'Anderlecht en Club Brugge krijgen transfernieuws van Inter'

door
'Anderlecht en Club Brugge krijgen transfernieuws van Inter'

Vrijdagavond wordt de Jupiler Pro League al op gang getrapt, maar dat betekent lang niet dat alle Belgische teams al klaar zijn voor de start van het seizoen. De komende weken zullen nog heel wat nieuwe spelers neerstrijken in onze competitie en daar zou een spits van Internazionale bij kunnen zitten.

Journalist Nicolo Schira meldt immers dat de Nerazzurri dit seizoen Martin Satriano willen verhuren en dat er interesse is van Rayo Vallecano en uit Brugge. Of het om Club dan wel Cercle gaat, specificeert hij niet. Op sociale media gaat men er vanuit dat het om Club gaat, maar daar beschikken ze met Youssouph Badji en Daniel Perez al over twee jonge aanvallers. Desondanks lijkt hij financieel enkel haalbaar voor de landskampioen.

UPDATE 24/07

Het is wel degelijk Club Brugge dat de 20-jarige Uruguayaan op de verlanglijst heeft staan, dat werd zaterdagochtend bevestigt door Corriere dello Sport. Maar volgens de Italiaanse sportkrant is Blauw-Zwart niet de enige Belgische ploeg met interesse. Zo zou ook RSC Anderlecht, dat nadrukkelijk naar een nieuwe spits zoekt, zijn zinnen hebben gezet op Satriano. Daarnaast zouden ook Crotone, Cremonese en Saint-Etienne een boontje hebben voor de veelbelovende aanvaller, die een goede indruk achterlaat tijdens de voorbereiding van Inter. De Italiaanse kampioen is evenwel bereid om mee te werken aan een huurbeurt.

UPDATE 26/07
Corriere dello Sport maakt nog steeds melding van interesse van Club Brugge en Anderlecht voor Satriano, maar weet tegelijk dat zij nog niet meteen moeten hopen op  de komst van de Uruguayaan. Satriano blijft immers indruk maken bij Inter in de voorbereiding en scoorde afgelopen weekend nog twee keer in de oefenwedstrijd tegen Pergolettese. Simone Inzaghi is dan ook zeer tevreden over het talent en wil hem nog minstens tot midden augustus bij de groep houden. Pas daarna kan er eventueel sprake zijn van een uitleenbeurt.

LEES OOK: 'Club vol aan de bak: eerste zomertransfer staat al vast'

Moeten Club en Anderlecht op zoek gaan naar andere doelwitten?

Meest recent

Deschacht verklaart hét probleem van Anderlecht

RSC Anderlecht moet vandaag aan de bak tegen Royal Antwerp FC. Een zéér belangrijk ...

23
23
PSV zorgt voor 'paniek' in Nederland na demonstratie

In Nederland lijken ze toch wel een probleem te hebben. Daar is er één club die ver ...

13
13
‘Keiharde beslissing: Club Brugge zet speler bij huisvuil’

Wat begon als een statement-transfer, is uitgegroeid tot een dossier vol blessures en twijfel. Na ...

460
460
Smets wijst miljoenenbod af: “Genk primeert”

KRC Genk verkocht Hyeon-gyu Oh voor 14 miljoen euro aan Besiktas. De Limburgers hadden ook Matte ...

54
54
Vanhaezebrouck naar Anderlecht? Niet zolang hij daar zit

Anderlecht moet opnieuw op zoek naar een trainer na het vertrek van Besnik Hasi. In de HLN-podcast ...

147
147
'Anderlecht praat na Fink met tweede coach'

RSC Anderlecht is intensief bezig met de zoektocht naar een opvolger voor Besnik Hasi. De ...

183
183
Janssen ziet Antwerp-diamant ontploffen

Bij Royal Antwerp FC moeten ze de kaart van de jeugd trekken. Er is amper geld voor heel stevige ...

83
83
Anderlecht droomt: zes miljoenendossiers op tafel

RSC Anderlecht verkocht Nilson Angulo voor 17 miljoen euro. In tegenstelling tot wat een bepaalde ...

133
133
Antwerp lijkt ‘verdoemd’: eindelijk de vloek weg?

Als Royal Antwerp FC iets van een alweer pover seizoen wil maken, dan moet het voorbij RSC ...

51
51
Na verkoop Angulo: nieuwe coach meteen in de problemen

RSC Anderlecht verkocht Nilson Angulo, waar ze ongeveer 15 miljoen euro netto aan verdienen. ...

58
58
Grote favoriet in trainerszoektocht RSCA: Zetterberg vol lof

Bij RSC Anderlecht draait de zoektocht naar een nieuwe trainer momenteel op volle toeren. Daarbij ...

366
366
Union houdt hart vast: "Hij had een open wonde"

De eerste partij in de halve finales van de Croky Cup zit erop, maar tussen Sporting Charleroi en ...

67
67
Man City naar droomfinale, Inter blijft op treble-koers

Net zoals in België stond woensdagavond ook elders in Europa bekervoetbal op het programma. Zo ...

35
35
Nieuwe superstunt Club? "Dán wordt het hapje voor Atlético"

Club Brugge plaatste zich woensdag op indrukwekkende wijze voor de tussenronde in de Champions ...

242
242
Alles open in Croky Cup: Union met kopzorgen huiswaarts

In de eerste halve finale van de Croky Cup ligt na de heenwedstrijd nog alles open. Landskampioen ...

148
148
Transfer Oh rond: Besiktas maakt exacte prijs bekend

Daags nadat de transfermarkt in België weer achter slot en grendel ging, heeft KRC Genk toch ...

131
131
WK-selectie Rode Duivels: 6 potentiële JPL-verrassingen

Nog 127 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt officieel op gang getrapt. Bondscoach ...

396
396
'Club vol aan de bak: eerste zomertransfer staat al vast'

De winterse transferperiode zit er nog maar net op, maar bij heel wat ploegen zal de knop snel ...

547
547
Lemmelijn en Alderweireld doen showbizzwereld daveren

Hangt er een sensationele samenwerking in de lucht tussen een notoir STVV-fan en een voormalig ...

44
44
Genk pakt jackpot op Oh: nu al grote vraagtekens bij topdeal

In de meeste grote Europese voetbalnaties is de wintermercato inmiddels gesloten, maar in bepaalde ...

347
347
'Totale rollercoaster bij Bayern: Kompany in de wolken'

Bayern München wil zich komend weekend tegen TSG Hoffenheim herpakken na een onverwachte 1 op 6 ...

117
117
'Verrassing op komst? Anderlecht droomt van trainerstunt'

Anderlecht moet snel een nieuwe hoofdcoach vinden na het ontslag van Besnik Hasi. Achter de schermen ...

1163
1163
'OHL houdt pion uit klauwen City en denkt aan ex-Duivel'

De strijd om het behoud belooft de komende weken nog spannend te worden. OH Leuven heeft nog werk ...

66
66
Brentford doet plannen met Furo uit de doeken

De wintermercato zit erop voor de Belgische clubs en die leverde enkele verrassende deals op. ...

123
123
Still kondigt veranderingen aan: "Dat zou dom zijn"

Bij Anderlecht staat er donderdag heel wat druk op de ketel, want na de zwakke resultaten van de ...

203
203

Meer sportnieuws