TRANSFERUURTJE: 'Tweede transfer Club snel rond, Anderlecht wil ex-Rode Duivel'

door
TRANSFERUURTJE: 'Tweede transfer Club snel rond, Anderlecht wil ex-Rode Duivel'

De start van de competities in binnen- en buitenland komt steeds dichterbij, maar heel wat clubs zijn nog lang niet klaar met hun huiswerk op de transfermarkt. Het regent dan ook nieuwtjes en pittige geruchten. Al dat transfernieuws bundelt VoetbalNieuws dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Club Brugge presenteerde vorig weekend met Stanley Nsoki eindelijk zijn eerste aanwinst van de zomer en ook nieuwkomer nummer twee zit er al aan te komen. De transfer van Tibo Persyn zou in principe deze week afgerond moeten worden. De 19-jarige Belg zou voor één seizoen gehuurd worden van Internazionale, waarbij Club ook over een aankoopoptie zou beschikken.



En er is nog meer goed nieuws voor Club, want het lijkt er ook alsmaar meer op dat Noa Lang gewoon zal blijven. De smaakmaker staat al de hele zomer in de belangstelling van Leeds United, maar dat lijkt nu af te haken omdat de Nederlander voor hen te duur is. Ze zouden al bezig zijn met andere pistes te verkennen, zoals Daniel James (Manchester United).

Anderlecht zoekt ook nog naar versterking en zou daarbij aan een opvallende naam denken. Zondag tegen Union was Kevin Mirallas een opgemerkte gast en de ex-Rode Duivel zou ook daadwerkelijk in beeld zijn bij Paars-Wit. De 33-jarige aanvaller zit momenteel zonder club na een passage van één seizoen bij Gaziantep, waar hij het niet onaardig deed.



Er zullen ook nog een aantal spelers mogen vertrekken bij RSCA de komende weken. Michel Vlap, Elias Cobbaut en Timon Wellenreuther waren drie opvallende namen die tegen Union naast de kern vielen. Vlap zou wel mogen blijven en de komende weken nog kansen krijgen, maar de twee anderen mogen bij een goed bod andere oorden opzoeken.

Antwerp heeft zijn start dit seizoen ook gemist met een nederlaag tegen KV Mechelen. De Great Old zou de komende weken alvast van plan zijn om nog versterking binnen te halen. Vooral voorin zou er nog vers bloed bij mogen. Intussen staat een speler wel op het punt om Antwerp te verlaten. De onderhandelingen met Celtic over een transfer van Aurelio Buta schieten immers goed op. De Schotten hebben een bod van 2,5 miljoen euro neergelegd, maar Antwerp wil 3,5 miljoen.



BUITENLAND

De voorbije weken laaiden de geruchten over een mogelijke terugkeer van Romelu Lukaku naar Chelsea laaiden de voorbije dagen weer op. Bij Inter zijn ze echter niet van plan om de Rode Duivel te verkopen, zo bevestigde sportief directeur Giuseppe Marotta nog eens aan de Italiaanse pers. Er hangt daarom een gigantisch prijskaartje rond de nek van de spits: enkel bij een bod van minimum 120 miljoen euro mag Lukaku vertrekken.

Ook over een vertrek van Eden Hazard bij Real Madrid gingen deze zomer al een pak geruchten. De Koninklijke zou echter wel bereid zijn om mee te werken aan een transfer. Ze zouden al een vraagprijs van 50 miljoen euro vastgelegd hebben. Ondanks die relatief lage prijs - Real betaalde twee jaar geleden nog meer dan het dubbele - zijn er voorlopig nog geen concrete aanbiedingen.



Manchester United zou deze week weer stevig kunnen uithalen op de transfermarkt. Er zou immers een doorbraak zijn in de onderhandelingen met Real Madrid over Raphaël Varane, waardoor de Franse verdediger nog deze week zijn handtekening zou kunnen zetten onder een contract voor vier of vijf seizoenen. United zou uiteindelijk amper 45 miljoen euro moeten betalen voor Varane, die nog maar één jaar contract had bij Real.

FC Barcelona wil deze zomer absoluut af van Antoine Griezmann, maar dat loopt niet van een leien dakje. Verschillende clubs azen op de Fransman, maar die zou enkel terug naar Atletico Madrid willen. De regerende kampioen is echter niet bereid om diep in de buidel te tasten, terwijl Barça minstens 60 miljoen euro wil recupereren. Met het oog op het reduceren van de loonmassa dreigen de Catalanen dan ook stilaan met een probleem te zitten.

LEES OOK: 'Club Brugge aast op sensatie uit 1B'

Moet Club Brugge zich na Persyn nog versterken?

