'Anderlecht en Club Brugge krijgen transfernieuws van Inter'

door
'Anderlecht en Club Brugge krijgen transfernieuws van Inter'

Vrijdagavond wordt de Jupiler Pro League al op gang getrapt, maar dat betekent lang niet dat alle Belgische teams al klaar zijn voor de start van het seizoen. De komende weken zullen nog heel wat nieuwe spelers neerstrijken in onze competitie en daar zou een spits van Internazionale bij kunnen zitten.

Journalist Nicolo Schira meldt immers dat de Nerazzurri dit seizoen Martin Satriano willen verhuren en dat er interesse is van Rayo Vallecano en uit Brugge. Of het om Club dan wel Cercle gaat, specificeert hij niet. Op sociale media gaat men er vanuit dat het om Club gaat, maar daar beschikken ze met Youssouph Badji en Daniel Perez al over twee jonge aanvallers. Desondanks lijkt hij financieel enkel haalbaar voor de landskampioen.

UPDATE 24/07

Het is wel degelijk Club Brugge dat de 20-jarige Uruguayaan op de verlanglijst heeft staan, dat werd zaterdagochtend bevestigt door Corriere dello Sport. Maar volgens de Italiaanse sportkrant is Blauw-Zwart niet de enige Belgische ploeg met interesse. Zo zou ook RSC Anderlecht, dat nadrukkelijk naar een nieuwe spits zoekt, zijn zinnen hebben gezet op Satriano. Daarnaast zouden ook Crotone, Cremonese en Saint-Etienne een boontje hebben voor de veelbelovende aanvaller, die een goede indruk achterlaat tijdens de voorbereiding van Inter. De Italiaanse kampioen is evenwel bereid om mee te werken aan een huurbeurt.

UPDATE 26/07
Corriere dello Sport maakt nog steeds melding van interesse van Club Brugge en Anderlecht voor Satriano, maar weet tegelijk dat zij nog niet meteen moeten hopen op  de komst van de Uruguayaan. Satriano blijft immers indruk maken bij Inter in de voorbereiding en scoorde afgelopen weekend nog twee keer in de oefenwedstrijd tegen Pergolettese. Simone Inzaghi is dan ook zeer tevreden over het talent en wil hem nog minstens tot midden augustus bij de groep houden. Pas daarna kan er eventueel sprake zijn van een uitleenbeurt.

LEES OOK: Club verliest steunpilaar: zomerse topaanwinst onderweg

Moeten Club en Anderlecht op zoek gaan naar andere doelwitten?

Meest recent

Leko dropt hint: essentiële wissel in basiself Club?

Club Brugge wist zaterdagavond de volle buit te pakken na een erg moeizame wedstrijd op het veld van ...

0
0
KV Mechelen - Union: Vanderbiest en Hubert wisselen één keer

Union SG is goed aan de Champions' Play-Offs begonnen, maar moet zondagmiddag wel bevestigen op ...

9
9
'Kompany lacht tanden bloot: Bayern contacteert steraanvaller'

Bayern München heeft zaterdagavond geschiedenis geschreven. Tijdens de vlotte zege op St. Pauli ...

34
34
TU: 'Gepeperde transfersom Vermeeren, Club vindt aanvaller'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

149
149
KV Kortrijk promoveert naar JPL: transfervuurwerk op komst

KV Kortrijk zal volgend seizoen weer te zien zijn in de Jupiler Pro League. De Kerels waren zeker ...

161
161
Sebaoui briest na STVV – Club Brugge: ploegmakkers afgemaakt

STVV stond op voorsprong in de eerste helft tegen Club Brugge. De Kanaries speelden een sterke ...

107
107
Uitblinker Godts spreekt over zomerse knaltransfer

Mika Godts behoorde bij Ajax weer tot de uitblinkers. De buitenspeler was goed voor een doelpunt, ...

36
36
Vetlesen zet Club Brugge op scherp: “Assholes…”

Het zag er na 45 minuten op Stayen niet goed uit voor Club Brugge. Blauw-Zwart stond op achterstand ...

195
195
Union Berlin pakt uit met primeur: eerste vrouwelijke T1

Union Berlin staat in de Bundesliga op een elfde plek, op zeven punten van de degradatiestreep. De ...

37
37
Valentine gooit bom rond Van Gucht: Charlotte slaat terug

De liefdesperikelen rond Ruben Van Gucht hebben een nieuwe, opvallende wending genomen. In een ...

86
86
Vanderbiest waarschuwt Club Brugge & co

KV Mechelen pakte vorige week een punt tegen AA Gent. Dat was oververdiend. Vandaag nemen de ...

241
241
Westerlo kietelt KRC Genk: spelers spreken ambitie uit

Waar sommigen misschien hadden verwacht dat Royal Antwerp FC of Standard het KRC Genk nog moeilijk ...

96
96
Paniek in amateur: 'Racismerel beslist kampioenschap'

In de amateurreeksen is het stilaan ook 'money time'. Toch lijkt er in één van die ...

90
90
Vanaken verrast: lof voor opvallende pion

Club Brugge kroop door het oog van de naald tegen STVV. De Kanaries verdienden meer dan een ...

186
186
Kompany schrijft geschiedenis: ongeloof bij iedereen

Bayern München is onstopbaar, zo lijkt het wel. Ze wonnen met 0-5 van St. Pauli en dat met een ...

104
104
Leko velt oordeel over Sabbe, Forbs én Diakhon

Club Brugge won bijzonder gevleid met 1-2 op het veld van STVV. De Truienaars kregen de beste ...

376
376
Vrancken over dé fase: "Heb hier minder problemen mee"

STVV speelde een beresterke partij tegen Club Brugge. De Limburgers verdienden zeker een punt, maar ...

152
152
'Club Brugge zet zinnen op nieuwe sensatie'

Bij Club Brugge staan ze voor een héél drukke zomer. De kans is groot dat er een halve ...

331
331
Bayern staat perplex na ongenadige ingreep van Kompany

Bij Bayern drukt Vincent Kompany niet alleen op het veld zijn stempel door. Ook in de kleedkamer ...

266
266
KRC Genk mikt hoog: absolute droomtransfer op komst

KRC Genk hoopt via Play-Off 2 een Europees ticket te bemachtigen. De Limburgers moeten jaarlijks ...

470
470
Anderlecht aan zet: Bornauw voert gesprekken op

Olivier Renard had kritiek op Jesper Fredberg omwille van het ‘laten liggen’ van enkele ...

245
245
‘Transferstrijd Vermeeren barst los: 30 miljoen euro’

Arthur Vermeeren krijgt amper tot geen kansen meer bij Olympique Marseille. Het ziet er dan ook naar ...

220
220
Boskamp maakt Anderlecht af: “Bende dooie vogeltjes”

RSC Anderlecht ging vorige speeldag met 4-2 onderuit tegen Club Brugge. In de eerste helft werd ...

173
173
Club Brugge pakt zege na drama en blessures op Stayen

Een veerkrachtig Club Brugge heeft na een uiterst spannende wedstrijd een cruciale zege geboekt op ...

289
289
Euvrard reageert verrassend na ‘misser van het seizoen’

Standard Luik ging in eigen huis met 1-2 onderuit tegen Westerlo en zag zo de Kemphanen naar de ...

64
64

Meer sportnieuws