse gelijkmaker pas erg laat in de toegevoegde tijd.


Het is dan ook duidelijk dat de kern van coach Philippe Clement nog niet helemaal op punt staat. Club recupereert straks weliswaar nog sterkhouders als Simon Mignolet en Hans Vanaken. Maar ook extra versterking blijft welgekomen. Zo waren er voor Clement bijvoorbeeld amper aanvallende jokers om in te brengen toen mis dreigde te lopen. Iemand met diepgang en een individuele actie zat er bijvoorbeeld niet op de bank.

Daar komt weldra echter verandering in. Volgens Het Nieuwsblad zal Club Brugge vandaag immers de langverwachte transfer van Tibo Persyn afronden. De 19-jarige rechterflankspeler, die zowel als back als winger uit de voeten kan, maakt op huurbasis de overstap maken van de Italiaanse kampioen Internazionale. Persyn, een jeugdproduct van Blauw-Zwart, wordt na Stanley Nsoki zo de tweede zomeraanwinst in Westkapelle.

UPDATE 16u
Het dossier sleepte iets langer aan dan gedacht, maar het ziet er dus naar uit dat Club nu ieder moment Persyn officieel kan voorstellen. De voorbije dagen werd alvast duchtig gespeculeerd over de eventuele aankoopoptie die Vincent Mannaert al dan niet wist te bedingen in Milaan. Het Nieuwsblad weet nu echter dat Blauw-Zwart haar slag thuis haalt, en wel degelijk de kans krijgt om Persyn volgende zomer definitief over te nemen indien het dat wenst. Over de precieze cijfertjes in die clausule wordt dan weer nog geen duidelijkheid verschaft.

LEES OOK: Hoogspanning bij KRC Genk: supporters roeren zich

Denkt u dat Persyn snel titularis wordt bij Club Brugge?

Meest recent

Vanaken speelt Monaco aan flarden: héél Europa wordt gek

Club Brugge KV is donderdagavond als een wervelwind aan de League Phase van de Champions League ...

146
146
Wat een demonstratie! Club maakt brandhout van Monaco

Club Brugge is op ronduit indrukwekkende wijze aan zijn campagne in de League Phase van de ...

116
116
Sneijder maakt brandhout van Godts: "Met zijn kwaliteiten ..."

De Nederlandse clubs zijn tegenvallend aan de League Phase van de Champions League. Na de nederlaag ...

44
44
Union slaat Nederland met verstomming: "Beter elftal dan PSV"

Union SG is dinsdag als een wervelwind begonnen aan zijn eerste Champions League-campagne en haalde ...

199
199
Mignolet pakt uit met klasse-gebaar na ongeziene rollercoaster

De veelbesproken keeperssituatie bij Club Brugge heeft donderdagavond een nieuwe dimensie gekregen. ...

183
183
Club Brugge-fans spreken schande: "Nóóit penalty!"

Tijdens de openingsspeeldag van de Champions League, kreeg Club Brugge donderdagavond het bezoek van ...

93
93
Hoogspanning bij KRC Genk: supporters roeren zich

KRC Genk heeft woensdagavond andermaal steken laten vallen in de Jupiler Pro League. Zo verloren de ...

203
203
Favoriet Club-Monaco bekend: "60-40 in hun voordeel"

Union SG heeft dinsdag op indrukwekkende wijze zijn campagne in de League Phase van de Champions ...

351
351
Opstellingen Club-Monaco: Hayen slachtoffert basispion

Donderdagavond is het zover, dan begint ook Club Brugge aan zijn campagne in de League Phase ...

67
67
'Comebackbom: Odoi kiest toch voor België'

Denis Odoi nam verrassend afscheid van Royal Antwerp FC en de 37-jarige polyvalente middenvelder zit ...

283
283
Sam Kerkhofs haalt vernietigend uit: “Het is een beerput!”

Sam Kerkhofs is ondertussen een klinkende naam geworden in de Belgische voetbalwereld. De supporter ...

93
93
Woedende Leko trekt aan alarmbel bij KAA Gent

KAA Gent won afgelopen speeldag nog tegen Royal Antwerp FC in de Jupiler Pro League, maar toch zette ...

166
166
'Spectaculaire terugkeer Doumbia bij Antwerp'

Mahamadou Doumbia maakte afgelopen zomermercato de overstap van Royal Antwerp FC naar Al-Ittihad. De ...

435
435
Mourinho heeft beet en briest: bizarre clausule

José Mourinho werd een tijdje geleden ontslagen bij Fenerbahçe. Na de uitschakeling ...

54
54
Simic onthult échte reden Anderlecht-vertrek

Jan-Carlo Simic werd op de valreep nog verkocht aan het Saudische Al-Ittihad. De Servische ...

462
462
Liverpool-fan blijft Simeone pesten: “Krijg ik assist?”

De Champions League-clash tussen Liverpool en Atlético Madrid blijft nazinderen. In het slot ...

55
55
DAZN-affaire moddert aan: Bart Verhaeghe kiest kant

De achtste speeldag van de Jupiler Pro League staat voor de deur en naar alle waarschijnlijkheid ...

1456
1456
'Totale transferwending na topmeeting bij Anderlecht'

Nu de zomermercato achter de rug is, kan de sportieve leiding bij RSC Anderlecht zich toeleggen op ...

575
575
Suprematie doorbroken? "Union mag voet zetten naast Club"

Club Brugge opent donderdagavond zijn campagne in de League Phase van de Champions League. Maar er ...

255
255
Schmeichel komt met verwoestende boodschap voor Lammens

Zaterdag wacht Manchester United een nieuwe topper in de Premier League, want dan komt Chelsea op ...

292
292
Club Brugge kan toch blijven rekenen op goudhaantje

Voor Club Brugge staan er bijzonder drukke maanden voor de boeg. Blauw-Zwart moet in principe nog ...

126
126
Mignolet naar de uitgang geduwd bij Club Brugge?

Na de pijnlijke nederlaag op La Louvière van afgelopen weekend hoopt Club Brugge straks weer ...

258
258
Antwerp pakt nog uit met knap nieuw shirt

Het nieuwe seizoen is intussen toch al bijna twee maanden aan de gang, maar bij Antwerp pakken ze ...

78
78
Albert keihard: "Was ik Hayen, dan nam ik ontslag"

Wanneer Club Brugge straks in de Champions League AS Monaco in de ogen kijkt, zullen wellicht vele ...

548
548
'Anderlecht grijpt stevig in na harde woorden Lukaku'

Nadat hij vorig weekend in het Lotto Park aanwezig was voor de match tussen Anderlecht en Genk, ...

760
760

Meer sportnieuws