TRANSFERUURTJE: 'Tweede transfer Club snel rond, Anderlecht wil ex-Rode Duivel'

door
TRANSFERUURTJE: 'Tweede transfer Club snel rond, Anderlecht wil ex-Rode Duivel'

De start van de competities in binnen- en buitenland komt steeds dichterbij, maar heel wat clubs zijn nog lang niet klaar met hun huiswerk op de transfermarkt. Het regent dan ook nieuwtjes en pittige geruchten. Al dat transfernieuws bundelt VoetbalNieuws dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Club Brugge presenteerde vorig weekend met Stanley Nsoki eindelijk zijn eerste aanwinst van de zomer en ook nieuwkomer nummer twee zit er al aan te komen. De transfer van Tibo Persyn zou in principe deze week afgerond moeten worden. De 19-jarige Belg zou voor één seizoen gehuurd worden van Internazionale, waarbij Club ook over een aankoopoptie zou beschikken.



En er is nog meer goed nieuws voor Club, want het lijkt er ook alsmaar meer op dat Noa Lang gewoon zal blijven. De smaakmaker staat al de hele zomer in de belangstelling van Leeds United, maar dat lijkt nu af te haken omdat de Nederlander voor hen te duur is. Ze zouden al bezig zijn met andere pistes te verkennen, zoals Daniel James (Manchester United).

Anderlecht zoekt ook nog naar versterking en zou daarbij aan een opvallende naam denken. Zondag tegen Union was Kevin Mirallas een opgemerkte gast en de ex-Rode Duivel zou ook daadwerkelijk in beeld zijn bij Paars-Wit. De 33-jarige aanvaller zit momenteel zonder club na een passage van één seizoen bij Gaziantep, waar hij het niet onaardig deed.



Er zullen ook nog een aantal spelers mogen vertrekken bij RSCA de komende weken. Michel Vlap, Elias Cobbaut en Timon Wellenreuther waren drie opvallende namen die tegen Union naast de kern vielen. Vlap zou wel mogen blijven en de komende weken nog kansen krijgen, maar de twee anderen mogen bij een goed bod andere oorden opzoeken.

Antwerp heeft zijn start dit seizoen ook gemist met een nederlaag tegen KV Mechelen. De Great Old zou de komende weken alvast van plan zijn om nog versterking binnen te halen. Vooral voorin zou er nog vers bloed bij mogen. Intussen staat een speler wel op het punt om Antwerp te verlaten. De onderhandelingen met Celtic over een transfer van Aurelio Buta schieten immers goed op. De Schotten hebben een bod van 2,5 miljoen euro neergelegd, maar Antwerp wil 3,5 miljoen.



BUITENLAND

De voorbije weken laaiden de geruchten over een mogelijke terugkeer van Romelu Lukaku naar Chelsea laaiden de voorbije dagen weer op. Bij Inter zijn ze echter niet van plan om de Rode Duivel te verkopen, zo bevestigde sportief directeur Giuseppe Marotta nog eens aan de Italiaanse pers. Er hangt daarom een gigantisch prijskaartje rond de nek van de spits: enkel bij een bod van minimum 120 miljoen euro mag Lukaku vertrekken.

Ook over een vertrek van Eden Hazard bij Real Madrid gingen deze zomer al een pak geruchten. De Koninklijke zou echter wel bereid zijn om mee te werken aan een transfer. Ze zouden al een vraagprijs van 50 miljoen euro vastgelegd hebben. Ondanks die relatief lage prijs - Real betaalde twee jaar geleden nog meer dan het dubbele - zijn er voorlopig nog geen concrete aanbiedingen.



Manchester United zou deze week weer stevig kunnen uithalen op de transfermarkt. Er zou immers een doorbraak zijn in de onderhandelingen met Real Madrid over Raphaël Varane, waardoor de Franse verdediger nog deze week zijn handtekening zou kunnen zetten onder een contract voor vier of vijf seizoenen. United zou uiteindelijk amper 45 miljoen euro moeten betalen voor Varane, die nog maar één jaar contract had bij Real.

FC Barcelona wil deze zomer absoluut af van Antoine Griezmann, maar dat loopt niet van een leien dakje. Verschillende clubs azen op de Fransman, maar die zou enkel terug naar Atletico Madrid willen. De regerende kampioen is echter niet bereid om diep in de buidel te tasten, terwijl Barça minstens 60 miljoen euro wil recupereren. Met het oog op het reduceren van de loonmassa dreigen de Catalanen dan ook stilaan met een probleem te zitten.

LEES OOK: 'Leko velt hard verdict: Club Brugge dumpt dure flop'

Moet Club Brugge zich na Persyn nog versterken?

Meest recent

'Leko velt hard verdict: Club Brugge dumpt dure flop'

Club Brugge hoopt dinsdag te stunten en Atlético Madrid uit de Champions League te knikkeren. ...

