'Club Brugge lijkt streepje voor te hebben op Anderlecht voor transfer'

door
'Club Brugge lijkt streepje voor te hebben op Anderlecht voor transfer'

Vrijdagavond wordt de Jupiler Pro League al op gang getrapt, maar dat betekent lang niet dat alle Belgische teams al klaar zijn voor de start van het seizoen. De komende weken zullen nog heel wat nieuwe spelers neerstrijken in onze competitie en daar zou een spits van Internazionale bij kunnen zitten.

Journalist Nicolo Schira meldt immers dat de Nerazzurri dit seizoen Martin Satriano willen verhuren en dat er interesse is van Rayo Vallecano en uit Brugge. Of het om Club dan wel Cercle gaat, specificeert hij niet. 

Het is wel degelijk Club Brugge dat de 20-jarige Uruguayaan op de verlanglijst heeft staan, dat werd zaterdagochtend bevestigt door Corriere dello Sport. Maar volgens de Italiaanse sportkrant is Blauw-Zwart niet de enige Belgische ploeg met interesse. Zo zou ook RSC Anderlecht, dat nadrukkelijk naar een nieuwe spits zoekt, zijn zinnen hebben gezet op Satriano. Daarnaast zouden ook Crotone, Cremonese en Saint-Etienne een boontje hebben voor de veelbelovende aanvaller, die een goede indruk achterlaat tijdens de voorbereiding van Inter. De Italiaanse kampioen is evenwel bereid om mee te werken aan een huurbeurt.

UPDATE 26/07

Corriere dello Sport maakt nog steeds melding van interesse van Club Brugge en Anderlecht voor Satriano, maar weet tegelijk dat zij nog niet meteen moeten hopen op  de komst van de Uruguayaan. Satriano blijft immers indruk maken bij Inter in de voorbereiding en scoorde afgelopen weekend nog twee keer in de oefenwedstrijd tegen Pergolettese. Simone Inzaghi is dan ook zeer tevreden over het talent en wil hem nog minstens tot midden augustus bij de groep houden. Pas daarna kan er eventueel sprake zijn van een uitleenbeurt.

UPDATE 14u36
Het lijkt erop dat Club een streepje voorheeft op Anderlecht in de strijd om Satriano. La Gazzetta dello Sport meldt immers dat de jonge Uruguayaan deze zomer wellicht zal kiezen uit Udinese en Club Brugge als volgende bestemming, van Anderlecht wordt geen melding gemaakt. Het lijkt dus vooral afwachten te worden of Club de concurrentie uit Italië kan afhouden.

LEES OOK: Miskleun bij Duivels: 'Enorme blunder met Hans Vanaken'

Moet Club doordrukken voor zijn komst?

Meest recent

DAZN-uitspraak: dit zijn de gevolgen voor de voetbalkijker

De Brusselse arbitragerechtbank CEPANI deed woensdag een voorlopige uitspraak in het veelbesproken ...

164
164
'Barça duikt mercato op: opzienbarende comeback op tafel'

FC Barcelona kan terugblikken op een meer dan degelijke eerste helft van het seizoen. Desondanks ...

49
49
Ondanks rentree Doku: City smoddert meteen in 2026

De eerste matchen van 2026 hebben meteen enkele verrassingen opgeleverd in de Premier League. In ...

37
37
'Antwerp onverbiddelijk: zomeraanwinst nu al naar uitgang'

De Belgische clubs zullen nog enkele dagen geduld moeten hebben, officieel gezien opent de ...

259
259
Miskleun bij Duivels: 'Enorme blunder met Hans Vanaken'

Ongeacht de prestaties van de Rode Duivels, wordt het WK van komende zomer speciaal voor Hans ...

361
361
Club Brugge-titularis schittert: nationale vedette lyrisch

Verschillende spelers uit de Jupiler Pro League vertoeven momenteel op de Africa Cup en een aantal ...

