TRANSFERUURTJE: 'Tweede transfer Club snel rond, Anderlecht wil ex-Rode Duivel'

door
TRANSFERUURTJE: 'Tweede transfer Club snel rond, Anderlecht wil ex-Rode Duivel'

De start van de competities in binnen- en buitenland komt steeds dichterbij, maar heel wat clubs zijn nog lang niet klaar met hun huiswerk op de transfermarkt. Het regent dan ook nieuwtjes en pittige geruchten. Al dat transfernieuws bundelt VoetbalNieuws dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Club Brugge presenteerde vorig weekend met Stanley Nsoki eindelijk zijn eerste aanwinst van de zomer en ook nieuwkomer nummer twee zit er al aan te komen. De transfer van Tibo Persyn zou in principe deze week afgerond moeten worden. De 19-jarige Belg zou voor één seizoen gehuurd worden van Internazionale, waarbij Club ook over een aankoopoptie zou beschikken.



En er is nog meer goed nieuws voor Club, want het lijkt er ook alsmaar meer op dat Noa Lang gewoon zal blijven. De smaakmaker staat al de hele zomer in de belangstelling van Leeds United, maar dat lijkt nu af te haken omdat de Nederlander voor hen te duur is. Ze zouden al bezig zijn met andere pistes te verkennen, zoals Daniel James (Manchester United).

Anderlecht zoekt ook nog naar versterking en zou daarbij aan een opvallende naam denken. Zondag tegen Union was Kevin Mirallas een opgemerkte gast en de ex-Rode Duivel zou ook daadwerkelijk in beeld zijn bij Paars-Wit. De 33-jarige aanvaller zit momenteel zonder club na een passage van één seizoen bij Gaziantep, waar hij het niet onaardig deed.



Er zullen ook nog een aantal spelers mogen vertrekken bij RSCA de komende weken. Michel Vlap, Elias Cobbaut en Timon Wellenreuther waren drie opvallende namen die tegen Union naast de kern vielen. Vlap zou wel mogen blijven en de komende weken nog kansen krijgen, maar de twee anderen mogen bij een goed bod andere oorden opzoeken.

Antwerp heeft zijn start dit seizoen ook gemist met een nederlaag tegen KV Mechelen. De Great Old zou de komende weken alvast van plan zijn om nog versterking binnen te halen. Vooral voorin zou er nog vers bloed bij mogen. Intussen staat een speler wel op het punt om Antwerp te verlaten. De onderhandelingen met Celtic over een transfer van Aurelio Buta schieten immers goed op. De Schotten hebben een bod van 2,5 miljoen euro neergelegd, maar Antwerp wil 3,5 miljoen.



BUITENLAND

De voorbije weken laaiden de geruchten over een mogelijke terugkeer van Romelu Lukaku naar Chelsea laaiden de voorbije dagen weer op. Bij Inter zijn ze echter niet van plan om de Rode Duivel te verkopen, zo bevestigde sportief directeur Giuseppe Marotta nog eens aan de Italiaanse pers. Er hangt daarom een gigantisch prijskaartje rond de nek van de spits: enkel bij een bod van minimum 120 miljoen euro mag Lukaku vertrekken.

Ook over een vertrek van Eden Hazard bij Real Madrid gingen deze zomer al een pak geruchten. De Koninklijke zou echter wel bereid zijn om mee te werken aan een transfer. Ze zouden al een vraagprijs van 50 miljoen euro vastgelegd hebben. Ondanks die relatief lage prijs - Real betaalde twee jaar geleden nog meer dan het dubbele - zijn er voorlopig nog geen concrete aanbiedingen.



Manchester United zou deze week weer stevig kunnen uithalen op de transfermarkt. Er zou immers een doorbraak zijn in de onderhandelingen met Real Madrid over Raphaël Varane, waardoor de Franse verdediger nog deze week zijn handtekening zou kunnen zetten onder een contract voor vier of vijf seizoenen. United zou uiteindelijk amper 45 miljoen euro moeten betalen voor Varane, die nog maar één jaar contract had bij Real.

FC Barcelona wil deze zomer absoluut af van Antoine Griezmann, maar dat loopt niet van een leien dakje. Verschillende clubs azen op de Fransman, maar die zou enkel terug naar Atletico Madrid willen. De regerende kampioen is echter niet bereid om diep in de buidel te tasten, terwijl Barça minstens 60 miljoen euro wil recupereren. Met het oog op het reduceren van de loonmassa dreigen de Catalanen dan ook stilaan met een probleem te zitten.

LEES OOK: 'De Cat krijgt concurrentie: twee rivalen voor megatransfer'

Moet Club Brugge zich na Persyn nog versterken?

Meest recent

'Alles op het WK: verguisde Duivel maakt wintertransfer'

Na de teleurstellende 1-1 tegen Kazachstan zijn de Rode Duivels nog altijd niet zeker van het WK, ...