Meest recent

Duranville onthult waarom hij voor Basel koos

De Jonge Duivels staan deze week voor een belangrijke EK-kwalificatiematch tegen Oostenrijk en ...

3
3
'Real Madrid wil uitpakken met Ronaldo-transferbom'

Wie Cristiano Ronaldo zegt, denkt bijna onvermijdelijk ook aan Real Madrid. Het was bij de ...

28
28
'Hoefkens in shock: Belgische collega zaagt aan stoelpoten'

Het zijn geen prettige tijden voor Carl Hoefkens. Onze landgenoot ligt dezer dagen zwaar onder vuur ...

13
13
'Liverpool verrast met vergeten Duivel als opvolger Salah'

Er viel dinsdag een stevige transferbom bij Liverpool, want de club kondigde aan dat ze op het einde ...

33
33
'Club Brugge aast op sensatie uit 1B'

Bij Club Brugge zullen ze al volop bezig zijn met de zomermercato, want maart en april zijn ...

200
200
'Anderlecht wil fraaie slag slaan bij Dortmund'

Bij Anderlecht hebben ze nog altijd geen nieuwe sportief directeur gevonden om de in februari ...

149
149
'Knoop rond Vertonghen bij Duivels doorgehakt'

De Rode Duivels stappen woensdagnamiddag op het vliegtuig naar Atlanta, waar ze op stage gaan en op ...

56
56
Bizar scenario JPL: geen Europees voor derde in eindstand?

Komend weekend wordt er in België niet gevoetbald omdat er interlandvoetbal gepland staat, maar ...

181
181
Coucke slaat alarm na onverwachte financiële dreun

De druk rond Marc Coucke neemt de laatste weken duidelijk toe. Wat begon als sportieve frustratie ...

117
117
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht haalt lieveling terug, Meunier naar rivaal Club?'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

212
212
Doku doet Guardiola na: ploegmakker spot met Duivel

De Rode Duivels arriveerden dinsdag in Tubize en dan werd er ook weer naar de kledij van de spelers ...

28
28
Belgische clubs in buitenlandse handen: “Geen beperkingen”

De Belgische clubs worden vaker overgenomen door buitenlandse investeerders. Het Nieuwsblad ...

98
98
‘El Khannouss heeft knaltransfer helemaal te pakken’

Bilal El Khannouss maakte in het verleden het mooie weer vooraleer hij de transfer naar Leicester ...

188
188
Rampscenario Lukaku: alarmbellen bij Rode Duivels voor WK

Romelu Lukaku kent een ongezien pechseizoen. De aanvaller viel tijdens de voorbereiding bij Napoli ...

164
164
Bounida stuurt brief naar KBVB: Swerts schakelt door

Rayane Bounida kiest voor Marokko, dat nieuws kwam al een tijdje geleden naar buiten. Het talent ...

351
351
Duranville haalt zwaar uit: transfer op komst?

Julien Duranville ging op jonge leeftijd van RSC Anderlecht naar Borussia Dortmund, maar in ...

213
213
'Opvolger Lewandowski: Barça heeft spectaculair plan-B'

FC Barcelona wil in de komende weken serieus oogsten met Robert Lewandowski als aanvallend ...

82
82
Voetbalfans helemaal overtuigd: "Híj́ wordt de topschutter"

Na de interland-break barst niet enkel de titelstrijd in de Jupiler Pro League helemaal los. In de ...

242
242
Miljoenenaankoop verdwenen bij Anderlecht: pijnlijke reden bekend

RSC Anderlecht haalde in januari een vijftal aanwinsten in huis. Daarvan is Moussa Diarra inmiddels ...

347
347
Toby Alderweireld doet fans dromen van grote comeback

Toby Alderweireld stopte ongeveer een jaar geleden als voetballer. De verdediger beleefde nog een ...

370
370
Haaland geeft fortuin uit en raakt daarmee duizenden fans

Erling Haaland leeft van doelpunten en doet dat nu al ruime tijd bij Manchester City. De Noorse ...

107
107
'Salah verlaat Liverpool: twee toekomstopties genoemd'

Liverpool FC kondigde dinsdagavond het einde van een tijdperk aan. Via de officiële kanalen ...

66
66
'Garcia zwaar de mist in met Romeo Vermant'

Omdat zijn fysieke gesteldheid nog steeds niet optimaal is, besloot Romelu Lukaku om de trip van de ...

420
420
De Condé aan de slag: grote transferprioriteit bij Genk

Bij KRC Genk zal van de interland-break ongetwijfeld gebruik gemaakt worden om een evaluatie van de ...

531
531
Lukaku deelt publieke uppercut uit: mokerslag voor Garcia

Rudi Garcia zag in de oefentrip naar de VS een ideaal moment om Romelu Lukaku weer ritme te geven. ...

215
215

Meer sportnieuws