TRANSFERUURTJE: 'Tweede transfer Club snel rond, Anderlecht wil ex-Rode Duivel'

395 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Tweede transfer Club snel rond, Anderlecht wil ex-Rode Duivel'

De start van de competities in binnen- en buitenland komt steeds dichterbij, maar heel wat clubs zijn nog lang niet klaar met hun huiswerk op de transfermarkt. Het regent dan ook nieuwtjes en pittige geruchten. Al dat transfernieuws bundelt VoetbalNieuws dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Club Brugge presenteerde vorig weekend met Stanley Nsoki eindelijk zijn eerste aanwinst van de zomer en ook nieuwkomer nummer twee zit er al aan te komen. De transfer van Tibo Persyn zou in principe deze week afgerond moeten worden. De 19-jarige Belg zou voor één seizoen gehuurd worden van Internazionale, waarbij Club ook over een aankoopoptie zou beschikken.



En er is nog meer goed nieuws voor Club, want het lijkt er ook alsmaar meer op dat Noa Lang gewoon zal blijven. De smaakmaker staat al de hele zomer in de belangstelling van Leeds United, maar dat lijkt nu af te haken omdat de Nederlander voor hen te duur is. Ze zouden al bezig zijn met andere pistes te verkennen, zoals Daniel James (Manchester United).

Anderlecht zoekt ook nog naar versterking en zou daarbij aan een opvallende naam denken. Zondag tegen Union was Kevin Mirallas een opgemerkte gast en de ex-Rode Duivel zou ook daadwerkelijk in beeld zijn bij Paars-Wit. De 33-jarige aanvaller zit momenteel zonder club na een passage van één seizoen bij Gaziantep, waar hij het niet onaardig deed.



Er zullen ook nog een aantal spelers mogen vertrekken bij RSCA de komende weken. Michel Vlap, Elias Cobbaut en Timon Wellenreuther waren drie opvallende namen die tegen Union naast de kern vielen. Vlap zou wel mogen blijven en de komende weken nog kansen krijgen, maar de twee anderen mogen bij een goed bod andere oorden opzoeken.

Antwerp heeft zijn start dit seizoen ook gemist met een nederlaag tegen KV Mechelen. De Great Old zou de komende weken alvast van plan zijn om nog versterking binnen te halen. Vooral voorin zou er nog vers bloed bij mogen. Intussen staat een speler wel op het punt om Antwerp te verlaten. De onderhandelingen met Celtic over een transfer van Aurelio Buta schieten immers goed op. De Schotten hebben een bod van 2,5 miljoen euro neergelegd, maar Antwerp wil 3,5 miljoen.



BUITENLAND

De voorbije weken laaiden de geruchten over een mogelijke terugkeer van Romelu Lukaku naar Chelsea laaiden de voorbije dagen weer op. Bij Inter zijn ze echter niet van plan om de Rode Duivel te verkopen, zo bevestigde sportief directeur Giuseppe Marotta nog eens aan de Italiaanse pers. Er hangt daarom een gigantisch prijskaartje rond de nek van de spits: enkel bij een bod van minimum 120 miljoen euro mag Lukaku vertrekken.

Ook over een vertrek van Eden Hazard bij Real Madrid gingen deze zomer al een pak geruchten. De Koninklijke zou echter wel bereid zijn om mee te werken aan een transfer. Ze zouden al een vraagprijs van 50 miljoen euro vastgelegd hebben. Ondanks die relatief lage prijs - Real betaalde twee jaar geleden nog meer dan het dubbele - zijn er voorlopig nog geen concrete aanbiedingen.



Manchester United zou deze week weer stevig kunnen uithalen op de transfermarkt. Er zou immers een doorbraak zijn in de onderhandelingen met Real Madrid over Raphaël Varane, waardoor de Franse verdediger nog deze week zijn handtekening zou kunnen zetten onder een contract voor vier of vijf seizoenen. United zou uiteindelijk amper 45 miljoen euro moeten betalen voor Varane, die nog maar één jaar contract had bij Real.

FC Barcelona wil deze zomer absoluut af van Antoine Griezmann, maar dat loopt niet van een leien dakje. Verschillende clubs azen op de Fransman, maar die zou enkel terug naar Atletico Madrid willen. De regerende kampioen is echter niet bereid om diep in de buidel te tasten, terwijl Barça minstens 60 miljoen euro wil recupereren. Met het oog op het reduceren van de loonmassa dreigen de Catalanen dan ook stilaan met een probleem te zitten.

LEES OOK: Geschiedenis! Club Brugge brengt straf nieuws naar buiten

Moet Club Brugge zich na Persyn nog versterken?