12
12
Eén lichtpuntje bij Duivels: "Verrast, maar ook een eer"

De Rode Duivels beleefden een pijnlijke namiddag in Kazachstan, want ze raakten niet verder dan een ...

38
38
2 Duivels vallen door maand: Boeckx noemt vervanger

Er valt heel wat na te kaarten over de wedstrijd van de Rode Duivels in Kazachstan. Veel goeds zit ...

102
102
Groot probleem bij Duivels? "Even verontrustend als draw"

Iedereen verwachtte dat de Rode Duivels zaterdag hun ticket voor het WK veilig zouden stellen, maar ...

52
52
Blunderende Theate reageert giftig op kritiek

De Rode Duivels slagen er maar niet in om een lijn te krijgen in hun prestaties. Zaterdag ging het ...

165
165
Dartel Spanje nog niet naar WK, Wales zonder overschot

Om 18u stonden er een aantal duels in de WK-kwalificatiecampagne op het programma. Spanje hoopte ...

64
64
Martinez dient Gattuso van antwoord: "Dat zie je in Europa niet"

Italië was ooit het grootste voetballand, maar dat is het al vele jaren niet meer. De Serie A ...

41
41
Fichaux scherp voor Duivels: "Daarover moeten we praten"

Geen Rudi Garcia op de bank bij de Rode Duivels tegen Kazachstan. Hij zat een schorsingsdag uit en ...

116
116
'De Cat krijgt concurrentie: twee rivalen voor megatransfer'

Nathan De Cat lokt interesse van Bayern München, Borussia Dortmund en ook Bayer Leverkusen. ...

97
97
Deschacht predikt rust na blamage: "Hem niet afschrijven"

Het was een povere prestatie van de Rode Duivels in en tegen Kazachstan. Het duel eindigde op 1-1 en ...

114
114
Vanaken verklaart offday: "Dat ontbrak misschien"

België speelde 1-1 tegen Kazachstan. Nog geen WK-ticket voor de Rode Duivels. Teleurstellend, ...

110
110
Doku messcherp: "Dan hebben we niks te zoeken op het WK"

De Rode Duivels speelden 1-1 tegen Kazachstan. Jérémy Doku was vooral in de tweede ...

118
118
Boeckx ziet gigantisch Duivels-probleem: "Wie vervangt hem?"

De Rode Duivels hebben 1-1 gespeeld tegen Kazachstan. De Belgen kregen kansen genoeg om te winnen, ...

273
273
Rapport Rode Duivels: twee buizen, verrassende sterkhouder

De Rode Duivels hebben zopas hun match tegen Kazachstan afgewerkt. Het werd geen 'walk in the park' ...

487
487
Zwak België faalt tegen tien man, WK-ticket nog niet binnen

Het WK is nog steeds niet binnen voor onze nationale ploeg. De Rode Duivels kenden een dramatische ...

138
138
Gattuso haalt uit naar FIFA: "Dit moét veranderen"

Italië zal via de barrages zijn WK-ticket veilig moeten stellen. Noorwegen is te sterk in hun ...

72
72
Enorme blunder bij België: Deschacht pleit twee spelers vrij

De Rode Duivels hebben heel veel werk. Na 45 minuten staan ze 1-0 in het krijt tegen Kazachstan. In ...

101
101
Blamage België dreigt: één speler valt zwaar door de mand

De Rode Duivels zijn om 15u begonnen aan het match in en tegen Kazachstan. De Belgen konden daar ...

350
350
Rapport Garcia: Degryse en Deschacht maken balans op

Rudi Garcia zal na de interlands tegen Kazachstan en Liechtenstein tien duels als coach van de Rode ...

106
106
Rode Duivels smullen nu al: "De nieuwe Eden Hazard?"

De Rode Duivels hebben geen ploeg meer van wereldklasse, maar de Belgen zijn wel nog steeds een ...

106
106
Degryse ziet één vreemde keuze van Garcia in basisploeg

De Rode Duivels nemen het op tegen Kazachstan. Een irritante verplaatsing, waar de Belgen wel ...

77
77
Klopt PSV aan bij Anderlecht? Bosz is zéér duidelijk

PSV lijkt weer dé te kloppen ploeg te zijn in Nederland. Ze staan weer overtuigend op een ...

120
120
Gert Verheyen verrast iedereen met mysterieuze boodschap

Gert Verheyen en Frank Raes waren jarenlang goede collega's. De twee werkten onder meer samen bij ...

66
66
Garcia kiest beste elf: één keuze zorgt voor ophef

De Rode Duivels nemen het om 15u op tegen Kazachstan. Een zege en het WK is binnen. Bondscoach Rudi ...

76
76
Versterking Hayen: fans watertanden na video op socials Club

Club Brugge staat na de interland-break opnieuw voor een bijzonder druk wedstrijdschema. En dat ...

255
255

Meer sportnieuws