TRANSFERUURTJE: 'Tweede transfer Club snel rond, Anderlecht wil ex-Rode Duivel'

door
TRANSFERUURTJE: 'Tweede transfer Club snel rond, Anderlecht wil ex-Rode Duivel'

De start van de competities in binnen- en buitenland komt steeds dichterbij, maar heel wat clubs zijn nog lang niet klaar met hun huiswerk op de transfermarkt. Het regent dan ook nieuwtjes en pittige geruchten. Al dat transfernieuws bundelt VoetbalNieuws dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Club Brugge presenteerde vorig weekend met Stanley Nsoki eindelijk zijn eerste aanwinst van de zomer en ook nieuwkomer nummer twee zit er al aan te komen. De transfer van Tibo Persyn zou in principe deze week afgerond moeten worden. De 19-jarige Belg zou voor één seizoen gehuurd worden van Internazionale, waarbij Club ook over een aankoopoptie zou beschikken.



En er is nog meer goed nieuws voor Club, want het lijkt er ook alsmaar meer op dat Noa Lang gewoon zal blijven. De smaakmaker staat al de hele zomer in de belangstelling van Leeds United, maar dat lijkt nu af te haken omdat de Nederlander voor hen te duur is. Ze zouden al bezig zijn met andere pistes te verkennen, zoals Daniel James (Manchester United).

Anderlecht zoekt ook nog naar versterking en zou daarbij aan een opvallende naam denken. Zondag tegen Union was Kevin Mirallas een opgemerkte gast en de ex-Rode Duivel zou ook daadwerkelijk in beeld zijn bij Paars-Wit. De 33-jarige aanvaller zit momenteel zonder club na een passage van één seizoen bij Gaziantep, waar hij het niet onaardig deed.



Er zullen ook nog een aantal spelers mogen vertrekken bij RSCA de komende weken. Michel Vlap, Elias Cobbaut en Timon Wellenreuther waren drie opvallende namen die tegen Union naast de kern vielen. Vlap zou wel mogen blijven en de komende weken nog kansen krijgen, maar de twee anderen mogen bij een goed bod andere oorden opzoeken.

Antwerp heeft zijn start dit seizoen ook gemist met een nederlaag tegen KV Mechelen. De Great Old zou de komende weken alvast van plan zijn om nog versterking binnen te halen. Vooral voorin zou er nog vers bloed bij mogen. Intussen staat een speler wel op het punt om Antwerp te verlaten. De onderhandelingen met Celtic over een transfer van Aurelio Buta schieten immers goed op. De Schotten hebben een bod van 2,5 miljoen euro neergelegd, maar Antwerp wil 3,5 miljoen.



BUITENLAND

De voorbije weken laaiden de geruchten over een mogelijke terugkeer van Romelu Lukaku naar Chelsea laaiden de voorbije dagen weer op. Bij Inter zijn ze echter niet van plan om de Rode Duivel te verkopen, zo bevestigde sportief directeur Giuseppe Marotta nog eens aan de Italiaanse pers. Er hangt daarom een gigantisch prijskaartje rond de nek van de spits: enkel bij een bod van minimum 120 miljoen euro mag Lukaku vertrekken.

Ook over een vertrek van Eden Hazard bij Real Madrid gingen deze zomer al een pak geruchten. De Koninklijke zou echter wel bereid zijn om mee te werken aan een transfer. Ze zouden al een vraagprijs van 50 miljoen euro vastgelegd hebben. Ondanks die relatief lage prijs - Real betaalde twee jaar geleden nog meer dan het dubbele - zijn er voorlopig nog geen concrete aanbiedingen.



Manchester United zou deze week weer stevig kunnen uithalen op de transfermarkt. Er zou immers een doorbraak zijn in de onderhandelingen met Real Madrid over Raphaël Varane, waardoor de Franse verdediger nog deze week zijn handtekening zou kunnen zetten onder een contract voor vier of vijf seizoenen. United zou uiteindelijk amper 45 miljoen euro moeten betalen voor Varane, die nog maar één jaar contract had bij Real.

FC Barcelona wil deze zomer absoluut af van Antoine Griezmann, maar dat loopt niet van een leien dakje. Verschillende clubs azen op de Fransman, maar die zou enkel terug naar Atletico Madrid willen. De regerende kampioen is echter niet bereid om diep in de buidel te tasten, terwijl Barça minstens 60 miljoen euro wil recupereren. Met het oog op het reduceren van de loonmassa dreigen de Catalanen dan ook stilaan met een probleem te zitten.

LEES OOK: Meunier geeft Club gouden raad: “Dat moet Leko uitbuiten”

Moet Club Brugge zich na Persyn nog versterken?