Meest recent

Geschiedenis! Club Brugge brengt straf nieuws naar buiten

Club Brugge zette de voorbije seizoenen knappe resultaten neer in de Europese competities. En die ...

0
0
'Nieuwe wending De Cat: vraagprijs Anderlecht maakt brokken'

Het blijft de verwachting dat Nathan De Cat deze zomer een mooie transfer maakt. Zijn vertrek bij ...

96
96
Jérémy Doku veroorzaakt verhitte discussie op WK

Jérémy Doku staat op het WK voor één van de mooiste momenten uit zijn ...

16
16
TRANSFERUURTJE: 'Vuurwerk Anderlecht, Liverpool wil Duivel'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

161
161
Ongeziene stats Messi: hattrick krijgt extra glans

Lionel Messi is het WK uitstekend begonnen met Argentinië. De aanvaller is op zijn 38e nog ...

9
9
‘Oorlog in Portugal: Ronaldo, Fernandes en Neves clashen’

Het gaat van kwaad naar erger met Portugal na het gelijkspel tegen DR Congo. Bondscoach Roberto ...

72
72
Beerschot raast door met sterkhouder van concurrent

Beerschot gaat hard op de zomermercato. Brent Stevens en Sem Audoor werden nog maar net voorgesteld ...

26
26
Dramatisch record Turkije: primeur op WK door Paraguay

Turkije is na twee speeldagen al uitgeschakeld. Tegen Paraguay liep het alweer mis en ging het met ...

56
56
Beerschot bindt trio en stelt nieuwe toptransfer voor

Beerschot zal morgen aan de voorbereiding voor het nieuwe seizoen beginnen. De Kielse Ratten zijn ...

78
78
Courtois weet exact wat er beter moet tegen Iran

De Rode Duivels nemen het zondag op tegen Iran in de tweede groepswedstrijd van het WK in de ...

46
46
'Beerschot strikt speler Club Brugge, sterkhouder weg'

Beerschot gaat komend seizoen voluit voor promotie. De Kielse Ratten gaan weldra een aantal ...

73
73
Courtois doet opvallende oproep aan Belgische pers

Thibaut Courtois heeft altijd goede teksten als hij met de media spreekt. Weinig tot geen ...

60
60
'Anderlecht en Schalke 04 voeren pittige onderhandelingen'

Bij RSC Anderlecht begint er duidelijk beweging in de transfers te komen en weldra komt er ook een ...

347
347
Garcia grijpt in: 'zware WK-optater voor Hans Vanaken'

De Rode Duivels kruisen zondagavond de degens met Iran tijdens hun tweede wedstrijd op het WK 2026. ...

889
889
'Anderlecht houdt adem in: De Cat-doorbraak in zicht'

Bij RSC Anderlecht staan dit weekend de medische en fysieke proeven op het programma, vanaf volgende ...

375
375
Mechele eruit voor Debast? "In België geen betere verdedigers"

Volgens de laatste berichten uit de VS verloopt de revalidatie van Zeno Debast voorspoedig. En dus ...

365
365
Anderlecht aast op straffe deal met man van 10 miljoen

Anderlecht lijkt een grote slag geslaan te hebben op de transfermarkt. Paars-wit is ver gegaan voor ...

322
322
Saibari bezorgt Marokko droomstart, Brazilië soort er drie

Brazilië heeft vrijdagnacht zoals verwacht de maat genomen van Haïti en haalde het met ...

39
39
Wat een afgang! Turkije sneuvelt op WK ondanks bizar rood

Voor Turkije zit het wereldkampioenschap er na amper twee wedstrijden op. De Turken verloren ...

242
242
Belgische globetrotter houdt plots halt in Eredivisie

Belgische spelers, trainers en specialisten zijn al jaren steeds populairder geworden in het ...

25
25
'Volgende club haakt wellicht af voor De Cat'

Nathan De Cat zijn toekomst is nog steeds onduidelijk. Vertrekt hij bij RSC Anderlecht? Gaat hij ...

245
245
VS charmeert tegen Australië en is zeker van volgende ronde

De Verenigde Staten wilden net als Mexico zich al verzekeren van de volgende ronde. De Amerikanen ...

35
35
La Louvière pakt uit met stevige aanwinst

La Louvière heeft vandaag een nieuwe speler aangekondigd. De Belgische eersteklasser ging ...

41
41
SK Beveren raast door: vier opvallende vertrekkers

SK Beveren zag Marink Reedijk de club verlaten en stelde met Tim Bakens een verrassende opvolger aan ...

94
94
‘AA Gent richt vizier op volgende ingaande transfer’

AA Gent was al heel aanwezig op de transfermarkt, maar uiteraard heeft de ploeg nog direct inzetbare ...

147
147

Meer sportnieuws