'Club Brugge lijkt streepje voor te hebben op Anderlecht voor transfer'

450 stemmen
'Club Brugge lijkt streepje voor te hebben op Anderlecht voor transfer'

Vrijdagavond wordt de Jupiler Pro League al op gang getrapt, maar dat betekent lang niet dat alle Belgische teams al klaar zijn voor de start van het seizoen. De komende weken zullen nog heel wat nieuwe spelers neerstrijken in onze competitie en daar zou een spits van Internazionale bij kunnen zitten.

Journalist Nicolo Schira meldt immers dat de Nerazzurri dit seizoen Martin Satriano willen verhuren en dat er interesse is van Rayo Vallecano en uit Brugge. Of het om Club dan wel Cercle gaat, specificeert hij niet. 

Het is wel degelijk Club Brugge dat de 20-jarige Uruguayaan op de verlanglijst heeft staan, dat werd zaterdagochtend bevestigt door Corriere dello Sport. Maar volgens de Italiaanse sportkrant is Blauw-Zwart niet de enige Belgische ploeg met interesse. Zo zou ook RSC Anderlecht, dat nadrukkelijk naar een nieuwe spits zoekt, zijn zinnen hebben gezet op Satriano. Daarnaast zouden ook Crotone, Cremonese en Saint-Etienne een boontje hebben voor de veelbelovende aanvaller, die een goede indruk achterlaat tijdens de voorbereiding van Inter. De Italiaanse kampioen is evenwel bereid om mee te werken aan een huurbeurt.

UPDATE 26/07

Corriere dello Sport maakt nog steeds melding van interesse van Club Brugge en Anderlecht voor Satriano, maar weet tegelijk dat zij nog niet meteen moeten hopen op  de komst van de Uruguayaan. Satriano blijft immers indruk maken bij Inter in de voorbereiding en scoorde afgelopen weekend nog twee keer in de oefenwedstrijd tegen Pergolettese. Simone Inzaghi is dan ook zeer tevreden over het talent en wil hem nog minstens tot midden augustus bij de groep houden. Pas daarna kan er eventueel sprake zijn van een uitleenbeurt.

UPDATE 14u36
Het lijkt erop dat Club een streepje voorheeft op Anderlecht in de strijd om Satriano. La Gazzetta dello Sport meldt immers dat de jonge Uruguayaan deze zomer wellicht zal kiezen uit Udinese en Club Brugge als volgende bestemming, van Anderlecht wordt geen melding gemaakt. Het lijkt dus vooral afwachten te worden of Club de concurrentie uit Italië kan afhouden.

LEES OOK: 'Club breekt de bank: absolute topaanwinst onderweg'

Moet Club doordrukken voor zijn komst?

Meest recent

Domper Duitsland: smaakmaker verlaat nu al het WK

Duitsland trekt zeker niet als favoriet naar het WK. Bondscoach Julian Nagelsmann kreeg ook nog eens ...

67
67
Fit of niet? Ancelotti geeft update over Neymar

De tijd dat Brazilië nog tot verbeelding sprak met talloze geniale voetballers in de selectie, ...

4
4
Vanaken vertelt waarheid achter shirtwissel met Modric

Een doelpunt zat er net niet in, maar Hans Vanaken heeft met zijn invalbeurt tegen Kroatië toch ...

103
103
Eén Duivel maakt tongen los bij Iran: "Iedereen ongerust"

De Rode Duivels worden door de meeste kenners en waarnemers getipt als de grote favoriet om hun ...

64
64
'Heftig gevecht barst los: transferklapper Leandro Trossard'

Tijdens het komende wereldkampioenschap rekenen de Rode Duivels onder meer op Leandro Trossard om ...

67
67
Duivels-rel rond Vanaken: “Dit zal hij niet vergeten”

Hans Vanaken kreeg tegen Kroatië opnieuw een harde boodschap van Rudi Garcia. De middenvelder ...

434
434
'Club breekt de bank: absolute topaanwinst onderweg'

Club Brugge is het volgende lid van zijn kampioenenselectie kwijt. In navolging van Simon Mignolet ...

409
409
België - Tunesië: Garcia sleutelt aan basiself Rode Duivels

De Rode Duivels staan zaterdag voor hun laatste test richting het WK. In het Koning ...

212
212
Fans KRC Genk roeren zich: "Gebrek aan respect"

KRC Genk maakte het vertrek van Michel Ribeiro bekend. Die werkte 23 jaar voor de club. Dat gebeurde ...

297
297
SK Beveren maakt volgende vertrekker wereldkundig

Bij SK Beveren is het akelig stil omtrent nieuwe spelers en een nieuwe coach. De Waaslanders ...

79
79
Vandenbempt en Joos voorspellen Belgische WK-ster

De Rode Duivels trekken met de nodige ambitie naar het WK. De kwartfinales bereiken is het doel. ...

151
151
KRC Genk licht optie niet: doelman gratis weg

KRC Genk is volop bezig met de evaluatie van de spelerskernen. Voor de eerste ploeg en Jong Genk ...

183
183
Red Flames verwennen fans met zesklapper

De Belgische Red Flames speelden vanavond aan Den Dreef tegen Luxemburg. Een zege was een bijna ...

89
89
'Geen Saibari? Kompany heeft Rode Duivel als Plan B'

Ismael Saibari lijkt op weg naar Bayern München. De aanvallende middenvelder van PSV heeft al ...

155
155
Wullaert licht tipje van de sluier omtrent volgende club

De Red Flames spelen vanavond tegen Luxemburg. Daar moeten ze ruim van kunnen winnen. Voor de goals ...

73
73
Keuze gemaakt? Garcia gaat niet mee met de hype

De Rode Duivels hebben op een aantal posities enorm veel weelde. Onder meer op het middenveld. Toch ...

178
178
Na Ribeiro weer meubelstuk weg bij KRC Genk: "Na 18 jaar"

Bij KRC Genk is er toch wel wat aan het gebeuren op de achtergrond. De Limburgers maakten het ...

174
174
Sporting Charleroi strikt voormalige speler van Standard

Sporting Charleroi gaat komende zomer de nodige sterkhouders de club zien verlaten. De Zebra's zijn ...

27
27
De Bruyne onder vuur: dit hakt er keihard in

Antonio Conte is weg bij Napoli en dat lijkt goed nieuws voor Kevin De Bruyne. Maar daardoor valt ...

207
207
Croonen verrast: KRC Genk met straf buitenlands akkoord

KRC Genk zet een volgende stap in de ontwikkeling van de club. De Limburgers gaan de club wereldwijd ...

445
445
'Real Madrid drukt door: Bayern reageert op monsterbod'

Real Madrid gaat voor een enorm grote verandering. Florentino Perez zal wellicht nog steeds de ...

291
291
Patro Eisden verrast iedereen met ervaren Belg

Patro Eisden zit niet stil op de transfermarkt. Ze stelden vandaag een volgende aanwinst voor. En ...

89
89
Coosemans out: Anderlecht stoomt nieuwe nummer 1 klaar

Hopelijk beseft Antoine Sibierski waaraan hij begonnen is, want de nieuwe sportieve baas van RSC ...

959
959
'KRC Genk breekt record: concreet bod op Karetsas'

KRC Genk gaat een erg drukke zomer tegemoet, want na een teleurstellend seizoen is er heel wat werk ...

541
541
'Overmars houdt adem in: rampscenario voor Antwerp'

Deels noodgedwongen trekt Antwerp meer dan ooit de kaart van de jeugd. Dat blijkt uit de ...

608
608

Meer sportnieuws