Meest recent

‘Cercle Brugge pakt plots uit met miljoenentransfer’

Cercle Brugge is van plan om ferm uit te pakken op de wintermercato. Groen-Zwart vecht ook dit ...

43
43
Karetsas krijgt volle laag: KRC Genk de grote schuldige?

KRC Genk krijgt de trein ook onder Nicky Hayen niet op stoom. Toptalent Konstantinos Karetsas (18) ...

34
34
Meunier geeft Club gouden raad: “Dat moet Leko uitbuiten”

Club Brugge staat voor een belangrijke Europese clash tegen Marseille. In het Jan Breydelstadion ...

86
86
Het gaat snel: Anderlecht stelt nieuwe aanwinst voor

RSC Anderlecht werd eerder op de dag nog genoemd voor een nieuwe wintertransfer en op de ...

206
206
Winters vertrek Ordonez? Leko doet boekje open

Club Brugge focust zich volledig op de Europese clash tegen Olympique Marseille, maar achter de ...

88
88
‘Monstertransfer: entourage Haaland onthult grote droom’

Erling Haaland is één van de grote sterren van het huidige topvoetbal. De Noor staat ...

81
81
Club Brugge krijgt gigantisch nieuws over stadiondossier

Club Brugge en het stadiondossier is een ongeziene soap in het Belgische voetbal. Blauw-Zwart wil al ...

373
373
‘KV Mechelen rondt toptransfer af: akkoord gevonden’

KV Mechelen staat op een zucht van een uitgaande toptransfer. Journalist Nicolo Schira laat weten ...

132
132
Brusselmans breekt na zitting: "Het moet stoppen!"

Voor Herman Brusselmans zijn het al moeilijke tijden geweest. De schrijver/columnist stond plots in ...

94
94
‘Anderlecht heeft beet: Renard pakt uit met verrassing’

RSC Anderlecht wil nog toeslaan op de wintermercato en volgens Het Laatste Nieuws staat Paars-Wit op ...

588
588
‘Grote Tielemans-vrees: Garcia huivert, Villa grijpt in’

Youri Tielemans is onder bondscoach Rudi Garcia de aanvoerder bij de Rode Duivels. Dit seizoen is de ...

168
168
TRANSFERUURTJE: Club Brugge vreest, Hasi dumpt, jackpot Genk

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

377
377
Leko krijgt gigantische opsteker vlak voor Club-Marseille

Club Brugge kijkt woensdag Olympique Marseille recht in de ogen namens de Champions League. ...

323
323
Middenvelder Anderlecht kiest voor straffe Belgische transfer

Bij RSC Anderlecht gaan er ook dit jaar een aantal talenten vertrekken. Vanuit RSCA Futures is er ...

229
229
Vanhaezebrouck snoeihard: “Beschamend voor een topclub”

Naar goede gewoonte neemt Hein Vanhaezebrouck de Belgische clubs onder de loep. Deze keer keek de ...

211
211
‘Club Brugge geeft niet op: nieuw bod op toptarget’

Club Brugge wil deze mercato nog flink uitpakken. Blauw-Zwart kent dit seizoen wisselende resultaten ...

549
549
Achter gesloten deuren: Marc Coucke emotioneel geraakt

Bij RSC Anderlecht stond de sfeer de voorbije dagen onder hoogspanning. Het puntenverlies tegen ...

180
180
‘KAA Gent zit niet stil en lonkt naar verdediger'

KAA Gent is niet van plan om af te remmen op de wintermercato. De Buffalo’s willen op het slot ...

274
274
Frank Boeckx beleeft natte droom bij vrouwelijke collega

Frank Boeckx werd na zijn actieve carrière een meer dan gewaardeerd analist en ...

138
138
‘Oliveir Deman verbaast en heeft knappe transfer beet’

Olivier Deman is op zoek naar een vaste basisstek. De Rode Duivel is volgens Het Nieuwsblad op weg ...

87
87
Club houdt hart vast: veelbesproken ref voor Marseille

Club Brugge neemt het in de Champions League op tegen Olympique Marseille. Blauw-Zwart kan zich nog ...

192
192
OM-coach De Zerbi dropt straffe Club Brugge-uitspraak

Woensdagavond is het zover, dan bereikt de League Phase van de Champions League zijn climax. Club ...

616
616
Trainersdebacle bij Anderlecht: "Kompany terughalen?"

Tenzij RSC Anderlecht zich komende zondag herpakt op het veld van Standard, lijkt het over en uit ...

286
286
'Club drukt door: tweede winteraanwinst in aantocht'

Met Félix Lemaréchal haalde Club Brugge afgelopen weekend zijn eerste winteraanwinst ...

871
871
Kompany trekt grote ogen: Kane-bommetje bij Bayern

Bayern München verloor afgelopen weekend zijn eerste match in de Bundesliga, maar is voorts ...

119
119

Meer sportnieuws