292
292
'Huerta hakt knoop door over wintervertrek Anderlecht'

RSC Anderlecht wil zijn selectie tijdens de wintermercato versterken met enkele gerichte aanwinsten. ...

406
406
Onverwachte kampioen? Grootste titelfavorieten JPL bekend

De jaargang in de Jupiler Pro League is exact halfweg. Na de winterstop resteren nog tien speeldagen ...

636
636
'Genk zet zich schrap: absolute recordtransfer Karetsas'

KRC Genk zal ook in 2026 genoodzaakt zijn om enkele grote uitgaande transfers af te ronden. Gelukkig ...

787
787
Valse start 2026: Leeds bezorgt Liverpool nieuwjaarskater

De clubs uit de Premier League mogen ook dit jaar fluiten achter een winterstop, op de eerste dag ...

35
35
'Italië in shock: De Ketelaere weg voor hallucinant bedrag'

Atalanta wil De Ketelaere houden, maar hun transfermodel zegt: verkopen als de winst groot genoeg ...

510
510
DAZN-affaire: Belgisch voetbal tóch weer op Proximus en Telenet?

Op de laatste dag van 2025 kreeg de Pro League goed nieuws. Zo werd DAZN door de abitragerechtbank ...

1238
1238
Voetbalfans helemaal overtuigd: 'Híj́ wint de Gouden Schoen'

Het nieuwe kalenderjaar is aangebroken, maar de protagonisten van 2025 zullen weldra nog een keertje ...

796
796
Philippe Albert verbaast met top 3 voor 'Coach van het Jaar'

Vlak voor de tweede seizoenshelft van start gaat wordt traditiegetrouw de Gouden Schoen uitgereikt. ...

453
453
'Akkoord bereikt: knaltransfer Club Brugge krijgt vorm'

Club Brugge wil zijn huidige selectie tijdens de wintermercato zo goed mogelijk intact houden. Maar ...

1129
1129
Trainersbom deint uit: opvolger Guardiola al bekend?

Op de eerste dag van het nieuwe kalenderjaar, is de Premier League in de ban van een heuse ...

135
135
WK 2026: voetbalwereld kijkt uit naar dríé Rode Duivels

Het kalenderjaar 2026 gaat van start en daarin staat weer een historische voetbalafspraak op de ...

229
229
Vanhaezebrouck doet boekje open over AA Gent & Union

Hein Vanhaezebrouck neemt zelden een blad voor de mond. Precies om die reden mocht hij in Het ...

156
156
Gilles De Coster vertedert voetbalwereld met prachtbeelden

Wie Gilles De Coster volgt, weet dat hij zijn privéleven zorgvuldig buiten de spotlights ...

15
15
Benteke verbaast vriend & vijand met nieuwe bestemming

Net op het moment dat zowel Club Brugge, RSC Anderlecht als KRC Genk misschien wel een nieuwe spits ...

238
238
'Anderlecht casht op De Cat: record Doku aan diggelen?'

Vooraleer op zoek te kunnen gaan naar vers bloed moet RSC Anderlecht eerst de veel te brede kern ...

674
674
DAZN bijt van zich af: donkere wolken boven Pro League

De Belgische profclubs slaakten woensdag een collectieve zucht van opluchting toen de rechtbank DAZN ...

446
446
Vandaag Inside-schok: 'Derksen in ongeziene leugenstorm'

Johan Derksen ligt (andermaal) zwaar onder vuur. De Vandaag Inside-analist krijgt harde kritiek na ...

42
42
'Club Brugge breekt record: transfer in stroomversnelling'

Club Brugge gaat in januari op zoek naar een kwaliteitsinjectie, maar ook op uitgaand vlak kan het ...

927
927
'Grote kuis in Gent: peperduur viertal richting exit'

Rik De Mil kan gerust nog wat versterking gebruiken, maar een van de goede voornemens bij AA Gent ...

1542
1542

Meer sportnieuws