97
97
'Schreuder versus Taravel: Anderlecht hakt knoop door'

Ruim drie weken na het ontslag van Besnik Hasi heeft RSC Anderlecht nog steeds geen opvolger ...

118
118
'Leko verklapt volgende recordtransfer Club Brugge'

Na het 3-3 gelijkspel in de heenmatch hoopt Club Brugge dinsdag op het veld van Atlético ...

176
176
'Bommetje bij STVV: Vrancken richting Anderlecht?'

Na de 2-4 zege tegen Zulte Waregem ziet het er alsmaar meer naar uit dat Jérémy ...

347
347
'Dilemma bij Club Brugge: man-in-vorm op de bank?'

Club Brugge is geland in Madrid, waar het zich ten koste van Atlético bij de beste zestien ...

122
122
'Sprookjestransfer Luka Modric vlak na WK'

Na jaren trouwe dienst ruilde Luka Modric afgelopen zomer Real Madrid in voor AC Milan. Hoewel de ...

60
60
Eindelijk nieuw stadion? Club Brugge krijgt cruciale datum

Club Brugge scheerde ook dit seizoen hoge toppen in de Champions League, maar die prestaties staan ...

593
593
Anderlecht-directie met grond gelijk gemaakt: "Hallucinante fout"

Een tweetal weken geleden besloot RSC Anderlecht om technisch directeur OIivier Renard op straat te ...

332
332
Conflict op de spits: Prestianni tóch naar Madrid, boycot Mourinho

Woensdagavond wordt in de Champions League de return tussen Real Madrid en SL Benfica afgewerkt. ...

140
140
Simeone en co zwaar onder indruk: straffe woorden voor Club

Club Brugge staat dinsdagavond opnieuw voor een afspraak met de voetbalgeschiedenis. Op het veld van ...

318
318
‘Anderlecht pakt door: nieuwe coachnaam ligt al klaar’

Anderlecht duwt door voor een nieuwe coach, maar het dossier-Schreuder zit muurvast. Al-Diriyah FC ...

869
869
Hayen moet puzzelen: Genk deelt uppercut uit ziekenboeg

KRC Genk zit in de hoek waar de klappen vallen. Niet alleen gingen de troepen van Nicky ...

138
138
'Leko kiest aanval: verrassende vervanger Onyedika?'

Club Brugge vertoeft momenteel in Madrid, waar het de gunstige uitgangpositie uit de heenwedstrijd ...

333
333
Warm gebaar na zege: Vanderbiest slaat fans met verstomming

KV Mechelen was samen met Anderlecht één van de grote winnaars van het afgelopen ...

120
120
'Anderlecht zoekt T1: plottwist omtrent Schreuder'

RSC Anderlecht boekte zondag een deugddoende zege tegen Zulte Waregem en zette zo een serieuze stap ...

229
229
'Club Brugge vindt opvolger Ordonez: toptarget gespot'

Club Brugge gaat dinsdag tegen Atlético Madrid op zoek naar een ticket voor de achtste finale ...

346
346
Politie grijpt hard in: Club De Busser met pikant statement

Go Ahead Eagles zorgde zondagmiddag niet alleen op het veld voor opschudding. De ploeg van onze ...

35
35
Heymans voert druk op bij Genk: "Die match is 'do or die'"

KRC Genk verloor pijnlijk met 0-3 van Standard. Een resultaat dat ze niet hadden zien aankomen in de ...

230
230
Anderlecht is gewaarschuwd: "Geen tovenaar"

RSC Anderlecht staat vierde en met vijf punten meer dan de nummer zeven KRC Genk, zouden ze in ...

346
346
Vrancken mikt nog hoger: "Dat is de ambitie"

Wat een seizoen voor STVV. Ze werden ooit tweede in de Jupiler Pro League, maar dat is al tientallen ...

134
134
Club Brugge slaat toe met volgende contractverlenging

Club Brugge werkt verder aan de toekomst. De Bruggelingen hebben vandaag een van de jonge talenten ...

193
193
Vandenbroeck verrast: "Belgische topclub polste"

Zulte Waregem begon ijzersterk aan het seizoen, maar de laatste maanden zijn de resultaten wat ...

176
176
'Anderlecht krijgt wéér fikse tegenvaller in trainersdossier'

Het is tijd dat er duidelijkheid komt in het trainersdossier bij RSC Anderlecht. De Brusselaars ...

334
334
Gemiste transfer: "Anderlecht? Neen, sprak wel met KV Mechelen"

Dit jaar startten we met een nieuwe rubriek: de Gemiste Transfer. Philippe Vande Walle kwam al aan ...

74
74
KV Mechelen sloeg zwaar toe: géén Nederland of Italië

Bij KV Mechelen haalden ze in januari Bouke Boersma voor 1,1 miljoen euro weg bij De Graafschap. De ...

207
207

Meer sportnieuws